Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488814 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1500 dnia: Kwiecień 13, 2009, 07:19:24 pm »
A co myślicie jak bym zagrał Tyrantem?


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1501 dnia: Kwiecień 13, 2009, 07:27:51 pm »
A teraz ja... Zastanawiam się nad HE i Tyrantem ? Kogo polecacie do masspvp i pvp ;>?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1502 dnia: Kwiecień 13, 2009, 07:38:37 pm »
mass to wiadomo, ze archer>tyrant
1 vs 1 HE z zapasem 500 cp potek tez daje rade
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1503 dnia: Kwiecień 14, 2009, 09:14:29 pm »
Może to pytanie zabrzmi glupio, ale co tam...

Jakie klasy postaci ma najprostsze/najkrotsze questy na 2 profke? nie liczac kamaeli, ktore maja banal...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1504 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:05:27 pm »
jedyne 3kk i masz wszystkie marki w 5 minut

tak to wszyscy maja imo jednakowo zakrecone questy (czyli duzo biegania od npc do moba i znowu do npc i do mobow i tak w kolko)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1505 dnia: Kwiecień 14, 2009, 11:46:30 pm »
bd/sk
malo bieganie, ~150 mobow do bicia
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1506 dnia: Kwiecień 21, 2009, 12:59:02 pm »
Bede grał pierwszy raz w Lineage2 (wiem, ze wstyd, ale trudno:P) - dopiero sciagam clienta. Chciałbym zrobic postac fightera, opartego na szybkosci/zrecznosci , walczacego w zwarciu 1vs1. Swietnego na solo hunting, ale dobrego do party. W pvm powinien wymiatac, ale  w pvp tez musi siac zamet. Powinien byc w stanie zabijac potworka kilka lvli wyzszego w kilka - kilkanascie sekund , ale  zeby nie ginał po 1 crit shot (zeby trudno było go zabic). Zeby mógł solowac bossy o 1-2 lvle wyzsze (o ile sa w tej grze takowe). W trakcie walki powinien walczyc bez attack skilli (czyli sama zrecznosc) - przed walka jak sie zbuffuje to mu styka , a w czasie walki to ewentualnie jakis stun na wroga;) Jak ktos miał stycznosc z grą Flyff to chodzi mi o postac podobną do dex billpostera (blade tez by uszedł^^);)

Z tego co czytałem z grubsza to zastanawiam sie nad tyrantem/gladiatorem/blade dancerem - ale moga byc inne klasy. Pytam sie Was jako doswiadczonych graczy kogo mi polecacie;)

Pozdro


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1507 dnia: Kwiecień 21, 2009, 01:22:49 pm »
Bede grał pierwszy raz w Lineage2 (wiem, ze wstyd, ale trudno:P) - dopiero sciagam clienta. Chciałbym zrobic postac fightera, opartego na szybkosci/zrecznosci , walczacego w zwarciu 1vs1. Swietnego na solo hunting, ale dobrego do party. W pvm powinien wymiatac, ale  w pvp tez musi siac zamet. Powinien byc w stanie zabijac potworka kilka lvli wyzszego w kilka - kilkanascie sekund , ale  zeby nie ginał po 1 crit shot (zeby trudno było go zabic). Zeby mógł solowac bossy o 1-2 lvle wyzsze (o ile sa w tej grze takowe). W trakcie walki powinien walczyc bez attack skilli (czyli sama zrecznosc) - przed walka jak sie zbuffuje to mu styka , a w czasie walki to ewentualnie jakis stun na wroga;) Jak ktos miał stycznosc z grą Flyff to chodzi mi o postac podobną do dex billpostera (blade tez by uszedł^^);)

Z tego co czytałem z grubsza to zastanawiam sie nad tyrantem/gladiatorem/blade dancerem - ale moga byc inne klasy. Pytam sie Was jako doswiadczonych graczy kogo mi polecacie;)

