Witaj
Gość

Wątek: Warlord czy Glad  (Przeczytany 17724 razy)

  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 21, 2006, 08:52:32 pm »
Glad nie taka dupa jak go maluja, pogralem troche na jakims zabugowanym high ratowym serwerze i gralo sie calkiem przyjemnie, chociaz i tak wole destro=]


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 21, 2006, 09:04:35 pm »
Glad ma szanse nawet z destrem. Ale tylko na arenie :P A na masówkach mu ucieknie :wink: Granica w której destro włącza frenzy to jest jeden TSS i Sonic Blaster, żeby go wykończyć, a wcześniej hp też schodzi żwawo, bo glad ma dobry dmg, destro ma nieco słabszy i o wiele wolniejszy, z tą areną chodzi o to, że nie używa się buffów i potionów(glad ma na atk.speed duelist spirit, a destro na atk. speed musi łykać poty, na arenie nie łyka się potów, dlatego glad tam ma szanse, bo destro ma wtedy ze 340 atk. speed a glad ok 510:P)


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 22, 2006, 08:55:50 am »
glad też ma frenzy(właściwie final frenzy) o czym wiele osób zapomina
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 22, 2006, 08:59:26 am »
To frenzy jego w porównaniu z destrem to jest śmiech na sali. Gladowi, jak zwiększy p.atk o 20% jak będzie miał 1 hp to już jest powód do radości.

Final Frenzy 1 - P.Atk. +32.9 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 2 - P.Atk. +39.4 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 3 - P.Atk. +46.6 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 4 - P.Atk. +54.6 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 5 - P.Atk. +63.3 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 6 - P.Atk. +72.7 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 7 - P.Atk. +79.3 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 8 - P.Atk. +86.1 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 9 - P.Atk. +93.1 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 10 - P.Atk. +100.2 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 11 - P.Atk. +107.5 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 12 - P.Atk. +114.8 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 13 - P.Atk. +122.1 when HP falls to 30% or less
Final Frenzy 14 - P.Atk. +129.3 when HP falls to 30% or less

Naprawdę wymiatający skill...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Warlord czy Glad
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 22, 2006, 10:26:37 am »
Wyciągnij łuk przy tym frenzy i zobaczymy czy takie słabe ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 22, 2006, 11:09:42 am »
Obawiam się, że tak czy inaczej będzie do dupy. ok 100 p.atk więcej to nie jest tak dużo. Przy łuku będzie taki sam bonus, bo to nie dodaje procentowo, tylko punktowo. Gdyby to było procentowo, to glad na 30% hp miałby 2k p.atk, i wtedy skill by miał ze 3k dmg, ale tak nie jest.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 22, 2006, 02:42:34 pm »
final frenzy daje ze 100 p atak
przynajmniej mi tyle daje


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Warlord czy Glad
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 22, 2006, 03:42:36 pm »
dzięki ludzie robie glada więc możecie zamknąć temat  :)
Siła płynie z krwią duma razem z nią


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 15, 2006, 12:27:39 pm »
Ta i ta profesja ma swoje zalety, tak jak każda:P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 15, 2006, 12:39:33 pm »
Zagraj w C5 gladem...N/C gdybym robil postac to bym myslal nad nim a Paladynem...Glad zadaje po 1,1k dmg w Destroyera we mnie zasadzal za neicale 800.


Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 12, 2007, 09:12:08 pm »
Mik0s ty sobie jaj robisz czy co?! xD  glad jest 10 razy lepszy  og Wl WL to nudna postac wymiata tylko takim dlugim kjem i bije wszystkich dookola....


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 12, 2007, 10:01:27 pm »
Mik0s ty sobie jaj robisz czy co?! xD  glad jest 10 razy lepszy  og Wl WL to nudna postac wymiata tylko takim dlugim kjem i bije wszystkich dookola....

odgrzewane kotlety smakuja dobrze?

Swoja droga WL ma jakies przeznaczenie w tej grze. Jest to niszowa klasa ktora sprawuje sie AOE pt zdecydowanie najlepiej ze wszystkich klas melee, glad jest po prostu nijaki, poza tym wcale nie jest ciekawy, tylko fajnie wygladaja jego skille...




