Witaj
Gość

Wątek: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)  (Przeczytany 27035 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 29, 2008, 05:30:28 pm »
Cytuj
Co do tego buildy to on jest bardzo popularny na privach. Zwłaszcza na małych i jeszcze jakiś czas temu to nie był taki straszny "shit". W momencie gdy walki są na selfie lub pro CH buffie i bez CP potków to ma nawet rację bytu.
takiego typu walki to ja urzadzalem rok temu :> teraz mnie to juz nie pasjonuje

Wielu ludzi nie wie, że można inaczej :). Ja już się kluce (kłócę!) miesiąc z DA u nas w klanie, że MJ albo Tallum jest lepszy od NM... Ach te 3% więcej p. defa, 5% odbitych obrażeń i 2k HP na full buffie...

Ort :(
/Fro
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2008, 08:17:22 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 29, 2008, 05:49:02 pm »

Granie na offie nie daje tobie monopolu na wiedzę o L2. Takie moje stwierdzenie.

Co do tego buildy to on jest bardzo popularny na privach. Zwłaszcza na małych i jeszcze jakiś czas temu to nie był taki straszny "shit". W momencie gdy walki są na selfie lub pro CH buffie i bez CP potków to ma nawet rację bytu.

nigdzie nie napisałem że grając na offie posiadam większa wiedze od osób grających na privie... lecz wiedza o L2 retaila a tego z priva to dwie różne rzeczy... ja mogę posiadać sporą wiedze na temat gry na retku Ty możesz posiadać sporą wiedze na temat gry na privie ale w istocie nasze wersje będą różne... rozumiesz ? (znajdz mi gdzieś tu temat o talismanach czy bronzoletach...czy na jakimś privie weszło juz to w życie?) stąd uwazam że spora cześć ludzi z offa nie ma tu czego szukać :P





 




  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 29, 2008, 05:56:44 pm »
IMO: podstawy są podobne.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 29, 2008, 06:01:09 pm »
Ja bym raczej powiedział, że szczegóły są różne.

Talizmany i bransolety weszły niedawno, więc gdzie wypowiedzi z przed (sprzed!) tego okresu? Ja też teraz daje przykład.

I znowu byk :P
/Fro
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2008, 08:26:22 pm wysłana przez Frohike »


Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 29, 2008, 06:13:45 pm »
(znajdz mi gdzieś tu temat o talismanach czy bronzoletach...czy na jakimś privie weszło juz to w życie?) stąd uwazam że spora cześć ludzi z offa nie ma tu czego szukać :P
i tu cie mam :P gdzies widzialem talismany i bransolety ale pewnie nie dzialaly :P ale byly ^^ j/k ofc


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 29, 2008, 08:46:57 pm »
głupi czy ślepy? spójrz wyżej a nie musiałeś nabijać bezsensowne posta. nie można tego na pm napisac skoro i tak masz -_-'o do powiedzenia? debil.
Ulv, za obrażanie innych na tym forum lecą minusy - bez względu na to czy masz rację, że nabija posty, czy nie. Także radzę uważać na słowa - następnym razem poleci ostrzeżenie.

Mam klan pve, nie ma wartagow więc gdzie ja mam robić pvp ? Ja chce expic bo na tym lvl to żadne pvp jest :P
Tłumacz się :P Zawsze możesz robić jak ja i gankować enemy klanu Marcina :D

nigdzie nie napisałem że grając na offie posiadam większa wiedze od osób grających na privie... lecz wiedza o L2 retaila a tego z priva to dwie różne rzeczy... ja mogę posiadać sporą wiedze na temat gry na retku Ty możesz posiadać sporą wiedze na temat gry na privie ale w istocie nasze wersje będą różne... rozumiesz ? (znajdz mi gdzieś tu temat o talismanach czy bronzoletach...czy na jakimś privie weszło juz to w życie?) stąd uwazam że spora cześć ludzi z offa nie ma tu czego szukać :P
agrro DA działa na graczy? (czy dopiero po enchancie skilla min. +1), niestety na moim serwie nie działa. Zauważyłem ze u Palla jak i TK jest odwrotnie, agrrować można graczy (nieoflagowanych). z gory thx za odp.
Hmmm...

