Witaj
Gość

Wątek: czemu x2  (Przeczytany 2990 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

czemu x2
« dnia: Wrzesień 26, 2010, 06:29:35 pm »
Ja -_-'e naprawde tak was cieszy to zamykanie tematu? Moze juz wam brakuje argumentow to naduzywacie praw?
Oczywiscie zanim znowu zerknalem do tego tematu to juz byl zamkniety, tak wiec bede to kontynuowac do poki sie ogarniecie i przestanie zamykac tematy, gdzie ludzie rozmawiaja.(No, ale jak juz ktos mowi, zeby zamknac temat, gdzies gdzie juz wszystko sie "skonczylo" to nie zamykacie...
Cytuj
Boże ile jeszcze będziecie sie spierać o pierdoły.


Nadanie awansów na wyższe stanowiska były już z chwilą odejścia FRO omówione. Przesunęły sie w czasie, moja I Koszałka  wina.

Nominacje miały wyglądać na pierwszy rzut w takim a nie innym składzie awansowanych.

Co do moich i Koszałka planów względem Naita są takie same co względem Maditcha, Soulerna Pheonixa i jeszcze paru innych moderatorów żadna tajemnica i bez żadnych spekulacji mi tu taj.
Tak wiec, kazdy patrzy na jedna osobe zupelnie inaczej.Jeden twierdzi, ze jest on "najlepszy", drugi twierdzi, ze jestes "sredni".Tak samo jest WSZEDZIE, tak wiec blagam nie pisz sciem typ "kazdy tak myslal"


//Polgara: jak mnie cytujesz rób to dokładnie. Pozwoliłem sobie wyciągnąć z cytatu słowa które nie należą do mnie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 06:45:51 pm wysłana przez Polgara »



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: czemu x2
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2010, 06:34:37 pm »
Ja -_-'e naprawde tak was cieszy to zamykanie tematu? Moze juz wam brakuje argumentow to naduzywacie praw?
Oczywiscie zanim znowu zerknalem do tego tematu to juz byl zamkniety, tak wiec bede to kontynuowac do poki sie ogarniecie i przestanie zamykac tematy, gdzie ludzie rozmawiaja.(No, ale jak juz ktos mowi, zeby zamknac temat, gdzies gdzie juz wszystko sie "skonczylo" to nie zamykacie...
Cytuj
Boże ile jeszcze będziecie sie spierać o pierdoły.


Nadanie awansów na wyższe stanowiska były już z chwilą odejścia FRO omówione. Przesunęły sie w czasie, moja I Koszałka  wina.

Nominacje miały wyglądać na pierwszy rzut w takim a nie innym składzie awansowanych.

Co do moich i Koszałka planów względem Naita są takie same co względem Maditcha, Soulerna Pheonixa i jeszcze paru innych moderatorów żadna tajemnica i bez żadnych spekulacji mi tu taj.[/img]
Tak wiec, kazdy patrzy na jedna osobe zupelnie inaczej.Jeden twierdzi, ze jest on "najlepszy", drugi twierdzi, ze jestes "sredni".Tak samo jest WSZEDZIE, tak wiec blagam nie pisz sciem typ "kazdy tak myslal"
seken ogarnij sie napinasz sie jak 5'cio latek o zabafki helusie bez szkoly.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: czemu x2
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2010, 06:38:21 pm »
Naucz sie cytowac  :oops:



Odp: czemu x2
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2010, 06:46:47 pm »
Seken Ty też :P


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: czemu x2
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2010, 12:56:24 pm »
Nie spierajcie się! ZGODA BUDUJE. Podajcie sobie rękę na zgodę i budujcie to forum w niesamowitej harmonii!


Odp: czemu x2
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2010, 02:12:49 pm »
Nie spierajcie się! ZGODA BUDUJE. Podajcie sobie rękę na zgodę i budujcie to forum w niesamowitej harmonii!

Medium aż w taką Twoja przemianę za żadne skarby świata nie uwierzę :D


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: czemu x2
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2010, 02:33:54 pm »
Medium teraz wlazi w "dupe modom". Co nie?


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: czemu x2
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2010, 02:40:08 pm »
Niestety po prostu tak jak napisałem, zależy mi na tym aby panował porządek i harmonia na forum.


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: czemu x2
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 27, 2010, 03:43:05 pm »
Niestety po prostu tak jak napisałem, zależy mi na tym aby panował porządek i harmonia na forum.

udowodniłeś to we wcześniejszych postach :)
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


Odp: czemu x2
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 27, 2010, 03:58:37 pm »
Niestety po prostu tak jak napisałem, zależy mi na tym aby panował porządek i harmonia na forum.

udowodniłeś to we wcześniejszych postach :)
no tak, on przynajmniej nie zmienial nicka 2936278962389 razy zeby wszyscy zapomnieli co robil pod wczesniejszymi


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: czemu x2
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 27, 2010, 05:46:04 pm »
Niestety po prostu tak jak napisałem, zależy mi na tym aby panował porządek i harmonia na forum.

udowodniłeś to we wcześniejszych postach :)
no tak, on przynajmniej nie zmienial nicka 2936278962389 razy zeby wszyscy zapomnieli co robil pod wczesniejszymi

bula, medi, dert, ryhu czy kto? bo dużo osób siedzi na tym koncie i rozdaje plusy na prawo i lewo, wiec nie wiem kto mi teraz odpisał :(
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


Odp: czemu x2
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 27, 2010, 06:05:11 pm »
Niestety po prostu tak jak napisałem, zależy mi na tym aby panował porządek i harmonia na forum.

udowodniłeś to we wcześniejszych postach :)
no tak, on przynajmniej nie zmienial nicka 2936278962389 razy zeby wszyscy zapomnieli co robil pod wczesniejszymi

bula, medi, dert, ryhu czy kto? bo dużo osób siedzi na tym koncie i rozdaje plusy na prawo i lewo, wiec nie wiem kto mi teraz odpisał :(
mozesz poprosic Polgare o liste IP/host z ktorych zostala napisana ta odpowiedz i porownac z innymi postami pisanymi z tego konta w ciagu ostatnich paru dni


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: czemu x2
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 27, 2010, 06:13:48 pm »
Cytuj
Tu z tym wejściem na Buli konto przez jednego z jego kółka adoracji jest faktem.

Jeszcze jedna taka wpadka konsekwencje poniesie Bula i całe kółko adoracji.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,37991.50.html
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: czemu x2
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 27, 2010, 07:24:37 pm »
Z całym szacunkiem, ale nigdy nie logowałem się na cudze konto tak samo jak nikt nigdy nie logował się na moje.


Odp: czemu x2
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 27, 2010, 11:13:09 pm »
Cytuj
Tu z tym wejściem na Buli konto przez jednego z jego kółka adoracji jest faktem.

Jeszcze jedna taka wpadka konsekwencje poniesie Bula i całe kółko adoracji.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,37991.50.html
wai you asshol to me?


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: czemu x2
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 27, 2010, 11:14:06 pm »
wai you lai?
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: czemu x2
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 27, 2010, 11:39:21 pm »
Nie wiem why, ale był moment, jakieś 10min gdzie jak to mówią 'derty i spółka' mieli ++++ w cholere. Nie wiem why...
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: czemu x2
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 27, 2010, 11:51:35 pm »
To straszne Rickercie.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: czemu x2
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:05:30 am »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: czemu x2
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:10:42 am »
To straszne Rickercie.
Nope, mi to tam w ogóle wisi. ;P

To tak w roli sprostowania. ;x
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted