Witaj
Gość

Ankieta

Krzyż powinien stać pod pałacem prezydenckim?

Tak
5 (7%)
Nie
35 (49.3%)
Nie mam zdania
1 (1.4%)
To gra polityczna
16 (22.5%)
Nagłaśnia się tą sprawę żeby bez rozgłosu w mediach przepchnąć kilka ustaw
14 (19.7%)

Głosów w sumie: 50

Wątek: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?  (Przeczytany 13497 razy)

  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 10, 2010, 03:28:52 am »
Ciekawe jak Ty bys sie poczul gdyby cos takiego do Ciebie powiedzial...

Przyjąłbym to normalnie. W końcu życie jest jak literatura - przedstawiciele starej epoki muszą odejść żeby przedstawiciele nowej epoki mogli się wznieść.

Wracając do krzyża, dzisiaj za to zebrali się zwolennicy usunięcia krzyża. Dobrze jest widzieć, że jednak są ludzie mający inne poglądy na ten temat.

Jednak nie spodobała mi się ta walka na latarni ulicznej. Człowiekowi mogła stać się krzywda.

Najbardziej mnie jednak rozbawiło nbue to, że Antoni Macierewicz złoży pozew do sądu przeciwko organizatorowi tej manifestacji. Najwidoczniej temu panu bardzo się nudzi w sejmie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2010, 02:42:36 pm wysłana przez ChaosAngel »
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:26:57 am »
Ciekawe jak Ty bys sie poczul gdyby cos takiego do Ciebie powiedzial...

Przyjąłbym to nromalnie. W końcu życie jest jak literatura - przedstawiciele starej epoki muszą odejść żeby przedstawiciele nowej epoki mogli się wznieść.

Wracając do krzyża, dzisiaj za to zebrali się zwolennicy usunięcia krzyża. Dobrze jest widzieć, że jednak są ludzie mający inne poglądy na ten temat.

Jednak nie spodobała mi się ta walka na latarni ulicznej. Człowiekowi mogła stać się krzywda.

Najbardziej mnie jednak rozbawiło nbue to, że Antoni Macierewicz złoży pozew do sądu przeciwko organizatorowi tej manifestacji. Najwidoczniej temu panu bardzo się nudzi w sejmie.
Babcie i tak go wybiorą. Najgrosze że te dewoty nie uznają demokracji a krzyczą precz z komuną ludzie nie dojrzali do demokracji powinni mieć zakaz głosowania i zabrane wszystkie prawa obywatelskie jak nie umieją żyć w społeczeństwie.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 10, 2010, 01:26:32 pm »
problemem jest jak okreslic kto nie nadaje sie do demokracji? czy ci co sa przeciwko partii rzadzacej ? czy ci co maja odmienne zdanie niz wiekszosc? Niestety albo musimy tolerowac bardzo rozne zachowania (poki nie stanowaia bezposredniego zagrozenia dla zycia , zdrowia oraz mienia kogokolwiek) albo totalitaryzm. Nie da sie zrobic demokratycznego panstwa gdzie glos maja tylko wybrani , to juz bylo  i skonczylo sie 20 lat temu.

Niestety ale mocher tez ma prawo glosu , ale jest tez ocpja zeby wszystkich od po 65 roku zycia odstrzelic, rachunek za pocisk zaplaci zus , za pogrzeb tez . Ile to pieniedzy sie zaoszczedzi  :o
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2010, 01:34:32 pm wysłana przez DIO »


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 10, 2010, 02:42:52 pm »
Niestety ale mocher tez ma prawo glosu , ale jest tez ocpja zeby wszystkich od po 65 roku zycia odstrzelic, rachunek za pocisk zaplaci zus , za pogrzeb tez . Ile to pieniedzy sie zaoszczedzi  :o

w tym twoja babcie dzadka i rodzicow tez?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 10, 2010, 06:19:50 pm »
Niestety ale mocher tez ma prawo glosu , ale jest tez ocpja zeby wszystkich od po 65 roku zycia odstrzelic, rachunek za pocisk zaplaci zus , za pogrzeb tez . Ile to pieniedzy sie zaoszczedzi  :o

w tym twoja babcie dzadka i rodzicow tez?
To byl oczywiscie zart :) ?
Nigdy demokracja nie byla dobrym wyborem.
O albo powiem tak.Jak jest raid boss w l2 ubijemy RBka dropnely duale.To wtedy glosujemy kto dostanie te duale? Czy CL sam wybiera osobe, ktora na nie zasluzyla?



  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 10, 2010, 07:11:05 pm »
Niestety ale mocher tez ma prawo glosu , ale jest tez ocpja zeby wszystkich od po 65 roku zycia odstrzelic, rachunek za pocisk zaplaci zus , za pogrzeb tez . Ile to pieniedzy sie zaoszczedzi  :o

w tym twoja babcie dzadka i rodzicow tez?
To byl oczywiscie zart :) ?
Nigdy demokracja nie byla dobrym wyborem.
O albo powiem tak.Jak jest raid boss w l2 ubijemy RBka dropnely duale.To wtedy glosujemy kto dostanie te duale? Czy CL sam wybiera osobe, ktora na nie zasluzyla?

Taqk zart ;)
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 10, 2010, 07:19:04 pm »
Do kogoś tam wyżej. Wręcz przeciwnie, teraz po średnich studiach jest gorzej o pracę niż po zawodówce.

I tak jak ktoś napisał wyżej, nie mówimy o takich którym brakuje parę lat do emerytury, ale o takich którzy dostają emerytury, zniżki i jeszcze pracują na kierowniczych stanowiskach. Podwyższenie wieku emerytalnego to najgorsza głupota o jakiej słyszałem. Poczytajcie wiarygodne statystyki, ilu młodych jest bez pracy.

http://www.portalspozywczy.pl/praca/wiadomosci/bezrobocie-wsrod-mlodych-ludzi-gwaltownie-wzrosnie,13969.html
Nie znalazłem z tego roku, ale co tam.

Tak złych perspektyw nie było od kilku lat. Gospodarka będzie hamować - to może spowodować wzrost ogólnej stopy bezrobocia do prawie 15 proc., a wśród młodzieży może być ona dwukrotnie większa - takie są proporcje od wielu lat. Zjawisko może przybrać drastyczne formy latem, gdy młodzież kończy szkoły.

Eksperci twierdzą, że lepiej poradzą sobie młodzi z dużych miast. Wśród młodzieży z małych miejscowości bezrobocie może przekroczyć nawet 50 proc.

Z zeszłego roku.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 10, 2010, 07:19:35 pm »
Niestety ale mocher tez ma prawo glosu , ale jest tez ocpja zeby wszystkich od po 65 roku zycia odstrzelic, rachunek za pocisk zaplaci zus , za pogrzeb tez . Ile to pieniedzy sie zaoszczedzi  :o

w tym twoja babcie dzadka i rodzicow tez?
To byl oczywiscie zart :) ?
Nigdy demokracja nie byla dobrym wyborem.
O albo powiem tak.Jak jest raid boss w l2 ubijemy RBka dropnely duale.To wtedy glosujemy kto dostanie te duale? Czy CL sam wybiera osobe, ktora na nie zasluzyla?

Taqk zart ;)
jak demokracja jest nie dobra to co chcesz miec Maoizm?Stalinizm?JKM'a?Faszyzm?Nazizm?
a co do krzyza to powinna wejśc policja i skuć morechów i tych młodych łbuw ktorym najbardziej palma biła i po latarniach sie wspinali i go umieścic nie wiem na jasnej gorze albo w smolensku byle jak najdalej od tych skrajnosci.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 10, 2010, 07:26:32 pm »
Jasne ze zart , niestety trudno to wyrazic samym tekstem :p

Z emerytami nie przesadzajcie, szacuje sie ze w granicach 50000 osob pobiera emeryture i pracuje jednoczesnie, w skali calego kraju i teoretycznego bezrobocia to kropla w morzu.


Wracajac do kryza to przed chwila w tv zoabczylem obrazek jak 2 wytapetowae lafiryndy podczas "imprezy" pod krzyzem stwierdzily "nie wiemy co sie dzieje ale jest fajnie" :D . Ciekawe ile osob z tam sie znajdujacych obchodzi co tak naprawde sie dzieje a ile przyszlo/przyjechalo tylko dlatego ze moze cos ciekawego sie bedzie dzialo


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 10, 2010, 07:36:33 pm »
Do kogoś tam wyżej. Wręcz przeciwnie, teraz po średnich studiach jest gorzej o pracę niż po zawodówce.

I tak jak ktoś napisał wyżej, nie mówimy o takich którym brakuje parę lat do emerytury, ale o takich którzy dostają emerytury, zniżki i jeszcze pracują na kierowniczych stanowiskach. Podwyższenie wieku emerytalnego to najgorsza głupota o jakiej słyszałem. Poczytajcie wiarygodne statystyki, ilu młodych jest bez pracy.

http://www.portalspozywczy.pl/praca/wiadomosci/bezrobocie-wsrod-mlodych-ludzi-gwaltownie-wzrosnie,13969.html
Nie znalazłem z tego roku, ale co tam.