Delete/close topic plx :* bo sie już perfidnie nie na temat robi :>
Pozwoliłem na trochę offtopu (bo sama prezentacja odbiega od typowych), ale teraz to się zrobił temat o Devie i różnicach retail/prv :( Dlatego proszę o nie pisanie już o tym carebearze Devie i skupieniu się na temacie :P Ogólnie to chyba lepiej by było zamknąć, no ale piszcie jeszcze, zobaczę jak się dalej temat rozwinie. Może jeszcze coś z niego będzie ^_^



Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 29, 2008, 08:56:48 pm »

Delete/close topic plx :* bo sie już perfidnie nie na temat robi :>
Pozwoliłem na trochę offtopu (bo sama prezentacja odbiega od typowych), ale teraz to się zrobił temat o Devie i różnicach retail/prv :( Dlatego proszę o nie pisanie już o tym carebearze Devie i skupieniu się na temacie :P Ogólnie to chyba lepiej by było zamknąć, no ale piszcie jeszcze, zobaczę jak się dalej temat rozwinie. Może jeszcze coś z niego będzie ^_^


wiesz jakby autor tematu w jakikolwiek sposob probowal bronic swojego zdania to moze by cos z tego bylo, ale chyba zrozumial ze zaliczyl fail i tylko ograniczyl sie do lolflame ze gram na L2j, nie znam sie i on mnie zaprasza na retaila i ze byl hero na jakichs lolserwach 1928391239213870921381209387987123 razy ...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 29, 2008, 09:20:30 pm »
Czekam właśnie na jakiś jego post/poprawioną prezentację :(


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 30, 2008, 10:33:49 am »
Cytuj
Przy 75 % touch of death, fighter bez haste staje się bardzo łatwym punktem pvp.
Chyba jak jest głupi i nie wie, że od Merchanta można kupić Haste Potion.
chodziło Ci chyba o greater attack swift potion i o priesta a nie merchanta

/tak, czepiam się ;D

make peace <3


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 30, 2008, 01:19:41 pm »
Tak, o GSAP od Priesta. Sorki za pomyłkę :)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 30, 2008, 05:56:56 pm »
Prezentajca jest dobra na typowy server L2j z typowymi dziećmi L2j. Bo tam się zbluzgają za CP potki :P.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 31, 2008, 10:28:58 am »

chodziło Ci chyba o greater attack swift potion i o priesta a nie merchanta

/tak, czepiam się ;D

make peace <3

No juz,ja Ciebie też.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 13, 2008, 04:32:21 pm »
Ja jeszcze dodam, że DA nie rozwali wszystkich warriorów, bo warriorzy moim zdaniem są od rozpruwania tanków :P Na selfie w gratach A grade(bo Maj) Glad powinien dać sobie radę z DA, a na 3rd profie moim zdaniem da sobie radę na pewno(rage, rage, rage, tss, rage, rage, rage, dss, rage, rage, rage, banan, rage, rage, rage tss itd). Na full buffie nie wiem jakby się to potoczyło, ale chyba DA ma większe szanse(buffy nie zwiększają dmg ze skilli glada jak np. daggerowi, przez co glad na buffie ma nerfa)


Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 13, 2008, 05:45:04 pm »
Ja jeszcze dodam, że DA nie rozwali wszystkich warriorów, bo warriorzy moim zdaniem są od rozpruwania tanków :P Na selfie w gratach A grade(bo Maj) Glad powinien dać sobie radę z DA, a na 3rd profie moim zdaniem da sobie radę na pewno(rage, rage, rage, tss, rage, rage, rage, dss, rage, rage, rage, banan, rage, rage, rage tss itd). Na full buffie nie wiem jakby się to potoczyło, ale chyba DA ma większe szanse(buffy nie zwiększają dmg ze skilli glada jak np. daggerowi, przez co glad na buffie ma nerfa)
lol ... na selfach to glad dostanie slama i sobie nie powalczy ...

maj daje +50% resist na nie 50% resist, do tego zazwyczaj gladi robi dye +5str-5con i czesto biega w tallumie a nie MJ ...


