Witaj
Gość

Wątek: 4 game Nowy Serwer L2  (Przeczytany 2092 razy)

  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

4 game Nowy Serwer L2
« dnia: Listopad 10, 2023, 05:32:00 pm »
Witam
ostatnio naszed mnie smak na zagranie w L2 bo nie ma zadnych innych dobrych gier MMO
i widze ze na 4 game bedzie nowy serwer i nowa klasa

Get ready to play on the new server Orfen. Check out the official Lineage 2 page to install the game for free, get gifts and learn more about the new class and other updates.

kos planuje sie tam wybrac??


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: 4 game Nowy Serwer L2
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2023, 09:01:44 am »
Oficjale są tak kosmicznie Pay to win, że szkoda nawet się za nie zabierać (mowimy tu o takim pay to win, gdzie ludzie są w stanie wydać 2000€ miesięcznie a potem zmiatają Cie na strzała za 200000 damage).

Zamiast tego są trzy prywatne serwery godne polecenia:

- L2 Reborn - bardzo stabilny serwer działający już kilka lat, mają trzy podserwery: Essence (kronika Assassin aktualnie), Origins (kronika Gracia) oraz Seasons (sezonowy serwer x15). Za jakiś czas będzie jeszcze jeden - Signature (C4). Wszystkie serwery u nich są progresywne, tj. Są zaplanowane update do kolejnych kronik z czasem (np. Origins startował na Interlude, a teraz jest tam Gracia)

- L2 Elmorelab - kolejny bardzo stabilny serwer,  nie jestem pewien jaka tam jest kronika, ale zdaje się że C3. Ten serwer również jest progresywny.

- L2 Ertheia - jest to jedyny stabilny i godny polecenia serwer z kronikami po Goddess of Destruction. Jest to lekko mniej popularny serwer, ale mi się tam grało bardzo przyjemnie, nowe kroniki mają dużo ciekawych mechanik i nowości - uważam, że warto je sprawdzić.

Wszystkie wspomniane wyżej serwery są serwerami bez Pay to win. Ja osobiście gram na Essence od L2 Reborn z racji, że ten rodzaj serwera ma autofarmę oraz bardzo pozmieniane klasy, więc odkrywam tak jakby grę na nowo. Ten rodzaj klienta skierowany jest do graczy, którzy nie mają za wiele czasu na siedzenie przed komputerem z powodu innych obowiązków, ale jednak pograliby w Lineage 2 - są ułatwienia takie jak zestaw self-buffów, dzięki którym nie ma aż tak dużego nacisku na granie w party - można puszczać postać solo i też jest ok. Klient Essence działa tam identycznie jak oficjalne Essence - nie mam pojęcia w jaki sposób oni to zrobili patrząc na fakt, że ich serwery są całkowicie Free to play bez chorych donacji. Gdybyś się zdecydował właśnie na Essence to odzywaj się na forum, coś pomogę w grze na początek :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2023, 10:28:05 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: 4 game Nowy Serwer L2
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2023, 02:31:48 pm »
Konkretna odpowiedź :-) Też mnie wzięło na powroty na offa ale za Twoją radą wybiorę Reborn. Jak czytam to już nie ten sam L2 co lata temu :-)
Dzięki