Witaj
Gość

Wątek: Paladyn [Pal]  (Przeczytany 329149 razy)

  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1275 dnia: Sierpień 19, 2009, 03:51:42 am »
Niezla dyskusja sie wywiazala :)
Ja mam teraz niezly dylemat, nie wiem czy isc w build 'jak najwiecej con' czy 'malo hp ale napier...' ;)
Dla przeciwnikow dodawania do str:
Łożesz Wy! Chyba nigdy palem nie graliscie skoro tak gadacie :) Niech se ktos sproboje wbic do a grade conajmniej bez dye albo +con, a jak wy non-stop z klanem albo kozak party, to rozumiem - ale ja expie sobie sam, pt jest jak sie uda zlozyc(nie zawsze takie jak powinno byc). Caly czas expie z wilkiem, jakbym nie mial +str +dex i tego wlochacza to bym jeszcze b grade nie wbil! Do 3rd tak zostawiam, a dalej nie wiem co...
 
Dzisiaj swoim 75SH pokonalem 75Pala i mialem jezcze ~1k hp, a mistrzem w pvp nie jestem, a on mial 10k hp i 3k cp wiec warzywko jadam jeszcze. Jest teraz pytanie, czy majac o wiele mniej hp zdarze chociaz dobiec do takiego SH...

Myslalem ze pal jest dobrym tankiem, moge go troche podrasowac na ofensywe i latac na mass pvp jak czolg lejac daggerow i lukow, ale juz nie wiem czy to mozliwe..


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1276 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:23:39 am »
Dzisiaj swoim 75SH pokonalem 75Pala i mialem jezcze ~1k hp, a mistrzem w pvp nie jestem, a on mial 10k hp i 3k cp wiec warzywko jadam jeszcze. Jest teraz pytanie, czy majac o wiele mniej hp zdarze chociaz dobiec do takiego SH...
jesli mowimy o end game, to masz : AI (+50% m def)/flame icon, shield deflect magic, anty-magic, deflect magic, sof, i penixa ktory na chwile go zajmie. mozesz byc pewien ze dobiegniesz i zrobisz mu z dupy jesien sredniowiecza
Myslalem ze pal jest dobrym tankiem, moge go troche podrasowac na ofensywe i latac na mass pvp jak czolg lejac daggerow i lukow, ale juz nie wiem czy to mozliwe..
pal jest teraz bardziej od przeszkadzania i wbijania FI na pt, ale sam moze ladnie pobic. nikt nie bedzie go targetowal bo po co, jak bije sie go 2x dluzej, wiec +con na gowno sie przydaje


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1277 dnia: Sierpień 19, 2009, 11:59:39 am »
To będzie tak.

Pal z buildem washyfko dobiegnie do SH i będzie mieć 60% hp, na AI będzie go okładać po 100, krytykami po 300, stun mu gówno pomoże bo nawet SH przestoi pewnie z 10 sekund takiego loldmg?

Pal z buildem ofensywnym dobiegnie do SH i będzie mieć 40% hp powiedzmy, na AI będzie go klepać po 300, krytykami powiedzmy po 900, jak dostanie SH stuna to GF.

W Gracii Final - dobiegnie do SH z powodu pewnego skilla - Magic Resistance (chyba tak to UD na magię się nazywało). W połączeniu z Deflect Magic (+100% resist na magię). Jak SH przebiega 30 sekund, to pal se może wrzucić SoFa, w tym czasie 45 sekund to nawet TK by zdjął SH z łuku...


:( Twój Stary


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1278 dnia: Sierpień 19, 2009, 03:27:21 pm »
To będzie tak.

Pal z buildem washyfko dobiegnie do SH i będzie mieć 60% hp, na AI będzie go okładać po 100, krytykami po 300, stun mu -_-'o pomoże bo nawet SH przestoi pewnie z 10 sekund takiego loldmg?

Pal z buildem ofensywnym dobiegnie do SH i będzie mieć 40% hp powiedzmy, na AI będzie go klepać po 150, krytykami powiedzmy po 450, jak dostanie SH stuna to GF.


Fixed.
Build ofensywny ma o 50% (40% jeśli chodzi o NM) większy DPS od buildu warzywko.


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1279 dnia: Sierpień 19, 2009, 03:55:50 pm »
Może, ale wiesz - im lepszy buff, więcej ele w broni, bardziej oe broń - tym większy jest + dla buildu ofensywnego.

Zresztą co za -_-' robi + con na tanku i próbuje kogoś zabić.

Pewien bardzo mądry wg. mnie cytat
Cytat: MakePeaceOrWar

TANK Z - STR TO JARZYNA TO NUP TO CIOTA TO WEGETARIANIN TO SLUCHACZ TOMBOYA TO LAMUS WIEKSZY NIZ NARAYAN NA NOZU!!!!!1111111.
TANK MA MIEC Maj/TALLUM AZ DO IC i MIEEEEECZ Z FOOOCUSSSS NIE BLUNT NIE HEAAALTH!!!!!!!!!!
TANK MA MIEC DZIARY NA STR NIE NA CON,NIE NA DEX,NIE NA SKROBANIE MARCHEWY PRZY POMOCY LYZKI!!!!11111
KIEDY WY LUDZIE DO CHOLERY OPANUJECIE ZE TANK W RODZAJU PUDLO HP 350 p.att 12k HP TO JEST DUPA A NIE TANK.
ZE TO JEST BEZMYSLNA JARZYNA KTORA I TAK SIE OLEJE W TYM WASZYM LOL PVP BO SZKODA MANY?
KTORY NIC ALE TO NIIIIC NIE ZROBI A TO HATE MOZECIE SOBIE WSADZIC?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE TEN CON TO STARY BUILD ROBIONY ZANIM LUDZIE ODKRYLI SSY?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE NAJLEPSZE TANKI I RETAILA I PRV NOSZA OFENSYWNY BUILD?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE NA OFENSYWNYM BUILIDZIE MACIE TYLE SAMO P.DEFA M.DEFA ,JESTESCIE W STANIE SPORO UBIC I NAMIESZAC,UTANKOWAC BO HEAL I TAK DOSTANIECIE?
KIEDY WY OPANUJECIE DO CIEZKIEJ CHOLERY ZE TO WASZE LOL 1k HP TO JEST JEDEN WIECEJ NUK OD SH?
KIEDY WY OPANUJECIE ZE JAK MACIE RESSISSTY TO TEN SPAM NUKOW ZASPAMUJECIE CP POTAMI?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 03:57:44 pm wysłana przez nienawidzehomikuw »


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1280 dnia: Sierpień 19, 2009, 04:40:13 pm »
Nareszcie jakis konkret :)
Dobra, to majac 63 lvl mam chodzic w maja secie, tallum blade lub dle(na SA mnie nie stac, zaczegam do s grade)? Oraz dyes tyko +5 str -5con? Do dexa nie dawac? Jakis jescze dye czy to starczy? :)
Moj server jest niestety na hellbounda wiec pewnie nie ma tych kozackich skillow :/ setow s80 tez nie ma, wiec mam chodzic w IC?


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1281 dnia: Sierpień 19, 2009, 04:43:48 pm »
Na twoim servie już chyba jest S80 i sporo kozackich skilli.

Może, ale wiesz - im lepszy buff, więcej ele w broni, bardziej oe broń - tym większy jest + dla buildu ofensywnego.

Zawsze to będzie max 50%  :D. W tedy po prostu zamiast za 1k bijesz za 1,5k. Acha w krytykach jest już mniejsza różnica.

Ale tak czy inaczej podpisuje się wszystkimi rękami i nogami, kilka nawet mogę dodatkowych pożyczyć nad ofensywnym buildem.

Bo te 12k HP przydaje się tylko do tego, abyśmy mogli pobiegać i porobić screeny naszym kumplom kiedy już padną, bo tank nie był w stanie pierwszego lepszego SH w karmianie zabić.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1282 dnia: Sierpień 19, 2009, 04:46:36 pm »
na l2dex? Ja jeszcze nikogo nie widzialem w dynasty, a co do skillow  tez nie wiem..a jak z reszta pytan? ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1283 dnia: Sierpień 19, 2009, 04:50:23 pm »
jesli na dexie nie maja jeszcze setow dynasty to graty dla nich, na wrath jest juz z 5 setow
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1284 dnia: Sierpień 19, 2009, 04:55:04 pm »
jesli na dexie nie maja jeszcze setow dynasty to graty dla nich, na wrath jest juz z 5 setow
A elementy już działają ? :>

Co do +dex to jak chcesz, wg. niektórych to zbędne, ja sądzę, że jak nie masz problemów z udźwigiem to oczywiście dawaj + dex (do expa przydatny, do pvp często także), ale to co kto lubi.

Jeśli przeżyjesz A-grade bez SA to OK, tylko pamiętaj że po 76 IC z resistami (jak działają) i FB z Focusem to mus.


:( Twój Stary


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1285 dnia: Sierpień 19, 2009, 05:00:31 pm »
S grade to ja wiem :) ok zostanowie sie nad tym, bo wlasnie ciezko mi udzwignac to wszystko nawet jak sporo rzeczy dam dla wilka. Niee ja gram na wrathcie, l2dex chodzilo mi jako nazwa servera ogolnie ;), wiec mowisz ze sa S80 sety i te fajofe skille? I co dla pala, ten dynasty lepszy niby niz IC?


