Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488035 razy)

  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3250 dnia: Czerwiec 29, 2011, 10:02:36 am »
Ja bym na gladzie został ew. zamienił na tyrka


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3251 dnia: Czerwiec 29, 2011, 11:26:05 am »
jak mu się glad znudził to na nim nie zostanie :p btw. widziałem wyfarmionego pala na hr nieźle "koxił" no ale każdy hr jest inny ...
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3252 dnia: Czerwiec 29, 2011, 02:39:22 pm »
aw,  ,warlord , Hawkeye/PR
do pvp/masspvp

server freya/gracia Epilog  (serwer mid rate 20-30x ) z buffem i gmshop (do B-A grade)

1) który lepszy łucznik HE czy PR z buffem
2) warlord jak sobie radzi w pvp i czy brany jest na jakies farmy czy jak to sie w l2 nazywa:P
3) który z wymienionych postaci bedzie najlepszy na masspvp
4)postać dość trudna do zabicia majaca dobry def i hp
5) czy opłaca sie robic krasnoluda? zeby robic sobie itemy itp. jako druga postac na poczatku nowego serwera czy lepiej przyfarmic adeny (jak ma sie gmshop do B grade)

sory ze tu pytam ale jest najwieksza szansa ze dostane jakąś odpowiedz

edit :




co zmieniło się w PR z kroniki GE>freya?

i czy PR daje rade w pvp? (GE kronika)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 06:39:52 pm wysłana przez dawidb »


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3253 dnia: Czerwiec 29, 2011, 03:29:06 pm »
a trickster real target + f1 f1 f1 to żadna frajda dla mnie. jakieś propozycję? :D
Ten fragment zdania pokazuje, że choćbyś nie wiem jak dobrze grał tricksterem, frajdy Ci to nie da. W ten sposób tricksterem grają nooby.
Uwielbiam też ludzi co twierdzą że berkiem jest to samo, nie zawsze...


Ale jak chcesz kombinować, to może sb?Lub któryś z tanków albo dagger, jak oganiesz :). Z resztą...każdy hr jest inny jak napisał Arnold.

aw,  ,warlord , Hawkeye/PR
do pvp/masspvp

server freya/gracia Epilog  (serwer mid rate 20-30x ) z buffem i gmshop (do B-A grade)

1) który lepszy łucznik HE czy PR z buffem
2) warlord jak sobie radzi w pvp i czy brany jest na jakies farmy czy jak to sie w l2 nazywa:P
3) który z wymienionych postaci bedzie najlepszy na masspvp
4)postać dość trudna do zabicia majaca dobry def i hp
5) czy opłaca sie robic krasnoluda? zeby robic sobie itemy itp. jako druga postac na poczatku nowego serwera czy lepiej przyfarmic adeny (jak ma sie gmshop do B grade)

sory ze tu pytam ale jest najwieksza szansa ze dostane jakąś odpowiedz

4)z wymienionych przez ciebie-warlord
5)tak, sprzęt nie kończy się na B-grade ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 03:33:55 pm wysłana przez tevin »


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3254 dnia: Czerwiec 29, 2011, 07:59:59 pm »
Planuję pograć dorywczo na serwerze klimatycznym low rate bez db (głównie z ciekawości i dlatego, że nigdy za specjalnie wyścig zbrojeń czy też wysoki online mnie strasznie nie kręcił :) ) Zastanawiam się nad tyrantem i zerkiem (praktycznie żadne doświadczenie przy obu) Serwer bez npc buffera i trzeba się liczyć, że nie zawsze będzie z kim pograć na dobrym buffie.
1. Który radzi sobie lepiej na okrojonym i "słabym" buffie?
2. Słyszałem wiele razy, że zerk beee, gdy każdy się wyfarmi.
3. Postać na dłuższą metę ciekawsza i waszym zdaniem jako dwaj dd "lepsza"(nie musicie uzasadniać-wasze prywatne odczucia)

Pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3255 dnia: Czerwiec 29, 2011, 09:30:05 pm »
Planuję pograć dorywczo na serwerze klimatycznym low rate bez db (głównie z ciekawości i dlatego, że nigdy za specjalnie wyścig zbrojeń czy też wysoki online mnie strasznie nie kręcił :) ) Zastanawiam się nad tyrantem i zerkiem (praktycznie żadne doświadczenie przy obu) Serwer bez npc buffera i trzeba się liczyć, że nie zawsze będzie z kim pograć na dobrym buffie.
1. Który radzi sobie lepiej na okrojonym i "słabym" buffie?
2. Słyszałem wiele razy, że zerk beee, gdy każdy się wyfarmi.
3. Postać na dłuższą metę ciekawsza i waszym zdaniem jako dwaj dd "lepsza"(nie musicie uzasadniać-wasze prywatne odczucia)

Pozdrawiam

Jeśli to H5 to zerk jest bee, jednak na początku i zanim ludzie będą mieli te morai/vesper to zerk idealna postać do PvP, działa tak samo jak na Freyi czy Graci.

