Witaj
Gość

Wątek: Warlord czy Glad  (Przeczytany 17718 razy)

  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Warlord czy Glad
« dnia: Wrzesień 05, 2006, 03:20:37 pm »
Mam pytanie którą postacią radzilibyście grać chodzi mi którą się lepiej expi i ktora jest bardziej przydatna którą łatwiej dostaniemy sie do klanu i którą łatwiej znaleźć party :D z góry thx za pomoc 8)
Siła płynie z krwią duma razem z nią


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Warlord czy Glad
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2006, 03:38:17 pm »
Lepiej i szybciej expi sie warlordem, ale tylko kiedy masz pole party. Obie te klasy sa srednio przydatne dla klanu, z party ciezko jest dwóm postaciom - WL musi szukac pole grup, a zadko kiedy takowe mozna znalesc (przynajmniej na piratach) do normalnego party jest brany raczej nie chetnie. Gladiator tez ze znalezieniem party moze miec niemałe kłopoty a to dlatego, że ludzie wolą zwykle albo magów, łuczników albo support. Klasami takimi jak Gladiator, Destro, Tyrant raczej trudno jest znaleźć random party, jednak w takich sytuacjach najczestszym wyjsciem jest expienie ze znajomymi lub klanem.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Warlord czy Glad
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2006, 08:04:39 pm »
Hmmm ja mam Wl i nie narzekam na nic. Do klanu sie zalapalem szybko, z party to zadnych problemow nie mam (czesto sam kreuje i kazdy sie przylacza), expi sie spoko, tylko z pvp jest do bani bo Wl sie raczej do tego nie nadaje (ale to jest moje zdanie i tylko z mojego doswiadczenia to napisalem) ema ziomki
AyGo


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Warlord czy Glad
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2006, 08:19:55 pm »
Warlord w pvp 1vs1 przegra zawsze. Ale na masowe [a po to jest ta gra] , mało jest ciekawszych i dających większą radoche jak WL postaci [OL rox ;p] Warlord musi mieć healera, najlepiej kumpla SE albo Bishopa. Wyexpiacie się bardzo tanio i bardzo szybko a do tego macie beczke zabawy na masowym pvp. W klanie wolałbym warlorda jak smyracza.. przepraszam glada.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 09, 2006, 08:56:49 pm »
Party ktore jest dobre na exp i kase to np.WL,healer i SpS/SH/SS.Nie dosc,ze wl zadaje spory dmg to jeszcze mag wali obszarowka i jest fajnie :wink:


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 09, 2006, 08:58:23 pm »
WL ma masowego stuna, do expienia jak znalazł :)


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 09, 2006, 09:00:08 pm »
bierz destro... ludzie to albo buggerzy ale sa za słabi lub zbyt przepakowani...


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2006, 09:34:41 pm »
W sumie święta racja :) Destro to jakby trochę połączenie Glada i WL tylko, że nie używa duali, i nie ma tylu skilli na włócznie. Ale zamiast duali ma dwuraka(który moim zdaniem wypada o wiele lepiej, niż duale), a włócznią na frenzy wymiata wszystko dookoła o wiele lepiej niż najlepszy WL :P (No i ma więcej hp i cp niż oni dwaj razem wzięci :P )


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 09, 2006, 10:11:59 pm »
Hmm...mnie sie wydaje,ze to WL ma duzo wiecej HP niz Destro...


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Warlord czy Glad
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 09, 2006, 10:13:08 pm »
bardziej przydatny w party jak i w klanie jest warlord.
Ale ja bym brał gladzika. Fajna postac bardzo dobra do pvp/
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 16, 2006, 08:26:28 am »
Cytuj
Hmm...mnie sie wydaje,ze to WL ma duzo wiecej HP niz Destro...


Zle ci sie wydaje :P Destro ma najwieksza ilosc hp i cp w grze, zaraz po nim jest warlord, potem krasie, i chyba dopiero glad. Glad jest fajną postacią, bardzo łatwą w zdobyciu sprzętu(ot A grade to tylko 2 miecze B grade, które wtedy już zapewne można kupić na targowisku, albo scraftować/dostać od klanu, B grade to 2 miecze C grade, więc wszystko jest prostsze nieco :P , jedyny problem to armor, i tutaj mamy dylemat pomiedzy light i heavy, ale to nie o tym topic)


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 01, 2006, 07:14:10 pm »
Poczytajcie forum officjala. Glad ma najwiecej cp ze wszystkich postaci. Co do hp to destro, wl i krasnale maja troche wiecej.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 01, 2006, 07:17:18 pm »
Nie, nie, glad ma największy stosunek cp w stosunku do hp, ale destro z jego Conem i tak ma więcej :P Np. glad ma ilość cp równą przypuśćmy 3/4 hp, zaś destro 1/2 hp, ale destro i tak ma więcej, bo glad ma ok 4000 hp na 68 lvl, a destro 8000. Zeby mieć najwięcej w grze glad musiałby mieć więcej cp od hp, a to byłoby dziwne :P


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 01, 2006, 07:33:56 pm »
bierz Warlorda widzialem jak glad z damashami niemogl trafic wla w lighcie i poza tym WL ma wiecej okrzykow niz glad
Serwer: Dragon network Shadow
Nick:Lockhart
Level:65
Rasa:Orc
Profesja:Warcrayer
klan:Khazavar


