Witaj
Gość

Wątek: L2DC Freya L2MMORPG x5  (Przeczytany 62856 razy)

  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: -1

  • L2MMORPG.COM
    • L2MMORPG
Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 29, 2010, 09:07:49 pm »
To pytanie proszę zadać na naszym forum jeszcze przed startem będzie czas na dopracowanie tego ...
Na chwilę obecna jest 1 box + 1 offline shop. Lecz jest kilka propozycji 2+1 / 1 +2 Do rozpatrzenia na forum L2MMORPG



  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 29, 2010, 09:39:19 pm »
A ja to bym był za całkowitym zakazaniem DB


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 30, 2010, 04:12:41 am »
dobrze podam wam przykład... ma ktos gg do insecta?? ja mam  :bump: wiecie co miał dziś na opisie??  :bump: zgadnijcie... " L2MMORPG X5...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2010, 04:14:42 am wysłana przez Eligos »
:oops: :D :) :( :o :shock: :bump: :? 8) :x :P :afro: :noob:


RPG-CLUB  x15 NADCHODZĘ!!


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 30, 2010, 08:48:56 am »
dobrze podam wam przykład... ma ktos gg do insecta?? ja mam  :bump: wiecie co miał dziś na opisie??  :bump: zgadnijcie... " L2MMORPG X5...

no to może to i jego serwer co z tego? ale robicie problem
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: -1

  • L2MMORPG.COM
    • L2MMORPG
Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 30, 2010, 09:13:00 am »
dobrze podam wam przykład... ma ktos gg do insecta?? ja mam  :bump: wiecie co miał dziś na opisie??  :bump: zgadnijcie... " L2MMORPG X5...

Widzę że Ty już z 2 acc starasz się spamować ... Tylko jaki to ma cel ? Słuchaj dla twojej informacji  Insect to kobieta po 2 wszyscy ją szanujemy za uczciwość i lojalność w stosunku do graczy. Serwer ponad rok bez wipe i przekrętów...!!! Myślę ze jeśli tylko wyraziła by chęć miała by tu swoje miejsce ...

Pozdrawiam !!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2010, 09:17:05 am wysłana przez nxt »


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 30, 2010, 09:48:17 am »
Pamietam akcje jak Insect stiwerdził ze przez wilki nie ma balansu i skasował wilki na całym servie hahaha
dobrze podam wam przykład... ma ktos gg do insecta?? ja mam  :bump: wiecie co miał dziś na opisie??  :bump: zgadnijcie... " L2MMORPG X5...

 Serwer ponad rok bez wipe i przekrętów...!!!
dobry kawał...


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 30, 2010, 10:00:11 am »
Niestety jak widzę do akcji znów wkroczyły dzieci neo.
Nxt napisał że on=/=Insect. Masz inne zdanie? Fajnie ale to jest temat dotyczący servera.
Napisaliście raz że to Insect, on zaprzeczył, po co pisać to po raz kolejny?
Myślę że sprawa zamknięta.

A server zapowiada się ciekawie, administracja wygląda obiecująco, jedyny minus to prawdopodobna przewaga polskich graczy a patrząc przynajmniej na część tych którzy tutaj piszą jak zwykle będzie płacz kiedy ktoś po tygodniu wyskoczy w full S...


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 30, 2010, 12:51:02 pm »
Niestety jak widzę do akcji znów wkroczyły dzieci neo.
Nxt napisał że on=/=Insect. Masz inne zdanie? Fajnie ale to jest temat dotyczący servera.
Napisaliście raz że to Insect, on zaprzeczył, po co pisać to po raz kolejny?
Myślę że sprawa zamknięta.

A server zapowiada się ciekawie, administracja wygląda obiecująco, jedyny minus to prawdopodobna przewaga polskich graczy a patrząc przynajmniej na część tych którzy tutaj piszą jak zwykle będzie płacz kiedy ktoś po tygodniu wyskoczy w full S...

I myślę, że ta odpowiedź uciszy większość tych dzieci. Miejmy tylko nadzieję, że serwer wstanie i online nie będzie tragiczny


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 30, 2010, 01:11:25 pm »
dobrze podam wam przykład... ma ktos gg do insecta?? ja mam  :bump: wiecie co miał dziś na opisie??  :bump: zgadnijcie... " L2MMORPG X5...

Widzę że Ty już z 2 acc starasz się spamować ... Tylko jaki to ma cel ? Słuchaj dla twojej informacji  Insect to kobieta po 2 wszyscy ją szanujemy za uczciwość i lojalność w stosunku do graczy. Serwer ponad rok bez wipe i przekrętów...!!! Myślę ze jeśli tylko wyraziła by chęć miała by tu swoje miejsce ...

Pozdrawiam !!!


