Witaj
Gość

Wątek: Paladyn [Pal]  (Przeczytany 329146 razy)

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1125 dnia: Lipiec 06, 2009, 08:34:31 pm »
jak nie jestes w stanie nikogo dogonic, to cos musi byc z toba nie tak, jesli nie umiesz odpalic AI.

Co do aug- passive pvp might, ++crit rate (powyzej 20)/accuracy (powyzej +3), +STR passive,  aktywne skille typu refresh powinny byc na innych broniach do buffowania (mental dagger, soes etc).


To nie moja wina , że inni nie mogą mi zbić hp do 30% , a nawet AI zbyt wiele nie pomorze (chociaż w znacznym stopniu pomaga) jak taki łucznik użuje dasha i mi ucieknie .
to nie nasza wina ze sam sobie AI odpalic nie umiesz i musisz czekac az ktos zbije ci hp do 30%


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1126 dnia: Lipiec 06, 2009, 08:47:27 pm »
W sumie to ktoś1994, chyba na HR jakimś grasz, to możesz nawet bez czekania na te okrutne 30% odpalić Flame Icon po kilku hitach od wroga...


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1127 dnia: Lipiec 07, 2009, 01:56:17 pm »
Ja po 1,5 roku przerwy potrafilem grac PK i bez problemu odpalac AI i rozwalac Archerow,daggerow a nawet sie zdazalo ze i magow(chociaz to i tak prv ale co tam) wiec nie wiem jak osoba ktora ciagle gra w L2 nie moze tego zrobic.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1128 dnia: Lipiec 07, 2009, 03:43:24 pm »
W sumie z tymi cziterskimi skillami z Finala na mdef/reflect magic to nawet maga można, a szczególnie krótko postoi jak stuna i kilka krytyków wyłapie :>


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1129 dnia: Lipiec 07, 2009, 03:45:47 pm »
W sumie z tymi cziterskimi skillami z Finala na mdef/reflect magic to nawet maga można, a szczególnie krótko postoi jak stuna i kilka krytyków wyłapie :>

Tylko to nie byl final :P pt 2.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1130 dnia: Lipiec 07, 2009, 03:50:32 pm »
W Finalu daggera ciężko dojechać bo ma cziterskie evasion a na 83 unika wszystko prawie, do tego trafia 99% stabów i bije jak popieprzony.
Łucznik 1 na 1 ucieka tak na dashu, że ciężko dopaść, a shackle nawet poenchantowane beznadziejnie siada, więc w sumie i tak ciężko... ;p
A na AI masz tyle speeda najwyżej co HE bez dasha, a dash malutki reuse, no i dodać te hamstring shoty i inne syfy... Do tego AI trwa tylko minutę. Mnie zawsze najbardziej denerwował ten - heal, bo z dobrym sprzętem na ToLu można się całkiem nieźle poleczyć, a głupie AI - heal :<


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1131 dnia: Lipiec 07, 2009, 04:53:16 pm »
Ja po 1,5 roku przerwy potrafilem grac PK i bez problemu odpalac AI i rozwalac Archerow,daggerow a nawet sie zdazalo ze i magow(chociaz to i tak prv ale co tam) wiec nie wiem jak osoba ktora ciagle gra w L2 nie moze tego zrobic.

Cała filozofia to znać zasadę działania wszystkiego, jak się to zna, to się ogrania w dosyć dobrym stopniu większość klas. Do tego dochodzi ++ jak ktoś gra ciągle daną klasa i mając swoje builidy wie ile jego postać wytrzyma itp - to już jest kwestia doświadczenia czy jak ktoś woli ogrania.
Ale jak kolega wyżej wie tylko, że AI działa przy 30% i idę o zakład, że nie zna nawet połowy bonusów które daje, to nie wymagajmy żeby wygrywał z ogranymi archerami.
Nie mówiąc już o tym, że shackle to nie jest arrest i spore range ma, więc jeżeli go i tak archerzy kitują to QQ
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1132 dnia: Lipiec 07, 2009, 05:15:14 pm »
To nie moja wina , że inni nie mogą mi zbić hp do 30% , a nawet AI zbyt wiele nie pomoŻe (chociaż w znacznym stopniu pomaga) jak taki łucznik użuje dasha i mi ucieknie .
taa strasznie skompikowane, zakladasz luk i bijesz dopoki nie padnie...


