Witaj
Gość

Ankieta

Twój wybór

Bronisław Komorowski
Jarosław Kaczyński
Nie będę głosował, ponieważ nie ma dobrego kandydata
Nie mogę jeszcze głosować

Wątek: Wybory Prezydenckie 2010  (Przeczytany 21781 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 07, 2010, 09:50:19 am »
1994 ... czy cos sie zmienilo?

Kult - Keszitsen kepet onmagarol


Głosuj na mnie - wtedy dostaniesz
Prawie za darmo każde śniadanie
Człowiek na odpowiednim miejscu
Powiedzie ciebie ku szczęściu
Tak dalej być nie musi
Zamknąć granice przed braćmi z Rusi
A niech bogacze oddadzą pałace
Milion nowych miejsc pracy

Czy wierzysz w słowa te?
Ja nie wierzę w nie!
Czyż one prawdziwe są?
Nie wierzę im kurwom jak psom!

Starych i chorych weźmiemy na hol
Keszitsen kepet onmagarol
Młodzi i zdrowi niech w szczęściu pracują
Nową Polskę budują
Każdemu dziecku ciepłe ubranie
Sni Sredstvom Za Uklanianie
Piwo i wóda dostępne już w sklepie
Urzędnik jednak wie lepiej

Czy wierzysz w słowa te?
Ja nie wierzę w nie!
Czyż one prawdziwe są?
Nie wierzę im jak psom!

Głosuj na mnie - wtedy zmieścisz
Dodatkowych złotych czterdzieści
Nowy działacz o krótkim stażu
Zepsuje powietrze od razu
Te wasze marsze są histeriami
Lewica włada gazetami
A to są ciosy poniżej pasa
Warty Pac pałaca

Czy wierzysz w słowa te?
Ja nie wierzę w nie!
Czyż one prawdziwe są?
Nie wierzę im kurwom jak psom!

Ile to czasu, ile już czasu
Sam siebie truje i innych truje
Plugawią ręce ojce narodu
Ponoć sługami ludu są
To już jest koniec, wyborcom zadość
Uczynić, ale głupiemu radość
Jak wielce nęcą tej władzy tryby
To wszystko było na niby!

Dawajta!...

« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 09:51:56 am wysłana przez Koszałek Opałek »
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 07, 2010, 03:24:24 pm »
Widzę, niektórzy zaczęli rozliczać kadencję przyszłego Prezydenta przed jej rozpoczęciem, przykra sprawa jeśli nawet w publicznych mediach próbują wytykać jakieś śmieszne błędy prezydentury, której praktycznie nie ma (TVP INFO bodajże 2 dni temu)...
Głosowałem na Komorowskiego, gdyż Kaczyński to niestety osoba, która poświęci wszystko aby tylko dojść do władzy, osoba niestety fałszywa i obłudna, jego poglądy (a co za tym idzie poglądy jego partii) całkowicie mi się nie podobają. Ale niektórzy już zapomnieli o pomysłach z czasów rządów Kaczyńskiego&Leppera&Giertycha i pomysł swego rodzaju godziny policyjnej lub nadużywanie niektórych służb...
Słyszałem też negatywne opinie na temat wydłużenia wieku w którym możemy przejść na emeryturę, niestety niektórzy nie wiedzą ile kosztuje utrzymanie emerytów w Polsce ;p
Ale Komorowski też ma swoje wady, ale z pewnością wypadnie lepiej na arenie międzynarodowej niż Kaczyński:
http://www.youtube.com/watch?v=qNNX_k9cNrE <- Rozumiem, brak znajomości języków, ok, ale problemy ze zrozumieniem podstaw ? Albo brak umiejętności nawet zwykłego przywitania się po angielsku ? C`mon...
Anyway wolałem aby z PO kandydował Sikorski, bardziej go cenię jako polityka, aczkolwiek wiadome było, że podczas głupich kampanii wyborczej z pewnością pojawią się hasła odnośnie wyznania jego małżonki...


