Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 917999 razy)

  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« dnia: Sierpień 12, 2014, 09:05:25 pm »
Dziwne, że nikt tego nie wkleił na tym forum, ale padła dosyć istotna informacja na temat pojawienia się serwerów "Classic" w Europie.

Oryginalna wiadomość : https://4gameforum.com/showthread.php?t=29186&page=5&p=175172&viewfull=1#post175172

Przede wszystkim warte zauważenia jest jedno... serwer będzie P2P czyli nie zobaczymy na nim L2store a to jest duży, jak nie wielki plus, przynajmniej wykluczy zbyt dużo eventów/itemów P2W (choć pewnie coś takiego w miarę czasu się pojawi)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2015, 05:49:23 pm wysłana przez Shanique »
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2014, 09:23:06 pm »
ty się łudzisz, że coś to da? xDD Jak ktoś chce wydać kafli na gierkę to zrobi to, czy sprzedając l2sotre, czy kupując adenę na max cheaters.  w tym 1 przypadku robi ew farmerom na złość i tyle xD

ja w tym topicu już sporo napisałem, nie chce mi się dublować tego samego po polsku...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2014, 09:35:08 pm »
ty się łudzisz, że coś to da? xDD Jak ktoś chce wydać kafli na gierkę to zrobi to, czy sprzedając l2sotre, czy kupując adenę na max cheaters.  w tym 1 przypadku robi ew farmerom na złość i tyle xD

ja w tym topicu już sporo napisałem, nie chce mi się dublować tego samego po polsku...

Idź na to swoje AA, sprawdź 10 razy bete i zapłać 100 zł za możliwość gry 4 dni przed :D Niech kupują sobie adenę co mnie to obchodzi, grunt że nie będzie czegoś takiego, że trzeba zadotować kilka k euro by dostać kamyk pvp do broni. No i główny powód nie będzie to pieprzony GoD z chorymi zmianami w klasach.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2014, 09:39:07 pm »
widzisz, problem polega na tym, że moje CP miało 2 PvP bronie i powiem ci więcej, nikt z nas nie zdobył tego przez l2 store tylko za adenę i co? Nie łudź się, że brak l2store poprawi sytuację graczy co nei wydają złotówki na grę względem tych co miesięcznie wydają kilka k euro. Tak było już od dawna i dobrze wiesz o tym. Gdyby l2 store było nie treade'owalne to by była inna historia.

a co masz do klas? Mówisz, że SWS / BD / WC na C1 byli ciekawsi? xDDDDDDDDDDDDDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2014, 10:22:32 pm »
widzisz, problem polega na tym, że moje CP miało 2 PvP bronie i powiem ci więcej, nikt z nas nie zdobył tego przez l2 store tylko za adenę i co? Nie łudź się, że brak l2store poprawi sytuację graczy co nei wydają złotówki na grę względem tych co miesięcznie wydają kilka k euro. Tak było już od dawna i dobrze wiesz o tym. Gdyby l2 store było nie treade'owalne to by była inna historia.

a co masz do klas? Mówisz, że SWS / BD / WC na C1 byli ciekawsi? xDDDDDDDDDDDDDDD
Na lilith głównym powodem quitów było l2store i boty, boty były są i będą i nadal będzie sprzedawana adena a l2store można w tym przypadku wyłączyć. Możesz mieć w pt nawet 20 broni pvp co nie zmiienia faktu, że doter otrzymał od was dużo adeny sytuacja jest taka sama jakby ją kupił z innego źródła. Adena is Adena.

PS. Skończ już udowadniać, że wszystko wiesz lepiej od innych, bo tak nie jest  :afro:
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2014, 10:43:33 pm »
masz rację, adena is adena i zawsze tak było, więc dlaczego twierdzisz, że na jakimkolwiek serwerze będzie inaczej?

Na lilith mieliście znacznie więcej botów niż było na Core, bo przez większość czasu na ten serwer mieli wywalone niemal całkowicie i dobrze wiemy o tym obaj
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 12, 2014, 11:03:12 pm »
masz rację, adena is adena i zawsze tak było, więc dlaczego twierdzisz, że na jakimkolwiek serwerze będzie inaczej?