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1133 dnia: Lipiec 07, 2009, 06:07:04 pm »
Ja po 1,5 roku przerwy potrafilem grac PK i bez problemu odpalac AI i rozwalac Archerow,daggerow a nawet sie zdazalo ze i magow(chociaz to i tak prv ale co tam) wiec nie wiem jak osoba ktora ciagle gra w L2 nie moze tego zrobic.

Cała filozofia to znać zasadę działania wszystkiego, jak się to zna, to się ogrania w dosyć dobrym stopniu większość klas. Do tego dochodzi ++ jak ktoś gra ciągle daną klasa i mając swoje builidy wie ile jego postać wytrzyma itp - to już jest kwestia doświadczenia czy jak ktoś woli ogrania.
Ale jak kolega wyżej wie tylko, że AI działa przy 30% i idę o zakład, że nie zna nawet połowy bonusów które daje, to nie wymagajmy żeby wygrywał z ogranymi archerami.
Nie mówiąc już o tym, że shackle to nie jest arrest i spore range ma, więc jeżeli go i tak archerzy kitują to QQ
No a takiego HE to zasypiesz w ciągu 1 minuty AI (lub 2 z flame) milionem krytów i on umrze. Oczywiśćie na AI też go dogonisz, bo HE na pewno nie użyje dasha. :) A już na pewno w ciągu minuty AI utrzymasz go przez cały czas na shackle. Szczególnie jak ma epiki.

BTW. Nie napisałem, że mnie skituje, bo samym sacrifice na dobrym buffie idzie się wyleczyć z loldmg HE (nie mówiąc już o ToLu).
Ale skoro ciebie Penix Najtem HE może skitować, to rozumiem :) Po pewnym czasie HE powinien właśnie paść, ale na pewno jak będą mieli porządny sprzęt to walka nie będzie trwać 10 sekund...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 06:11:14 pm wysłana przez nienawidzehomikuw »


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1134 dnia: Lipiec 07, 2009, 06:35:03 pm »
HE jak ostatnio mnie gankowal to nie dal rady skitowac.Zdazyl zasadzic 5 HS shotow z czego 1 wszedl(bez problemu to stankowalem),3 faila mialy i 1 odbilo(co bylo rowne gg).

Cytuj
Cała filozofia to znać zasadę działania wszystkiego, jak się to zna, to się ogrania w dosyć dobrym stopniu większość klas. Do tego dochodzi ++ jak ktoś gra ciągle daną klasa i mając swoje builidy wie ile jego postać wytrzyma itp - to już jest kwestia doświadczenia czy jak ktoś woli ogrania.

Ale bez przesady ze ja tylko znam zmiany tankow a reszty klas nie znam.Chociaz z drugiej strony to byl prv a tam rozni ludzie lataja...


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1135 dnia: Lipiec 07, 2009, 06:47:03 pm »
Dla HE fail w takiej walce = perm stun+shackle, odbity hamstring :)
Dla pala, nie wiem. Brak MP lub wyobraźni.


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1136 dnia: Lipiec 07, 2009, 09:55:31 pm »
Dla HE fail w takiej walce = perm stun+shackle, odbity hamstring :)
Dla pala, nie wiem. Brak MP lub wyobraźni.