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 13, 2008, 05:50:43 pm »
ale chyba DA ma większe szanse(buffy nie zwiększają dmg ze skilli glada jak np. daggerowi, przez co glad na buffie ma nerfa)

Jestes tego pewien ??:)

Akurat jest cos takiego ze zalezy to troche od szczescia (raczej bardzo od szczescia).
Na oly gdzie wykorzystujesz podstawowe mozliwosci swojej postaci bez zadnych pr0 buffow walka moze sie potoczyc naprawde roznie. Jezeli taki Glad (czy Tyrant) nie posiada takiego cuba jak minimum Zaken Earring moze przegrac :). Nawet jezeli wrzuci sobie Mental shilda czy Lionhearta - po ToD dostanie cancela i zbicie CP. Potem oczywiscie Shild Slam i tutaj moze (nie musi) pojawic sie kuku male :) Jezeli wejdzie silence to i glad i tyrek pomazy sobie o uzywaniu skilli :P Jezeli nie wejdzie sprawe ma troche prostrza. Jezeli HK posiada takie cudo jak Shild Of Revange i ma z tym "troche" troche szczescie to szanse jeszcze sa na wygrana (jakies 60% przy spaleniu obu UD). Jezeli wejdzie Shild Slam to taki glad czy tyrek ma ciut przefikane ;p. Osobiscie widzialem to na wlasnej skorzy :D
Posiadanie Zakena wiele tutaj zmienia - jednak to cudo dobrze chroni przed silencem ... :/

Poza oly przy tych samych buffkach na serverach na ktorych wiekszosc ludzi gra HK nie ma szans. Spam CP potami jednak rzadzi - a zaspamowanie HK to nie problem - to nie DD. Wiekszosc ludzi moze sobie odpalic "jakiegos" buffera lub posiada np buffki z CH, ktore pozwala na otrzymanie MS czy RS. Oba te buffki w walce z HK jak wiadomo sie przydaja :)

Jezeli jest to np mass pvp na full buffie z supportem, przy sprzecie S grade z boss jewelery - mozna tankiem zdzialac wiele :P
Choc wiecej panterka robi ;) jest na 1 strzala na full buffie nadal... ale... o dziwo jak sie takie duze zamieszanie to malo kto ja widzi :) Do tego HK na mass pvp to nie osobia do zabijania Gladow, Tyrkow, Lucznikow, Daggerow, ale do zabijania Bishopow, Elderow, WuCkow i ostatecznie OLkow :) Przyczepisz sie takiemu do 4 liter, stun i bijesz - zawsze cos zrobisz. Do tego roznie bywa z posiadaniem boss jewelery na dobrych serverach, na mass pvp tez roznie bywa z posiadaniem RS w buffach :)
Przynajmniej u mnie taka taktyka grania najlepiej wychodzi :)




Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 13, 2008, 05:57:58 pm »
ale chyba DA ma większe szanse(buffy nie zwiększają dmg ze skilli glada jak np. daggerowi, przez co glad na buffie ma nerfa)

Jestes tego pewien ??:)

Akurat jest cos takiego ze zalezy to troche od szczescia (raczej bardzo od szczescia).
Na oly gdzie wykorzystujesz podstawowe mozliwosci swojej postaci bez zadnych pr0 buffow walka moze sie potoczyc naprawde roznie. Jezeli taki Glad (czy Tyrant) nie posiada takiego cuba jak minimum Zaken Earring moze przegrac :). Nawet jezeli wrzuci sobie Mental shilda czy Lionhearta - po ToD dostanie cancela i zbicie CP. Potem oczywiscie Shild Slam i tutaj moze (nie musi) pojawic sie kuku male :) Jezeli wejdzie silence to i glad i tyrek pomazy sobie o uzywaniu skilli :P Jezeli nie wejdzie sprawe ma troche prostrza. Jezeli HK posiada takie cudo jak Shild Of Revange i ma z tym "troche" troche szczescie to szanse jeszcze sa na wygrana (jakies 60% przy spaleniu obu UD). Jezeli wejdzie Shild Slam to taki glad czy tyrek ma ciut przefikane ;p. Osobiscie widzialem to na wlasnej skorzy :D
Posiadanie Zakena wiele tutaj zmienia - jednak to cudo dobrze chroni przed silencem ... :/

Poza oly przy tych samych buffkach na serverach na ktorych wiekszosc ludzi gra HK nie ma szans. Spam CP potami jednak rzadzi - a zaspamowanie HK to nie problem - to nie DD. Wiekszosc ludzi moze sobie odpalic "jakiegos" buffera lub posiada np buffki z CH, ktore pozwala na otrzymanie MS czy RS. Oba te buffki w walce z HK jak wiadomo sie przydaja :)

