Witaj
Gość

Ankieta

Kto Twoim zdaniem powinien był wygrać?

Raito (Light)
L
Near
Mello
Fro imo tbh
Co to jest Death Note?

Wątek: Death Note  (Przeczytany 13460 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Death Note
« dnia: Luty 28, 2009, 04:02:05 pm »
WTB info od kogoś zorientowanego w temacie. Czy są jeszcze jakieś produkcje związane z tą serią?

Dotychczas mam na koncie:

- 108 rozdziałów mangi
- pilot mangi, rozdział dodatkowy oraz How To Read Character
- 3 filmy kinowe
- 37 odcinków anime
- 2 odcinki specjalne anime (ściągam właśnie drugi)

Zostało mi coś jeszcze do zaznajomienia się? :P

Btw wolałem, żeby ta druga strona wygrała na końcu -_^

*EDIT*
Dodałem ankietę for fun ^_^ Przy okazji możemy porozmawiać właśnie o tym w tym temacie :)
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2009, 04:11:48 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Death Note
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2009, 04:25:56 pm »
Ale zauważ, że wygrana jest rzeczą względną.

Z tego co pamiętam Raito przegrał, ale nie ze swojej winy, a winy tego kolesia któremu powierzył notes. Autor dobrze to ukazał, przegrana która nie jest jednocześnie błędem w analizie.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Death Note
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2009, 05:02:19 pm »
no i to byl wlasnie blad w analizie bo nie wzial pod uwage fakt ze ktos moze zaczac dzialac na wlasna reke :p

btw czy wy tez zauwazyliscie pewna niescislosc? chodiz mi o sytuacje gdy 1 notes miala policja a drugi Misa, przybywa shinigami ktory zabiera ze soba 1 notes , a dlaej sie okazuje ze Misa ma 1 notes i policja ma drugi , oba orginalne. wtf? czy moze ja przeoczylem jakis moment?


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Death Note
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2009, 06:03:50 pm »
Hm, chciałem na początku pisać jak Hermit, żeby nie psuć zabawy osobom, które nie czytały/oglądały DN, ale skoro DIO pisze otwarcie to ja też :P

Anyway, chociaż napiszę, żeby ludzie widzieli ;)

*SPOILER*

Nie wiem czy czytaliście mangę czy tylko oglądaliście anime (bo historia trochę się różniła, w anime brakowało detali), ale generalnie przegrana Raito nie była wyłącznie winą Mikami'ego (tego kolesia, który pełnił "obowiązki" Kiry). Po pierwsze dlatego, że Raito generalnie powiedział mu, że ma związane ręce i nie może działać, więc Mikami jako osoba niemal doskonale rozumiejąca co byłoby najlepsze dla Kiry - postanowił działać (zabić Takadę). Przez co sprawa się rypnęła :p Jeśli chodzi o drugi powód, to wydaje mi się, że jest to raczej błąd w fabule, która nie przewiduje pewnej sprawy, ale Fro widzi wszystko :P Mianowicie przy końcu było coś takiego, że Mello porwał Takadę 25. stycznia, tego samego dnia on i ona zginęli. Raito i Mikami wpisali do notesu śmierć Takady, z tym, że Mikami dodał jeszcze nazwiska przestępców, którzy mieli ginąć 26. i 27. stycznia (28. miało mieć miejscę spotkanie Raito i Near'a wyjaśniające całą sprawę), żeby Near nie odgadł, że to Takada wykonywała osądy, a te by ustały w wyniku jej śmierci. No i dochodząc do sedna mojej konkluzji, Raito powinien domyślić się, że skoro 26. i 27. przestępcy wciąż ginęli, to znaczy, że stoi za tym Mikami, a zatem musiał położyć ręce na notesie - z czym wiązała się możliwość, że Near odkrył podstęp. Wtedy Raito powinien odwołać spotkanie, np. pod pretekstem, że Near i Mello współpracowali i Raito jako L im nie ufa ;p