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 07, 2010, 10:49:47 pm »
Widzę, niektórzy zaczęli rozliczać kadencję przyszłego Prezydenta przed jej rozpoczęciem, przykra sprawa jeśli nawet w publicznych mediach próbują wytykać jakieś śmieszne błędy prezydentury, której praktycznie nie ma (TVP INFO bodajże 2 dni temu)...
Głosowałem na Komorowskiego, gdyż Kaczyński to niestety osoba, która poświęci wszystko aby tylko dojść do władzy, osoba niestety fałszywa i obłudna, jego poglądy (a co za tym idzie poglądy jego partii) całkowicie mi się nie podobają. Ale niektórzy już zapomnieli o pomysłach z czasów rządów Kaczyńskiego&Leppera&Giertycha i pomysł swego rodzaju godziny policyjnej lub nadużywanie niektórych służb...
Słyszałem też negatywne opinie na temat wydłużenia wieku w którym możemy przejść na emeryturę, niestety niektórzy nie wiedzą ile kosztuje utrzymanie emerytów w Polsce ;p
Ale Komorowski też ma swoje wady, ale z pewnością wypadnie lepiej na arenie międzynarodowej niż Kaczyński:
http://www.youtube.com/watch?v=qNNX_k9cNrE <- Rozumiem, brak znajomości języków, ok, ale problemy ze zrozumieniem podstaw ? Albo brak umiejętności nawet zwykłego przywitania się po angielsku ? C`mon...
Anyway wolałem aby z PO kandydował Sikorski, bardziej go cenię jako polityka, aczkolwiek wiadome było, że podczas głupich kampanii wyborczej z pewnością pojawią się hasła odnośnie wyznania jego małżonki...
Dobrze gada! Polać mu!
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 08, 2010, 12:16:32 am »
na korwina mikke, a w doliczonym czasie na komorowskiego, czaisz


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 10, 2010, 02:06:45 pm »
Ja nie rozliczam komorowskiego, po prostu jestem calkowicie uprzedzony do PO , zwlaszca ze mieszkam w "Polsce B" ktorej w/g Bronislawa K. nie ma . Po co mi zgoda i polityka milosci oraz szerokiego usmiechu jesli codziennie do pracy musze dojezdzac do pracy poligonem armii czerwonej nazywanym przez niektorych droga krajowa a najblisze mi miasto pod rzadami platformy w ciagu 10 lat zamieni sie w skansen zamieszkay przez emrytow z dwoma wazywniakami dla nich bo dzieki genialnym pomyslom burmistrza i radnych wszystko w tym miescie pada jak muchy.

Podzielam poglad wiekszosci ludzi z Lubelszczyzny gdzie Kaczor mial najwieksze poparcie, wiekszosc jest juz zmeczona bajkami PO, ciaglym przesuwaniem srodkow na zachod i bardzo ograniczonymi inwestycjami na rozwoj tego wojewodztwa.

Prosty obraz z mojego pieknego wojewodztwa, jeszcze 5 lat temu remont po zimie krajowej 19 wygladal jakos sensownie, kladli asfalt latali dziury sensownie, teraz to jeden facet zasuwa z wiadrem smoly i leje ja w dziury, drugi za nim jedzie Zukiem a z tylu trzeci sypie szufla kamienie w dziure i przydeptuje. Ale co tam wazne ze premier i prezydent sie dobrze prezentuja.


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 10, 2010, 02:50:53 pm »
A za rządów Twego idola Kaczora coś się zmieniło? Wątpie.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 10, 2010, 08:16:36 pm »
Kaczor nie jest moim idolem, nawet go nie lubie i znacznej czesci jego pogladow (no moze za surowszym prawem, ale na kamieniolomy za byle gowno mlao kto sie zgodzi :D ) , problem jest taki ze kaczor nic nie robil i jakos to slzo do przodu, platforma karmi ciemny narod obietnicami zaleznie od wysokosci poparcia w danej kwestii i najwazniejsze zmienia zdanie co pare miesiecy.

Dla przypomnienia pare rzeczy:

1. Gdy Leszek zostawla prezydentem wielka wrzawa sie zrobila bo prezydent musi byc bezpartyjny, on ma byc prezydentem calego narodu a nie tylko 1 partii. Bronek jest swoj chlop (czytaj platformy) i wszystko jest super

2. Media publiczne mialy byc bezpartyjna , aktualnie 2 czlonkow "prezydent" jeszcze P.O. wybral 2 z Platformy, sejm i senat watpie zeby wybral kogos innego ......... bezpartyjne taaaaak

3. KRUS mial byc zlikwidowany jeszcze pol roku temu , teraz sie okazalo ze jest naprawde wspaniala instytucja i ruszyc jej nie mozna

4. Prezydent elekt nie mowil ze bedize jakakolwiek ustawa dotyczac in vitro , po prostu on stwierdzil ze popiera to i tyle - genialne tlumaczenie jak dla mnie po prostu facet mnie tym powalil na kolana i sie smiac nie moglem przestac . Walesa przynajmniej powiedzial ze 100 milionow chcial kazdemu dac ale mu nie pozwolili  :oops:

5. Tak naprawde nie wiadomo co to jest za partia, czy liberalna, czy socjalna, czy moze jakas prawicowa ludzi maja z kazdej strony barykady a i poglady na wszelkie sprawy zalezne od poparcia spolecznego w tej kwestii


tak moge dlugo, jak dla mnie juz od kilku lat ilosc kitu wciskanego przez PO przekracza normy dopuszczane przez Unie Eurpoejska , co dziwniejsze obywatele jeszcze wciaz to lykaja.

Maja rok czasu , albo w koncu cos zrobia sensownego a nie tylko beda gadac jak to bedzie kiedys fajnie albo skoncza jak SLD na granicy progu wyborczego.

Kaczor przynajmniej jak pwoeidzial ze zrobi cos glupiego to to robil, Donald mowi ze bedzie robil dobrze a albo nie robi nic albo robi cos glupiego :p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2010, 08:24:28 pm wysłana przez DIO »


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 11, 2010, 01:08:40 am »
To dziwne, bo w moim mieście nie żyje się gorzej. Wręcz przeciwnie, obwodnica zostanie niedługo zbudowana, są plany budowy stadionu lekkoatletycznego, drogi poprawiają.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 11, 2010, 01:22:18 am »
To dziwne, bo w moim mieście nie żyje się gorzej. Wręcz przeciwnie, obwodnica zostanie niedługo zbudowana, są plany budowy stadionu lekkoatletycznego, drogi poprawiają.

ach to dziwne ...


oczywiscie, bo prezydent albo rzad RP zajmuje sie obwodnica/stadionem w twoim miescie


wladza centralna nie moze byc nijak porownywana do lokalnej, na uj w ogole te obiecywanki w stylu "jak zostane prezydentem to blablabla" jezeli taki prezydent moze g. zrobic


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 11, 2010, 03:14:55 pm »
oczywiscie, bo prezydent albo rzad RP zajmuje sie obwodnica/stadionem w twoim miescie

Heh, sorry ale jeżeli AOW będzie płatna to budowanie jej jest bez sensu. A dlaczego?

Bardzo proste. AOW ma służyć temu żeby przez miasto nie przejeżdżały samochody i TIRy, które są w trasie. To ma uwolnić ulice miasta od zbędnych korków i przeciążeń. Jeżeli AOW będzie płatna, oczywistym jest, że większość wybierze drogę przez miasto, ponieważ nie będą musieli za to płacić.

Poza tym, nigdzie w Europie nie ma płatnych obwodnic autostradowych...
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 11, 2010, 03:23:52 pm »
w mdrycie sa odcinki obwodnic ktore sa platne.
a co do platnych obwodnic - zalezy od ceny ale ja tam bym wola sobei zaoszczedzic sporo czasu i wydac troche grosza niz sie pchac przez miasto w ktorym zuzyjesz wiecej benzyny i bedziesz stal na swiatlach w smrodzie produkowanym przez samochody


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 11, 2010, 04:17:40 pm »
oczywiscie, bo prezydent albo rzad RP zajmuje sie obwodnica/stadionem w twoim miescie

Heh, sorry ale jeżeli AOW będzie płatna to budowanie jej jest bez sensu. A dlaczego?

Bardzo proste. AOW ma służyć temu żeby przez miasto nie przejeżdżały samochody i TIRy, które są w trasie. To ma uwolnić ulice miasta od zbędnych korków i przeciążeń. Jeżeli AOW będzie płatna, oczywistym jest, że większość wybierze drogę przez miasto, ponieważ nie będą musieli za to płacić.

Poza tym, nigdzie w Europie nie ma płatnych obwodnic autostradowych...
prosze Cie, wytlumacz mi co to ma wspolnego z tym co napisalem bo ni ciula nie moge zrozumiec


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 11, 2010, 05:11:03 pm »
To dziwne, bo w moim mieście nie żyje się gorzej. Wręcz przeciwnie, obwodnica zostanie niedługo zbudowana, są plany budowy stadionu lekkoatletycznego, drogi poprawiają.

Większość inwestycji, które wyskakują z "dupy" typu obwodnice, mosty, nowe budynki uczelni, jakieś filharmonie, centra sztuki są współfinansowane przez UE. Krótko mówiąc, UE przykładowo daje 40 mln złotych, gmina musi dołożyć kolejne 70mln, oczywiście gmin najczęściej nie stać na wydanie 70 mln tak od ręki, a szkoda stracić te darmowe 40 (bo jak nie my, to Rumuni dostaną tę kasę), więc gmina zaciąga pożyczki, które nie prowadzą do niczego dobrego. W tej chwili Polska jest zadłużona na ponad 700 mld złotych, czyli ~20 tys. złotych na dorosłego obywatela, każdy Polak rocznie dokłada 900zł na obsługę tego długu.