Jezeli jest to np mass pvp na full buffie z supportem, przy sprzecie S grade z boss jewelery - mozna tankiem zdzialac wiele :P
Choc wiecej panterka robi ;) jest na 1 strzala na full buffie nadal... ale... o dziwo jak sie takie duze zamieszanie to malo kto ja widzi :) Do tego HK na mass pvp to nie osobia do zabijania Gladow, Tyrkow, Lucznikow, Daggerow, ale do zabijania Bishopow, Elderow, WuCkow i ostatecznie OLkow :) Przyczepisz sie takiemu do 4 liter, stun i bijesz - zawsze cos zrobisz. Do tego roznie bywa z posiadaniem boss jewelery na dobrych serverach, na mass pvp tez roznie bywa z posiadaniem RS w buffach :)
Przynajmniej u mnie taka taktyka grania najlepiej wychodzi :)


nie chce mi sie poszczegolnych fragmentow cytowac ...

"cube jak zaken earring" ... chyba wszyscy rozumieja ze chodzi o kolczyk ... ale po co dodawac cube? :X

Lionheart daje resist na cancel

"Shield of Revenge"

akurat w mass pvp zadanie tanka to nie zabijanie tylko "wylaczanie z gry" wrogich healerow, daggerow etc., kazdy hit ma szanse na wybudzenie ze stuna a taki lolbish zaspamuje cp potami dmg HK ... wiec stun i jak wszedl to next target(ewentualnie shield slam zeby target zgubil, shackle)




  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 13, 2008, 07:20:53 pm »
"cube jak zaken earring" ... chyba wszyscy rozumieja ze chodzi o kolczyk ... ale po co dodawac cube? :X

nie czytaj kawalkami :P
literowke zrobilem - mialo byc "cudo"

Lionheart daje resist na cancel

resista, to nie celestial shild czy mystic imune ze calkowicie chroni przed jego dzialaniem :)


"Shield of Revenge"

akurat w mass pvp zadanie tanka to nie zabijanie tylko "wylaczanie z gry" wrogich healerow, daggerow etc., kazdy hit ma szanse na wybudzenie ze stuna a taki lolbish zaspamuje cp potami dmg HK ... wiec stun i jak wszedl to next target(ewentualnie shield slam zeby target zgubil, shackle)

lol... daggerow ??

missed target...
missed target...
missed target...
missed target...
missed target...
missed target...
missed target...
you hit for 234 damage...
missed target...
missed target...
missed target...
missed target...
missed target...

i tyle z pvp z daggerem :D
z doswiadczenia wiem zeby daggerami sie nie zajmowac ;p no taki judgemant - czasem jak by mialo to komus uratowac zycie.
Wole sie przyczepicz do jakiegos bisha i go oklepywac. Jezeli taki HK posiada dobrego kompa - zero zacinek na mass pvp (moj jest marny i sie zdarza :/) to sluzy do obierania targetow :) troche latwiej obrac jak stoisz miedzy ludzmi niz oddalony na jakimstam luczniku. Przyjmijmy taki Bish dostaje stuna (ok jest na full buffie), stun trwa powiedzmy 3 sekundy i 4 lucznikow na full buffie z DB (focus) zaatakuje go w jednym czasie. Co sie z bishem dzieje ?? Stun zejdzie szybciej "bo go bija"?? :>
Co do Shild Slam. Moze na abyssie skill zle dziala, ale szalu nie robi :( To nie shild bash... :/ choc jak sie ma farta to moze pomoc na takiego daggera (jak dagger jest w pt z bishem ktory ma cleanes to na niewiele to pomoze :( )
Do tego co daje zdejmowanie targetow na mass pvp ?? :O
Jezeli bish "ogarnia" to nie sprawi mu to wiekszych problemow, widzialem takich co naprawde "ogarniaja" i daja sobie z czyms takim spokojnie rade... :)
Osobiscie nawet mi to nie sprawia wiekszych problemow. Na mass pvp zwykle healer zajmuje sie swoim party - a po to ma party window by nie miec problemow z targetowaniem.
Stad napisalem ze glownie zajmuje sie jak cos supportem. Z panterka u boku mozna cos zdzialac poki nie padnie (roznie to akurat bywa). Jak padnie to coz... zawsze mozna wpasc we wroga, odpalic vengeance (czy jak sie to pisze :/) i hate aura... zawsze ktos cie klepnie zamiast kogos od ciebie :) przy activ bishu w party dasz rade sie utrzymac ;)