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1286 dnia: Sierpień 19, 2009, 05:08:44 pm »
obejrzyj oly po 17:00 prawie codziennie jakies pal 81+ sie bije

na wrath nie oplaca sie wkladac SA do A grade, cry 12/13 sa w tej samej cenie
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1287 dnia: Sierpień 19, 2009, 05:40:39 pm »
Ok to czas na noobowe pytania ;)
Jak obejzec oly?
Ile chodza crysze do SA u nas bo kazdy co innego gada, okolo 5kkk?

Ini: To nie jest temat o cenach na DEXie... Zostawię tego posta, niech ktoś dobry odpowie panu na pytania na PM, wracamy do tematu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 09:36:51 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1288 dnia: Sierpień 21, 2009, 01:22:46 pm »
Skill deflect magic daje te 100% rezista na magię w postaci m defu? Bo kiedyś użyłem ga na jakimś lol2j i nic mi nie dał. :<


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 5

  • F*ck the rest, Be The Best !
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1289 dnia: Sierpień 21, 2009, 05:24:05 pm »
Deflect Magic nie daje do m def'u tylko do resistów. Ale nie jestem pewien, może na moim HR tylko tak jest.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1290 dnia: Sierpień 21, 2009, 07:40:38 pm »
Z tego co czytalem blaha to daje:wiekszy ressist na fail nukow i debuffow.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1291 dnia: Sierpień 23, 2009, 07:39:32 pm »
Jak w ogóle radzi sobie Pall w Gracji Final ? Bo mam zamiar pograć sobie, ale nie wiem którą klasą :)
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1292 dnia: Sierpień 23, 2009, 08:48:39 pm »
na oli na 83 jeden z najlepszych, na open pvp niezly, na mass bardzo dobry, na farme kiepski


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1293 dnia: Sierpień 25, 2009, 11:47:19 pm »
Nowe opcje enchantu skilli mnie przerazaja- paladyn healujacy sie za 2k+(lekka reka), latajacy na prawie perma tolu i trzymajacy na stunie przez 20 sekund(chodzi glownie o przeczekanie skilli innych postaci).
Imo jesli reuse sacri nie wzrosnie z 10 razy, to gl w zabiciu tego czegos.
...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1294 dnia: Sierpień 26, 2009, 09:21:01 am »
huh? o czym ty mówisz? bo chyba nie o finalu.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1295 dnia: Sierpień 26, 2009, 09:48:30 am »
Jest ktoś, kto wie jak działa dokładnie skill Deflect Magic. Pytam bo potrzeba mi Go do ustawiania na serwerze. Jest tak, że jak ustawiam 100% to mag może mnie bić a ja i tak nie dostaję żadnego dmg. Dałem 80% i mam po 200 dmg. Chciałbym się dowiedzieć czy jest ktoś kto wie jak działa ten skill DOKŁADNIE.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2009, 03:26:52 pm wysłana przez Sebal »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1296 dnia: Sierpień 26, 2009, 10:22:00 am »
Cytuj
huh? o czym ty mówisz? bo chyba nie o finalu.
O nowych opcjach enchantu w G+ ;)
...


Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1297 dnia: Sierpień 26, 2009, 10:24:07 am »
Cytuj
huh? o czym ty mówisz? bo chyba nie o finalu.
O nowych opcjach enchantu w G+ ;)
ta, shield stun +30 time = 20 sekund stun
tol +15 time = 3 minuty tol

itp


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1298 dnia: Sierpień 26, 2009, 12:07:02 pm »
to chyba poczekam z enchantem skilli do + :) na ruoffie pts ma być koło września października. Jest już zapowiedź więc hm...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Paladyn [Pal]
« Odpowiedź #1299 dnia: Sierpień 26, 2009, 01:36:08 pm »
Jest ktoś, kto wie jak działa dokładnie skill Deflect Magic. Pytam bo potrzeba mi Go do ustawiania na serwerze. Jest tak, że jak ustawiam 100% to mag może mnie bić a ja i tak nie dostaję żadnego dmg. Dałem 80% i mam po 200 dmg. Chciałbym się dowiedzieć czy jest ktoś kto wie jak działa ten skill DOKŁADNIE.

Z tego co wiara z Blaha mowila to zwieksza fail nukow i szanse na wejscie debuffow o +100%.Ale czy to prawdziwe to ci nie moge powiedziec lepiej zeby jakis HLV tank sie wypowiedzial co to ma.