Ogólnie to jak się tak zastanawiam nad całą fabułą, to jest jeszcze możliwość, że autorzy chcieli to wszystko pokazać w takim świetle, że jednak zło choćby było nie wiadomo jak doskonałe (jak Light), to i tak musi przegrać. Choćby dlatego, że był jeszcze taki moment 25. stycznia, że Near już po porwaniu skontaktował się z fałszywym L (Raito), żeby upewnić się, że dojdzie do spotkania, na co "L" przystał. Ponieważ było to jeszcze przed 26. i 27. stycznia, to Light nawet gdyby potem zorientował się, że Mikami mógł wyjawić tajemnicę fałszywego notesu, to nie mógł już odwołać spotkania.

btw czy wy tez zauwazyliscie pewna niescislosc? chodiz mi o sytuacje gdy 1 notes miala policja a drugi Misa, przybywa shinigami ktory zabiera ze soba 1 notes , a dlaej sie okazuje ze Misa ma 1 notes i policja ma drugi , oba orginalne. wtf? czy moze ja przeoczylem jakis moment?
Łącznie były 4 prawdziwe notesy w świecie ludzi. Jeden miał Ryuuku (Ryuk), drugi dostał od niego Raito. Potem przybyła Remu (Rem) z dwoma notesami i jeden dostała Misa, a drugi wciąż miała Remu. Potem Raito "zabił" Remu i przejął jej notes. Później przybył na ziemię Jealous, który chciał odzyskać swój notes od Ryuuka i dostał jeden z notesów Lighta.

*SPOILER*

Btw Hermit, na kogo głosowałeś w ankiecie? :P




*EDIT*
Also, let's have some fun together :D

« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2009, 06:26:50 pm wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Death Note
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2009, 06:48:21 pm »
a no fakt nie zwrocilem uwagi na to ze po martwym shinigami zostaje notes wiec ten 3 nalezal do Rem ...... i najwieksza zagadka ludzkosci zostala wlasnie rozwiazana  :oops:

btw fro drugi obrazek jest spaprany, za slaba rozdzielczosc, nic nie da sie przeczytac

imo ostatnio nie warto uploadowac na imageshack, od jakiegos czasu ten serwis ssie i to ostro ;>


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Death Note
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2009, 07:07:43 pm »
*SPOILER*

Właściwie to nie czytałem mangi do końca, muszę chyba przeczytać skoro mamy taki temat.

Cytuj
Łącznie były 4 prawdziwe notesy w świecie ludzi. Jeden miał Ryuuku (Ryuk), drugi dostał od niego Raito. Potem przybyła Remu (Rem) z dwoma notesami i jeden dostała Misa, a drugi wciąż miała Remu. Potem Raito "zabił" Remu i przejął jej notes. Później przybył na ziemię Jealous, który chciał odzyskać swój notes od Ryuuka i dostał jeden z notesów Lighta.



Były 2 notesy Ryuuka i 2 notesy Rem
Ryuuk dał jeden Raito Rem dał jeden Misie = Swoją drogą, on się jej tłumaczył dlaczego nie ma już Rem? :P
Raito zabił Rem i miał 2 notesy, przy czym 1 był w posiadaniu policji
Swój oddał temu 3 shinigami i zostały 3 - 1 Ryuuka 1 Miala policja i 1 Miala Misa > Mikami


no i to byl wlasnie blad w analizie bo nie wzial pod uwage fakt ze ktos moze zaczac dzialac na wlasna reke :p


O tym nie było mowy.

Cytuj
Raito i Mikami wpisali do notesu śmierć Takady, z tym, że Mikami dodał jeszcze nazwiska przestępców, którzy mieli ginąć 26. i 27. stycznia

Dodał? Ale jak?
Nie pamiętam już fabuły i nie mogę myśleć, więc nie śmiej się jak mówię coś głupiego.

Ale chyba coś w tym jest, ale czy aby na pewno oni nie posiadali kartek? A może zapisywali to z wyprzedzeniem opóźnionym? Tzn np przestępców pokazywanych w wiadomościach 2 tyg temu... Albo nie wiem.