Na lilith mieliście znacznie więcej botów niż było na Core, bo przez większość czasu na ten serwer mieli wywalone niemal całkowicie i dobrze wiemy o tym obaj

PS. Skończ już udowadniać, że wszystko wiesz lepiej od innych, bo tak nie jest  :afro:
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 13, 2014, 10:42:01 am »
l2 store dował tyle że na serwerze było więcej itemków przez co cena adenki była niższa  :D a na tych serwerach classic nie będzie płaczu że ktoś ma pvp stona do broni tylko o to że zapłacił $$ aby mieć shoty  hahaha. imo stare kroniki tym bardziej nie są dla europy gdzie 30lv farmisz wolniej niż u nas 99 a gleba skutkuje nie tylko stratą % a jeszcze itemków ;) a balans w starych kronikach jest taki że WC na 30lv ma perma stuna i cie wyjebie na mobku po czym sobie podniesie twoje itemki : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 13, 2014, 11:13:28 am »
jak dobrze pamiętam ze starych privów to się daggerem jeszcze biegało, trainowało typów (np w LoA) odpalało Fake Death (czyli chyba tylko TH to miał o ile pamiętam) ubijało pół pt i podnosiło dropy xDD

ale i tak najlepsze jest to, że te classic serwery będą miały 1/6 drop rate'u w stosunku do prawdziwego c1 z tych 10 lat temu, ludzie chyba naprawdę nie rozumieją:  "jedna szósta z rejtów x1"  )))))))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 13, 2014, 11:14:46 am »
czemu tylko 1/6?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 13, 2014, 11:40:14 am »
bo tak koreańce sobie zażyczyły. Na ich obecnych GoD serverach które mają po 10 lat ludzie mają w kieszeni setki kkk adeny i adena nie ma tam prawie żadnego znaczenia. Z tego powodu właśnie z kroniki na kronikę robią coraz większy adena drop rate nerf i coraz więcej rzeczy, które wymagają chorych ilości adeny by to złożyć (przykład: teraz masz szansę z 2 talismanów longoing zrobić talisman insanity, tylko problem jest taki, że potrzebujesz dwóch takich, masz tylko 10% i jak się nie uda, to 1 znika) itd. itd.

Uznali, że skoro classic serwery mają być powtórką z przeszłości, to za punkt honoru postawili sobie, by do takiej sytuacji nei doszło ponownie (yo, za 10 lat ktoś będzie jeszcze grał? xDDD) i postanowil izrobić drop rate norf do wersji takiej, jaką mają obecnie w Ertheia update. Jak pójdziesz na Erthei pozabijasz moby w gludio i porównasz ilość dropionej adeny do tego co było na oryginalnych C1 serwerach z rate x1 zobaczysz, że to właśnie 1/6 : )

Polecam ten topic na rochandzie, gdzie Elmar na bieżąco opisywał jak wyglądała sytuacja z classic serwerami w korei.
http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=52&t=1265

Może to ostudzi trochę zapały ludzi, którzy żyją tylko nostalgią wobec starych czasów. to trochę jak mówić, że komunizm był fajny, bo było to i to i to, a że nie było tysiąca innych rzeczy o których ludzie marzyli i czekali patrząc na zachód to już nikt nie pamięta )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 13, 2014, 11:56:40 am »
Może to ostudzi trochę zapały ludzi, którzy żyją tylko nostalgią wobec starych czasów. to trochę jak mówić, że komunizm był fajny, bo było to i to i to, a że nie było tysiąca innych rzeczy o których ludzie marzyli i czekali patrząc na zachód to już nikt nie pamięta )))

Marzyli i czekali, szczególnie tych 3 mln emigrantów i kolejne 3 mln ludzi w skrajnej biedzie, tak wspaniałe czasy mamy. Proponuje postawić pomnik Tuska, Kaczyńskiego i Millera trzymających w ręce flagę unii europejskiej z napisem 25 lat (pseudo) wolności. Widać, żeś prawiczek wiernie oglądający szczekaczy z TVNu  hahaha

A wracając na tory głównego wątku w tym temacie, mogą nawet okroić adenę do 1/100 mnie to naprawdę nie interesuje ;) Udzielam tylko informacji, bo wiem, że dużo osób jest zainteresowanych Classic serwerami.
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 13, 2014, 12:04:04 pm »
l2 store dował tyle że na serwerze było więcej itemków przez co cena adenki była niższa  :D a na tych serwerach classic nie będzie płaczu że ktoś ma pvp stona do broni tylko o to że zapłacił $$ aby mieć shoty  hahaha. imo stare kroniki tym bardziej nie są dla europy gdzie 30lv farmisz wolniej niż u nas 99 a gleba skutkuje nie tylko stratą % a jeszcze itemków ;) a balans w starych kronikach jest taki że WC na 30lv ma perma stuna i cie wyjebie na mobku po czym sobie podniesie twoje itemki : )