2 acc?? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
:oops: :D :) :( :o :shock: :bump: :? 8) :x :P :afro: :noob:


RPG-CLUB  x15 NADCHODZĘ!!


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 31, 2010, 01:49:45 pm »
no to może to i jego serwer co z tego? ale robicie problem
Nie robimy problemu poprostu gracze, ktorzy grali na l2 rox wiedza co tam bylo tzn. rozdawanie itemow, lvli, rollbacki niektore nawet do tygodnia trwaly. Fakt może i probuje was zniechecic do servera bo mam na pienku z nim ale generalnie pisze prawde;]
 No i jeszcze wyprowadze was z bledu Insect nie jest kobieta;p
No i ten jego CISCO wiecznie z tym walczy;p
Na tym zakoncze wypowiedz w tym temacie.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: -1

  • L2MMORPG.COM
    • L2MMORPG
Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 31, 2010, 10:54:58 pm »
no to może to i jego serwer co z tego? ale robicie problem
Nie robimy problemu poprostu gracze, ktorzy grali na l2 rox wiedza co tam bylo tzn. rozdawanie itemow, lvli, rollbacki niektore nawet do tygodnia trwaly. Fakt może i probuje was zniechecic do servera bo mam na pienku z nim ale generalnie pisze prawde;]
 No i jeszcze wyprowadze was z bledu Insect nie jest kobieta;p
No i ten jego CISCO wiecznie z tym walczy;p
Na tym zakoncze wypowiedz w tym temacie.

Nawet nie chce mi sie juz tego tłumaczyć, komętowac jest to totalna bzdura!!!. Jesli potrzebujesz dowodów porozmawiaj sobie z TheOne (Team Leader L2DC) oni razem robili ten server. Zna ją doskonale (Insect`a). A jesli chcesz wiedziec dlaczego nie ma teraz roxa, urodziło jej sie dziecko i gdybys faktycznie mial gg to doskonale bys o tym wiedzial.

Cytuj
Fakt może i probuje was zniechecic do servera bo mam na pienku z nim ale generalnie pisze prawde;]
A to podoba mi sie najbardziej ...!!!!

PS: Zacznij układać klocki lego jak masz problemy emocjonalne.

Pozdrawiam Administrator L2MMORPG!!


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 31, 2010, 11:21:44 pm »
robicie taki spam tutaj offtopowy a to nie jest shoutbox tylko prezentacja serwera

Ustawienia są fajne, pliki tak samo są dobre więc będą częste update'y. Wbiję zobaczę może zostanę :)
Mam nadzieję że będzie jakiś przyzwoity Online.


a tak btw. na ile ludzi na start liczycie?
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 01, 2010, 12:32:32 am »
Jak zwykle masa spamu i nic więcej, no ale cóż jaki by on nie był jeśli jest zgodny z prawdą musi zostać dopuszczony, ale nie o tym chciałem tu napisać. Mianowicie rozwieję kilka nie ścisłości związanych z samym serwerem l2mmorpg, l2rox insectem i next.

Po pierwsze Insect to nie Next, ponieważ pod nickiem Insect znajduje się żona Nexta, która była założycielka serwera l2rox.

Po drugie rozdawanie itemów, które miało miejsce na l2rox bardzo dawno temu, nie jest z winy administracji serwera, tylko GMów, którzy wykorzystali swoje rangi na innych forach internetowych w tym i na naszym, ponieważ mowa o 2 moderatorach z tego forum, których nazwy nie wymienię ze względów oczywistych, którzy pomogli w mniejszy lub większy sposób swoim znajomym lub też nie z nie wyjaśnionych powodów.

Po trzecie rollback serwera, który miał miejsce na l2rox był spowodowany włąsnie punktem drugim i miał za zadanie zlikwidować z serwera itemy stworzone za pomocą panelu gma, co się też stało i osoby zamieszane w to zostały pozbawione praw jak również wyrzucone z teamu l2rox.

Po czwarte serwer l2rox, kilkakrotnie przechodził zmiany plików serwerowych i kronik co trwało przez prawie rok bez wipe i to świadczy tylko o jednym, mianowicie tym że administracja od początku do końca starała się rozwijać serwer jak najlepiej potrafi nie idąc na łatwiznę, która jest lekarstwem na wszystko czyli robiąc wipe.

Myślę, że teraz jeśli już pliki serwerowe są najlepsze z obecnych dostępnych na tej kronice i administracja nabrala więcej doświadczenia niż poprzednio, uda się stworzyć dobry serwer co ważne na długo i bez wipe co jest bardzo ważne. Jak będzie czas pokaże ja jako osoba pomagająca temu serwerowi na tyle ile mogę w różny sposób dołożę wszelkich starań mających na celu rozwój serwera.