GL, HF, szukam kraju, który ma nadwyżki budżetowe, w którym mogę porozumiewać się bez przeszkód w języku angielskim i nie jest to obszar Skandynawii.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 11, 2010, 05:38:40 pm »
To dziwne, bo w moim mieście nie żyje się gorzej. Wręcz przeciwnie, obwodnica zostanie niedługo zbudowana, są plany budowy stadionu lekkoatletycznego, drogi poprawiają.

Większość inwestycji, które wyskakują z "dupy" typu obwodnice, mosty, nowe budynki uczelni, jakieś filharmonie, centra sztuki są współfinansowane przez UE. Krótko mówiąc, UE przykładowo daje 40 mln złotych, gmina musi dołożyć kolejne 70mln, oczywiście gmin najczęściej nie stać na wydanie 70 mln tak od ręki, a szkoda stracić te darmowe 40 (bo jak nie my, to Rumuni dostaną tę kasę), więc gmina zaciąga pożyczki, które nie prowadzą do niczego dobrego. W tej chwili Polska jest zadłużona na ponad 700 mld złotych, czyli ~20 tys. złotych na dorosłego obywatela, każdy Polak rocznie dokłada 900zł na obsługę tego długu.

GL, HF, szukam kraju, który ma nadwyżki budżetowe, w którym mogę porozumiewać się bez przeszkód w języku angielskim i nie jest to obszar Skandynawii.

I frytki do tego :D?
new future.


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 11, 2010, 06:21:38 pm »
prosze Cie, wytlumacz mi co to ma wspolnego z tym co napisalem bo ni ciula nie moge zrozumiec

Nie, wysil się proszę.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 11, 2010, 06:28:58 pm »
To dziwne, bo w moim mieście nie żyje się gorzej. Wręcz przeciwnie, obwodnica zostanie niedługo zbudowana, są plany budowy stadionu lekkoatletycznego, drogi poprawiają.

Większość inwestycji, które wyskakują z "dupy" typu obwodnice, mosty, nowe budynki uczelni, jakieś filharmonie, centra sztuki są współfinansowane przez UE. Krótko mówiąc, UE przykładowo daje 40 mln złotych, gmina musi dołożyć kolejne 70mln, oczywiście gmin najczęściej nie stać na wydanie 70 mln tak od ręki, a szkoda stracić te darmowe 40 (bo jak nie my, to Rumuni dostaną tę kasę), więc gmina zaciąga pożyczki, które nie prowadzą do niczego dobrego. W tej chwili Polska jest zadłużona na ponad 700 mld złotych, czyli ~20 tys. złotych na dorosłego obywatela, każdy Polak rocznie dokłada 900zł na obsługę tego długu.

GL, HF, szukam kraju, który ma nadwyżki budżetowe, w którym mogę porozumiewać się bez przeszkód w języku angielskim i nie jest to obszar Skandynawii.

I frytki do tego :D?

Wodę płodową.


Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 12, 2010, 10:45:03 am »
prosze Cie, wytlumacz mi co to ma wspolnego z tym co napisalem bo ni ciula nie moge zrozumiec

Nie, wysil się proszę.
ok, moglbys sie chociaz przyznac ze wyszedles na debila bo to nie ma zadnego zwiazku, no ale czego sie spodziewac po kims kto uwaza ze archerzy w l2 sa strong


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 12, 2010, 05:33:46 pm »
prosze Cie, wytlumacz mi co to ma wspolnego z tym co napisalem bo ni ciula nie moge zrozumiec

Nie, wysil się proszę.
ok, moglbys sie chociaz przyznac ze wyszedles na debila bo to nie ma zadnego zwiazku, no ale czego sie spodziewac po kims kto uwaza ze archerzy w l2 sa strong

Nie przyznam się, ponieważ nie uważam się za debila.

Napisałbym ci ripostę, ale to jest niezgodne z zasadami forum. Dlatego lepiej będzie jak ty także się do tego ustosunkujesz. Z góry dzięki.

Za ewentualne problemy przepraszam ekipę, za offtopic też.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 12, 2010, 07:26:39 pm »
prosze Cie, wytlumacz mi co to ma wspolnego z tym co napisalem bo ni ciula nie moge zrozumiec

Nie, wysil się proszę.
ok, moglbys sie chociaz przyznac ze wyszedles na debila bo to nie ma zadnego zwiazku, no ale czego sie spodziewac po kims kto uwaza ze archerzy w l2 sa strong

Nie przyznam się, ponieważ nie uważam się za debila.

Napisałbym ci ripostę, ale to jest niezgodne z zasadami forum. Dlatego lepiej będzie jak ty także się do tego ustosunkujesz. Z góry dzięki.

Za ewentualne problemy przepraszam ekipę, za offtopic też.
ale ja wcale nie napisalem ze jestes debilem wiec znowu piszesz nie na temat