Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488070 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2075 dnia: Listopad 21, 2009, 06:45:11 pm »
Przyjme ze nie jestes w etc wiec nie masz dobrego sprzetu wiec zapomnij o oly jakakolwiek klasa :P oczywiscie th > wk ale i tak sprzet + OE skilli > twoj skill


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2076 dnia: Listopad 22, 2009, 11:42:27 pm »
Ja tak się ostatnio zastanawiam nad SK i Palkiem, i nie wiem którego wybrać. Lubię paladyna ale zastanawia mnie sk, czy sk nie zada więcej dmg jak pal? A jak tam ze stunem?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2077 dnia: Listopad 23, 2009, 01:04:40 am »
Imo mimo wszystko sk zada wiekszy dmg od pala, nawet na ai. Glownie z 2 powodow- hex oraz fakt, ze moze ladnie cancelowac przeciwnikowi buffy. Do tego bash na f1 i jestes praktycznie nie do rusznia ;)
...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2078 dnia: Listopad 23, 2009, 02:45:53 am »
A jednak to Pal kara na oly bardziej od sk....
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2079 dnia: Listopad 23, 2009, 03:17:14 pm »
Imo mimo wszystko sk zada wiekszy dmg od pala, nawet na ai. Glownie z 2 powodow- hex oraz fakt, ze moze ladnie cancelowac przeciwnikowi buffy. Do tego bash na f1 i jestes praktycznie nie do rusznia ;)
a teraz dolicz to, ze pal ma summona z okolo 3k p ataku  :P


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2080 dnia: Listopad 23, 2009, 05:37:48 pm »
Cytuj
A jednak to Pal kara na oly bardziej od sk....
Czy karanie na oly zalezy tylko od dps? Nie wydaje mi sie, a mowa o dps byla.
...


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2081 dnia: Listopad 23, 2009, 08:34:08 pm »
A ja poszukuje postaci pod OLY na interlude. Endgame, więc nuk w augu można brać pod uwagę. DObrze by było gdyby poza oly mialo się radę w mass lub pvp.

Ponawiam.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

  • Meh
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2082 dnia: Listopad 23, 2009, 10:35:29 pm »
Imo mimo wszystko sk zada wiekszy dmg od pala, nawet na ai. Glownie z 2 powodow- hex oraz fakt, ze moze ladnie cancelowac przeciwnikowi buffy. Do tego bash na f1 i jestes praktycznie nie do rusznia ;)
a teraz dolicz to, ze pal ma summona z okolo 3k p ataku  :P

Wez nawet nic mi nie wspominaj o tym glupim kanarku >.> Danie summona paladynowi bylo najglupsza rzecza jaka zrobil NoCommentSoft zaraz po zmniejszeniu wagi i reuse CP potek...

Bierz SK- fajniejszy, lepiej wyglada, ma fajurskie skille, 3 pedały :D I imo lepiej sie nim gra niz loladinem :)

@GeForce

Jesli nuk w augu i Interglut to EE jest good wyborem, ale na mass to sie nie pobawisz xD Hm... tyrek z tego co pamietam byl dobry w IT na oly, OL tez (ale do OLa trzeba miec mase sprzetu, OE skille, no i skilla i wyczucie - wiem bo grałem)
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2009, 10:38:39 pm wysłana przez Sinic »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2083 dnia: Listopad 26, 2009, 08:11:53 pm »
Ja sie sprzętem nie martwię. Ale OL jak się zbuffuje to raczej z many się wypali i co z meele bić?


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2084 dnia: Listopad 27, 2009, 11:54:02 am »
Gracia Final,mid rate,TYLKO pvp  ,wiec ;  Aw/th/sh/glad/tyr/zerk . ty  ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2085 dnia: Listopad 27, 2009, 03:11:41 pm »
Gracia Final,mid rate,TYLKO pvp  ,wiec ;  Aw/th/sh/glad/tyr/zerk . ty  ;]
bo wszyscy wiedza jaki styl grania lubisz i w czym sie bedziesz najlepiej czul...
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2086 dnia: Listopad 27, 2009, 03:35:44 pm »
Czlowieku ogarnij  ; * w takim razie skoro jest ten temat  jesli nikt nie wie jaki mi styl grania pasuje ? Chyba sie zapomniałes kochany  ;* i nigdzie nei napisalem,ze mam sie dobrze czuc w tej klasie.  Chodzi mi teoretycznie ,ktora z tych klas ma najwieksze szanse. i drugim razem nie pisz głupot :*. dalej czekam na odpowiedz,ty 

i tak btw,skoro wypisalem konkretnie te klasy to chyba znaczy,ze dosyc je ogarniam/mysle,ze swietnie mi sie nimi bedzie grało ...
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2009, 03:37:16 pm wysłana przez MamaMnieBije »


