Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 487968 razy)

  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 14, 2008, 07:25:36 pm »
Ja bym aw bral , ma bodajrze jedyny przydatny skil do farmienia z nozy , a w tej grze na farme poswieca sie duuuuzo czasu .

Ps:

gralem wszystkimi nozami , i pewnie roznia sie , ale pod koniec gry chodzi tylko o 1 : dobiegnij wyladuj blowy i w nogi . Dash Th nie ma pod tym wzgledem sobie rownych ...Pewnie inni nozownicy moga wygladac lepiej , miec wiecej dexa ,bufow , debufow , no ale pod koniec tego i tak sie nie uzywa , a bufy jak chchesz sie liczyc na serwerze to nie będą z selfow tylko full . Zaraz ludzie beda krzyczec ze jest najnudniejszy , ma najmniej mozliwosci ,  ze na oli czy arenie to th ma najmniejsze szane , potem gdzies indziej beda krzyczec ze oli i arena to nie pvp :) Wejdz na hi rate , zrob wszystkich trzech , pogon magow kazdym z osobna i sam ocen ktory sie najlepiej nadaje :)


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 14, 2008, 07:30:13 pm »
Hehe pamietam jak w oczekiwaniu na live dexa chwile pogralem na l2 reloaded, to jeden pw mnie probowal spkowac osiem razy, ale niestety za kazdym razem byl vortex frost hydro hydro...., skonczylo sie tak, ze napisal"ty ch*ju" i tyle go widzialem :)
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 14, 2008, 07:34:35 pm »
Hehe pamietam jak w oczekiwaniu na live dexa chwile pogralem na l2 reloaded, to jeden pw mnie probowal spkowac osiem razy, ale niestety za kazdym razem byl vortex frost hydro hydro...., skonczylo sie tak, ze napisal"ty ch*ju" i tyle go widzialem :)
probowal ci chociaz switcha wrzucic? :D


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 14, 2008, 07:50:04 pm »
Witam,

Ja rownież mam problem dotyczącu wyboru postaci. Bedzie to moja 1 postać w Lineage2. Chce aby gralo sie nia latwo i przyjemnie bo jeszcze mówiać trywialnie "nie obczajam wszystkiego" :)
Zrobiłem sobie sorcerera, ale cieżko się nim na początku expi czy dalej jest tak samo? ;/ Gram na serwie rate x4.
Zastanawiam się nad stworzeniem:
Sorca, necro, hawkeye, sliver rangera, warlorda lub gladiatora. Ktora postać jest dobra na początek - jako pierwsza postać? Którą ciekawie się gra i nie jest trudna w prowadzeniu, dopiero poznaje swiat Lineage. A może polecacie jakaś  inna?

Pozdrawiam,


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 14, 2008, 08:00:12 pm »
Nic nie poradzisz, patałachy, które nie potrafią grać swoimi klasami też się zdarzają.

A co do biegania to ja i tak muszę powiedzieć, że wolę PW, którego sobie ostatnio stworzyłem na h-ratach. Jakoś tak się trafiło, że gonił mnie jeden TH pk, a jako że nie miałem czasu lutnąłem mu blindingiem, wcześniej wrzuciłem entagla i nawet na dashu mógł mi skoczyć. :P
No a potem zdarzyło mi się gonić jednego TH, znowu to samo entagle, rozpędziłem się o kumpla z pt i heja. :wink: Wszystko zależy od sytuacji.

Tak w ogóle, to czemu nie rozmawiamy o tym, w temacie o daggerach? :P
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 14, 2008, 08:08:06 pm »
bo lubicie spamowac, prosze o NIE dobieranie tu postaci typu dagger vs dagger czy inne podobne klasy, tu dobieramy styl, a wybor postaci tego samego rodzaju klasy to juz sobie mozna poczytac w tematach ktorych i tak jest juz duzo i sa wypelnione informacjami
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 14, 2008, 08:21:36 pm »
Polecił bym ci Sr-a albo Sorca ^^ Nie necr0 ani nie Glada ani tym bardziej HE ^^
( Jedna pr0 postać mniej ^^ )


A co do tego jak kto umie grac swoją postacią to na Hrate można sprawdzić ^^ Patrze BD no to fajnie dla łucznika. Idzie koleś mówię temu tańcz ,a ten mystic , shadow , siren ... nie no ja myślę jest spoko hexem i drainem sobie pospamuje ^^ Ale pytam się dlaczego daje mi to czego mi nie trzeba. A on mi ,że nie wie co tańczyć ,bo gra bd 2 dzień ,a jak mu kazałem tańczyć t
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 14, 2008, 08:23:51 pm »
Hehe pamietam jak w oczekiwaniu na live dexa chwile pogralem na l2 reloaded, to jeden pw mnie probowal spkowac osiem razy, ale niestety za kazdym razem byl vortex frost hydro hydro...., skonczylo sie tak, ze napisal"ty ch*ju" i tyle go widzialem :)
probowal ci chociaz switcha wrzucic? :D
Ta wrzucal, ale co mu daje switch jak jest daleko ode mnie a ja uciekam lapie target i dalej. Wszystkie te detargetu itp to tylko tyle robia, ze wiecej trzeba ruszac myszka :)
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 14, 2008, 08:29:30 pm »
Jeśli chodzi o łatwość prowadzenia to czym jest łatwiej, sorcem, sr'em, necro, gladem czy warlordem? :P Coś widzę, że jednak zostane przy sorcu ;) ...


