Witaj
Gość

Wątek: jak wyglada gra necro???  (Przeczytany 25686 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 21, 2006, 03:19:59 pm »
Cytat: Zychu
Taa jaaasne, SpS ma magic krytyki co drugi strzał... Nagle SpS zrobił się magiem z największym dmg bo ma szanse na magic critica jak PW na zwykłego... lol

nie o to chodzilo



Cytuj
taa i bede siliencował na mentalu ... gz ... Jak widzę że Mistic muse muszcza cancel to ja puszczam mage bane xD


gloom, silence

prawie kazdy mag ma zjechany men (-8 przewaznie) wiec silence wchodzi jak w maslo
zobacz akcje w wykonaniu majora:(bez glooma!:p)
http://files.filefront.com/necroVSshseavi/;6051643;;/fileinfo.html

i nie powiesz mi ze sh z se nie mieli mentala na sobie....


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 21, 2006, 03:29:47 pm »
major mi to podesłał na pw ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 21, 2006, 05:44:59 pm »
Cytat: .|.<(+_+)>.|.
Cytat: Zychu
Taa jaaasne, SpS ma magic krytyki co drugi strzał... Nagle SpS zrobił się magiem z największym dmg bo ma szanse na magic critica jak PW na zwykłego... lol

nie o to chodzilo



Cytuj
taa i bede siliencował na mentalu ... gz ... Jak widzę że Mistic muse muszcza cancel to ja puszczam mage bane xD


gloom, silence

prawie kazdy mag ma zjechany men (-8 przewaznie) wiec silence wchodzi jak w maslo
zobacz akcje w wykonaniu majora:(bez glooma!:p)
http://files.filefront.com/necroVSshseavi/;6051643;;/fileinfo.html

i nie powiesz mi ze sh z se nie mieli mentala na sobie....


ale to jest C5 gdzie wszystkie cursy typy para,silence przeszly z wit'a na men, kazdy mag ma wyjechany min. 8 men (4int/4wit) poza tym dzialanie aegis zostalo nieco oslabione (na pare w ogole nie dziala) w C4 to wszystrko bylo na wit, kazdy mag ma podniesiony wit min 4, do tego 90% wojow 3 slot wykorzystuje na +4wit/-4int, w C5 z tymi syfami przezuconymi na men....hmmm, przypalerowali necro ;)

btw ze to weszlo bez glooma to jest max lol, ale tu chodzi wlasnie o wyjechany men, sh na bank zjechany o 8, se o 4/5. ale bethana necro ma
-10 men (tatoo ze sklepu) jednym slowem, wygodnie sie siedzi i gada, "ja ci wrzuce cancel, niuka, pare a na koniec udusze cie sznurowka", komentuje sie tez wygodnie "dlaczego ten sh nie zaczal od silence w majora tylko niukowal samona ? o.O" ale kiedy przychodzi chwila kiedy trzeba wlasnorecznie ogarnac pvp....kazdy wie jak to jest w rzeczywistosci.
Dlatego ta dyskusja jest imo jalowa
1. j.w.
2. 90% to praktyki wyniesione z areny ?

to tyle  8)
Nemo est casu bonus.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 21, 2006, 07:06:02 pm »
50 % areny to zwykłe pvp ;p. Z tą różnicą że jak sie sflagujesz to możesz zarobić silience ;p Arena to ejst normalne pvp, tylko jakby obaj playerzy byli na fladze. Takie pvp raczej nie ma dla mnie sensu. ;P Tak jak major mówi - tam masz kilka sekund na podjęcie decyzji a na arence masz z góry plan. Aczkolwiek ja tak samo gram na arence i na zwykłym pvp - mam wyćwiczone ;p. Zależy też czy gramy na mass pvp czy 1v1 ;p. na masówce wpierdzielam sie w srdek wroga i UD. A niech na mnie biją, a reszta moim kumpli ich powykańcza ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 21, 2006, 08:45:57 pm »
Ciekawych masz przeciwnikow jesli wbiegasz w srodek walisz UD, a oni Cie dalej laduja.

PS. Uzywaja ssow?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 21, 2006, 08:51:06 pm »
hmm .. nie ;P xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 12, 2007, 09:26:28 pm »
sory ze tak odkopalem ten watek ale musze tu napisac ze SpS na c4 jest najlepsza do PvP mialem takiego na 69lv (avandon i SOV) i nerko na podobnym lv kosilem bez problemu:P zanim ten ciul sie weznie sie za czarowanie to SpS da mu slepa cancela i po zawodach zanim nerco da 3 skile to juz lezy i kwiczy bo nasz kochany seps za sprawa gigantycznego c.speda wykopie mu grobowiec, pojdzie na rozaniec, zamowi pogrzeb ,zasypie i kupi pomnik(jak ma kase) i sie pomodli


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 13, 2007, 08:05:07 am »
Co?
Wabahaha.
Transfer pain,gloom,i on sam Cie zjedzie na własnym concentration.
Albo da silence.A jak sie wkurzy to na upartego i anchor wejdzie.
Spsi to takie sikawy...
Walą szybko i często ale niezbyt mocno,przez co mozna ich nekrusem wyownować TP
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 13, 2007, 09:45:40 am »
Spsi to takie sikawy...
Walą szybko i często ale niezbyt mocno,


moze i nbiezbyt mocno ale zato jak szybko jak masz SpS z buffami to czaruje 3x szybciej od nerco:P


Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 13, 2007, 08:48:34 pm »
lol 3x szybciej? no to zalozmy ze Necro na 80 lvl na full buffie ma 1596 c.speeda(acu/zerk/AM+acu/DC set/dye+5 wit/PoW) wiec SPS na tych samych buffach powinien miec....4788 c.speeda, a ma 1829...
A tak btw to postacia ktora ma najszybszy c.speed w L2 jest EM.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 15, 2007, 11:40:21 am »
tak se czytam to i aż mi sie płakać chce ... na jakim Ty koles grasz serverze ze wrzucasz anchor szybciej niz cancel lol, co do pvp sps vs necro to jeśli ktoś myślacy gra spsem to bez trudo kładzie necrusa wystarczy ze da cancel(zdejmuje mentala), sleep, i zabija sie sumona, a pozniej to idzie z gorki. To jeśli chodzi o full buffa.Natomiast walka na selfach powinna wygladać podobnie, jedyna szansa necro to ze zdazy włożyc silence przeciwnikowi.Tak sie powinnio walczyc na arenie, natomiast walka w terenie wiadomo kto kogo pierwszy zoabczy ten ma wieksze szanse, ale sps powienien walczyć własnie tak jak napsiałem.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 15, 2007, 12:04:18 pm »
Tak jak napisales to owszem masz szanse z necro - ale jak jest bez summona . W c4 z sumonem realne szanse ma tylko OL - i w dodatku przyda mu sie do tego troche szczescia . Na self bufie /full bufie nad kazda postacia necro ma miazdzaca przewage. Dziwie sie tylko o czym myslal gosciu ktory w NC sofcie robil ta postac . Napewno nie o rownowazeniu klas .  Ostatnio w goddart spotkalem sie na Roxxy z sytuacja ze w ciagu minuty minelo mnie okolo 60 coruptow i cursedow  , potem 1 pantera i 2 mirage . Mysle sobie WTF ? Czyzby gracze uzadzili sobie jakas zabawe czy cus ... ale nie , to byl sige . Plakac sie chce i odechciewa grania na privach . Glowa minie boli od myslenia ile czasu przyjdzie mi czekac nim ziasiade do dopracowanej C6 , lub ile pieniedzy wydam gdy bede mial czekania dosyc . Tymczasem pozdrawiam wszystkich graczy ktorym udalo sie swoja popstacia zgnebic jakiego kolwiek necrusa . Chwalcie Pana , podawajcie ssy i tepcie to kures@#$ !!!!!!
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2007, 12:12:37 pm wysłana przez walker »


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 15, 2007, 12:05:10 pm »
tak se czytam to i aż mi sie płakać chce ... na jakim Ty koles grasz serverze ze wrzucasz anchor szybciej niz cancel lol, co do pvp sps vs necro to jeśli ktoś myślacy gra spsem to bez trudo kładzie necrusa wystarczy ze da cancel(zdejmuje mentala), sleep, i zabija sie sumona, a pozniej to idzie z gorki. To jeśli chodzi o full buffa.Natomiast walka na selfach powinna wygladać podobnie, jedyna szansa necro to ze zdazy włożyc silence przeciwnikowi.Tak sie powinnio walczyc na arenie, natomiast walka w terenie wiadomo kto kogo pierwszy zoabczy ten ma wieksze szanse, ale sps powienien walczyć własnie tak jak napsiałem.