Totalnie odmawiam bicia DD jezeli jakis healer stoi na nogach :)



Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 13, 2008, 08:38:39 pm »
"cube jak zaken earring" ... chyba wszyscy rozumieja ze chodzi o kolczyk ... ale po co dodawac cube? :X

nie czytaj kawalkami :P
literowke zrobilem - mialo byc "cudo"

Lionheart daje resist na cancel

resista, to nie celestial shild czy mystic imune ze calkowicie chroni przed jego dzialaniem :)


"Shield of Revenge"

akurat w mass pvp zadanie tanka to nie zabijanie tylko "wylaczanie z gry" wrogich healerow, daggerow etc., kazdy hit ma szanse na wybudzenie ze stuna a taki lolbish zaspamuje cp potami dmg HK ... wiec stun i jak wszedl to next target(ewentualnie shield slam zeby target zgubil, shackle)

lol... daggerow ??

missed target...
missed target...
missed target...
missed target...
missed target...
missed target...
missed target...
you hit for 234 damage...
missed target...
missed target...
missed target...
missed target...
missed target...

i tyle z pvp z daggerem :D
z doswiadczenia wiem zeby daggerami sie nie zajmowac ;p no taki judgemant - czasem jak by mialo to komus uratowac zycie.
Wole sie przyczepicz do jakiegos bisha i go oklepywac. Jezeli taki HK posiada dobrego kompa - zero zacinek na mass pvp (moj jest marny i sie zdarza :/) to sluzy do obierania targetow :) troche latwiej obrac jak stoisz miedzy ludzmi niz oddalony na jakimstam luczniku. Przyjmijmy taki Bish dostaje stuna (ok jest na full buffie), stun trwa powiedzmy 3 sekundy i 4 lucznikow na full buffie z DB (focus) zaatakuje go w jednym czasie. Co sie z bishem dzieje ?? Stun zejdzie szybciej "bo go bija"?? :>
Co do Shild Slam. Moze na abyssie skill zle dziala, ale szalu nie robi :( To nie shild bash... :/ choc jak sie ma farta to moze pomoc na takiego daggera (jak dagger jest w pt z bishem ktory ma cleanes to na niewiele to pomoze :( )
Do tego co daje zdejmowanie targetow na mass pvp ?? :O
Jezeli bish "ogarnia" to nie sprawi mu to wiekszych problemow, widzialem takich co naprawde "ogarniaja" i daja sobie z czyms takim spokojnie rade... :)
Osobiscie nawet mi to nie sprawia wiekszych problemow. Na mass pvp zwykle healer zajmuje sie swoim party - a po to ma party window by nie miec problemow z targetowaniem.
Stad napisalem ze glownie zajmuje sie jak cos supportem. Z panterka u boku mozna cos zdzialac poki nie padnie (roznie to akurat bywa). Jak padnie to coz... zawsze mozna wpasc we wroga, odpalic vengeance (czy jak sie to pisze :/) i hate aura... zawsze ktos cie klepnie zamiast kogos od ciebie :) przy activ bishu w party dasz rade sie utrzymac ;)

Totalnie odmawiam bicia DD jezeli jakis healer stoi na nogach :)
Q_Q ty mnie w ogóle nie zrozumiales ... ogladales filmiki DLM z Bartza? w takich filmikach jest uchwycona(imo) esencja grania tankiem na mass pvp

nie missed target tylko, shield stun, shield slam, judgment, moze shackle i next target bez bicia go ...

ale po co masz "oklepywac" bisha jak on to na luzie zaspamuje CP potkami a bijac go masz szanse przerwac stuna ... jezeli bisha nie ma w party drugiego cardi na 79 z cleanse to postoi 9 sekund nie robiac NIC, czyli nie bedzie mogl leczyc swojego party ... i to jest chyba lepsze rozwiazanie niz ciagle budzic go ze stuna

hm ... co do zdejmowania targetu to nie kazde party ma top cardi na serwie u siebie ...