Po Final brak many :P? Skille grosze kosztuja chociaz ja potrafie w miare operowac mana tak zeby sie nie wysrac.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1137 dnia: Lipiec 08, 2009, 11:36:24 am »
generalnie na self buffie (oly bufie) pal>HE na jakimś średnim buffie (np od pp) Pal>HE na full bufie Pal=HE ani pal nie zabije he ani he nie zabije pala :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1138 dnia: Lipiec 08, 2009, 11:46:15 am »
Wbicie schakle, odbity hamstring, perm stun i AI- są jakieś szanse. (ale jak rywal ma bossy to już kijowo jest, a i we wcześniejszych kronikach lethal 1/1)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1139 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:06:40 pm »
generalnie na self buffie (oly bufie) pal>HE na jakimś średnim buffie (np od pp) Pal>HE na full bufie Pal=HE ani pal nie zabije he ani he nie zabije pala :)

HE sie wysra z many.True story.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1140 dnia: Lipiec 08, 2009, 12:28:56 pm »

Penix bez żadnego buffa. Ma więcej HP niż ja z songiem of vitality i btb :O
_______________________________________________________________________________________


Staty z Berserkerem.
_______________________________________________________________________________________


I oczywiście bez :P

Z UD na magów ponad 8,5k mdef

Set +3, brón +7 focus, bizu s84 +0
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 12:30:59 pm wysłana przez nienawidzehomikuw »


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1141 dnia: Lipiec 08, 2009, 02:48:28 pm »
generalnie na self buffie (oly bufie) pal>HE na jakimś średnim buffie (np od pp) Pal>HE na full bufie Pal=HE ani pal nie zabije he ani he nie zabije pala :)

HE sie wy-_-' z many.True story.
Silent Mind i się nie wysra ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1142 dnia: Lipiec 08, 2009, 07:37:54 pm »
generalnie na self buffie (oly bufie) pal>HE na jakimś średnim buffie (np od pp) Pal>HE na full bufie Pal=HE ani pal nie zabije he ani he nie zabije pala :)

HE sie wy-_-' z many.True story.
Silent Mind i się nie wy-_-' ;)

Wtedy tego wynalazku nie bylo :P No i walil ze skilli a dzisiaj skille sa tanie jak dziwki pod czeska granica.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1143 dnia: Lipiec 13, 2009, 08:12:12 pm »
2 pytania do kogos grajacego palem na offie. czy w finalu:
-ai daje wszystkie premie podczas noszenia luku, czy wciaz tylko +speed
-bss ma wplyw na moc heala z sacrifice

z gory thx za odpowiedz


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1144 dnia: Lipiec 13, 2009, 09:52:11 pm »
Cytuj
bss ma wplyw na moc heala z sacrifice
TAK
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1145 dnia: Lipiec 14, 2009, 12:06:53 am »
2 pytania do kogos grajacego palem na offie. czy w finalu:
-ai daje wszystkie premie podczas noszenia luku, czy wciaz tylko +speed
-bss ma wplyw na moc heala z sacrifice

z gory thx za odpowiedz

p.def,m,def itp ciagle daje tylko bonusu dla broni nie daje.


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1146 dnia: Lipiec 15, 2009, 02:35:12 pm »
Czy wind stony to dla pala dobre wyjście? Trochę się zbyt napaliłem i już wbiłem w dynasty 35 winda. Popełniłem błąd, że nie dopakowałem holy? Czy wind jako-tako zda egzamin? Widziałem, że stun shield ma weaken wind, ale tribunal holy element, mam też holy blade i w slamie jest weaken holy...


Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1147 dnia: Lipiec 15, 2009, 02:41:22 pm »
slam w weaken holy to pomylka
stun w weaken wind, j/w



wind kamyki sa dobre o tyle ze trudniej dostepne i ciezej na nie resist zrobic :>


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1148 dnia: Lipiec 15, 2009, 02:47:13 pm »
Wiem, że te stuny i slamy na weaken to fail, ale jest jeszcze holy blade i tribunal. (Zrobić nową broń to nieduży kłopot, bo to HR)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1149 dnia: Lipiec 15, 2009, 03:41:25 pm »
Wind/Earth ftw ale jak to HR to raczej kazdy bedzie mial ressist :P

Broni nowej nie rob chyba ze ci sie chce.

Slam to tylko chance,shield stun to tylko reuse(czy recycle nie pamietam jak ten enchant sie nazywal),a tak to glownie dajesz chance,reuse i w sumie tribnal mozesz dac -crit dmg bo element sam w sobie ma juz.