sam lepiej pomysl ...zanim wycastujesz sleepa to summon cie pobije, cancel zabiera max 5 losowych buffow, necro ma tp, no i nikt nie walczy na arenie :)
Lin2Hobby: TH/Sorc/WL 75+ > R.I.P
L2P-Virtue: 78 WC/75 SPS  > R.I.P
SupremeL2: noblesse adventurer/mystic muse/saggi >R.I.P
La2Crazy Shappire 4x:  Saggi 77+

Sal pało serwer stawiaj, ja chce GRAĆ!!!
polskie servy smierdzą.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 15, 2007, 12:09:22 pm »
sry 2 posty mi sie wyslaly - tego usuncie :P


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 15, 2007, 12:18:40 pm »
tak jasne sumon mnie pobije omg chyba ze tam gdzie grasz to sumon bije po 5k xD, Walker sleep na Necrusa i zabijasz wtedy sumona bez zadnego problemu!! spędziłem wiekszośc czasu na pvp i mojemu necrusowi poswiecilem sporo czasu i wiem to z wlasnego doswiadczenia, a i cancel to zdejmuje wiecej buffow niz 5 przynajmniej u mnie.... a ze necro jest niedorozwalenie to jest zwykly stereotyp.... liczy sie kto gra za sterami a nie jaka klasa.Wiele razy byłem swiadkiem jak necro rozwalal 3-5osob sam, ale rowniez widzialem jak niedawal sobie rady 1vs1 :P


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 15, 2007, 12:35:40 pm »
Summon nie bije - summon daje kolejne 6k punktow do zbicia .... Nie uwazam sie za pro (ponoc to najlepsza droga zeby pro zostac :) )gram warlockiem - poza necro klade kazdego maga ktory mnie sleepuje w trakcie walki . Czemu ? 12kk inwestycji w paradia staff z mentalem - pomijam fakt ze nie mam nukow jak necro , nie mam silenca i dooma jak necro , nawet moj zasrany summon ktory z tej zakichanej racji ze jestem summonerem powinien byc mocniejszy od summona necrusa ,jest slabszy  - bo necrusa ma wiekszy p atak blowa i stuna . Ale nic to - i tak przewaznie z spsami, sorcami i spellhowlerami przewaznie wygrywam  . Pewnie masz szanse z necrosem - 1 , max 2 walki na 10 wygrasz . W totka tez ludzie wygrywaja. Kiedys (do teraz sie tym brzyde :) ) Gralem necrusem : w zestawie Karmian , homu +4 i z 72 lewelem kladlem na masowkach spsow na 3 profce w talumie z desparionami i zostawalo mi po 2 k hp . Dobra nie o to mi przeciez chodzi , skoro zabijasz necrusow - good for u . Oby tak dalej , trzeba tepic robactwo . Polecam zalozyc dzial : pojechalem necro gdzie bedzie mozna wstawic filmiki ze swoimi dokonaniami :P

Ps : taka anegdota , kiedys po pijaku z kumplami wymyslalismy sobie Sa do broni ktorymi mozna by bylo jechac necrusow , w przplywie optymizmu zucilem :"wiem : critical disconect ... , nim mu by sie doladowala gra mozna by go spokojnie w tube strzelic - w dodatku by sie bez summona pokazal" - A na to moj kumpel z zasepiona mina "ta jak ty bys dostal takie sa , to necrusi pewnie dali by to samo w skilachi - ale masowe..." . Tyle odnoscie grania necro :P
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2007, 12:40:52 pm wysłana przez walker »


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 15, 2007, 12:56:39 pm »
homu +4 i z 72 lewelem kladlem na masowkach spsow na 3 profce w talumie z desparionami i zostawalo mi po 2 k hp .



w małych walkach sumon powinien bic taki corupted bije po 1k z empem ludzi 7x wiec to nie jest malo. Co do twojej wypowiedzie to nie wiem jak mam to rozumiec xD Mass pvp czyli bilo 20vs20 i Ty kladles spsa?? czy 10vs1 sps i Ty go zabiles i zostalo Ci az 2k hp??:D
jak dla mnie owned xD. Zeby nie była watpliwosci mam soultakera i w uj pvp na servie x2. Swoja  droga jak zbijasz 1vs1 takiego mm no to graty jestes dla mnie mistrzem:D i chce sie uczyć od Ciebie grac:)