Pozdro

Takie rzeczy to tylko w erze.
Po pierwsze nie da się solować RB w tym sensie w jakim Ci chodzi (bo jak mniemam chodzi Ci że wbijasz się sam bez supportu w RB u go ubijasz), weź destro, wtedy z odpowiednim supportem dasz radę zabijać RB samym destro. Ale destro jest wolny i nie polega na szybkości także odpada, to 1v1 też średnio się nadaje (zależy od klasy oraz od miejsca). W PvM destro radzi sobie bardzo dobrze, ponadto jest bardzo wytrzymały. Mimo iż w PvP nie jest do końca taki jak chcesz aby był oraz nie posoluje RB to myślę że destro najbardziej pasuje do Twojego opisu, ewentualnie Tyrek. BD to support, a Glad polega TYLKO na skillach, także te klasy chyba Cię nie interesują. Dodam tylko że na mass PvP (tj. kilkanaście/kilkaset vs kilkanaście/kilkaset osób) za bardzo destro nie poownisz, do tego nadaje się tylko nuker. W zasadzie jak jesteś nowy to weź sobie HE, granie nim nie jest zbyt skomplikowane więc może nim najlepiej będzie poznać Ci grę.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1508 dnia: Kwiecień 21, 2009, 01:44:43 pm »
Tyrant IMO. Deska jest wolna niczym żółw.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1509 dnia: Kwiecień 21, 2009, 01:55:33 pm »
Z tego co sie zorientowałem to w tej grze nie ma bossow o jakich myslałem. Bo wiem ze w Lineage'u sa bossy na ktore sie chodzi cała ekipa, ale myslałem ze sa rowniez takie, ktore mozna solowac - cos jak mocna wersja zwykłego potwora z ktorej jest wieksza szansa na dobry drop, ale jak nie ma takich to trudno;P Nie wiem tez czy dobrze sie zrozumielismy  - pvm = player vs monster , a nie player vs mass players (przynajmniej  ja do tej pory sie z taka interpretacja spotykałem;) Nastepnie - co to za klasa HE?

A zeby skrocic moje (moze i przesadzone:P) wymagania: Postac zreczna/szybka - majaca duzo unikow i czesto trafiajaca, ze srednia iloscia hp. Swietna w solo hunting, ale nadajaca sie tez do party. Raczej idaca w atak niz w obrone.




  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1510 dnia: Kwiecień 21, 2009, 02:10:56 pm »
Swietna w solo hunting, ale nadajaca sie tez do party. Raczej idaca w atak niz w obrone.
świetna solo? w l2 nie ma czegoś takiego


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1511 dnia: Kwiecień 21, 2009, 02:17:42 pm »
Sknerus, to wytlumacz jakim cudem w takim razie mam 77 ? :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1512 dnia: Kwiecień 21, 2009, 02:22:23 pm »
To jaka postac mi polecacie na poczatek?? Przynajmniej zeby były spełnione te wymagania: Wojownik - 1vs1 - szybko zabijajacy potworki (obojetne juz czy to ze wzgledu na szybkosc czy potege ciosow)  -  moze w walce uzywac skilli - ale powinien byc postacia ktora na potworki idzie w pierwszym szeregu, a nie jako support - szybko expiaca.

Znajac zycie znow nie bedzie postaci spełniajacej warunki w 100%, ale napiszcie jakas najblizsza mojemu opisowi - ewentualnie 2:P


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1513 dnia: Kwiecień 21, 2009, 02:29:12 pm »
To jaka postac mi polecacie na poczatek?? Przynajmniej zeby były spełnione te wymagania: Wojownik - 1vs1 - szybko zabijajacy potworki (obojetne juz czy to ze wzgledu na szybkosc czy potege ciosow)  -  moze w walce uzywac skilli - ale powinien byc postacia ktora na potworki idzie w pierwszym szeregu, a nie jako support - szybko expiaca.

Znajac zycie znow nie bedzie postaci spełniajacej warunki w 100%, ale napiszcie jakas najblizsza mojemu opisowi - ewentualnie 2:P

Hmm tyrant, destroyer






« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2009, 02:33:13 pm wysłana przez Falconek »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1514 dnia: Kwiecień 21, 2009, 02:41:13 pm »
Czyli do wyboru gladiator, tyrant, destroyer. Teraz pytanie ktory z nich jest najlepszy w 1vs1 / najszybciej expi / najszybciej eksterminuje potworki ??


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1515 dnia: Kwiecień 21, 2009, 03:01:23 pm »
1vs1 tyrek/gladi(imho tyrek)/exp deska
I'm offline.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1516 dnia: Kwiecień 21, 2009, 03:23:00 pm »
Oka, wezme tyrka lub destro - wyjdzie w praniu - zrobie sobie orc fightera i polookam jeszcze w grze jak sie te klasy sprawuja - dzięki za pomoc;)


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1517 dnia: Kwiecień 21, 2009, 03:44:11 pm »
Sknerus, to wytlumacz jakim cudem w takim razie mam 77 ? :P
tak, banish to jest świetny kox, jednak na to inaczej - do któregoś tam lvla nie jest taki wspaniały, później owszem, jest taki okres w którym sprawdza się świetnie, jednak co po 8x, gdy moby na twoich spotach są już niebieskie?

inny przykład - summonerzy, są klasą która przez większość gry jest samowystarczalna, bijąc solo wyciągają sporą ilość exp/h
teraz porównaj sobie takiego solującego summonera z dobrym party w cytadeli

większość klas na jakimś przedziale lvl'owym, albo na kilku, jest w stanie bardzo dobrze koxać solo, jedni na niższych lvlach, inni na wyższych, jednak żadna nie ma możliwości takiego koxu przez całą grę



Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1518 dnia: Kwiecień 21, 2009, 03:50:17 pm »
Sknerus, to wytlumacz jakim cudem w takim razie mam 77 ? :P
77/85

jeszcze duzo expa przed toba :P


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

  • Anabolic Sorrow!
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1519 dnia: Kwiecień 22, 2009, 07:11:27 pm »
Wiec teraz ja 8) !. W tej chwili gram sobie destro, bardzo przyjemnie sie nim gra i farmi AA, Medale czy inne pierdoly, na pvm very git w pvp nie wiem bo na razie gralem w L2 2razy duela i 2 razy przegralem. Dlatego chcialbym sobie stworzyc postac strikte do PvP. . Poczytałem i wiem, ze raczej Nukerzy tutaj wymiataja ale rowniez daggerzy maja swoj plus bo podobno kosza magow i lucznikow :). Dlatego mam dylemat Nuker vs Dagger. Jezeli chodzi o daggera to wiem, ze sa: Abyss Walker, Tresurer Hunter, Plainswalker ktory z nich najlepiej radzi sobie w PvP ( wiem wiem nie ma best postaci ale ktora jednak ma tam nawet 0,5% przewagi nad pozostalymi ? ). No i nukerzy Necro vs SpellSinger vs SpellHowler - tutaj malo wiem bo nie orientuje sie jak z nimi jest :). Wiem, ze duzo ich biega i maja dosc duzy dmg. Czyli podsumowujac. Kim bedzie sie gralo fajniej, przyjemniej ?


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1520 dnia: Kwiecień 23, 2009, 01:57:46 pm »
SH/AW :) przynajmniej nimi najprzyjemniej mi się gra
chociaż SPS ma swój klimacik , a TH Mirage potem ;))
Ghost Hunter


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1521 dnia: Kwiecień 23, 2009, 07:59:32 pm »
PR/SR/HE

Postać na low rate głównie do expa (zazwyczaj w pt). Oczywiście w pvp nie może być kaleką.
Hej klikniesz tutaj i tutaj? Zapewniam, że to nie żaden wirus czy inne szkodliwe treści :-) Dwoma kliknięciami możesz mi troszke pomóc xP


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1522 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:10:22 am »
jaka kronika ?
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1523 dnia: Kwiecień 24, 2009, 07:20:36 am »
Gracia pt 2
Hej klikniesz tutaj i tutaj? Zapewniam, że to nie żaden wirus czy inne szkodliwe treści :-) Dwoma kliknięciami możesz mi troszke pomóc xP


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #1524 dnia: Kwiecień 24, 2009, 07:21:35 am »
sr imo
I'm offline.