Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 482665 razy)

  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3550 dnia: Marzec 24, 2014, 08:53:03 pm »
Czytając te pytania i odpowiedzi zaczynam sie zastanawiac czy to dobry dział. Chcemy ze znajomymi zaczac grac na ofie i moje pytanie brzmi jakie trio sie oplaca zrobic. Kumpel chce grac yul a ja bym zrobil iss i zastanawiamy sie nad 3 posacia. Co bedzie najlepsze do pvp/pve tank/nuker/a moze summoner. Tak wiem ze teraz juz sie nie oplaca  w trio ale jakos do tego 95+++ trzeba dobic. A oprocz tego jakie rasy i klasy byly by najlepsze do tego.


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3551 dnia: Czerwiec 12, 2014, 01:31:02 pm »
Hej, zastanawiam się nad grą na innovie i nie bardzo wiem jaką postać zrobić. Na początku myślałem o tanku lub summonerze. Ale pojawia się pytanie - z których ras je przebudzić?
Chciałbym dodać, że liczy się dla mnie pvp jak i exp w grupie. Co byście doradzili?
Dzięki za odpowiedź.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3552 dnia: Lipiec 31, 2014, 06:04:48 pm »
Solo postać na granie na Core albo na jakimś serwerze H5.
Nie neguje grania czasami w jakimś CP , random XP party. Ale ze względu na brak czasu może być to utrudnione.
Co dałoby radę i sprawiało przyjemność?
Ghost Hunter


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3553 dnia: Listopad 01, 2014, 01:36:11 pm »
Hej , postanowiłem zagrać na CORE od nowa , bez żadnego wsparcia... całkowicie sam.
Dodam że w Lineage 2 grałem ostatnio na C4/C5.

Mam dylemat - nie wiem którą postać wybrać , zależy mi na miarę prostej postaci , przyjemnej grze i przyzwoitym PVP.

Wybór leży pomiędzy :
-Necromancer
-Destroyer
-Phantom Summoner
-Warcryer (jedyny buff który mi odpowiada)
-Dark Avenger


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3554 dnia: Listopad 01, 2014, 06:17:35 pm »
-Warcryer (jedyny buff który mi odpowiada)
jako ze nie grales jeszcze na godzie, kazdy buffer po 85 jest taki sam

tyrra(destro) nie rob, nie bedzie tym przyzwoitego pvp ani pve

necro czyli feoh soultaker jeden z top DPSow obecnie, latwo znajdziesz party po 85

summoner - bezuzyteczny w pvp po 94, za to przyjemnie sie farmi


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3555 dnia: Listopad 19, 2014, 09:33:07 am »
Co polecacie na classica ?
pvp/e

Nuki i krasnale odpadają,
Coś co ma stuna,
Opłaca się wchodzić w tyrka?
Łuk - jaki ?
WC/OL ?


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3556 dnia: Listopad 20, 2014, 12:02:53 am »
cos co sprawia ci fun. Kazda postac jest trudna na takich rate. 1/6 dropa z x1. Jak nie masz cp to od razu pomysl o dual boxie


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3557 dnia: Listopad 24, 2014, 04:56:29 pm »
szukam informacji o postaci dobrej na pvp kronika GF, pamiętacie może które tam były szczególnie dobre?


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3558 dnia: Styczeń 20, 2015, 10:24:02 pm »
Hej, potrzebuje informacji o tym jakie postacie sa op na hellbound :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3559 dnia: Sierpień 17, 2015, 10:55:56 pm »
Witam

Zaczynam swoją przygodę z Lineage II, będę grał na kliencie EU. Jaką postać doradzilibyście mi na początek, dodam, że styczności z tą grą nie miałem nigdy dotąd. Z preferencji ogólnych, to lubię grać postaciami meele jak i casterami, z tym że meele preferuje szybkie, coś w stylu rogue, a co do casterów to bardziej klasycznie :)

Z góry dziękuje za rady


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3560 dnia: Wrzesień 30, 2015, 01:53:26 pm »
Kto jest najlepszy na open pvp server interlude low raty ? Lucznik necro czy jakis tank ? powiedzmy b/a grade


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3561 dnia: Wrzesień 30, 2015, 07:49:55 pm »
B/A grade to wydaje mi się, że nuker, z racji, że na tych levelach ludzie nie inwestują jeszcze w biżuterię.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3562 dnia: Czerwiec 10, 2016, 11:26:17 am »
Um widzę ,że dawno tu nikt nie pisał ale dział chyba dobry. Chciałbym spróbować zagrać w tą grę ale czytając liczbę klas, opis itd. ciężko jest mi znaleźć klasę pod mój gust. W skrócie szukam klasy "hybdrydy" która walczy melee i wspomaga się magią (głównie chodzi o walkę melee) fajnie jakby miała możliwość buffowania/wspomagania siebie i innych ale mogła grać też solo(głównie będę grał sam). Najlepiej tą klasę opisuje Chanter w aionie ,który jest drugim suppem(nie main) , ma chanty żeby buffować siebie i innych, walczy melee i delikatnie wspomaga się magią tyle. Dzięki wielkie z góry za pomoc  :)


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3563 dnia: Czerwiec 10, 2016, 03:31:14 pm »
W Lineage 2 również jest taka postać jaką opisałeś. ISS Enchanter się zwie

https://l2wiki.com/Iss_Enchanter

Iss Hierophant - Powiadają, że najlepszy Iss ze względu na pasywkę Superior Advantage, która zmniejsza czas odnowienia umiejętności i Prophecy of Might, która dość solidnie wzmacnia najlepszego DD w party.