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 13, 2008, 10:00:04 pm »
czas zaczac pisac krotsze posty =x
@bula: zacytujesz mnie na smierc ! :O

Co do judgementa na wojow to masz racje. Niezle daje i niezle wchodzi. Co do Shild Slama. No coz niestet ale zwykle przychodzi walczyc mi z lepszymi koksami niz ja sam :)
Polski klan na ruskim serverze.
Tak jak pisalem: moze shild slam zle dziala na abyssie, ale reuse jest marny, landing rate podobnie. Do tego niesty ale przewaznie ci z ktorymi walcze na mass pvp posiadaja w sporej ilosci ludzi bajer co sie zwie Zaken Earring (minimum to).
Co do sciagania targetu... wlasnie tak w sumie nie pamietam =x shild stun siaga ?? =x Czy moze powienien ?? :P
Uczepienie mi sie jakiegos bisha/eldera wydaje mi sie poprostu najlepszym wyjsciem z sytuacji (szczegolnie ze mam dosc marnego [delikatnie mowiac] kompa xD), no ale... nvm... zajmuje sie na mass pvp obieraniem targetow na ile moge - pierwsi w kolejce sa healerzy i olki. Ofc wczesniej odpalenie Symbol of Defense *zief*... i do roboty :P



Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 13, 2008, 10:40:00 pm »
czas zaczac pisac krotsze posty =x
@bula: zacytujesz mnie na smierc ! :O

Co do judgementa na wojow to masz racje. Niezle daje i niezle wchodzi. Co do Shild Slama. No coz niestet ale zwykle przychodzi walczyc mi z lepszymi koksami niz ja sam :)
Polski klan na ruskim serverze.
Tak jak pisalem: moze shild slam zle dziala na abyssie, ale reuse jest marny, landing rate podobnie. Do tego niesty ale przewaznie ci z ktorymi walcze na mass pvp posiadaja w sporej ilosci ludzi bajer co sie zwie Zaken Earring (minimum to).
Co do sciagania targetu... wlasnie tak w sumie nie pamietam =x shild stun siaga ?? =x Czy moze powienien ?? :P
Uczepienie mi sie jakiegos bisha/eldera wydaje mi sie poprostu najlepszym wyjsciem z sytuacji (szczegolnie ze mam dosc marnego [delikatnie mowiac] kompa xD), no ale... nvm... zajmuje sie na mass pvp obieraniem targetow na ile moge - pierwsi w kolejce sa healerzy i olki. Ofc wczesniej odpalenie Symbol of Defense *zief*... i do roboty :P
aa no tak na abyssie zle dziala symbol of defense lolz

nie no ja tam wole wylaczyc healera a potem na przyklad EE shield stunem i mozna po kolei wszystkich wykanczac ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 14, 2008, 11:15:09 am »
Na co Olkowi obierać target?


Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 14, 2008, 12:46:43 pm »
Na co Olkowi obierać target?
ke? ja o OLku nie pisalem :x


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 14, 2008, 12:59:22 pm »
Ty nie poprzednik tak.


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 14, 2008, 02:19:51 pm »
OLek to nie tank, choc niezle mu to wychodzi. Jezeli nie wiesz co moze olek na mass pvp zdzialac to ja nie bede tutaj tego tlumaczyl. Znajduje sie w kolejce do zabicia ze wzgledu na jego mozliwosci. Nie jest DD, ale mozna znacznie namieszac :/
Widzialem juz Celestiala na ally odpalonego w srodku pvp :/ to naprawde boli :/ (ofc nie tylko to)



Odp: Styl gry-Dark Avenger (C5/Interlude)
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 14, 2008, 02:28:31 pm »
OLek to nie tank, choc niezle mu to wychodzi. Jezeli nie wiesz co moze olek na mass pvp zdzialac to ja nie bede tutaj tego tlumaczyl. Znajduje sie w kolejce do zabicia ze wzgledu na jego mozliwosci. Nie jest DD, ale mozna znacznie namieszac :/
Widzialem juz Celestiala na ally odpalonego w srodku pvp :/ to naprawde boli :/ (ofc nie tylko to)
ale jemu chodzilo o to ze nie ma sensu cancelowac targetu OLkowi