Witaj
Gość

Wątek: KONY 2012  (Przeczytany 2039 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
KONY 2012
« dnia: Marzec 07, 2012, 11:57:05 pm »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: KONY 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2012, 09:25:34 am »
Film Kony 2012 powstał po tym jak filmowcy pojechali do Ugandy gdzie spotkali młodego chłopaka, który miał tak bardzo traumatyczne przeżycia, że próbował popełnić samobójstwo. Skonfrontowani z groteskową i okrutną rzeczywistością  zachodni filmowcy zrobili coś, co wydaje mi się, że też bym zrobił - próbowałbym pomóc. Za wszelką cenę. Czy to ma jakiekolwiek znaczenie, że zarobili duże pieniądze? Czy ma znaczenie to co chcieli przekazać? Czy ma znaczenie to, że manipulują faktami? Czy ma znaczenie, że nie da się całkowicie wytłumaczyć ich działalności charytatywnej? Czy liczy się, że są naiwnymi palantami, którzy myślą, że zadaniem białych jest zbawienie Afryki?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: KONY 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2012, 01:52:02 pm »
hue, mnie tylko zadziwia jak internet szybko dziala... pierwszy dzien 1kk widzow, drugi dzien 5kk, wczoraj info na reddicie i wszystkich tego typu stron - 22 miliony. Wchodzisz w Anglii na neta przez fona, na YT to jest glowny filmik, heh internet to najszybsze i najwieksze zrodlo informacji. :D Odkrylem ameryke!
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: KONY 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2012, 03:34:25 pm »
http://kwejk.pl/obrazek/1003086/kony.html
na razie jestem fioletowy. może potem znajdę czas i ochotę żeby zobaczyć czym się świat tak interesuje  8)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: KONY 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2012, 02:29:26 pm »
Obejrzałem byłem.

Czy liczy się, że są naiwnymi palantami, którzy myślą, że zadaniem białych jest zbawienie Afryki?

A co za różnica, kto pomaga? Postawili sobie jasny cel - zwiększyć awarness o problemach w Afryce - i chcą go zrealizować. Nie robią tego z powodu swego koloru skóry, tylko dlatego, że mają możliwość pomóc w ten sposób zmienić tę sytuację.

Mają nie pomagać, bo są biali?

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel