Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 489317 razy)

  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2975 dnia: Luty 08, 2011, 04:48:08 pm »
a, no to masz odpowiedz :P
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2976 dnia: Luty 08, 2011, 06:37:39 pm »
W l2 gram nie wiele czasu. Wbiłem 64 lvl gladem i stwierdziłem, że to nie dla mnie. Szukam postaci, która jest bardziej pod PvE, lecz żeby znaczyła też coś w pvp. Ogarnianie jakichś mnie naładowań soników mnie nie interesuje, wiec prosilbym o cos bez tego. Chciałbym w miarę szybko i PRZYJEMNIE levelować, przydać się na RB, ale także wyskoczyć czasem na pvp i nie być bez szans. Postać raczej fighter, lecz mozecie podawac propozycje tez mistic. Myślałem nad destro, jedyne co mi w nim nie pasuje to wygląd (atk spd juz przejdzie).
Ps. Mam straszną słabość do dark elfów! Jeżeli jest jakaś taka klasa spełniająca te wymagania, to prosiłbym o propozycje.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2977 dnia: Luty 08, 2011, 06:44:26 pm »
Hmmmm powiedziałbym sk :D Dark elf, tank, przydatny wszędzie, solo też powinien pociągnąć :)


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2978 dnia: Luty 08, 2011, 06:52:26 pm »
W l2 gram nie wiele czasu. Wbiłem 64 lvl gladem i stwierdziłem, że to nie dla mnie. Szukam postaci, która jest bardziej pod PvE, lecz żeby znaczyła też coś w pvp. Ogarnianie jakichś mnie naładowań soników mnie nie interesuje, wiec prosilbym o cos bez tego. Chciałbym w miarę szybko i PRZYJEMNIE levelować, przydać się na RB, ale także wyskoczyć czasem na pvp i nie być bez szans. Postać raczej fighter, lecz mozecie podawac propozycje tez mistic. Myślałem nad destro, jedyne co mi w nim nie pasuje to wygląd (atk spd juz przejdzie).
Ps. Mam straszną słabość do dark elfów! Jeżeli jest jakaś taka klasa spełniająca te wymagania, to prosiłbym o propozycje.

A co Ci przeszkadza w wyglądzie destro? To, że jest orkiem czy co? W dyna heavy z peleryną imo wygląda prze uj :D. A jak masz słabość do dark elfów to poza SK to z misticów może jeszcze SH? Koksa dobrze a i w mass PvP można pokosić. Do bicia RB też super.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2979 dnia: Luty 08, 2011, 07:19:57 pm »
A co Ci przeszkadza w wyglądzie destro?
O gustach się nie dyskutuje, po prostu mi nie pasi :)

No to wybieram między SK a SH. Widziałem jakieś tam filmiki na yt i przyznam, że obie postacie bardzo przypadły mi do gustu. Chcialbym sie jeszcze dowiedziec jak z expem solo u sk? Bo to raczej tank jest. I jeszcze pytanie co do przezywalnosci SH. Czy ze srednim ew. top setem utrzyma spot na sobie? Np w cata/necro na mniej wiecej swoim levelu?

Wielkie dzięki za błyskawiczne i pomocne odpowiedzi :)


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2980 dnia: Luty 08, 2011, 07:24:37 pm »
Jaka kronika?


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2981 dnia: Luty 08, 2011, 07:41:10 pm »
gracia final


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2982 dnia: Luty 08, 2011, 08:07:08 pm »
jak już myślisz nad sh to odradzałbym cata dla niego, kura i spoty z herbami coby manę ładować>cata


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2983 dnia: Luty 08, 2011, 09:01:18 pm »
Prosiłbym jeszcze o odpowiedzi na nizej postawione pytania i ide w kox :)
1. Dmg SK. Jak to jest, czy tankiem da sie komfortowo, solo expic ? Czy bede tylko dziobał moby i potrzebował nie wiadomo ile czasu na ubicie ?
2. Wytrzymałość SH. Również chodzi mi o expienie. Mianowicie czytałem, że jest to postać bardziej pod pve, lecz w pvp tez daje rade. Dokładnie o to mi chodziło. Lecz męczy mnie jedno- czy jeżeli to mistic, to nie jest papierowy? Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie, ze nie jest w stanie utrzymac spotu mobow na rownym sobie poziomie. Nigdy nie grałem niczym innym poza gladem, więc moje przypuszczenia są bezpodstawne. Dlatego pytam was, jak to jest.
3. No i ostatnie to takie luźniejsze. Co wy byście polecili, no raczej początkującemu graczowi? Którą postać łatwiej ogarnąć, która jest ciekawsza itp... :)

Z góry wielkie dzieki za wszystkie odpowiedzi.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2984 dnia: Luty 08, 2011, 09:09:59 pm »
1) SK robi duży dmg (np. wiekszy niż spoil przed H5 na podobnym sprzęcie) ale tank jest tankiem. Ma debuffa hex który odniża p def o ok 23%+kubika która może wrzucić równiez obniżenie p defa co bardzo uprzyjemnia expa.
2) Nukki z natury są mało wytrzymałe (nie licząc nekro+TP) ale kilka ciosów wytrzyma. Jego celem jest ubicie mobka zanim dojdzie a nie walka w zwarciu. Ogólnie nukerzy przy solo expie z boxem nie biorą jak glad wszystkiego na jeden train tylko leją po 1 mobie na raz. Tylko, że nukk na 2/3 skille zabija mobka.
3) SH>SK ogarnięcie dla początkującego.
SH>SK szybkość expa z 1 boxem (+pety)
Ciekawość wg mnie bardziej SK, ale mówi to osoba która kocha grać spoilami ^^
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2985 dnia: Luty 08, 2011, 09:15:04 pm »
Czekaj, czyli SH jest łatwiej ogarnąć? :)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2986 dnia: Luty 08, 2011, 09:26:47 pm »
Czekaj, czyli SH jest łatwiej ogarnąć? :)
Nom sh jest łatwy do ogarnięcia na pve, targetujesz nukujesz i tak w kółko, do tego jakieś selfy rzucasz, sk też nie jest trudny do ogarnięcia na pve, rzucasz hexa podbiegasz do moba i bijesz aż zginie, ewentualnie jakieś ud jak za dużo mobów będzie, czasami agro rzucisz, ale też za dużo nie ma do ogarniania ;D
Już ciężej wl'a ogarnąć na pve, bo padanie jak ciota na trainach sux ;P


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2987 dnia: Luty 08, 2011, 09:30:56 pm »
Wybierając postać pomiędzy SK, a SH do pve. Bez wątpienia łatwiej i szybciej wyexpisz SH.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2988 dnia: Luty 08, 2011, 09:41:03 pm »
Właśnie gadałem ze znajomym z klanu, który ma storm screamera na 80 i mówi, że bez wątpienia poleca poczatkujacemu sh. Jednak w miare grania postac sie mniej mu podobała, bo tylko dobry kox, a na pvp jest bardzo ciezko. A jak jest z sk? Łatwiej i szybciej wyexpie sh, ale to chyba nie znaczy, ze sk bedzie exp szedl trudno i powoli? I w pvp sk moze wiecej namieszac od sh, czy tez jest ciezko? Boje sie tez, ze SK bede malutko dziobał moby. W porównaniu do glada bede sk zabijal szybciej/wolniej czy podobnie?


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2989 dnia: Luty 09, 2011, 12:11:19 pm »
Moim zdaniem w pvp namieszasz więcej SH niż SK (oczywiście SK też się da ale tam raczej trzeba mocny sprzęt z epicami). A co do expa SK a glad to jakby nie patrzeć glad jest DD. Ale z racji tego, że SK ma hexa to myślę, że nie będzie źle się koksać. Zwłaszcza później banishem.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2990 dnia: Luty 09, 2011, 07:48:56 pm »
banisz na aniolkach na woa to poprostu kosa, jeszcze wziac jakiegos spoila do siebie i mozna kase i exp trzepac niemilosiernie ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2991 dnia: Luty 10, 2011, 06:57:43 am »
Glad to po Freyi już tak mocny nie jest i myślę że on najwięcej oberwał bo inni np. destro/tyr odpalą swoje limity i nadal ciachają a glad już nie.
A zdarzyło Ci się stać obok nabuffowanego glada 300 atri duelist spirit +28 + final secret, kiedy akurat spamował massówki?


Jak nie to nie piernicz

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2992 dnia: Luty 10, 2011, 10:06:29 am »
Ale trzeba brac pod uwage, ze taki bish szybko dorobi sie full atri(przynajmniej ja bym all wysilek cp pakował w wyresistowanie wszystkiego na bishu/ee), i wtedy w kategori dd glad wypada znaczniej slabiej niz taka deska/tyr na limitach lub dagger z duel enchantem.
...


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2993 dnia: Luty 10, 2011, 10:16:43 am »
Ale trzeba brac pod uwage, ze taki bish szybko dorobi sie full atri(przynajmniej ja bym all wysilek cp pakował w wyresistowanie wszystkiego na bishu/ee), i wtedy w kategori dd glad wypada znaczniej slabiej niz taka deska/tyr na limitach lub dagger z duel enchantem.

Po 1 kto tutaj pisze cokolwiek o bishu?
Po 2 nie widziałeś wykoksanego gladka w pvp.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2994 dnia: Luty 10, 2011, 11:53:26 am »
Cytuj
Po 1 kto tutaj pisze cokolwiek o bishu?
Ja. Btw predzej czy pozniej all osiagnie max resist i jestes zjadaczem mp ktory nawet dmg nie zadaje.
Cytuj
Po 2 nie widziałeś wykoksanego gladka w pvp.
Nie no co ty, gralem gladem 4 lata po privach/rpg i chyba musial bym byc slepy, zeby nie widziec tego nerfa...
...


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2995 dnia: Luty 19, 2011, 01:07:43 pm »
Freya. Postac na oly z duzyyyym ench skilli. Pal? czy zerk?


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2996 dnia: Luty 19, 2011, 01:56:32 pm »
pal ofc


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2997 dnia: Luty 19, 2011, 07:46:11 pm »
Kwadrat z tego co czytam to troche palem chyba grales.

Nie orientuje sie bardzo na freyi. Wiec pytam. (przejrzałem caly temat o palku)

Freya kronika

Elegia+6 / Vorpai +6 ?

Sacrifice na efektywnosc czy zmniejszenie kosztu hp?

Holy do broni to raczej pewne, ale czy do łuka również?

i Dye .. najbardziej zagmatwana sprawa.. (a moze nie?)

Z góry dzięki za pomoc

Chodzi ofc. o Oly / mass  ale glownie oly.

Certy ? :F


tego ostatniego postaram sie poszukac ale zdania sa rozne.


Wybacz za kopanie tematu ktory pewnie juz byl powtarzany
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2011, 07:48:33 pm wysłana przez Trason »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2998 dnia: Luty 19, 2011, 09:46:06 pm »
Elegia to najlepszy set w grze :p
Co do atrybutu w łuku to ja bym dał wind/earth
Certy to long shot/celestial/spiryt, albo haste.
Sacrifice na power http://lendar.ath.cx/sacrifice
Dye, nie wiem czy dobrze myślę, ale osobiście bym dał +4 wit, oraz +5 str, bo i tak większość walk zakończysz w trakcie trwania AI ;)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2999 dnia: Luty 20, 2011, 08:57:11 am »
No więc dylemat :shock: w H5 lepiej sprawuje się SH czy berk,generalnie mam na myśli pvp?