Cytuj
Btw Hermit, na kogo głosowałeś w ankiecie? Razz

Nie powiem :D
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Death Note
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2009, 07:39:56 pm »
btw fro drugi obrazek jest spaprany, za slaba rozdzielczosc, nic nie da sie przeczytac

imo ostatnio nie warto uploadowac na imageshack, od jakiegos czasu ten serwis ssie i to ostro ;>
Fakt, jest spaprany, bo obrazek miał ~2mb i głupi imageshack przerobił go na nieczytelny :/ Właśnie ostatnio wrzucam na tinypic, ale chciałem tu mieć miniaturki i skusiłem się na imageshack :(

Ok, znalazłem w necie oryginalny link: http://silentreaper.deviantart.com/art/Death-Note-The-Game-Show-64063044

Ryuuk dał jeden Raito Rem dał jeden Misie = Swoją drogą, on się jej tłumaczył dlaczego nie ma już Rem? :P
Rem to była żeńska Shinigami :D Misa nawet nie pytała o Rem potem :P

Dodał? Ale jak?
Nie pamiętam już fabuły i nie mogę myśleć, więc nie śmiej się jak mówię coś głupiego.

Ale chyba coś w tym jest, ale czy aby na pewno oni nie posiadali kartek? A może zapisywali to z wyprzedzeniem opóźnionym? Tzn np przestępców pokazywanych w wiadomościach 2 tyg temu... Albo nie wiem.
Przy końcu jak już byli w tym starym magazynie i Near tłumaczył kulisy przegranej Lighta, to właśnie mówił, że Mikami oprócz zabicia Takady, dopisał też nazwiska przestępców na te dwa dni pomiędzy porwaniem, a spotkaniem.

Nie, to było tak, że Takada miała kilka kartek, w których na bieżąco zapisywała osoby, które wskazywał jej Mikami przez telefon, przy czym on nie miał żadnych kartek, żeby nie było żadnych śladów w jego mieszkaniu.

Nie powiem :D
Na pewno na Lighta :D


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Death Note
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2009, 08:07:14 pm »
Cytuj
konkurs kto znajdzie najśmieszniejszego  posta  w spam topicu dostanie 3x nic, śmiesznego 2x nic i  idiotycznego 1x nic

Strzelaj dalej.

Cytuj
Przy końcu jak już byli w tym starym magazynie i Near tłumaczył kulisy przegranej Lighta, to właśnie mówił, że Mikami oprócz zabicia Takady, dopisał też nazwiska przestępców na te dwa dni pomiędzy porwaniem, a spotkaniem.
ahm.. Troche dziwne, w takim razie to wielki błąd.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Death Note
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2009, 10:44:34 pm »
Cytuj
konkurs kto znajdzie najśmieszniejszego  posta  w spam topicu dostanie 3x nic, śmiesznego 2x nic i  idiotycznego 1x nic

Strzelaj dalej.
Yy, to odnośnie czego? :P

Cytuj
Przy końcu jak już byli w tym starym magazynie i Near tłumaczył kulisy przegranej Lighta, to właśnie mówił, że Mikami oprócz zabicia Takady, dopisał też nazwiska przestępców na te dwa dni pomiędzy porwaniem, a spotkaniem.
ahm.. Troche dziwne, w takim razie to wielki błąd.

Żeby nie być gołosłownym:
http://i40.tinypic.com/2gvva0j.jpg
http://i41.tinypic.com/29zodq8.jpg


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Death Note
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 01, 2009, 01:03:04 am »
WoW Fro :D miło mnie zaskoczyłes :D nie wiedziałem, ze jestes takim fanem DN.

Oglądasz też jakies inne anime ?:D

Jak zwykle spaprałem bo przeczytałem topic a nie ogladnalem do konca anime...teraz to juz mi sie nie chce konczyc tego :P

Powiem tylko, ze szkoda mi było tego prawdziwego "L" :D fajna postac :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Death Note
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 01, 2009, 02:21:37 am »
Ten L to tylko siedzi ciagle i wpie****a.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Death Note
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 01, 2009, 09:36:16 am »
Cytuj
konkurs kto znajdzie najśmieszniejszego  posta  w spam topicu dostanie 3x nic, śmiesznego 2x nic i  idiotycznego 1x nic

Strzelaj dalej.
Yy, to odnośnie czego? :P


To ze spam topika, nie skopiowało mi się widocznie tutaj.
Miałem na myśli zdanie na kogo głosowałem.


Nie ma co się kłócić, EPIC anime.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Death Note
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 01, 2009, 09:54:35 am »
1 cześć filmu jest lepsza od 2 ?


Odp: Death Note
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 01, 2009, 11:38:47 am »
1 cześć filmu jest lepsza od 2 ?
Ja tam między ich poziomami róznicy wielkiej nie wiedzialem (czyt. jakies 50% zachowanego klimatu), ale na upartego - tak 1 jest lepsza...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Death Note
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 01, 2009, 12:20:59 pm »
Oglądasz też jakies inne anime ?:D
Czasem coś tam obejrzę, ale raczej ciężko mi dogodzić. Ogólnie lubię jak anime ma ciekawą kreskę i powiedzmy "nietypową" fabułę. Oprócz DN bardzo lubię Great Teacher Onizuka (<3) i Dragon Ball ofc ;]

Ten L to tylko siedzi ciagle i wpie****a.
On ciągle je, bo 100% czasu używa mózgu do granic możliwości i musi nadrabiać straty cukru w organiźmie. Dlatego ciągle je słodycze i nawet nie tyje - była o tym mowa w mandze (nie pamiętam czy w anime też) ^_^

Miałem na myśli zdanie na kogo głosowałem.
No to L w takim razie, nie ma innego wyboru :P

1 cześć filmu jest lepsza od 2 ?
Imo filmy kinowe były kijowe ogólnie. Sztucznie grali i do tego fabuła była inna, ale jeśli już mam porównywać to: 3 > 2 > 1. Trzeci film właściwie mało miał wspólnego z DN, pokazywał jedną ze spraw nad jakimi pracował L.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Death Note
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2009, 01:21:24 pm »
Sorrki, ze offtopem :P

Mnie w sumie tez ciezko dogodzic :P

GTO nie ogladalem, tzn kiedys przypadkiem pare odcinkow :P ale chyba sobie obejrze :D

DB to klasyk ^^ imo the best anime :D pamietam te dni przed TV kiedy czekalo sie na nowy odcinek, a potem niedosyt jak konczylo w srodku walki ^^ eh :)

Imo polecam Fate/Stay Night - dla mnie swietne anime, bardzo ladna i fajna kreska, fabula moim zdaniem tez niczego sobie :) Moze akurat Ci przypadnie do gustu :)


Co do DN to w anime tez byla o tym mowa (dlaczego L tyle je :P).
W ogole podobaly mi sie jego rozkminy, np to ze siedzial caly czas w ten swoj smieszny i dziwny sposob :P ze niby lepiej to wplywa na prace mózgu :)

Ogolnie L dla mnie jest bardzo ciekawa postacia :P Wyglada na takiego troche chorego fizycznie ale nadrabiajacego umyslem a tu nic bardziej mylnego przykladem moze byc ten mecz w tenisa z Raito (czy jak ten glowny bohater sie nazywal bo nie pamietam juz :P)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Death Note
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 01, 2009, 02:53:06 pm »
Tak, mówili też w anime o żarciu słodyczy przez L-a ^^

Fro, jak lubisz oryginalną i wgniatającą w ziemię fabułę, przy czym kreskę bardziej "europejską" (normlane oczy, proporcje ciała itd) to obejrzyj "Monster" . Ludzie bardzo często porównują te anime, z reguły na korzyść "Monstera" ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Death Note
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 01, 2009, 03:21:13 pm »
Cytuj
No to L w takim razie, nie ma innego wyboru Razz

Bo ty głosowałeś na "Fro imo.." ? :P

Jest, nie głosowałem wcale. :D


Cytuj
DB to klasyk ^^ imo the best anime Very Happy pamietam te dni przed TV kiedy czekalo sie na nowy odcinek, a potem niedosyt jak konczylo w srodku walki ^^ eh Smile

imo jak ktoś miał RTL7 to był pr0
Ale teraz to anime wcale nie jest takie fajne.



Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Death Note
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 01, 2009, 04:12:36 pm »
ja mialem ^^

btw dlaczego nie jest fajne teraz ?:d bo za stare w porownaniu z innymi ?? Czy teraz jestes starszy i Ci sie nie podoba ?:d
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Death Note
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 01, 2009, 05:43:16 pm »
ja mialem ^^

btw dlaczego nie jest fajne teraz ?:d bo za stare w porownaniu z innymi ?? Czy teraz jestes starszy i Ci sie nie podoba ?:d

Ja też i oglądałem każdą serie 3x.
Wtedy było fajne, bo nie było nic lepszego, ale to anime naprawdę jest słabe, nie mówię tu o grafice, ale ogólnie.
Ciekawe co będzie za kolejne kilka lat, ale to już raczej nie dla nas.
Chociaż uważane jest za Epickie i kojarzące się ze słowem anime.

Taki mały offtop.
Zna ktoś jeszcze jakieś anime w stylu DN?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Death Note
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 01, 2009, 05:48:50 pm »
ja mialem ^^

btw dlaczego nie jest fajne teraz ?:d bo za stare w porownaniu z innymi ?? Czy teraz jestes starszy i Ci sie nie podoba ?:d

Ja też i oglądałem każdą serie 3x.
Wtedy było fajne, bo nie było nic lepszego, ale to anime naprawdę jest słabe, nie mówię tu o grafice, ale ogólnie.
Ciekawe co będzie za kolejne kilka lat, ale to już raczej nie dla nas.
Chociaż uważane jest za Epickie i kojarzące się ze słowem anime.

Taki mały offtop.
Zna ktoś jeszcze jakieś anime w stylu DN?



Tak, mówili też w anime o żarciu słodyczy przez L-a ^^

Fro, jak lubisz oryginalną i wgniatającą w ziemię fabułę, przy czym kreskę bardziej "europejską" (normlane oczy, proporcje ciała itd) to obejrzyj "Monster" . Ludzie bardzo często porównują te anime, z reguły na korzyść "Monstera" ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Death Note
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 01, 2009, 07:17:03 pm »
Fro, jak lubisz oryginalną i wgniatającą w ziemię fabułę, przy czym kreskę bardziej "europejską" (normlane oczy, proporcje ciała itd) to obejrzyj "Monster" . Ludzie bardzo często porównują te anime, z reguły na korzyść "Monstera" ^^
Zobaczę to sobie, bo mnie zaciekawiłeś. Na http://kreskowki.fani.pl/ są 32 odcinki - to cała seria czy nie mają tam po prostu reszty? Ściągać nie lubię :P

Bo ty głosowałeś na "Fro imo.." ? :P

Jest, nie głosowałem wcale. :D
Ja głosowałem na Lighta :D Nie wiem kto mógł na mnie, ale dziękuję tym osobom ^_^

Na pewno głosowałeś w ankiecie dlatego odrzuciłem tę możliwość :P Przynajmniej ja jak widzę ankietę to muszę oddać głos :P

A co do DB to jest mega, bo jak napisał Madith DB to klasyk ;) Poza tym Akira Toriyama ogólnie tworzy perełki. Pamiętam jak kiedyś wracałem z Empiku z nowym tomem Dr. Slumpa i śmiałem się na głos w tramwaju przy czytaniu, a ludzie patrzyli na mnie jak na kretyna, haha :D Mimo wszystko czytałem dalej, bo nie mogłem się powstrzymać :P


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Death Note
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 01, 2009, 07:19:31 pm »
w kweietniu ma ruszyc remake dbz, odciete filelry, na nowo nagrane audio, wieksza rozdzielczosc w sumie 100 odcinkow czystego dbz :D


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Death Note
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 01, 2009, 08:05:13 pm »
DIO - zwiastun dobrej nowiny :D

Apropo DB to slyszałem, że są gdzies odcinki, bez cenzury (ponoc ta co leciala w TV byla ocenzurowana).

Slyszalem ze strasznie krwawa i w ogole :P

Chyba, ze ktos mnie podpuszcza :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Death Note
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 01, 2009, 08:12:48 pm »


Apropo DB to slyszałem, że są gdzies odcinki, bez cenzury (ponoc ta co leciala w TV byla ocenzurowana).

Slyszalem ze strasznie krwawa i w ogole :P

Chyba, ze ktos mnie podpuszcza :P

Strasznie krwawa to może nie, ale tak całkiem całkiem. No i troche ecchi jest ;D

Jak chcesz linki na rapidshare, to PM.
;o