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 13, 2007, 04:19:24 am »
Wl jest nudny ? Nigdy. Wpierdzielasz sie w kata, agrujesz caly room i rozwalasz :) (jak masz kilku WL ze soba oczywiscie). Efekt murowany i satysfakcja jest ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 26, 2007, 01:54:19 pm »
coz,nie wiem czy epi jest zbugowane ale... glad nie jest wyzwaniem dla tk... nie wiem jak gra pr0 glad,tamten ladowal mnie specjalami,odbiegal (hehe z entagle :P ) ladowal sie i znowu ale... jak zarzucilem sf i gs to wielkiego dam mi nie zadal,do tego w odpowiednim momencie ud (jak pakowal jakims skillem to ne widzial ze ja ud zapodalem :P  to c4 btw zeby nie bylo :D ) a ze mnie ladnie kryty wchodza (delu z focusem i dye na dexa) to walka skonczyla sie tak ze glad wachal moje kamasze a ja mialem jeszcze 1,2k hp :P...  dodam ze co prawda glad byl nizszy od 2 lev ale mial seta bw (ja mialem doom ale jeszcze wtedy bez helmu) i mlocil z sls*tsu... wiec nie wiem...szczescie to czy regula?:P mam 2 pvp vs glad przegralem z gladem o 3 lev wyzszym no i tn jeden wygralem... mowiac szczerze spodziewalem sie czegos wiecej po gladzie,a juz wiecej problemow sprawil mi kolega se z lukiem (szajsowy root :D )


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 26, 2007, 02:24:07 pm »
Ogólnie w C4 glad był mięchem armatnim, i tankowi nic nie zrobił. Od c5 jest odwrotnie.
Osobiście znudziłoby mi sie machanie w takiego glada będąc TK, ale widze że starasz się jak najbardziej wykorzystać potencjał TK i szanuję takich ludzi, którzy wolą grać TK niż takim HE czy Necro.
Jak Glad nie byłby az taki nubem to i tak pewnie by cię nie dojechał - prędzej mana by się skonczyła. No i nie zapominaj o Healu :D Lepsza satysfakcja jak wykańczasz kolesia mając full HP :D
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 26, 2007, 02:32:25 pm »
Ogólnie w C4 glad był mięchem armatnim, i tankowi nic nie zrobił. Od c5 jest odwrotnie.
Osobiście znudziłoby mi sie machanie w takiego glada będąc TK, ale widze że starasz się jak najbardziej wykorzystać potencjał TK i szanuję takich ludzi, którzy wolą grać TK niż takim HE czy Necro.
Jak Glad nie byłby az taki nubem to i tak pewnie by cię nie dojechał - prędzej mana by się skonczyła. No i nie zapominaj o Healu :D Lepsza satysfakcja jak wykańczasz kolesia mając full HP :D

ja bedac gladem na modyfikowanym serwerze c3 mialem pvp- ja doom heavy, dmg glory +4, lvl 67 vs TK- DC heavy i damasek +6, 67 lvl. Niestety serwer byl mocno zbugowany, nie wiem jakie bugi w skillach mial TK, nie bylo SA i dye, wiec byc moze przyklad nie jest zbyt dobry. Walke wygralem ledwo co, zostalo mi jakies 140 hpkow, W TK swietnie wchodzil stun.




  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 26, 2007, 02:53:41 pm »
Ogólnie w C4 glad był mięchem armatnim, i tankowi nic nie zrobił. Od c5 jest odwrotnie.
Osobiście znudziłoby mi sie machanie w takiego glada będąc TK, ale widze że starasz się jak najbardziej wykorzystać potencjał TK i szanuję takich ludzi, którzy wolą grać TK niż takim HE czy Necro.
Jak Glad nie byłby az taki nubem to i tak pewnie by cię nie dojechał - prędzej mana by się skonczyła. No i nie zapominaj o Healu :D Lepsza satysfakcja jak wykańczasz kolesia mając full HP :D

hehe niestetety fs i gs oraz ud na koncu wykonczyly mi mane..ale mam jej calkiem sporo :P sam nie wiem,pvp nie jest moim zywiolem ale i tak przyznam ci racje,to jest dosc nudne,wole mass pvp :P tam przynajmniej da sie zrobic "jakies" zamieszanie :P
ogolnie,glad jest jak dla mnie nienajlepsza postacia (ale ponownie mowie-na c4 :P )


