Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 483685 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 09, 2008, 02:59:31 pm »
na zamknietych przestrzeniach - bardzo dobry
ale na otwartych dobieganie do kazdego mobka nie jest przyjemne ze speedem destra ;p
w pvp jest jaknajbardziej przyjemny (ale jak z expem, duzo lepszy na zamknietych przestrzeniach,  cata, arena czy cos)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 09, 2008, 04:37:44 pm »
Destro robi miazge w IT. Walisz pt z 6 destro, jakiś heal, DC 78 i BD... i frenzy robią "na zmiane". Taki koks, że nie ma mocnych ^^
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:07:06 pm »
Destro robi miazge w IT. Walisz pt z 6 destro, jakiś heal, DC 78 i BD... i frenzy robią "na zmiane". Taki koks, że nie ma mocnych ^^

100% agree. Kiedys bylem w taki party i troche zal mi sie moich blowow zrobilo bo oni robili to samo regularami :P
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 09, 2008, 11:01:51 pm »
Tylko, że to nie trwa wiecznie to raz, a dwa, że znaleźć kilku destro odpowiednio zgranych wcale nie jest tak łatwo.
Co nie zmienia faktu, że to faktycznie chyba najszybszy sposób na trzepanie expa, no i kasy zresztą też, bo taki koks nie wychodzi drogo.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 12, 2008, 11:56:23 pm »
To mój wygląda tak.
Najbardziej pożądany przez innych graczy buffer to ? XXX
i własnie tą postacią będe grał ;>


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 13, 2008, 12:11:30 am »
WC
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 13, 2008, 12:20:05 am »
Zapomniałem napisać...
Że nie chcę grać orkowym magusem  8)
[wole grać typowym bufferem a nie czymś co prowizorycznie miało przypominać buffera...]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2008, 12:23:47 am wysłana przez Pipcio »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:44:24 am »
Ja lubie grac w zwarciu i na dystans ,miec sporo HP lub p defa lub m defa lub to i to , i szybko biegać i zadawac w miary spory dmg


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:54:42 am »
ja ci polecam GM ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 13, 2008, 02:56:23 am »
No to ja Ci polecam Overlorda.

Bo możesz walić z blunta czy czego tam sobie chcesz i drainować z dystansu, bo HP nie ma wcale aż tak mało, p.defa na togglu wyciąga przyzwoitego w odpowiednim sprzęcie, a m.def to jak to ork mistyk. A biega całkiem szybko bo ma buffka do speeda i damage na soul cry jest ok. :P
Myślałeś, że będziesz cwany jak sobie wymyślisz postać, co to we wszystkim będzie dobra? Zrób OLka i wróć tu za tydzień to pogadamy.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 13, 2008, 10:00:05 am »
Zapomniałem napisać...
Że nie chcę grać orkowym magusem  8)
[wole grać typowym bufferem a nie czymś co prowizorycznie miało przypominać buffera...]
@Express

^WHAT THE HELLLLLL!!!!! "Boże widzisz i nie grzmisz" ^^

Jak nie chcesz grać tym co prowizorycznie ma być bufferem polecamy PP...
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 13, 2008, 02:04:39 pm »
Wcześniej to tego jeszcze nie było. :P

Prowizorycznie? :D Prowizorycznie? WTF? xD
Rozumiem, że zrobiły na Tobie wrażenie liczby. W końcu z tego co sobie przeliczyłem łącznie u Hierophanta mamy 28 buffków, natomiast Dominator ma ich o połowę mniej.

Tylko powiedz mi jakie zastosowanie mają takie buffy jak: Kiss of Eva, Holy Weapon, Resisty na: Fire, Poison, Wind, Water (w końcu później dostajemy elemental protection), invigor to też później już właściwie tylko zapychanie buff slota, might to wymiana na great might, shield na great shield. Z tej jakże oszałamiającej liczby odejmujemy tych, których używanie występuje niezwykle rzadko.

28 - 4 (KoE i HW i Resist Poison i Invigor) - 3 (Resist na Fire, Wind, Water) - 2 (shield i might) = 19 (mogłem coś pominąć więc nie bijcie jeśli tak będzie)

No to mamy 19 buffków do 14, z czego z 14 buffów OLa nie odejmiesz raczej niczego. Jest więc przewaga ok. 5 buffków, przy czym OL to dodatkowo Healer, CP healer i debuffer.

Więc jak widać, OL to w porównaniu do Propheta nie jest wcale takim prowizoryczny buffer, a dodatkowo ma jeszcze znacznie więcej asów w rękawie.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 13, 2008, 02:07:19 pm »
Cytuj
Tylko powiedz mi jakie zastosowanie mają takie buffy jak: Kiss of Eva, Holy Weapon, Resisty na: Fire, Poison, Wind, Water (w końcu później dostajemy elemental protection), invigor to też później już właściwie tylko zapychanie buff slota, might to wymiana na great might, shield na great shield. Z tej jakże oszałamiającej liczby odejmujemy tych, których używanie występuje niezwykle rzadko.


