Witaj
Gość

Wątek: Aeore Healer  (Przeczytany 131305 razy)

  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 05, 2011, 07:09:35 pm »
ja zdaje sobie sprawę jaką wagę ma stary mass ress, znam skille cardiego, pytałem bardziej o ee/se i ich ewentualne bonusy,

po przebudzenia z ee mozesz zostawic party recall i return poniewaz dostajesz tylko nowy party recall za stary+return


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 06, 2011, 11:28:23 pm »
na czarnuchu po przebudzeniu dye +wit czy +int? zakldajac, ze nie nosimy light armor i nie mamy 2k c speeda -.-'
ja sam pod pvp wybralbym int, ale na oly cspeed troche kuleje


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 07, 2011, 12:02:35 am »
na czarnuchu po przebudzeniu dye +wit czy +int? zakldajac, ze nie nosimy light armor i nie mamy 2k c speeda -.-'
ja sam pod pvp wybralbym int, ale na oly cspeed troche kuleje

+wita i pvp i olimpiada.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 07, 2011, 02:57:37 am »
Witam Wszystkich.
 Mam bardzo ważne pytanie co do Aeore Healer, jak to w końcu jest, na yt i na obrazku widać Dwarkę która jest Aeore Healer'em, a na stronie jest  napisane : 
Cytuj
Ścieżka rozwoju

 Gracze o trzeciej profesji Cardinals, Eva’s Saints i Shillien Saints stają się Aeore Healers po ukończeniu czwartej profesji w systemie Awakening.
, nie za bardzo to ogarniam. Można z Dwarfa zobić  Aeore Healer'a czy nie, a jak tak  to na czym to polega?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:25:35 am »
Witam Wszystkich.
 Mam bardzo ważne pytanie co do Aeore Healer, jak to w końcu jest, na yt i na obrazku widać Dwarkę która jest Aeore Healer'em, a na stronie jest  napisane : 
Cytuj
Ścieżka rozwoju

 Gracze o trzeciej profesji Cardinals, Eva’s Saints i Shillien Saints stają się Aeore Healers po ukończeniu czwartej profesji w systemie Awakening.
, nie za bardzo to ogarniam. Można z Dwarfa zobić  Aeore Healer'a czy nie, a jak tak  to na czym to polega?
A teraz cię zjadę, bo jesteś kolejnym cholernym  :noob: który nie umie korzystać z forum.
Jak można do jasnej ciasnej nie zauważyć podpiętego topicu.

Retail>Goddess of Destruction>Mega FAQ odnośnie GoDa + wyjaśnienie serwery NC i INNOVA wersja robocza.
Cytuj
Dla długotrwałych graczy RU (więc pewnie też dla serwerów NCSoftu) jest sprowadzony specjalny kamień. Pozwala nam się obudzić naszą rasą ale inną klasą.
Przykład kraś spoil budzi się jak tank. Rasa Dwarf. Skille rasowe dwarfa, staty dwarfa (woja). Skille CZŁOWIEKA. Używając tego kamienia dostajemy sille ludzi.
Enchanter = PP
Wojak = Gladek
Healer = Bish
Summoner = Kociarz
Tank = Pall
Dagger = TH
Łuk = HE
Nukker = Sorc (ja jednak wole Fire ball user :P).

Na serwerach EU-innova też będą dostępne te kamienie, ale dostali zgodę na wprowadzanie ich tymczasowo, więc najprawdopodobniej przez jakiś czasz od startu serwera, będą dostępne.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2011, 03:28:19 am wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 07, 2011, 10:59:44 am »
na czarnuchu po przebudzeniu dye +wit czy +int? zakldajac, ze nie nosimy light armor i nie mamy 2k c speeda -.-'
ja sam pod pvp wybralbym int, ale na oly cspeed troche kuleje

+wita i pvp i olimpiada.

jestes pewien? to jest ~250 c.speeda vs. ~1,9k matku, a skille i tak mają swój reuse. btw na ru-offie bug zwiazany z light armor mastery zostal juz zlikwidowany w ktoryms z hotfixów? zastanawiam jak dlugo bedzie to trwalo na EU