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 14, 2008, 09:04:10 pm »
Sorc- Mystic ludzki, łatwy w prowadzeniu ze względu na jeden(góra 2)skille ofensywne(główne).
SR- elficki łucznik, najszybszy w strzelaniu i bieganiu, ale jak każdy łucznik nie polecany dla początkowego gracza(duże koszty utrzymania)
Necro- tutaj polecam mój poradnik :PPhttp://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,15427.0.html, ogółem nie polecam tej postaci, bo wszyscy cię będą wyzywali od lamera jak wygrasz pvp i w ogóle będzie ci ciężko.
Glad- ludzki meele, używa podwójnych broni, postać nawet ciekawa, ale w Interlude bardzo dużo osób nią gra, bo została przepakowana dlatego możesz nie złapać tej gry.
Warlord- bardzo rzadka postać korzystająca z Polearmów. Nauczenie się grania tą postacią wymaga treningu ponieważ jego głównym atutem jest bicie kilku mobów na raz.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 14, 2008, 09:10:49 pm »
Sorc- Mystic ludzki, łatwy w prowadzeniu ze względu na jeden(góra 2)skille ofensywne(główne).
SR- elficki łucznik, najszybszy w strzelaniu i bieganiu, ale jak każdy łucznik nie polecany dla początkowego gracza(duże koszty utrzymania)
Necro- tutaj polecam mój poradnik :PPhttp://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,15427.0.html, ogółem nie polecam tej postaci, bo wszyscy cię będą wyzywali od lamera jak wygrasz pvp i w ogóle będzie ci ciężko.
Glad- ludzki meele, używa podwójnych broni, postać nawet ciekawa, ale w Interlude bardzo dużo osób nią gra, bo została przepakowana dlatego możesz nie złapać tej gry.
Warlord- bardzo rzadka postać korzystająca z Polearmów. Nauczenie się grania tą postacią wymaga treningu ponieważ jego głównym atutem jest bicie kilku mobów na raz.
Najszybszy w strzelaniu jest HE, chyba, ze sr zarzuci rapid fire, ale range 600 to lol. A na to, ze przydaje sie w malym pvp do spamu skilli to powiem tak, ze lucznik jest imo do pvp minimum 9v9 i wzwyz, natomiast do tego malego pvp to sie przelaczasc na jakas sube.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 15, 2008, 12:16:28 am »
No właśnie o to mi chodzi, że na rapid fire daje kopa. To, że do c4 HE był najszybszym łucznikiem to była gafa ncsoftu(banda baranów :/).


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 15, 2008, 12:17:55 am »
Cytuj
natomiast do tego malego pvp to sie przelaczasc na jakas sube.
dagger ftw! :>


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 15, 2008, 10:49:57 pm »
Proste pytanie,w miare dobry na pvp i przyjemny w expieniu meele fighter?
Destroyer to dobry wybór ?
dobry... tyrant jednak lepszy ;)

Dobra może spróbuje jeszcze raz:

Ogólnie trochę pograłem destro, ale... i właśnie postać super, ale denerwuje mnie jego speed(nawet na buffkach :/), szukam czegoś takiego jak destro tylko, że szybkiego(i bynajmniej nie chce tyranta, nie lubię tą postacią grać)[tzn. nie tak całkiem pr0megaubermasta tylko żeby coś w tym stylu(chodzi mi o szybkość chodzenia, w miarę dobry do solo/pt i taki dobry/bdb do pvp]. Aha i może być urozmaicony(w sensie, że nie tylko F1 i na herbatkę).
piszesz ze nie chcesz tyranta a opisujesz dokladnie jego :P


No,ale daggerowiec jak wszyscy melee fighterzy,no oprócz Destro,-_-'o zdziałają na Siege,do klanu nigdy byn nie przyjął Gladiatora czy jakiegokolwiek Daggera.
tzn ze twoj klan bylby zalosny......


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 16, 2008, 09:55:48 am »
Wiem, że opisałem tyranta, ale ta postać mi nie leży i tyle, nie potrafię nią grać.
A daggerem przyjemnie mi się gra i jest fajnie :D.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 16, 2008, 03:01:30 pm »
No w zasadzie to nie tylko Tyrka ale i Glada.