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 15, 2007, 02:41:40 pm »
Ostatnio w goddart spotkalem sie na Roxxy z sytuacja ze w ciagu minuty minelo mnie okolo 60 coruptow i cursedow  , potem 1 pantera i 2 mirage . Mysle sobie WTF ? Czyzby gracze uzadzili sobie jakas zabawe czy cus ... ale nie , to byl sige . Plakac sie chce i odechciewa grania na privach . Glowa minie boli od myslenia ile czasu przyjdzie mi czekac nim ziasiade do dopracowanej C6 , lub ile pieniedzy wydam gdy bede mial czekania dosyc . Tymczasem pozdrawiam wszystkich graczy ktorym udalo sie swoja popstacia zgnebic jakiego kolwiek necrusa . Chwalcie Pana , podawajcie ssy i tepcie to kures@#$ !!!!!!
wczoraj robiłem questa na SRa i będąc w IT miałem b. podobny widok - kilku(-naście) corrupted manów (czyt. necro), 1 sps, 1sorc, jakiś support i tyle :/
moim zdaniem to jest do bani, ale co zrobić... nie płaczę, nie robie necro tylko robie postacie, które zmiotą necrosa :) gram SRem (jeśli necro zaatakuje z zaskoczenia to go zdejmę zanim mnie targetnie); na roxy x30 gram DA i jak jest duży zamęt też sobie dobrze (a nawet b. dobrze) radzi z necro :)


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 15, 2007, 04:25:13 pm »
Ostatnio w goddart spotkalem sie na Roxxy z sytuacja ze w ciagu minuty minelo mnie okolo 60 coruptow i cursedow  , potem 1 pantera i 2 mirage . Mysle sobie WTF ? Czyzby gracze uzadzili sobie jakas zabawe czy cus ... ale nie , to byl sige . Plakac sie chce i odechciewa grania na privach . Glowa minie boli od myslenia ile czasu przyjdzie mi czekac nim ziasiade do dopracowanej C6 , lub ile pieniedzy wydam gdy bede mial czekania dosyc . Tymczasem pozdrawiam wszystkich graczy ktorym udalo sie swoja popstacia zgnebic jakiego kolwiek necrusa . Chwalcie Pana , podawajcie ssy i tepcie to kures@#$ !!!!!!
wczoraj robiłem questa na SRa i będąc w IT miałem b. podobny widok - kilku(-naście) corrupted manów (czyt. necro), 1 sps, 1sorc, jakiś support i tyle :/
moim zdaniem to jest do bani, ale co zrobić... nie płaczę, nie robie necro tylko robie postacie, które zmiotą necrosa :) gram SRem (jeśli necro zaatakuje z zaskoczenia to go zdejmę zanim mnie targetnie); na roxy x30 gram DA i jak jest duży zamęt też sobie dobrze (a nawet b. dobrze) radzi z necro :)

Czy ja wiem, SRowi ciężko by było wygrać z nro.
Przynajmniej ja bym miał problemy (grając SR) czy też latwość (grając nro)


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 15, 2007, 04:58:48 pm »
Ostatnio w goddart spotkalem sie na Roxxy z sytuacja ze w ciagu minuty minelo mnie okolo 60 coruptow i cursedow  , potem 1 pantera i 2 mirage . Mysle sobie WTF ? Czyzby gracze uzadzili sobie jakas zabawe czy cus ... ale nie , to byl sige . Plakac sie chce i odechciewa grania na privach . Glowa minie boli od myslenia ile czasu przyjdzie mi czekac nim ziasiade do dopracowanej C6 , lub ile pieniedzy wydam gdy bede mial czekania dosyc . Tymczasem pozdrawiam wszystkich graczy ktorym udalo sie swoja popstacia zgnebic jakiego kolwiek necrusa . Chwalcie Pana , podawajcie ssy i tepcie to kures@#$ !!!!!!
wczoraj robiłem questa na SRa i będąc w IT miałem b. podobny widok - kilku(-naście) corrupted manów (czyt. necro), 1 sps, 1sorc, jakiś support i tyle :/
moim zdaniem to jest do bani, ale co zrobić... nie płaczę, nie robie necro tylko robie postacie, które zmiotą necrosa :) gram SRem (jeśli necro zaatakuje z zaskoczenia to go zdejmę zanim mnie targetnie); na roxy x30 gram DA i jak jest duży zamęt też sobie dobrze (a nawet b. dobrze) radzi z necro :)

Czy ja wiem, SRowi ciężko by było wygrać z nro.
Przynajmniej ja bym miał problemy (grając SR) czy też latwość (grając nro)
Sr ma najłatwiej z łuczników przeciwko necro bo ma najwyższy m def oraz może spamować stun shota na rapidzie