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2087 dnia: Listopad 27, 2009, 03:43:00 pm »
netheril, ma racje także się Go nie czepiaj. A jeśli chodzi o klase to th, tyr, zerk jak dla mnie...
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2088 dnia: Listopad 27, 2009, 05:40:54 pm »
Czlowieku ogarnij  ; * w takim razie skoro jest ten temat  jesli nikt nie wie jaki mi styl grania pasuje ? Chyba sie zapomniałes kochany  ;* i nigdzie nei napisalem,ze mam sie dobrze czuc w tej klasie.  Chodzi mi teoretycznie ,ktora z tych klas ma najwieksze szanse. i drugim razem nie pisz głupot :*. dalej czekam na odpowiedz,ty 

i tak btw,skoro wypisalem konkretnie te klasy to chyba znaczy,ze dosyc je ogarniam/mysle,ze swietnie mi sie nimi bedzie grało ...
pedal :*


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2089 dnia: Listopad 27, 2009, 05:43:50 pm »
Czlowieku ogarnij  ; * w takim razie skoro jest ten temat  jesli nikt nie wie jaki mi styl grania pasuje ? Chyba sie zapomniałes kochany  ;* i nigdzie nei napisalem,ze mam sie dobrze czuc w tej klasie.  Chodzi mi teoretycznie ,ktora z tych klas ma najwieksze szanse. i drugim razem nie pisz głupot :*. dalej czekam na odpowiedz,ty 

i tak btw,skoro wypisalem konkretnie te klasy to chyba znaczy,ze dosyc je ogarniam/mysle,ze swietnie mi sie nimi bedzie grało ...
wiecej :* pedale


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2090 dnia: Listopad 27, 2009, 05:46:25 pm »
Special for ya guys ! :*:*:* i zebyscie jeszcze mieli wesołego spuścika :********


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2091 dnia: Listopad 27, 2009, 05:51:46 pm »
mzoe daj jescze fotke z naszej klasy
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2092 dnia: Listopad 27, 2009, 05:56:35 pm »
Pwned :D

Postanowiłem znowu wrócic do l2 po długiej przerwie ( Cool story bro ! ) i tak myśle kim grac. teoretycznie kto ma najwiśksze szanse na pvp w gf? słyszałem,ze teraz bersercek owni ? przypominam : teoretycznie  ;) Bo wiem,ze to zależy dużo od skilla gracza. hmm to wszystko. z góry dziękuje :)

Spon


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2093 dnia: Listopad 27, 2009, 07:05:27 pm »
Pwned :D

Postanowiłem znowu wrócic do l2 po długiej przerwie ( Cool story bro ! ) i tak myśle kim grac. teoretycznie kto ma najwiśksze szanse na pvp w gf? słyszałem,ze teraz bersercek owni ? przypominam : teoretycznie  ;) Bo wiem,ze to zależy dużo od skilla gracza. hmm to wszystko. z góry dziękuje :)

Spon
zerk jest fajny na small scale pvp bo ma sporo dojebanych skilli ktore mu daja przewage :) a co do "szans na pvp w gf" to zalezy na jakie pvp sie glownie nastawiasz i jaki styl grania lubisz :)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2094 dnia: Listopad 27, 2009, 07:51:09 pm »
Dzieki bardzo ;] gram na privie ,wiec jednak postanowilem odpuscic sobie zerka . jaki rodzaj pvp ? Glownie small i oly . na mass nie musi byc uber pro ; x Wiec,kogo proponujecie ? ^^Z gory dziekuje

Spon


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2095 dnia: Listopad 27, 2009, 08:49:24 pm »
Dzieki bardzo ;] gram na privie ,wiec jednak postanowilem odpuscic sobie zerka . jaki rodzaj pvp ? Glownie small i oly . na mass nie musi byc uber pro ; x Wiec,kogo proponujecie ? ^^Z gory dziekuje

Spon
dagger/nuker/glad imo :P
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2096 dnia: Listopad 27, 2009, 10:08:41 pm »
Dzieki bardzo ;] gram na privie ,wiec jednak postanowilem odpuscic sobie zerka . jaki rodzaj pvp ? Glownie small i oly . na mass nie musi byc uber pro ; x Wiec,kogo proponujecie ? ^^Z gory dziekuje

Spon
tyrant/glad (chociaz glad jest teraz slabszy) /dagger


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2097 dnia: Listopad 28, 2009, 02:37:26 am »
Cytuj
tyrant/glad (chociaz glad jest teraz slabszy)
+1(nawet ja reroll seta założyłem- jestem w 200% zadowolony xD)
...


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2098 dnia: Listopad 28, 2009, 11:40:11 am »
Hmm,czemu gladi słabszy ? ; o Niedawno jeszcze to było glad>tyr. i tak btw,moglibyscie mi wybrac jednego z kazdej grupy ? ; x

glad/tyr   necro/sh    aw/th . w sumie to tylko nad tymi klasami rozmyslam   ;<

I wszystkim up dziękuje bardzo :)


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2099 dnia: Listopad 28, 2009, 12:16:58 pm »
imo glad/sh/aw (<3 te 3 klasy ^_^;)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...