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 07, 2011, 01:00:54 pm »
@ Arimas
Dzięki, zabawnym jest fakt że czytałem ten temat i nie zauważyłem tego.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 1

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 15, 2011, 10:22:30 am »
witam,
zrobilam sobie mix seta (klata i gatki light reszta vesper robe - ze wzgledow oszczednosciowo-atrybutowych), casting speed mam ale tez mam bonus z vespera, mcrt tez jest dobrze, jedynym moim problemem jest to, ze mam strasznie malo many 7150 na swoich bufach (w samym robe mialam ok 8200 co dawalo na bufie 10500 i z elixirami healujac/rechargujac udawalo mi sie przeczekac 10 minut do rebirta, zakladajac ze w pt byl tylko jeden mag)
teraz pytania

1. jak sobie radzicie z taka mala iloscia many jesli biegacie w lightie? (jesli to was dotyczy bo moze zrobilam cos zle)
2. ile % daje SA mana up? (bo mysle zeby po prostu bron zmienic z acumen na mana up)
3. czy jedyne wyjscie to znalezc sobie klan z holy skladem (30% many wiecej o ile sie nie myle)? (na razie wolalabym nie)
4. czy musze odkurzyc swoja kure i znow wszedzie z nia biegac? (ciezko mi pamietac o blokowaniu bufow bo od GODa moja kura szaleje)

czy po prostu jako malo ambitny gracz zostac w robe i wykupic nowa pasywke?
Lonia StS85/DA79/BD80/Tyrantka78 (Naia Serwer) => GOD healer


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 15, 2011, 10:58:47 am »
po prostu trzeba pamiętać, że nie zawsze light jest najlepszym rozwiązaniem. Sporo zależy od twojego skilla, jak szybko wypruwasz się z many, ale są sytuacje, że bez robe braknie many.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 1

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 15, 2011, 11:38:32 am »
a wiesz moze ile % wiecej many daje SA mana up? (szukalam i nie moglam znalezc:/)

edit: i jeszcze jedno.... podobno teraz matk duzo bardziej wplywa na power heala, ktos widzial moze jakies dane % albo cos w tym stylu? na ile ten matk jest wazny?

edit2: i czy dobrze mi sie wydaje ze nowy cleanse sciaga stuna? czy mam takiego farta-nie-farta ze schodzi akurat jak cleansuje?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 12:58:21 pm wysłana przez RYZIA »
Lonia StS85/DA79/BD80/Tyrantka78 (Naia Serwer) => GOD healer


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 15, 2011, 12:01:02 pm »
30% o ile pamietam
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 15, 2011, 03:58:13 pm »
30% o ile pamietam

dokładnie 30 %


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 15, 2011, 04:16:57 pm »
edit2: i czy dobrze mi sie wydaje ze nowy cleanse sciaga stuna? czy mam takiego farta-nie-farta ze schodzi akurat jak cleansuje?
stary tez sciagal stuna.
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 1

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 15, 2011, 05:13:34 pm »
dziekuje, nie wiedzialam ze stary tez sciagal, jakos nigdy nikt mi stuna nie zdjal albo tego nie zauwazylam;) (wczesniej nie bylam healerem)

to jeszcze jedno czy element w broni ma jakikolwiek wplyw na skile healera (nie liczac zadajacych dmg) jak np wchodzenie debufow?
i czy element w broni wybrac pod rase czy jakis dla healera jest bardziej wskazany (w opisie skili nie ma atrybutu)?

jeszcze raz dziekuje (co do many to bron z mana up zalatwila mi sprawe many)
Lonia StS85/DA79/BD80/Tyrantka78 (Naia Serwer) => GOD healer


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 16, 2011, 03:20:10 pm »
Element w broni raczej nie ma znaczenia jezeli chodzi o wchodzenie debuffow (poza meduza?), choc nikt tego pewnie nie testowal. Nie wiem na jaki element w pozniejszych etapach gry sa enchantowalne te nuki ale nazwa sugeruje dark (bez enchantu beda non-elemental tak podejrzewam bo nie mialem okazji uzywac broni z atrybutem dark). W kazdym razie dopoki nie bedziesz miec mozliwosci enchantu nukow raczej inwestowanie w atri stony niema sensu.
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 16, 2011, 03:42:39 pm »
Element w broni raczej nie ma znaczenia jezeli chodzi o wchodzenie debuffow (poza meduza?), choc nikt tego pewnie nie testowal. Nie wiem na jaki element w pozniejszych etapach gry sa enchantowalne te nuki ale nazwa sugeruje dark (bez enchantu beda non-elemental tak podejrzewam bo nie mialem okazji uzywac broni z atrybutem dark). W kazdym razie dopoki nie bedziesz miec mozliwosci enchantu nukow raczej inwestowanie w atri stony niema sensu.