A co do gry daggerem to dobra rada, nie obrażajcie się, że blowy nie raczą wchodzić na twarz. :wink:
Wielu moich znajomych do dziś na to narzeka, a kiedyś tak rajcowała ich gra TH, ale to były czasy kiedy TH>All.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 16, 2008, 03:07:11 pm »
chyba normalne ze nie wchodza, caly urok daggerow to tricki i obiegi
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 16, 2008, 05:20:59 pm »
Święte słowa, niestety niektórzy chyba tego nie rozumieją.
Ostatnio rozmawiałem z kumplem, którego jakiś czas temu wciągnąłem w L2, grał wtedy daggerem. Spytałem go niedawno czy nie wbiłby się do mnie na serwer.
"Sorry, ale ja nie mam kim grać w to L2."
Trochę się zdziwiłem, strasznie rajcował się TH, a tu nagle coś takiego, więc pytam dlaczego.
"No bo blowy już tak nie siadają w tych nowych częściach."
Lekkie zdziwienie, więc pytam go czy przypadkiem nie walił ich w twarz przeciwnikowi skoro tak nie siadały.
"W twarz, no a niby gdzie?"

No właśnie, może to i był nowy gracz, ale takie teksty spotykałem również u doświadczonych osób, więc tak wolałem to na wszelki wypadek napisać.

To samo co podczas ostatniej rozmowy z gościem z klanu. On już trochę gra w L2, ale do tej pory nigdy nie tykał się daggerów. Próbowałem mu wytłumaczyć o co chodzi z focus death itd. utknąłem na tłumaczeniu, że teraz każda postać dzieli się na tył, bok i przód i jeszcze bardziej trzeba zwracać na to uwagę. W odpowiedzi: "Eeeee, za dużo z tym roboty."
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 16, 2008, 05:31:45 pm »
No racja dużo z tym roboty, ja próbuje wyćwiczyć taka taktyke(na mobach na razie):
Deadly w twarz(bo na aggro mobach);
switch;
na plery szybko;
backstab i jak się uda to deadly.
Często kiedy już zaczynam pakować backstaba to mob mi się po prostu odwraca :|

Ogólnie to zobaczyłem jak to trzeba latać tymi daggerami i jeszcze bardziej cenię sobie teraz szybkość plains walkera :D Jednak trudno opanować dobrze te postacie(a teraz szczególnie to th, ale on po to ma tyle tych detargetów chyba), ale nadal zwycięstwo zależy od farta.


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 16, 2008, 06:32:01 pm »
No sorki ze znowu o daggerze ale widziałem jak tu jakoś psioczycie troszke na AW. Więc ostatnio rozmawiałem o nim z kumplem a konkretnie o AW w którym tak się zakochał. I on mi takie coś napisał
"zrobilem wkoncu AW ktory mial Draconic seta SoulSeparator +13 najlepsza bron na serwerze bylem hero, spusiclem kazdemu komu chcialem wpier... Party pod moim commandem wygrało siege..."

grał na Abbysie x7

Potem spytałem o konkrety?

"...ogolnie to powinienes walczyc tak ze poisona, ucieczka, hex, ucieczka, jeśli hex wyląduje włączasz UE, robisz "obiegnięcie", backstab, "obiegnięcie" DB, Mortal Blowem uderzasz od przodu, następnie bleed, w tym czasie BS powienien zrobić "klik" co znaczy że się załadował ponownie, a tym samym my możesz powtórzyć serię blowów. Jeśli blowy słabo weszły a przeciwnik daje się "we znaki" uderzasz Blinding Blowem, odbiegasz męczysz go Poisonem i Drainami. gdy uznasz że bezpiecznie można zaatakować kończysz walkę blowami, staraj sie używać backstabów masz najwieksze prawdopodobienstwo ze wejdzie lethal strike. No to chyba all jesli chodzi o pvp
Na siewge podstawa jest to zeby nie stac z przodu bo jestes latwy target. Jak sie dym zacznie zbuffowany idz na tyly swoich ludzi. Jak juz ruszą na siebie wal co sil na tyly wroga i odpusc sobie krasnali i tankow. na Target bierz tylko magow archerow i support. Jesli targety beda ci uciekac uzywassz BSPS i Freezing strika
i juz go na 90 % masz..."

'...i pamietaj zawsze używaj bsps. Bez bsps hex jest do h+ja. Freezing poisony drainy wszystko jest lepsze na bsps "

Też sie wahałem z wyborem postaci i on mnie namówił na AW. Opisałem tą rozmowę żeby skonfrontować z waszymi odpowiedziami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2008, 06:36:22 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 16, 2008, 06:36:00 pm »
Przeciez to jest wycinek z poradniku o AW typa z offa Oo
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 16, 2008, 06:38:34 pm »
Daj link, bo ja moge nawet screena zrobić z tej rozmowy.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 16, 2008, 07:13:31 pm »
Widze ze duzo gadacie na temat daggerów to teraz czas na podsumowanie AW,PW czy TH ?


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 16, 2008, 09:03:02 pm »
ale pod jakim względem?
pvp, pvp między soba, wchodzenie blowów, speed, atk. spd, p.atk, m.def, m.atk, hp, cp, mp, wc, fu czy co?


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 16, 2008, 09:08:59 pm »
Podsumowanie znajdziesz w temacie o daggerach. Tam są wszystkie potrzebne porównania, opisane skille i możliwy najlepszy sprzęt.
Nie ma co podsumowywać czegokolwiek w tym temacie, bo i nie do podsumowywania został on stworzony, lecz do radzenia i pomagania. :hu_6_1:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.