Tak złych perspektyw nie było od kilku lat. Gospodarka będzie hamować - to może spowodować wzrost ogólnej stopy bezrobocia do prawie 15 proc., a wśród młodzieży może być ona dwukrotnie większa - takie są proporcje od wielu lat. Zjawisko może przybrać drastyczne formy latem, gdy młodzież kończy szkoły.

Eksperci twierdzą, że lepiej poradzą sobie młodzi z dużych miast. Wśród młodzieży z małych miejscowości bezrobocie może przekroczyć nawet 50 proc.

Z zeszłego roku.
Tak to jest wielka glupota, ale problem polega na tym, ze to albo nastepne pokolenie bedzie miec smieszna emeryture.Jak wiesz to teraz jest tak, ze ktos pracujac pracuje na czyjas emeryture (tych starszych).Patrzac na to, ze coraz mniej osob pracuje w Polsce (coraz wiecej wyjezdza za granice) niema kto na nich pracowac tak wiec trzeba cos z tym zrobic albo w polsce za 40 lat ( o ile nie wybuchnie wojna) ludzie nie beda dostawac emerytur albo beda naprawde nikle.Chyba, ze statyski sie polepsza.
PuFF nie mowie tu o Stalinizmie i innych.Moze bedziesz na tyle dojrzaly, zeby zrozumiec o co mi chodzi.



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:13:03 pm »
Totalitaryzm w wykonaniu inteligentnego czlowieka jest zdecydowanie lepszy niz demokracja, problemem jest znalezienie inteligentnego czlowieka .


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:13:44 pm »
Totalitaryzm w wykonaniu inteligentnego czlowieka jest zdecydowanie lepszy niz demokracja, problemem jest znalezienie inteligentnego czlowieka .
Odpowiedz jes prosta...
...W nastepnych wyborach glosujemy na mnie  :D.
Imo totalitaryzm do konca nie jest taki piekny, spojrzmy na Koree Polnocna.Nie chcialbym, aby panstwo mialo nademna wladze calkowita.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2010, 08:15:54 pm wysłana przez seken »



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:19:33 pm »
Wybory to kolejna smieszna rzecz w tym kraju. Wiekszosc glosuje na ta partie, ktora media promuja, czyli PO/PIS. Jesli ktos zna angielski na poziomie komunikatywnym to w Polsce bedzie sie marnowal i nic dziwnego, ze ludzie wyjezdzaja. Ja szukalem pracy przez ~3 miesiace - efekt ide na studia, bo bez doswiadczenia nie ma szans :D


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:20:19 pm »
Totalitaryzm w wykonaniu inteligentnego czlowieka jest zdecydowanie lepszy niz demokracja, problemem jest znalezienie inteligentnego czlowieka .

Nie ma czegoś takiego jak dobry totalitaryzm. Człowiek zawsze będzie się buntować przeciwko jednostce, która zechce narzucić masie swoją wolę.

Podaj mi przykład chociaż jednego dyktatora, który jest dobrym człowiekiem.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:37:58 pm »
Totalitaryzm w wykonaniu inteligentnego czlowieka jest zdecydowanie lepszy niz demokracja, problemem jest znalezienie inteligentnego czlowieka .
Odpowiedz jes prosta...
...W nastepnych wyborach glosujemy na mnie  :D.
Imo totalitaryzm do konca nie jest taki piekny, spojrzmy na Koree Polnocna.Nie chcialbym, aby panstwo mialo nademna wladze calkowita.
w korei nie panuje totalitaryzm lecz  najostrzejsza odmiana Maoizmu.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:43:27 pm »
Totalitaryzm w wykonaniu inteligentnego czlowieka jest zdecydowanie lepszy niz demokracja, problemem jest znalezienie inteligentnego czlowieka .
Odpowiedz jes prosta...
...W nastepnych wyborach glosujemy na mnie  :D.
Imo totalitaryzm do konca nie jest taki piekny, spojrzmy na Koree Polnocna.Nie chcialbym, aby panstwo mialo nademna wladze calkowita.
w korei nie panuje totalitaryzm lecz  najostrzejsza odmiana Maoizmu.
Mozliwe, ale wedlug wikipedii.
Cytuj
Totalitaryzm (dawniej też: totalizm) – charakterystyczny dla XX-wiecznych reżimów dyktatorskich system rządów dążący do całkowitej władzy nad społeczeństwem za pomocą monopolu informacyjnego i propagandy, ideologii państwowej, terroru tajnych służb wobec przeciwników politycznych, akcji monopolowych i masowej monopartii. Termin został utworzony przez włoskiego filozofa Giovanniego Gentile, ideologa Włoch faszystowskich. Głównymi teoretykami genezy totalitaryzmu są Hannah Arendt i Karl Popper. Totalitaryzm charakteryzuje państwa, w których ambicje modernizacyjne i mocarstwowe idą w parze z brakiem tradycji demokratycznej lub - jak w przypadku Niemiec - rozczarowania demokracją, jej kryzysem lub niedostatkiem. Występowały różne odmiany totalitaryzmu zarówno wśród prawicy jak i lewicy.