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 01, 2006, 07:42:36 pm »
Heh moj glad na 66 na btb6 ma 7k hp. :) Bez btb nie pamietam ile. A cp mam prawie tyle co moj kumpel destro na 71, a nosi dye na con.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Warlord czy Glad
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 01, 2006, 08:01:10 pm »
Twoj kumpel albo wkręcił cię, albo gra na jakimś zwalonym serwie.
Ludzie zrozumcie destro ma NAJWIęCEJ hp i cp w grze. Nie wiem po co ta kłótnia.
I ja oczywiście jako fan orków destroyerów proponuje właśnie jego a nie jakiegoś glada czy wl'a. :)
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 01, 2006, 08:17:07 pm »
BTW. Glad nie mógł trafić WLa w light - pomyśl co by zrobił ten biedny WL, gdyby glad miał light:> Glad ma chyba więcej eva niż WL :twisted: A WL chyba gorzej trafia w dodatku :roll:


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 01, 2006, 08:43:19 pm »
Gramy na DN. Nie wiem czy jest zwalony czy nie. Napewno mnie nie wkrecal, bo znam go osobiscie i czesto u niego bywam wiec widze ile czego ma itp. :) Ja sie nie kloce po prostu mowie jak jest, przynajmniej tam gdzie gram.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 04, 2006, 06:00:56 pm »
zychu tylko jak WL wlaczy ten skill na ACC jak bede walczyc na high lvlach to i tak czasami bedzie trafial a jak jest madry to zarzuci howla a glad bedzie go mizial dualami a skile fizyczne zawsze trafiaja a gald niema anty magic
Serwer: Dragon network Shadow
Nick:Lockhart
Level:65
Rasa:Orc
Profesja:Warcrayer
klan:Khazavar


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Warlord czy Glad
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 04, 2006, 06:15:44 pm »
---------- 18:13 04.10.2006 ----------

Do pole party jest najlepszy rzeczywiście destro, ze względu na frenzy oraz rage. O wiele więcej dmg na sekunde niż WL. Generalnie boli brak AOE stuna, ale przy hp rzędu 20 K  problemu nie widzie  :wink:

---------- 18:15 ----------

A Gladzika swoją drogą nie polecam. Oprócz fajnego wyglądu nic sobą nie prezentuje. Przy odrobinie szczęscia pojedzie go  nawet WS czy SE.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 04, 2006, 06:30:29 pm »
Cytat: mik0s

A Gladzika swoją drogą nie polecam. Oprócz fajnego wyglądu nic sobą nie prezentuje. Przy odrobinie szczęscia pojedzie go  nawet WS czy SE.


Buhaha pisz tak dalej. W czasie ostatnich walk o hero status na olimpiadze glad zalatwial magow 2-3skillami. Glad a szczegolnie glad 78 jest diabelnie niebezpieczny.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 04, 2006, 06:42:28 pm »
Cytat: mik0s

A Gladzika swoją drogą nie polecam. Oprócz fajnego wyglądu nic sobą nie prezentuje. Przy odrobinie szczęscia pojedzie go  nawet WS czy SE.

ta jasne sknczcie juz tak oczerniac glada jest to dobra postac


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Warlord czy Glad
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 04, 2006, 07:22:15 pm »
to jest kupa a nie dobra postać ... Jeśli Glad pojedzie kogokolwiek poza magiem to musi mieć niezłego farta.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Warlord czy Glad
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 04, 2006, 07:37:30 pm »
Na arenie fakt, faktem glada ciężko pojechać... Ale kto tu mówi o arenie?
Wystarczy trochę pobiegać, aż mu spadnie Lionheart. SE zarzuci mu holda[ ewentualnie debuffów na atack. speed, gdyby miał łuk] i bedzie sobie spokojnie z łuczku pro-elo ziomka gladzika składał. Kraś wezwie sumonna i będzie sobie spokojnie stunnował glada, bo żaden glad prawie nie stunnuje -_-'[, tutaj niestety różnie bywa...].
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 04, 2006, 07:59:12 pm »
Cytat: mik0s

Wystarczy trochę pobiegać, aż mu spadnie Lionheart. SE zarzuci mu holda[ ewentualnie debuffów na atack. speed, gdyby miał łuk] i bedzie sobie spokojnie z łuczku pro-elo ziomka gladzika składał.

 
Rotfl, wiekszej glupoty dawno nie czytalem. Sam nie wiesz co napisales. Po pierwsze debuff trwa 15s i zmniejsza o 33% att speed. Po drogie w open pvp wszyscy walcza z buffami wiec taki se moze zapomniec o zrotowaniu glada, Po trzecie SE walczacy z lukiem otrzymuje -30% cast i -8accurency wiec takiego glada trafi raz na 10strzalow. Po czwarte SE z lukiem ma zasieg 600, glad ma skilel o zasiegu 600 wiec SE i tak bedze obrywal. po czwarte Sonic Rage ma reuse jak i cast szybsze niz aula flare sps wiec wystarczy ze glad bedze spamowal ten skill i w pare sekund zabije takiego SE

Cytat: mik0s

Kraś wezwie sumonna i będzie sobie spokojnie stunnował glada, bo żaden glad prawie nie stunnuje -_-'[, tutaj niestety różnie bywa...].


No tak bo stun krasnala jest "najlepszym" stunem w grze i nigdy nie zostaje przerwany w ciagu 1-2pierwszycg ciosach. Caly ten post to wielka bzdura nie majaca wiele wspolnego z L2.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.