Grief buffing enemy w miastach, ot po co są te buffy ...
Might nie wypiera greather might, tak samo ze shieldem ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 13, 2008, 02:43:37 pm »
Dokładnie wy nie wiecie jak można ludzi wkurzać. Ja EE idzie dagger biegnie ( full buffed ) wiem ,że mnie zabije ,ale co tam Pow, kiss of eva , resist poison , wild magic i gf po mnie ,ale jaka satysfakcja gdy on pisze "fuck u ..  my buff... u bitch .. " hahaha
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 13, 2008, 02:51:38 pm »
no chyba tylko po to sa useless buffki ;p
no ale jak chcesz pomagac jaknajwiekszej liczbie graczy, to albo bish, albo OL, albo cos najbardziej uniwersalnego - pp ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 13, 2008, 05:10:25 pm »
Z Orkowych Magusów,uznaje tylko i wyłącznie OL'ka
Chciałem nim grać ale kumpel mi już go zajął  :P
Upatrzyłem sobie z 3 bufferów,konkretnie SE (empower robi duże wrażenie,party bez problemu znajde)
Przekonajcie mnie choć trochę dlaczego miałbym grać WC niż SE ?
Żadnych "wyróżniających" się buffów...
No chyba że się nie znam :P
I dlaczego od razu na mnie "naskakujecie" ? Powiedziałem coś złego ? Chyba nie :/
Tyr,ty byś mógł uzasadnić dlaczego WC....


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 13, 2008, 05:16:24 pm »
Se jest dobry na początku albo na duala ... Ol ma empa , a wc vr i co ma se takiego teraz? poza tym Se ma gówno nie buffki ,a WC ma ich dużo i na end game pt cię wezmą.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 13, 2008, 05:27:23 pm »
ta SE ma gowno a nie buffki ... powiedz to end game daggerowi ...


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 13, 2008, 05:40:00 pm »
Wszystko zależy też od klanu.
Archer + dagger klan, tam SE sprawdzi się świetnie. Ze względu na swoje buffki, recharg i od czasu do czasu heale.
SE to też fajna postać na małe pt, czyli takie, które najczęściej się spotyka. Do tego ma coś i dla nuka i dla dd, więc można z nim bardzo szybko expić. WC w praktyce ma bufki tylko dla dd, nie licząc swojego buffa do c.speeda, no i później magusa. OL odwrotnie, zerk + empower, takim połączeniem nikt inny nie dysponuje, a to robi swoje.
SE jak mówię ma największe szansę na znalezienie pt, bo może odnaleźć się w party nukerów, dd, czy aoe, chociaż teraz już vr nie działa tak dobrze. Potem jest WC, a przynajmniej dopóki nie dorwie cova i coma, a na końcu OL bo wiadomo to only clan buffer.

Moim daggerem dużo lepiej tłucze się w pt z SE więc nie jestem zdania, że ma -_-'o, a nie buffki. Focus, death whisper, pow, vr, recharg jak zabraknie mp po blowach. Można expić aż się ssy nie skończą. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 13, 2008, 06:10:01 pm »
ta SE ma gowno a nie buffki ... powiedz to end game daggerowi ...
treściwa odpowiedz,jakoś nie przekonaliscie mnie do WC,chodzące zielone gówno ;] jak to mówi moj kumpel


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 13, 2008, 06:24:52 pm »
SE moze fajny bufer ale do farmienia albo malych pvp 2 vs 2, bo nie wyobrazam sobie ze na siege archer party nagle robi postoj na to zeby SE ich wszysktich bufnal :D (albo PP) zanim SE/PP bufnie jedna osobe WC skonczy to robic z calym party i jazda. do tego dla lukow CoV >all. Wc nie ma wyrozniajacych sie bufkow? same najlepsze, pdef, m def, cast speed,atc speed,focus, death whisper,vampiric rage,acuracy evasion, resist debuf/cancel,greater might i greater shield, CoV do tego od interlude sam swoimi bufami jest w stanie doprowadzic sie do stanu permanent Cov (czyli zanim padnie poprzedni ma juz gotowy nowy) wczesniej dance of conc albo reneval byl niezbiedny teraz wystarczy tylko pomyslec ;> - same beznadziejne i nieciekawe bufy , od Ct 1 jeszcze bufek na zmniejszenie obrazen od crt hit ..... w zasadzie ma tylko 1 kiepawy buf czyli chant of revenge. Wc jest swietnym buferem , genialnym przyjacielem do expa i pvp kazdego party lukow i meele fighterow.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2008, 06:28:42 pm wysłana przez DIO »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 13, 2008, 06:26:15 pm »
ta SE ma gowno a nie buffki ... powiedz to end game daggerowi ...

End Game Dagger wezmie albo PoWi albo PoF :P

WC ma kazdy buff oprocz PoWi,PoF,btb,bts i WW


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 13, 2008, 06:47:32 pm »
ale on nie lubi orkow no to co począć? ;P
blesa zawsze możesz dostać pod postacią avatara, ww pota... ;p
Lineage 2 Classic EU


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 13, 2008, 07:10:41 pm »
kazdy szanujacy sie wc nosi ze soba kija z btb, jak kogos nie stac jeszcze na Soes (troche kosztuje niestety) z btb 6 to mozna zawsze sprawic sobie ghouls staff z btb 4 i tez jakis czas mozna pociagnac. mi u wc w zasadzie brakuje w zasadzie ww (nie boli az tak bardzo) i berserker spirit chociazby lvl 1 (do cov-a sie przydaje)


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 2

  • WC Rulez :)
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 13, 2008, 07:14:23 pm »

WC,chodzące zielone -_-'o ;] jak to mówi moj kumpel

Właśnie trafiłeś na moją czarną listę......Jak śmiesz obrażać najlepszego buffera w tej grze?? co by łucznik zrobił bez CoV'a a nuk bez magnusa?? co by dagger swym daggerkiem pomachał bez vampira bufów na cryta i atk.speed? Prawda jest taka że do expa z fighterami do 3 profy najlepszym buferem jest wc..... A po trzeciej profie niewyobrażam sobie klanu nastawionego na pvp bez doomcryera ze swoim covem i magnusem