Lepiej? OL/WC? :D A tak realy, to na spokojnie możesz sobie BD/SWS grać solo, zwłaszcza bd się miło gra i każdy do pt cię bierze.
Zależy co masz na myśli przez okrojony - Jednak Tyrek na bank ma łatwiej niż Berek.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Never forget, the World is Yours.
    • My Youtube Channel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3256 dnia: Lipiec 03, 2011, 11:14:48 am »
a trickster real target + f1 f1 f1 to żadna frajda dla mnie. jakieś propozycję? :D
Ten fragment zdania pokazuje, że choćbyś nie wiem jak dobrze grał tricksterem, frajdy Ci to nie da. W ten sposób tricksterem grają nooby.
chodziło mi o to, że na danym serverze nie działają trapy i reszta skilli średnio dziala (nie tak jak powinna). A trickster z trapami , paralizem i block magicial/psychicial już jest większą frajdą jesli ogarniasz :D


L2 Evolution x25 Hero Duelist.

http://www.youtube.com/user/pyraczek


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3257 dnia: Lipiec 06, 2011, 05:01:01 pm »
Witam zastanawiam sie nad th/zerk/sps/necro
Freya
Full buff npc
Shop do a/b ale dosc latwo sie sklada wiadomo jak to na mid
Zastanawiam sie co by bylo lepsza najbardziej mi zalezy odpowiednio na:
1. pvp gank np 5 vs 5
2. 1 vs 1
3. Mass pvp siege fortece etc
Lepszy bylby ktorys z nukow (biroe pod uwage ze mozna solowac anihilation nukiem)
Zerk z buildem pod regulary
Czy th?
Z gory dzieki za odp


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3258 dnia: Lipiec 25, 2011, 03:29:58 pm »
Zastanawiam się nad gladem/tyrkiem
Serwer pod Freya, bez buffa npc
Chodzi mi oczywiście o pvp, koks jakoś ogarnę
Który lepiej sobie poradzi ?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3259 dnia: Lipiec 25, 2011, 03:42:57 pm »
Obie postacie są bardzo dobre i każda może dużo zdziałać. Trudno powiedzieć która jest lepsza bo to na pewno kwestia ogarnięcia i w pewnym stopniu szczęścia. Na end game z full buffem i konkretnym sprzętem wydaje mi się że glad jest minimalnie lepszy. Jeśli chodzi o solo grę z przeciętnym buffem to tyrek jest bardziej elastyczny.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3260 dnia: Lipiec 26, 2011, 08:02:02 am »
Zastanawiam sie nad pw tyrkiem i gladem na x7
Kronika gracia final , a chodzi mi, ktora lepiej  wypada na pvp w pozniejszej grze
Chodzi mi o
1. 1vs1,
2. ganki
3. mass

Wiecej doswiadczenia mam w grze daggerami, ale glada i tyrka z czasem ogarne.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 10:41:54 am wysłana przez phant0m »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3261 dnia: Lipiec 26, 2011, 10:01:10 am »
Pw dopiero jest fajną postacią na end game i tam w gankach 1vs1 jak wpadnie to ładnie zamiata, no chyba że przeciwnik jest heavy userem i dobrze wyfarmiony wtedy gorzej. Na mass ma za zadanie ściągać helerów i wszelkich magów, w tłumie może sporo namieszać ale jak to dager jak wezmą go na target to szybko padnie. Glad na end game ma bardzo przyjemne masówki co na mass jest dość skuteczne, mowa tu oczywiście o gladzie end game. 1vs1 radzi sobie też bardzo dobrze, oczywiście obie postacie wymagają dobrych buffów + dance itd. Jeżeli to zapewnisz to każda jest bardzo mocna z tym że glad robi istne zniszczenie. Jeżeli jednak skupiasz się na małym pvp to dager z podstawowym buffem fajna sprawa i wydaje mi się że dager taki bardziej mobilny.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3262 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:47:07 pm »
Witam. Mam dylemat między SR/HE/TH/AW. Zależy mi na przyjemnym exp/pvp - 1vs1, ganki, mass. Freya / server x5


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3263 dnia: Lipiec 31, 2011, 01:30:12 pm »
Witam, mam problem odnośnie wyboru postaci. Dotychczas grałem Tyrkiem ale znudziło mi się to ciągłe ładowanie itp.
I w tym momencie kieruję do was prośbę o podpowiedź jakiejś klasy na H5. Od razu mówię, że odpada tyrant/glad, a także magowie i daggery. Myślałem nad he/sws/ee, ale nie wiem jak to się sprawuje w s/s80 na oly. Jestem otwarty również na inne propozycje od was. Z góry dziękuję za pomoc. ;)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3264 dnia: Sierpień 01, 2011, 11:26:08 am »
Witam. Mam dylemat między SR/HE/TH/AW. Zależy mi na przyjemnym exp/pvp - 1vs1, ganki, mass. Freya / server x5

Z tych postaci co wymieniłeś polecam Th najbardziej uniwersalny i całkiem przyjemny exp ewentualnie AW z tym że dla początkującej osoby może być trudniejszy do opanowania przez mniejszą przeżywalność.

