Witaj
Gość

Wątek: GRACIA FINAL  (Przeczytany 4911 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

GRACIA FINAL
« dnia: Kwiecień 16, 2011, 11:22:53 am »
Jak wiecie z Loadera  Dragon-Network  przechodzi  w najbliższym czasie  [ Soon  :D ]
na kronikę  Gracia Final ,  poniżej podaje link do ściągnięcia  (w loaderze jest tylko torrent)

http://games.on.net/file/26578/Lineage_II_Chaotic_Throne_Gracia_Final_Live_Client






Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2011, 12:06:59 am »
Mam pytanie w związku z Gracią. W loaderze jest info o Gracii Final, a na innym forum o lineage 2 sa wypisane wszystkie klienty i jest tam Gracia part 1, part 2 i epilogue. Więc zapytuje: final to ktora? Pytam z ciekawosci ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2011, 05:54:38 pm »
...
C4
Interlude
Kamael
Hellbound
Gracia Part 1
Gracia Part 2
Gracia 2.3 (final)
+
dodatki   Freya, High Five   itp 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 05:58:14 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2011, 02:58:16 am »
Cześć,

chcę zainstalować L2 i grać na DN. Wystarczy mi instalacja gracja final client z podanego linku + DN patch czy potrzebuję czegoś więcej (wcześniejszych wersji)?


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2011, 11:25:12 am »
Wystarczy, wcześniejszych wersji nie potrzebujesz.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2011, 04:31:09 pm »
Ściągnąłem gracia final client i zainstalowałem go po czym stąd: http://www.dragon-network.net/download.php pobrałem patch, który rozpakowałem w folderze z grą. Uruchomiłem DragonNetwork.exe, kliknąłem "full check", gdy download plików się zakończył, wcisnąłem START i...

Critical Error o następującej treści:

2011.5.7 16:20:25
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2529 MHz with 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 9600M GT (7602)
PosCode : LS1:0:0:0 2/0

ReadFile beyond EOF 131921417+1/131921417

History: ULinkerLoad::Serialize <- FString<< <- UTexture::Serialize <- LoadObject <- (Texture LineageMonstersTex.onyx_beast.onyx_beast_ns_t00 131921389==131921389/131921389 118955034 44132) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture LineageMonstersTex.Onyx_beast_ns_t00 NULL) <- UOrcMove::CalculateCRC32 <- 1.510000::0 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Co mogę zrobić by gra się włączyła? Czy mam ten błąd z powodu złej instalacji czy po prostu Dragon Network nie przeszło jeszcze na kronikę Gracja Final? -myślałem, że to nie będzie problemem i gra uruchomi się korzystając z zasobów kroniki niżej... Może ktoś ściągał client z linka w tym temacie i udało mu się jakoś uporać z programem? Proszę o odpowiedzi.





  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2011, 03:21:43 pm »
czizz, ludzie, czytajcie to, co pisze w loaderze.
jakiego patcha w ogóle tam wgrałeś? pewnie tego, który jest na stronie dnetu (czyli stary)
w momencie odpalenia CT1 będzie do sciagniecia nowy loader i wtedy wszystko bedzie juz dzialac,
na razie grajcie na starej kronice.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2011, 04:14:00 pm »
jakiego patcha w ogóle tam wgrałeś? pewnie tego, który jest na stronie dnetu (czyli stary)

Owszem i ściągając wiedziałem, że jest to patch do starej kroniki. Wiadomość w loaderze także czytałem, a pytanie zadałem na wszelki wypadek, co jak sądzę zrobiłby każdy przed włączeniem wielogodzinnego downloadu, chcąc się upewnić, czy aby jest to konieczne...

Przeczytałem kilka postów na forum Dragon Network, których autorzy piszą, że Gracji nie będzie przez najbliższy rok. Wywołało to u mnie niepokój, bo nie wiem na ile osoby te żartowały, a na ile naprawdę są o tym przekonane... Obecnie ściągam CT1 Hellbound client i mam nadzieję, że client z Gracią będę miał jeszcze okazję wykorzystać.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2011, 04:17:24 pm wysłana przez behelit »


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: 0

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2011, 07:59:59 pm »
Ja myślę że wprowadzenie GF to wielki błąd, ceny na pewno drastycznie spadną. Z resztą zobaczy się w praktyce
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 01:30:33 pm wysłana przez Uzziach »


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2011, 03:57:46 pm »
Ja myślę że wprowadzenie GF to wielki błąd, ceny na pewno drastycznie spadną. Z resztą zobaczy się w praktyce

Kolejna osoba, która narzeka na spadek cen. Mam wrażenie, że część osób nadal tkwi w c4 - IL, gdzie np. cry 13 było coś warte. Moim zdaniem fakt iż chcą coś zrobić, zawsze jest lepszy niż stanie w miejscu. Kilka miesięcy temu któryś z gm'ów coś wspominał, że mają zamiar przejść na gracie w okresie wakacji. Także coś w tym może być skoro już od jakiegoś czasu pojawił się test server. Fakt faktem, że nikt nie wspomniał o które wakacje chodziło, :oops: ale bądźmy dobrej myśli :P
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2011, 09:51:24 pm »
No a tam w ogóle to co może zmienić się w tej Gracji? Chodzi mi o postacie (wzmocnienie, osłabienie...).
Wiadomo coś w tym temacie??


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 12, 2011, 09:58:19 pm »
Wiadomości z oficjalnych informacji masz pełno w necie, ale chodzi mi o to ze to jest DN łączone klasy, wszelkiego rodzaju modyfikacje ... Wiec nie wiadomo co i jak będzie na DN w porównaniu z oficjalnymi serwerami.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: GRACIA FINAL
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 14, 2011, 02:21:04 pm »
Ja myślę że wprowadzenie GF to wielki błąd, ceny na pewno drastycznie spadną. Z resztą zobaczy się w praktyce

Kolejna osoba, która narzeka na spadek cen. Mam wrażenie, że część osób nadal tkwi w c4 - IL, gdzie np. cry 13 było coś warte. Moim zdaniem fakt iż chcą coś zrobić, zawsze jest lepszy niż stanie w miejscu. Kilka miesięcy temu któryś z gm'ów coś wspominał, że mają zamiar przejść na gracie w okresie wakacji. Także coś w tym może być skoro już od jakiegoś czasu pojawił się test server. Fakt faktem, że nikt nie wspomniał o które wakacje chodziło, :oops: ale bądźmy dobrej myśli :P

zgadzam się w 100% długo już czekam na wprowadzenie "czegoś nowego" co do spadku cen, to nawet dobrze. gorzej że cena coinów poszła w górę. ludzie w aden szaleją przez co moje interesy nie przynoszą już takiego dochodu jak kiedyś :)