Witaj
Gość

Wątek: Wygraj GW2,Diablo3,AS3  (Przeczytany 2088 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Wygraj GW2,Diablo3,AS3
« dnia: Grudzień 16, 2012, 08:39:48 am »
Hejka :D zapraszam do wygrania GW2 , DIABLO 3 , AS 3.  Wystarczy zabrać udział w konkursie na mojej nowej stronie www.over-power.pl    Liczę na waszą pomoc mam zamiar wystartować z tą stroną na poważnie więc potrzebuje waszej pomocy.  Wystarczy że dacie Lubie to no i weźmiecie udział w konkursie. Nagrody są prawdziwe.   


Będę bardzo wdzięczny jeśli pomożecie.

www.over-power.pl

http://www.facebook.com/pages/Over-Power/433323800054836

Wesołych Świąt.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Wygraj GW2,Diablo3,AS3
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2012, 10:14:03 am »
Dlaczego mam w komentarzu napisać "Wygrałem GW2" skoro nie wygrałem? Bezsens...
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Wygraj GW2,Diablo3,AS3
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2012, 10:31:51 am »
To jest tylko komentarz , wiec nie wiem o co ci chodzi.... nie chcesz brać udziału to hate mi nie jest potrzebny. Polska to polska chcesz dać coś od siebie dla ludzi i to za free i jeszcze będą z tego robić problemy i dopierdalać sie do szczegółowiej.

I weź tu zrób coś dla ludzi , jak zawsze w dupie źle


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Wygraj GW2,Diablo3,AS3
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2012, 01:45:10 pm »
Jakie darmo? Like'y nie są darmowe, chcesz mieć duzo like'ów to płacisz i bądź pewien że po konkursie wiekszość Cie odlikeuje. A poza tym zadałem tylko pytanie a hatem to ty mnie obrzuciłeś. Według mnie powinno byc "Chcę wygrać GW2" a nie "Wygrałem GW2".


/edit. ofc nie licząć tych likeów z własnej woli to za reszte przeważnie trzeba zapłacic...
Franc/TooHotForYou


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Wygraj GW2,Diablo3,AS3
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2012, 02:27:01 pm »
Jak szukasz jelenia to zapomnij. Jestem ciekaw kto jest na tyle tępy by 'lubić' stronę, która wkrótce poleci na allegro ;)


Odp: Wygraj GW2,Diablo3,AS3
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2012, 06:11:51 pm »
To jest tylko komentarz , wiec nie wiem o co ci chodzi.... nie chcesz brać udziału to hate mi nie jest potrzebny. Polska to polska chcesz dać coś od siebie dla ludzi i to za free i jeszcze będą z tego robić problemy i dopierdalać sie do szczegółowiej.

I weź tu zrób coś dla ludzi , jak zawsze w dupie źle
zrob cos dla ludzi, naucz sie wyslawiac




"zabrac udzial w konkursie"

"szczegolowiej"

??


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Wygraj GW2,Diablo3,AS3
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 16, 2012, 06:30:04 pm »
Jak szukasz jelenia to zapomnij. Jestem ciekaw kto jest na tyle tępy by 'lubić' stronę, która wkrótce poleci na allegro ;)

on to robi za darmo, nie zapominaj....
Franc/TooHotForYou


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Wygraj GW2,Diablo3,AS3
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 16, 2012, 08:17:50 pm »
Jakie darmo? Like'y nie są darmowe, chcesz mieć duzo like'ów to płacisz i bądź pewien że po konkursie wiekszość Cie odlikeuje. A poza tym zadałem tylko pytanie a hatem to ty mnie obrzuciłeś. Według mnie powinno byc "Chcę wygrać GW2" a nie "Wygrałem GW2".


/edit. ofc nie licząć tych likeów z własnej woli to za reszte przeważnie trzeba zapłacic...

Popatrz sobie na ceny z allegro, ktore sa kilkukrotnie nizsze od nagrod z tego konkursu. Do tego wiekszosc takich sprzedawcow gwarantuje stala ilosc like'ow, ktore regularnie beda sie uzupelniac do zakupionej ilosci.
A biorac normalnych ludzi (nie zadne boty lub ludzi, ktorzy likuja 500 stron dziennie) ma sie duzo wieksza szanse na to, ze taka osoba jednak zainteresuje sie nasza strona.
Inna sprawa jest zasieg wirusowy, ktory w takim przypadku dziala o niebo lepiej, bo dociera do normalnych zywych ludzi.
A jak chce sie wypromowac calkiem nowa strone bez sponsorow i znajomosci to jednak konkursy sa rzecza niezbedna. Ci co narzekaja na takie konkursy powinni sie cieszyc, ze nie trzeba pisac zadnych wierszykow lub innych bardziej wymagajacych spraw.


@AvenEmpire
A ty zas powinienes poprawic bledy na stronce. Konkurs jest OK, ale tekst 'wygralem gw2' jest tania zagrywka, ktora czesto nie jest mile widziana.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 08:27:40 pm wysłana przez Ryane »


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Wygraj GW2,Diablo3,AS3
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 16, 2012, 08:38:19 pm »
Pokaż mi osobę która kiedykolwiek dostała coś z takiego "giveawaya" facebookowego.

I wyobraź sobie że właśnie o tą całą "tania zagrywkę" się rozchodzi od poczatku.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 09:14:34 pm wysłana przez Djiinn »
Franc/TooHotForYou