Z deada nie bedzie juz opcji wydropienia itemow jak to bylo na tych kronikach, classic classic ale nie wszystko jest na starych kronikach, np karma z pk ma system z goda czyli reputacje i ciezko sie to zbija, z poisona mozna zrobic cryta i sciagasz moba na 1hita (okolo4-6kdmg), z heala sa crytyki. Nie wspominajac o reszcze np auto shoty, mail system.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 13, 2014, 12:14:15 pm »
Jest juz jakieś oficjalne info? Jaka będzie startowa kronika? Jak to będzie ewoluować i w jakim tempie? A może nie bedzie? Pewnie jest to gdzies napisane ale nie chce mi sie czytać całego topicka z forum 4game. A jak to w ogóle wygląda w Korei?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 13, 2014, 12:43:29 pm »
Może to ostudzi trochę zapały ludzi, którzy żyją tylko nostalgią wobec starych czasów. to trochę jak mówić, że komunizm był fajny, bo było to i to i to, a że nie było tysiąca innych rzeczy o których ludzie marzyli i czekali patrząc na zachód to już nikt nie pamięta )))

Marzyli i czekali, szczególnie tych 3 mln emigrantów i kolejne 3 mln ludzi w skrajnej biedzie, tak wspaniałe czasy mamy. Proponuje postawić pomnik Tuska, Kaczyńskiego i Millera trzymających w ręce flagę unii europejskiej z napisem 25 lat (pseudo) wolności. Widać, żeś prawiczek wiernie oglądający szczekaczy z TVNu  hahaha


Jeżeli ty próbujesz wmówić, że zza komuny było lepiej niż teraz to idź się lecz człowieku, nie mamy o czym gadać...


Jest juz jakieś oficjalne info? Jaka będzie startowa kronika? Jak to będzie ewoluować i w jakim tempie? A może nie bedzie? Pewnie jest to gdzies napisane ale nie chce mi sie czytać całego topicka z forum 4game.

akurat na 4game nie ma nic, trzeba Rochanda czytać. bazowy koncept był, że co 3-4 miesiące będzie nowa kronika, ale w praktyce
 to jest tak, że ludzie lvlują wolniej niż wszyscy przypuszczali, bo na 40 lvlu wystarczy 1 pk, albo przypadkowy zgon by stracić 2 h expa, więc : http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=52&t=1265&start=320  (czytaj posty Elmara)
 A jak to w ogóle wygląda w Korei?
[/quote]

wygląda np. tak jak pisze Elmar na tej stronie http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=52&t=1265&start=330
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 13, 2014, 12:55:32 pm »
A od jakiej kroniki startowali? Dużo ludzi w Korei w to gra? 1/6 to drop adeny czy ogolnie itemów? Jakie były różnice miedzy oryginalna kronika a tym co tam wypuscili? (nie chodzi mi o takie duperele jak auto SS, czy AH ale o zmiane mechaniki albo wprowadzenie/usuniecie istotnych elementów gry). Kamalole były od razu czy trzeba bedzie na nie czekać? Sorry Misiu ze Cie tak mecze ale ja nie mam czasu na przeglądanie 36 stron spamu :*

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 13, 2014, 01:08:59 pm »
A od jakiej kroniki startowali? Dużo ludzi w Korei w to gra? 1/6 to drop adeny czy ogolnie itemów? Jakie były różnice miedzy oryginalna kronika a tym co tam wypuscili? (nie chodzi mi o takie duperele jak auto SS, czy AH ale o zmiane mechaniki albo wprowadzenie/usuniecie istotnych elementów gry). Kamalole były od razu czy trzeba bedzie na nie czekać? Sorry Misiu ze Cie tak mecze ale ja nie mam czasu na przeglądanie 36 stron spamu :*

adeny na pewno, z dropami nie jestem pewny. wiekszosc kluczowych rzeczy jak kamalole / hero / cata / nowy content / nowe lvl beda wprowadzane z kolejnymi patchami, zaczynali od c1 i na razie na C1 stoi i nawet siege nie sa odblokowane jeszcze, bo ludzie maja za niskie lvle.  mi tez sie 36 stron czytac od nowa nie chce, ja to sledzilem na biezaco jak topic powstal. Ludzi gra tam sporo, ale okolo 50% to boty.