  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 15, 2007, 05:48:12 pm »
Ostatnio w goddart spotkalem sie na Roxxy z sytuacja ze w ciagu minuty minelo mnie okolo 60 coruptow i cursedow  , potem 1 pantera i 2 mirage . Mysle sobie WTF ? Czyzby gracze uzadzili sobie jakas zabawe czy cus ... ale nie , to byl sige . Plakac sie chce i odechciewa grania na privach . Glowa minie boli od myslenia ile czasu przyjdzie mi czekac nim ziasiade do dopracowanej C6 , lub ile pieniedzy wydam gdy bede mial czekania dosyc . Tymczasem pozdrawiam wszystkich graczy ktorym udalo sie swoja popstacia zgnebic jakiego kolwiek necrusa . Chwalcie Pana , podawajcie ssy i tepcie to kures@#$ !!!!!!
wczoraj robiłem questa na SRa i będąc w IT miałem b. podobny widok - kilku(-naście) corrupted manów (czyt. necro), 1 sps, 1sorc, jakiś support i tyle :/
moim zdaniem to jest do bani, ale co zrobić... nie płaczę, nie robie necro tylko robie postacie, które zmiotą necrosa :) gram SRem (jeśli necro zaatakuje z zaskoczenia to go zdejmę zanim mnie targetnie); na roxy x30 gram DA i jak jest duży zamęt też sobie dobrze (a nawet b. dobrze) radzi z necro :)

Czy ja wiem, SRowi ciężko by było wygrać z nro.
Przynajmniej ja bym miał problemy (grając SR) czy też latwość (grając nro)
Sr ma najłatwiej z łuczników przeciwko necro bo ma najwyższy m def oraz może spamować stun shota na rapidzie

Jak mam stuna, to posylam summona i stunuje sr'a ; ]


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 08, 2007, 12:26:24 pm »
...Dobra nie o to mi przeciez chodzi , skoro zabijasz necrusow - good for u . Oby tak dalej , trzeba tepic robactwo . Polecam zalozyc dzial : pojechałem necro gdzie bedzie mozna wstawic filmiki ze swoimi dokonaniami :P...
Bez sensu... przypomina mi to polowanie na czarownice. Owszem jak bierzesz na target necro który wyskakuje do wszystkich tylko dlatego bo jest necro chwała tobie. Ale np ja chcę zrobić necro do pomocy w klanie, i nie pchać się w żadne Pvp bo np większą przyjemność czerpie ze wspólnego grania z klanem niż jakieś tam mordobicia. No i teraz expie sobie gdzieś i podbiegnie jakiś noob z 10lvl wyżej i zdejmie mnie tylko dlatego bo jestem necro i przeczytał na forum że trzeba mnie tępić . To ma być wymierzanie sprawiedliwości???
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2007, 12:44:49 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 08, 2007, 11:32:51 pm »
co do tematu, gra necro polega na nukowaniu i rzucaniu debuffow na przeciwnikow
Skończyłem z Lineage II


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 10, 2007, 01:57:26 am »
Gra necro... cóż, z summonem to przyciskanie dwóch klawiszy bo i tak polozysz kazdego. bez summona sprawa wyglada całkiem inaczej. Necro bez summona to mój ulubiony nuker, bo jest wtedy najsłabszy ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: jak wyglada gra necro???
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 10, 2007, 05:07:00 am »
tak se czytam to i aż mi sie płakać chce ... na jakim Ty koles grasz serverze ze wrzucasz anchor szybciej niz cancel lol, co do pvp sps vs necro to jeśli ktoś myślacy gra spsem to bez trudo kładzie necrusa wystarczy ze da cancel(zdejmuje mentala), sleep, i zabija sie sumona, a pozniej to idzie z gorki. To jeśli chodzi o full buffa.Natomiast walka na selfach powinna wygladać podobnie, jedyna szansa necro to ze zdazy włożyc silence przeciwnikowi.Tak sie powinnio walczyc na arenie, natomiast walka w terenie wiadomo kto kogo pierwszy zoabczy ten ma wieksze szanse, ale sps powienien walczyć własnie tak jak napsiałem.


sam lepiej pomysl ...zanim wycastujesz sleepa to summon cie pobije, cancel zabiera max 5 losowych buffow, necro ma tp, no i nikt nie walczy na arenie :)
Hmm jak juz bierzesz pod uwage interlude to ja mam divine i unholy resist a twoj summon jest na 3 hity kkthxbb
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2007, 02:22:03 pm wysłana przez Kll »
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired