Witaj
Gość

Wątek: eRepublik, ePolska was potrzebuje!  (Przeczytany 1134 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

eRepublik, ePolska was potrzebuje!
« dnia: Maj 02, 2011, 01:19:39 pm »
Witam

Mysle ze spora czesc z was slyszala o grze przegladarkowej eRepublik
Jest to jedna z największych gier internetowych działających w przeglądarce.
Ideą gry jest stworzenie swojego obywatela oraz działanie w społeczności wirtualnego ePaństwa.
Gracz ma możliwość kształcić swojego obywatela w różny sposób.
Podstawowe nurty rozwoju to różne branże zawodowe, takie jak menadżer sprzedaży, rolinik, technik, architekt, budowlaniec czy na przykład inżynier.


Możliwe jest również podążanie ścieżką wojskową i szkolenie się w strzelaniu z karabibu oraz prowadzenia maszyn bojowych takich jak helikopter,
czołg czy też działa artyleryjskie.

Każdy gracz eRepublik może się również sprawdzić w polityce wstępując do partii lub zakładając swoją.
W każdej parti odbywają się regularne wyboru do kongresu a najaktywniejsi gracze zostają wybierani na róże stanowiska rządkowe takie jak minister obrony, minister edukacji oraz wiele innych wliczając oczywiście stanowisko głowy państwa czyli prezydenta.   

Gracze mający zacięcie do interesów mają możliwość założenia własnej firmy oraz zatrudniać innych obywateli.
Spełnienie swoich ambicji znajdą w eRepublik również osoby pragnące prowadzić gazetę dla pozostałych graczy.
Mechanizm gry jest tak przemyślany, że każdy ma równe szanse na osiągnięcie sukcesu w dowolnej dziedzinie.
A wybranie jednej drogi rozwoju nie blokuje pozostałych opcji i ścieżek kariery.

Gra eRepublik jest oczywiście w polskiej wersji językowej, a ePolska jest najliczniejszym i jednym z najpotężniejszych ePaństw w grze.
Gra jest oczywiście w całości darmowa! Zapraszam do rejestracji w grze, oraz na forum eRepublik!

ePolska potrzebuje cie juz dzis! Pomóż nam zdobyc Niemcy , Fracje i wiele wiecej. Razem możemy więcej!

Link do rejestracji: http://www.erepublik.com/en/referrer/yszty77 - Oczywiscie wybieramy Polske a pozniej dowolny region.
Zachecam do skorzystania z mojego linku referującego, sami nic nie tracicie,a ja w zamian pomoge wam sie rozwijać, dam prace w mojej firmie, wspomoge chlebkiem :) i wiele wiecej!
Po rejestracji z mojego linka bede automatycznie dodany do waszy przyjacol, jesli macie pytania, piszcie na prv.
Najlepiej od razu po wypełnieniu pol rejestracji, zarzadac ponownego wyslania  maila z aktywacja bo czasem sa problemy!

I koniecznie po rejestracji przeczytajcie list powitalny od prazydenta!!
Aktualna mapa ePolski: http://img34.imageshack.us/i/beznazwy1pm.jpg/


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: eRepublik, ePolska was potrzebuje!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2011, 02:37:07 pm »
Po pierwsze: NIE TEN DZIAŁ
Po drugie: Temat e-rep'a juz jest
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


Odp: eRepublik, ePolska was potrzebuje!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2011, 02:58:40 pm »