Witam, mam problem odnośnie wyboru postaci. Dotychczas grałem Tyrkiem ale znudziło mi się to ciągłe ładowanie itp.
I w tym momencie kieruję do was prośbę o podpowiedź jakiejś klasy na H5. Od razu mówię, że odpada tyrant/glad, a także magowie i daggery. Myślałem nad he/sws/ee, ale nie wiem jak to się sprawuje w s/s80 na oly. Jestem otwarty również na inne propozycje od was. Z góry dziękuję za pomoc. ;)

Łucznicy dają rade ale tylko w cp, mass, party łuczników ładnie potrafi namieszać. Niestety łucznik na oli raczej cienko wypada. Z tych postaci co wymieniłeś najlepiej na oli da sobie radę ee według mnie. Skoro główne klasy bijące ci się znudziły to cóż polecam grę EE fajna postać i chętnie brana do party, ewentualnie jako wyzwanie gra bishopem też jest bardzo fajna i nie jest wcale nudna jak niektórzy sądzą.


  • Wiadomości: 372

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3265 dnia: Sierpień 14, 2011, 02:01:30 am »
Moim zdaniem gra sws-em też jest całkiem przyjemna, przy tym także nie trudno o party.


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3266 dnia: Sierpień 23, 2011, 02:08:19 pm »
H5 Pvp Serv.


Przyzwyczajony do gry supportem [OL/EE]/czołgami [tymi bardziej wytrzymałymi - ET i Pal].

Niestety w/w postacie troszkę się znudziły. I mimo wszystko chciałbym nabić trochę fragów.

Przyzwyczajenie do gry tankami powoduje że lubię mieć dużo HP i P.defa.

Tyrek/Glad odpada. Jakaś taka wewnętrzna niechęć do tych postaci ;)


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3267 dnia: Sierpień 23, 2011, 03:03:54 pm »
Hmmmmm deska?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3268 dnia: Sierpień 23, 2011, 03:33:02 pm »
Jak nabijać fragi to jednak tyrant imo

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3269 dnia: Sierpień 23, 2011, 04:00:15 pm »
Odpada, zaznaczył wyraźnie niechęć:D


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3270 dnia: Sierpień 23, 2011, 07:28:57 pm »
H5 Pvp Serv.


Przyzwyczajony do gry supportem [OL/EE]/czołgami [tymi bardziej wytrzymałymi - ET i Pal].

Niestety w/w postacie troszkę się znudziły. I mimo wszystko chciałbym nabić trochę fragów.

Przyzwyczajenie do gry tankami powoduje że lubię mieć dużo HP i P.defa.

Tyrek/Glad odpada. Jakaś taka wewnętrzna niechęć do tych postaci ;)
Pal 2h blunt fi+ai+pt ud i solujesz party


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3271 dnia: Sierpień 23, 2011, 08:47:40 pm »
H5 Pvp Serv.


Przyzwyczajony do gry supportem [OL/EE]/czołgami [tymi bardziej wytrzymałymi - ET i Pal].

Niestety w/w postacie troszkę się znudziły. I mimo wszystko chciałbym nabić trochę fragów.

Przyzwyczajenie do gry tankami powoduje że lubię mieć dużo HP i P.defa.

Tyrek/Glad odpada. Jakaś taka wewnętrzna niechęć do tych postaci ;)
Pal 2h blunt fi+ai+pt ud i solujesz party
Chyba A grade'owe party bez buffa

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3272 dnia: Sierpień 23, 2011, 09:40:35 pm »
@Arimas -> jak mówiłem i zostało zaznaczone = tyrek śmierdzi dla mnie ;]

@Lunar -> Na lolservie gdzie gram FI i AI się nakłada ;) + było zaznaczone, że typowe tanki wytrzymałościowe mi się znudziły.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3273 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:08:19 pm »
HawkRanger to jest postać dla Ciebie, tarcza powoduje mniej bólu, do tego jest szybki i fajnie strzela ;P
ew. jakiś crafcik, z puszką i swoimi self buffkami nieźle bije, szczególnie na oli


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3274 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:27:14 pm »
Jestem poczatkujacy własciwie pierwszy raz gram w ta gre ;p

i raczej chce grać na racie 50-100x , tylko pvp

aktualnie z tego co przejrzałem to interesuja mnie postacie
łucznicy i dagerowcy

jak oni sobie radza w pvp ? i czy są  jakieś lepsze postacie do pvp
jaka kronika ?
każda postać jest dobra do pvp która zadaje ból :>

freya ogolnie to jeszcze nie znam serva na jakim bede grac ;p ale co do kroniki to moge sciagnac inna to raczej nie problem
ogolnie jaka jest najlepsza dla poczatkujacych graczy ?
i w  której dagerowcy/łucznicy są lepsi niż w innych?
jak dla mnie to każda kronika na start jest dobra, ale łucznik to do c5 jest dobry, a później do od h5 daje radę, a dagger zawsze był dość dobry : )


Łucznicy od zawsze byli dobrzy jedynie na oly są słabi ;)
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.