Spis treści [ukryj]
1 Charakterystyka
2 Cechy
3 Kontrowersje
4 Sytuacja prawna w Polsce
5 Przypisy
 
Przykładami państw totalitarnych były nazistowska III Rzesza, stalinowski Związek Radziecki i Chiny Mao Zedonga. Współcześnie totalitarny system rządów istnieje w Korei Północnej. Niekiedy za państwa totalitarne uznawane są także Hiszpania generała Franco, Chile Augusto Pinocheta i faszystowskie Włochy Benito Mussoliniego, jednak zwykle panujące w nich reżimy traktuje się jako mające charakter autorytarny.



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 10, 2010, 10:26:43 pm »
Totalitaryzm w wykonaniu inteligentnego czlowieka jest zdecydowanie lepszy niz demokracja, problemem jest znalezienie inteligentnego czlowieka .
Odpowiedz jes prosta...
...W nastepnych wyborach glosujemy na mnie  :D.
Imo totalitaryzm do konca nie jest taki piekny, spojrzmy na Koree Polnocna.Nie chcialbym, aby panstwo mialo nademna wladze calkowita.
w korei nie panuje totalitaryzm lecz  najostrzejsza odmiana Maoizmu.
Mozliwe, ale wedlug wikipedii.
Cytuj
Totalitaryzm (dawniej też: totalizm) – charakterystyczny dla XX-wiecznych reżimów dyktatorskich system rządów dążący do całkowitej władzy nad społeczeństwem za pomocą monopolu informacyjnego i propagandy, ideologii państwowej, terroru tajnych służb wobec przeciwników politycznych, akcji monopolowych i masowej monopartii. Termin został utworzony przez włoskiego filozofa Giovanniego Gentile, ideologa Włoch faszystowskich. Głównymi teoretykami genezy totalitaryzmu są Hannah Arendt i Karl Popper. Totalitaryzm charakteryzuje państwa, w których ambicje modernizacyjne i mocarstwowe idą w parze z brakiem tradycji demokratycznej lub - jak w przypadku Niemiec - rozczarowania demokracją, jej kryzysem lub niedostatkiem. Występowały różne odmiany totalitaryzmu zarówno wśród prawicy jak i lewicy.

Spis treści [ukryj]
1 Charakterystyka
2 Cechy
3 Kontrowersje
4 Sytuacja prawna w Polsce
5 Przypisy
 
Przykładami państw totalitarnych były nazistowska III Rzesza, stalinowski Związek Radziecki i Chiny Mao Zedonga. Współcześnie totalitarny system rządów istnieje w Korei Północnej. Niekiedy za państwa totalitarne uznawane są także Hiszpania generała Franco, Chile Augusto Pinocheta i faszystowskie Włochy Benito Mussoliniego, jednak zwykle panujące w nich reżimy traktuje się jako mające charakter autorytarny.
Korea nie miała stycznosci z ustroiem powszechnie zwanym totalitaryzmem po czesci jest tp hybryda Komunistycznych państ Chin  byłego ZSRR oraz Japoni ktorzy okupowali ten teren na zmiane;]


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 10, 2010, 10:31:29 pm »
Ale jest odmiana systemu totalitarnego czyli dyktatorskiego
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 10, 2010, 10:45:59 pm »


Tu się nie zgodzę, starzy ludzie nie powinni pracować, bo tylko zajmuja miejsce młodym. Byłam 2 lata temu między liceum i studiami na stażu w biurze i co 3-4 osoba to emerytka... dostają one normalną pensje + premie i emerytury, żal.


Zajmują miejsca młodym, ojej, zaraz się rozpłaczę. W ogóle sam pomysł, że ktoś mógłby komukolwiek zabronić pracować jest tak niedorzeczny i tak poroniony, że wywołuje u mnie co najwyżej uśmieszek z politowania. To, że jest trudno o pracę wynika z traktowania przedsiębiorców (potencjalnych, małych i średnich) jak niedoszłych przestępców, prawo jest tak skomplikowane, że wielu ludzi rezygnuje z otwierania własnej firmy, gdyż jest to ciągła walka z systemem podatkowym, przepisami, urzędnikami i na samym końcu- z konkurencją. Mała przyjazność Państwa dla przedsiębiorców- mało pracy i co za tym idzie, gorsze pensje i traktowanie podrzędnych pracowników jak śmieci. "Nie podoba się?  Na twoje miejsce mamy już XX chętnych". Proste jak budowa cepa, to nie wina emerytów,że od ZUSu dostają ochłapy z tego, co wpompowali w ten system, jednak krótkowzroczny motłoch zawsze widzi niewiele dalej niż swój czubek nosa. Pracujący starsi ludzie są znacznie bardziej przydatni dla społeczeństwa, niż Ci, którzy wypoczywają, jednak nie będę się nad tym rozpisywał, bo wyjdzie że jestem utylitarystą, co jest nieprawdą.

Propos krzyża- Po pierwsze jest to ŚWIETNA zasłona dymna, ludzie są skupieni na tym bzdurnym temacie, a tu cichutko przechodzi podwyżka VATu, która to będzie katastrofalna w skutkach.
Po drugie, niezależnie od tego czy jest to krzyż czy pomnik nagiej Dody, nie widzę żadnego powodu żeby traktować te bryły inaczej, gdybym ja postawił na tym terenie jakikolwiek pomnik, na który nie dostałem zgody, to zniknąłby dosyć szybko. To co powinno się stać z krzyżem powinien decydować właściciel terenu na którym stoi, skoro ten symbol jest ważny dla tych wszystkich pieniaczy to chyba powinni być wdzięczni za to, że wybryk harcerzyków został potraktowany tak łagodnie i że znalazło się miejsce w jakimś kościele. Żałoba się skończyła i czas posprzątać po tej paradzie zakłamania i obłudy jak to wszyscy kochali Prezydenta. Współczuję Warszawiakom, myślałem że już nic nie przebije górników, stoczniowców, pielęgniarek i homoseksualnych fetyszystów. Najwidoczniej myliłem się. 


  • Wiadomości: 361

  • Pochwał: 8

  • .
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 10, 2010, 10:50:21 pm »
Wystarczy przeczytać posty niżej, a zrozumiałbyś sens, krótkowzroczny motłochu.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 10, 2010, 10:55:13 pm »
"Wypierdolic w pizdu i cholera"
Ten krzyz dla katolików dla innch to cos powinno byc usuniete, ogladajac na YT filmiki rece mi opadaja gdzie ci ludzie sie rodza kto ich tam wysłał i w jakim celu z jaka misja? Widzac i nie wiedzac co napisac tryskam smiechem przed komputerem z wypowiedzi tych ludzi ktorzy fanatycznie go bronia za razem go bezczeszczą.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 10, 2010, 10:58:50 pm »
To, że cytuję twój pierwszy post, nie oznacza że pominąłem pozostałe. Argument, że nie widuję się emerytów na stanowiskach "fizycznych" (ciekawe dlaczego???), a są na stanowiskach kierowniczych (stołkach) nadaje się do śmiechu warte, to że kierownik MUSI mieć doświadczenie jest wręcz truizmem.

BTW "Nie bo ty" już daje do myślenia, jaki poziom reprezentuje ów interlokutor.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:04:33 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:43:53 pm »
Brak slow... Takiej glupoty ludzi nie da sie opisac. A najsmieszniejsze sa agrumenty "obroncow krzyza" :)


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Gdzie jest krzyż? A gdzie powinien byc?
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 11, 2010, 12:55:52 am »
Propos krzyża- Po pierwsze jest to ŚWIETNA zasłona dymna, ludzie są skupieni na tym bzdurnym temacie, a tu cichutko przechodzi podwyżka VATu, która to będzie katastrofalna w skutkach.

Ta zasłona jest raczej marna. Dość głośno mówiło się o tej podwyżce.

Po prostu ludzie skupiają się na tym temacie, ponieważ jest z tego niezła heca.

Jednak jak oglądałem telewizję, najbardziej rozbawiło mnie jak zwolennik krzyża powiedział, że przeciwnicy to są rasiści. Ciekawe czy wie co to pojęcie oznacza.
Jak już spaść to z wysokiego konia.