healer 85+ nuki sa nonelemental, dopiero na 99lvl można je enchantowac na dark/holy
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 04, 2012, 06:04:36 pm »
Czy skille SE z lvl 80-83 (np. Magician Will) po przebudzeniu sa usuwane?

Dosc szybko sie wbija te 85 i zastanawiam sie czy jest sens inwestowania w ksiazki 81-83 jesli za pare dni  te skille byc usuniete.

Wiem ze skille pomander'ow zostaja usuniete - ale czy to rowniez dotyczy skilli 80-83 - moze ktos to potwierdzic?


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 04, 2012, 06:05:51 pm »
Czy skille SE z lvl 80-83 (np. Magician Will) po przebudzeniu sa usuwane?
Tak, te skile są usuwane.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 04, 2012, 07:22:52 pm »
WTB Alarion

Jak z perspektywy kilku tygodni gry oceniasz SE? Mimo wszystko bishop FTW czy zaczynasz przerzutke na SE? (także under 85)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 04, 2012, 07:31:54 pm »
WTB Alarion

Jak z perspektywy kilku tygodni gry oceniasz SE? Mimo wszystko bishop FTW czy zaczynasz przerzutke na SE? (także under 85)

Nie ma to wielkiego znaczenia, my w party potrzebowaliśmy 1 rechargera, by móc jakoś expić do 85, więc ja wziąłem SE (stara miłość z przed wielu lat na ofie), a wiedziałem, że bisha znajdę spokojnie do CP.

SE miał też zestaw podstawowych buffków dla naszego pt, więc nie musieliśmy robić alt WC/OL do 85, jak robiło wiele innych constów. Party było mi znaleźć dosyć łatwo, bo na low lvlach nie dosyć, że były buffki, to i jako tako heal.

Całość zalet i wad mija po 85, gdzie healerzy są równi, a bishop nawet lepszy, bo może zostawić  starego mass reza (se i ee nie mogą). Nie chciałem jednak męczyć się w pt do 85 na 2 cardi bez rechargera i boxed bufferem.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 04, 2012, 07:42:02 pm »
Czyli generalnie dla osoby bez CP znaczenie ma po prostu to, czym lepiej się gra danej jednostce?

A jak tak na dobrą sprawę wygląda sytuacja bp w party matching bo np. nasz klanowy bp troche narzekał że bp chętnie do pt brany nie jest.


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 04, 2012, 07:59:24 pm »
Niema problemu wiec koledze sie chyba poprostu nie chce



TapMadls! - Const pt member.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 05, 2012, 01:22:54 am »
z tego co wiem, to na lvlach +65 bisha szukali często.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 05, 2012, 09:54:35 am »
bishop nawet lepszy, bo może zostawić  starego mass reza (se i ee nie mogą). Nie chciałem jednak męczyć się w pt do 85 na 2 cardi bez rechargera i boxed bufferem.
:afro:
A jak tak na dobrą sprawę wygląda sytuacja bp w party matching bo np. nasz klanowy bp troche narzekał że bp chętnie do pt brany nie jest.
Nie bylo problemow z pt. Szczegolnie archer pt preferuja bp np do toi bo lepszy heal a na mp nie narzekaja.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Aeore Healer
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 05, 2012, 12:56:09 pm »
superior sigil mastery  daje +40 do leczenia
jak to się ma do broni z większym m.atakiem?
czy np  zamiast broni jednoręcznej i sigila założę  blunt dwuręczny , gdzie m.atak zwiększy mi się przykładowo o  te +40  to siła heala będzie taka sama , czy jednak healer obowiązkowo  sigil+ jednoręczna broń?