PS zarzuc pochwałe QQuentimek, bo jak bede trashowal tazmankow to sie przyda jakas redukcja ostrzeżeń )))))
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2014, 01:12:41 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 13, 2014, 01:31:44 pm »
czytalem, ze na koreancu otwieraja co rusz to nowe, teraz 5ty i 6ty server bo jest duze zainteresowanie

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 13, 2014, 01:37:40 pm »
czytalem, ze na koreancu otwieraja co rusz to nowe, teraz 5ty i 6ty server bo jest duze zainteresowanie

http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=52&t=1265&start=350
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 13, 2014, 01:37:55 pm »
No cóż, idea serwera jest bardzo fajna ale z tym lvlowaniem to dali dupy. Mam nadzieje ze u nas to zmienią. Sam drop adeny nie bedzie bardzo bolesny, drop reszty itemów juz bardziej. Najwyżej wszyscy beda biegac w Devo.

Czekam na oficjalne info. Intensywnie grac pewnie ne bede, ale chetnie zobaczę jak to będzie wyglądać.

PS zarzuc pochwałe QQuentimek, bo jak bede trashowal tazmankow to sie przyda jakas redukcja ostrzeżeń )))))

Masz za swoje. Chuju!

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 13, 2014, 01:39:22 pm »
ale z ciebie leszcz, ci kumpel pomaga a ty taki cham ((((
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 13, 2014, 03:18:01 pm »
l2 store dował tyle że na serwerze było więcej itemków przez co cena adenki była niższa  :D a na tych serwerach classic nie będzie płaczu że ktoś ma pvp stona do broni tylko o to że zapłacił $$ aby mieć shoty  hahaha. imo stare kroniki tym bardziej nie są dla europy gdzie 30lv farmisz wolniej niż u nas 99 a gleba skutkuje nie tylko stratą % a jeszcze itemków ;) a balans w starych kronikach jest taki że WC na 30lv ma perma stuna i cie wyjebie na mobku po czym sobie podniesie twoje itemki : )

Z deada nie bedzie juz opcji wydropienia itemow jak to bylo na tych kronikach, classic classic ale nie wszystko jest na starych kronikach, np karma z pk ma system z goda czyli reputacje i ciezko sie to zbija, z poisona mozna zrobic cryta i sciagasz moba na 1hita (okolo4-6kdmg), z heala sa crytyki. Nie wspominajac o reszcze np auto shoty, mail system.

Z tego co widziałem na frapsach to itemy leciały po śmierci na koreańcu jak szalone :) A co do drop rate itd watpie ze bedzie to tak wyglądało jak na koreańcu :)
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 13, 2014, 03:53:09 pm »
Dobra analion idź na swoje GównoAge i zobaczymy czy tam botów nie będzie i kasy na allegro xD

tak dla przypomnienia: https://www.youtube.com/watch?v=r5znYh9mVwc xD

Przecież to kuhwa większy szit od metina


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova (informacje)
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 13, 2014, 03:57:51 pm »
Jeżeli ty próbujesz wmówić, że zza komuny było lepiej niż teraz to idź się lecz człowieku, nie mamy o czym gadać...

Wybaczcie, nie mogłem.. musiałem uświadomić fana TVNu

- Niższe bezrobocie
- Mniejsze różnice społeczne
- Pomoc socjalna typu: książeczki mieszkaniowe, czekało się długo, ale dostawało się od państwa mieszkanie  a teraz bierz kredyt na 35 lat a spróbuj nie spłacić to jesteś bez mieszkania czyli de facto bezdomnym.
- Już nawet nie chce mi się wspominać, że bardzo dużo zakładów/mieszkań zostało stworzonych w tych okrutnych czasach komunistycznych
- Pieniądze zostawały w Polsce nie np. w Portugalii (czyt. Biedronka[brak polskich sklepów])
i można długo tak pisać, każdy system na swoje + i - o ile zarządzają nim odpowiedni ludzie.

PS. Gdyby nie ten cholerny ustrój komunistyczny to nie nosiłbyś swoich SWAG ubranek, bo 99% pochodzi z Chin a 100% to materiał produkowany w Chinach

Ale co ty możesz wiedzieć o życiu, jak Twoją jedyną pasją jest wchodzenie co 10min na forum i pisanie bzdurnych postów z których wszyscy Ciebie wyśmiewają xD Pewnie zaraz znowu przy błaznujesz i napiszesz o kartkach na mięso i pustych pułkach w sklepie :D Zapytaj rodziców jak było naprawdę i nie powtarzaj mi tutaj mantry z telewizji propagandowej.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2014, 04:01:02 pm wysłana przez Elen »
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]