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 26, 2007, 03:27:34 pm »
a ja swordsingerem pojechałem glada ;) :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 06, 2007, 08:35:35 pm »
Jak ci się to uda na C5 to jesteś pro :P


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 06, 2007, 09:20:53 pm »
Wiecie co jest najgorsze? Ze gladem graja przewaznie takie nobki, ze jak patrze co oni z ta postacia wyprawiaja to az mi sie niedobrze robi, chocby przyklad walki echoesa z gladem ktory nie odbieg gdy tamten mial ud....no sry ale takie rzeczy to nawet dzieci wiedza ze na ud sie generalnie odchodzi. :) A pozniej mowia wszyscy jaka to glad jest ciota bo pojechal go ten czy tamten. Gralem gladem na c4(obecnie serw lezy i czekam az wstanie) i wcale nie bylo tak ze mnie wszyscy jechali, przeciwnie gralo mi sie bardzo dobrze. Oczywiscie trafialy sie klasy z ktorymi mialem duze problemy(szczegolnie tanki, a najgorszy z nich to sk ;) - na ta bestie gladem nie ma mocnych, jak serw wstanie to wyprobuje nowa taktyke :P), ale zadna klasa nie rozwala wszystkick innych, kazda ma jakas ktora ja kladzie chocby znany przyklad: tank > archer. Po prostu pewnych barier klasowych sie nie da przelamac(w wiekszosci przypadkow). A co do "cipowatej" opini glada to widze jednak jeden +: zdziwienie moich wrogow, gdy rozlozyl ich glad-bezcenne. :D


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 06, 2007, 10:10:10 pm »
heheh najlepie jak rozwalisz gladem maga to zaraz o_O i potem jeszcze raz jeszcze raz :P


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 14, 2007, 01:13:08 am »
najlepiej to jak rozwalisz sws'em lub TK inna postac :D

a jesli chodzi o "jeszcze raz, jeszcze raz" to pamietam na nie pelnym C4 bawilem sie na koloseum. Ja warlock (niezbyt popularna tam klasa), zaproponowalem walki player vs. kot (tak moj kot :D ). Kicia miala selfbuffy, inni mieli potki effect3 (atkspd, speed) i kij wie co jeszcze. Pierwszym ochotnikiem byl HE... i jak na poczatku tlum gapiow podsmiechiwal myslac ze HE kocura rozniesie w pyl, tak sie zdziwili jak po malej uganiance HE padl, gdzie kot mial polowe HP. :D od razu na chacie widze napisy od wszystkich "now me... now me... plz" ^^


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 14, 2007, 01:23:28 am »
akurat warlock jest jedna z lepszych postaci w 1v1, wiec nie wiem skad to zdziwienie, widoczenie nie bylo nikogo doswiadczonego na tamtym koloseum...




  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

  • Jest tylko jedna wiara!! DA!!
Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 02, 2007, 01:01:49 pm »
WArlord szybciej expi bo moze robic sobie trainy :P ale to glad goruje w PvP i expi calkiem niezle jednakze nie zbyt czesto znajduje dobre pt w przeciwienstwie od Warlorda ktory z dobrym pole pt jest swietny!



THE BEST kabaret Ani Mru Mru!!!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord czy Glad
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 02, 2007, 03:03:01 pm »
wczoraj sobie np nad ToI expilem w patry [3 warlordow i SE] moby 1/2 hp:) to jest raj dla warlordow:) pieknie sie tam bije :) pieknie pieknie tylko bishopa brakowalo jeszcze eh..
The Abyss x3 - WARLORD - Ike - 73
Supreme - SK - Ikee - 75
RU Lancer - Grand Khavatari - ForceOne - 85