Iss Dominator - Tym można grać tylko i wyłącznie jeśli gra się zielonymi Orkami. Postać ta różni się od innych chanterów tym, że bufuje członków klanu a nie drużyny. Można najpierw grać innym Iss a na 99 poziomie jak znajdziesz Const Party w tym samym klanie z dopłatą 8 euro zmienić bez straty poziomu na Dominatora, który wydaje mi się iż może być ciekawym wyborem biorąc pod uwagę zmiany w grze i powrót do przeszłości jeśli chodzi o profesje. Dominator robił sporą różnicę w PvP

Iss Doomcryer - Ten również nie najgorszy, no ale jednak brak mu pasywa do CD. Na tle dwóch pozostałych wyróżnia go dość dobry buff na 101 - Chant of Bison

Niestety powyższe postacie robisz z magów, więc będą słabi w melee chociaż mają pasywki na to. W przypadku Dual Class mogą być okej. Main Dark Elf najlepiej i na dual któryś z nich będzie dobry w melee.

Iss Spectral Dancer - Chyba najlepszy i jedyny wybór dla Ciebie. Jest to chanter wojownik, który ma najlepsze bazowe statystyki do walki w zwarciu. Jako Buffer może nie tak idealny jak Ci wyżej, no ale jednak jest to wojownik a tego chcesz.

Iss Sword Muse i  jak dla mnie cienki bolek, nie polecam :D
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3564 dnia: Czerwiec 11, 2016, 08:05:54 am »

Iss Hierophant - Powiadają, że najlepszy Iss ze względu na pasywkę Superior Advantage, która zmniejsza czas odnowienia umiejętności i Prophecy of Might, która dość solidnie wzmacnia najlepszego DD w party.
Hahahaha :P Nie, nie dla tego jest uważany za najlepszego ISS'a.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3565 dnia: Czerwiec 11, 2016, 08:09:33 am »
Między innymi z tego powodu co napisałem również. Chyba nie powiesz mi, że nie ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3566 dnia: Czerwiec 11, 2016, 10:24:41 pm »
z powodu MI, chociaż przy dmg łuków odpowiednie rapso robi rzeź.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3567 dnia: Czerwiec 13, 2016, 10:39:44 am »
z powodu MI, chociaż przy dmg łuków odpowiednie rapso robi rzeź.

Rapso wystoisz na celce/party UD. MI > all.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3568 dnia: Czerwiec 13, 2016, 06:20:10 pm »
No przecież piszę, odpowiednie rapso. Nie zawsze jest celka, nie zawsze jest rapso, różnie bywa.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3569 dnia: Styczeń 04, 2024, 06:39:50 pm »
Cześć
, zastanawiam się nad grą na rebonie x 1 (gracia final)po długiej przerwie  i nie bardzo wiem jaką postać zrobić. Na początku myślałem o sztyleciarzu (PW) czy dominator albo coś kompletnie innego jak    summoner.(Warclok albo Phantom summor).
Wcześniej grałem albo łukiem, SH, czy DA. Warclokiem grałem jako subka pod siege( nie main). Chce żeby było to coś innego, coś nowego.
Chciałbym dodać, że liczy się dla mnie pvp jak i exp w grupie i solo od biedy. Co byście doradzili?
Dzięki za odpowiedź!


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3570 dnia: Marzec 14, 2024, 12:15:02 pm »
Planuję wrócić do L2 i rozpocząć gre na Essential - pytanie co jest tutaj OP jeżeli chodzi o dps z dystansu? Nuker czy lepszy będzie Łuk? Czy może ktoś inny teraz jest na topie?
Docelowo myślałem o nuku SH ale ostatnio grałem na L2 Core z 6-7 lat temu i nie wiem jak teraz się sprawuję.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #3571 dnia: Marzec 15, 2024, 02:45:16 pm »
Jeśli chodzi o Essence to od razu odradzam oficjalne serwery - jest to jeden wielki pay to win fest. Polecałbym zacząć na prywatnym Essence od Reborn.

Jesli chodzi o klasy z dystansu to chyba na tą chwilę z aktualnym patchem na Rebornie jedynie Soul Hound lub Storm Blaster - ale patrząc na to jak wiele klas ma przeróżne gap closery w postaci dashów i patrząc na fakt, że każda klasa ma spamowalny główny skill, to gra postacią z dystansu traci kompletne 80% swojej przewagi, którą miała dawniej w Lineage 2 - nawet na siege (na przykład taki Assassin ma dwa doskoki co 1,5 sekundy każdy z moją aktualną itemizacją - a gram mocno casualowo więc prawdopodobnie ludzie zjechali jeszcze niżej)

Jeśli chodzi ogólnie o mocne klasy, to aktualnie dominuje Assassin - top 1 pod praktycznie każdym względem - do tego stopnia, że 90% serwera to Assassini :D. Na drugim miejscu zdecydowanie Prophet ale trzeba wziąć pod uwagę, że niedługo wychodzić będzie update, gdzie (jeśli kierować się tym co było na oficjalnych serwerach) Death Knight otrzyma reworka i znów będzie na topie. Jednak z tego co się orientuję, staff serwera Reborn będzie delikatnie próbował balansować wszystkie klasy bo na oficjalnych serwerach jest totalna masakra pod tym względem. Są pogłoski, że dostaniemy bundle różnych update'ów które były na offie, więc można się spodziewać reworka łuczników oraz buffa dla magów. Na tą chwilę jednak króluje Assassin oraz Prophet, ewentualnie Soul Hound i Storm Blaster (Sylph z pistoletami). Reszta jest grywalna, aczkolwiek nie tak bardzo efektywna jak powyższe klasy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2024, 08:04:00 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired