Witaj
Gość

Wątek: ban na (...)  (Przeczytany 2756 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

ban na (...)
« dnia: Wrzesień 19, 2013, 08:57:26 pm »
witam, miałem dwa konta na -portalu zajmującym się hazardem-

pewnego razu jakiś albańczyk sie wkurzył ze go ograłem nawyzywał od polaczków, po jakimś czasie zobaczył ze mam dwa konta, i sie śmiał ze jak uzbieram wiecej punktów to to zgłosi i dostane bana, i rzeczywiście, jak uzbierałem wiecej punktów, napisał maila i na drugi dzień zablokowali mi konto, w odpowiedzi napisali ze kazda osoba fizyczna moze mieć tylko jedno konto, a ja miałem wiecej niz jedno, odpisałem im że jeden komputer mogą miec dwie osoby fizyczne, np ja i mój brat, ale nic nie odpisali...
spokojnie załozyłem nowe konto, tym razem jedno, ale ten szpiegujący albańczyk po pewnym czasie sie skapnał ze to ja, i  jak uzbierałem punktów to znowu mnie podkablował i znowu ban, za trzecim razem znowu zrobiłem nowe konto i go unikałem, ale jak podwyższyłem statystyki, na drugi dzień znowu ban, on chyba na kazdego pisze donosy, na zasadzie a moze komuś zrobie psikusa.... ale mniejsza z tym
co mam teraz zrobić, pomóżcie coś
dodam ze ban dotyczy chyba tylko komputera, bo kiedyś odwiedził mnie kumpel z laptoptem i gralismy w mojej sieci, mielismy to samo ip bo sprawdzalismy na obu komputerach i nie było problemów z grą, ale jak tylko raz sie zalogował na moim komputerze na swoje konto, dosłownie na sekunde, to kiedy wrócił do domu juz ze sobą zagrać nie moglismy, jakaś automatyczna blokada i wtedy za drugim moim banem on też dostał bana, czyli ich system zapamietał ze jego konto zalogowało sie na moim komputerze
hmmm co mam teraz zrobić, żeby administratorzy nie skapneli sie że założe nowe konto?
reinstalacja systemu coś pomoże, czy jedynie wymiana dysku twardego?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 09:36:03 pm wysłana przez Kamal »


Odp: ban na gametwist
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2013, 09:28:19 pm »
 ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??  ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: ban na gametwist
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2013, 09:33:31 pm »
Chyba ci się fora pomyliły.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: ban na (...)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2013, 09:38:33 pm »
znalazłem tutaj taki temat http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,48364.0.html
wiec napisałem :)
a na jakim forum dostane najlepszą pomoc w tym temacie?


Odp: ban na (...)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2013, 09:41:30 pm »
temat, do ktorego podales link i twoj nie maja ze soba nic wspolnego ... ???


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: ban na (...)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2013, 09:52:11 pm »
jak to nie? tamten chłopak dostał bana na system jak sie okazało, i to na pewnym serwerze, kto wie czy nawet nie na tym samym co ja, wiec tematy mają duzo wspólnego, jeśli nie wszystko ;)
i czemu strona game twist zmieniła sie na zajmująca sie hazardem, ja tam tylko w szachy gram a to żaden hazard...


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: ban na (...)
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2013, 10:07:30 pm »
kurcze, dostałem bana na pewnym serwerze i ten chłopak też :) ten chłopak spytał sie jak go ominąć i ja tez :) jemu pomogliście wiec pomslałem ze mnie tez pomozecie :)
dla mnie tematy są prawie identyczne, no ale oki załóżmy ze są całkiem inne :)
czy orientuje sie ktoś co z tym zrobić, oprócz kupna nowego dysku? ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: ban na (...)
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 19, 2013, 10:17:29 pm »
Zmiana MAC/IP


Odp: ban na (...)
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 19, 2013, 10:30:15 pm »
ban na serwerze l2, czyli to czym sie to forum glownie zajmuje - l2


vs


ban na jakiejs stronie, na ktorej mowisz ze grasz w szachy



gdzie tu podobienstwo?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: ban na (...)
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 19, 2013, 10:44:45 pm »
no wiesz strony inne, ale może ban podobny ;)

dzieki Kamal
zmieniłem MAC, przynajmniej tak mi sie wydaje, w ipconfig wyskoczyło mi taki adres 00-18-F3-76-23-7E
wiec wpisałem w menedżerze urzadzeń ręcznie taki 0012G411356T, nie mogłem wstawić myślników z uwagi na ograniczenie do 12 pól :)
po sprawdzeniu w ipconfig mam taki adres 00-12-00-11-35-06, niby bardzo podobny do tego który wpisałem ale jednak sie troche różni, będzie dobrze?

co do IP, samo mi sie zmienia tak jest w tpsa, po prostu sprawdziłem w googlach jakie mam IP na pierwszej lepszej stronie, zapisałem je, i jeśli jutro będzie ono inne to chyba sprawa załatwiona?  jeśli o tym IP mówisz o którym ja mysle ;)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: ban na (...)
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 21, 2013, 10:36:20 am »
Użyj programu do zmiany adresu MAC, ręczne wpisywanie raczej Ci nie pomoże. Wysil się i poszukaj info na ten temat.