Pozdrawiam i zapraszam na serwer w imieniu administracji serwera.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 01, 2010, 02:19:17 am »
ha, powiem tyle a nie mówiłem ze ma to coś z insectem związanego ^^ ale mysle ze Naito odpowiedzial na wszystkie niedomówienia  ;), co do serwera to wyjdzie w praniu ale jak ma sie dziać to co na rox bylo to odradzam gry tam, miejmy nadzieje ze ludzi ktorzy tworzyli/prowadzili serwer ucza sie na bledach.
:oops: :D :) :( :o :shock: :bump: :? 8) :x :P :afro: :noob:


RPG-CLUB  x15 NADCHODZĘ!!


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 01, 2010, 03:16:04 am »
aż jestem ciekaw prawdy o tym serwie anyway GL :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2010, 03:23:46 am wysłana przez Drah »


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

  • Tańczący z Ostrzami
Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 01, 2010, 07:54:00 pm »
planujecie zwiekszyc rate party do 1.5-1.6?
niby granie w pt hawolkow jest ciekawsze? ja daje target, wy klikacie prawym na moj nick i f1 a potem razem klikamy to village?  :o

Own3d :D


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: -1

  • L2MMORPG.COM
    • L2MMORPG
Odp: [ZAPOWIEDZ]Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 02, 2010, 12:15:09 am »
ha, powiem tyle a nie mówiłem ze ma to coś z insectem związanego ^^ ale mysle ze Naito odpowiedzial na wszystkie niedomówienia  ;), co do serwera to wyjdzie w praniu ale jak ma sie dziać to co na rox bylo to odradzam gry tam, miejmy nadzieje ze ludzi ktorzy tworzyli/prowadzili serwer ucza sie na bledach.

A Ty dalej swoje ....  lol


planujecie zwiekszyc rate party do 1.5-1.6?

Właśnie prowadzone są rozmowy na ten temat, najprawdopodobniej będzie głosowanie na forum L2MMORPG

Pozdrawiam!


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • Trust Me , Run !
Odp: [ZAPOWIEDZ]L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 02, 2010, 01:19:20 am »
Właśnie ruszyła sonda na temat DB

Klik


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [ZAPOWIEDZ]L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 02, 2010, 12:18:52 pm »
Dozwolony dualbox jest jedna z rzeczy, ktore moga pozwolic sie temu serwerowi rozwinac. Dla mnie takie sondy to idiotyzm. Administracja powinna sama podejmowac takie decyzje, zwlaszcza gdy zainteresowanie serwerem jest niskie i nawet jeden klan z 20-30ppl moze zmienic wynik sondy. Przy zabronionym dualboxie na starcie bedziecie miec ponizej 100 online i ciekawe czy znajdzie sie ktos kto zdecyduje sie w pozniejszym czasie na taki serwer :D


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: [ZAPOWIEDZ]L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 02, 2010, 12:23:51 pm »
Dozwolony dualbox jest jedna z rzeczy, ktore moga pozwolic sie temu serwerowi rozwinac. ...

A według mnie dualbox ssie, bo nie ma po co grać innymi postaciami live -.-

Dla mnie takie sondy to idiotyzm. Administracja powinna sama podejmowac takie decyzje, zwlaszcza gdy zainteresowanie serwerem jest niskie i nawet jeden klan z 20-30ppl moze zmienic wynik sondy.

I tu się zgadzam :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: [ZAPOWIEDZ]L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 02, 2010, 12:44:43 pm »
Dozwolony dualbox jest jedna z rzeczy, ktore moga pozwolic sie temu serwerowi rozwinac. Dla mnie takie sondy to idiotyzm. Administracja powinna sama podejmowac takie decyzje, zwlaszcza gdy zainteresowanie serwerem jest niskie i nawet jeden klan z 20-30ppl moze zmienic wynik sondy. Przy zabronionym dualboxie na starcie bedziecie miec ponizej 100 online i ciekawe czy znajdzie sie ktos kto zdecyduje sie w pozniejszym czasie na taki serwer :D

+1
Widzę że wiele osób wciąż wierzy (swoją drogą zawsze się zastanawiałem kto wpadł na taki pomysł aby ten argument przedstawić) że DB wyłącza z gry support. Przecież żaden klan nie będzie na siege latał z boxami, db jest jedynie ułatwieniem kiedy nie masz z kim expić. Nie rozumiem czemu na serverach l2j pojawiły się takie dziwne pomysły jak zabranianie DB, ciekawe skąd ktoś wpadł na taki pomysł. Przecież jeśli ktoś nie chce DB to nie musi grać w boxem, ale dlaczego musi tego zabraniać innym?


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: [ZAPOWIEDZ]L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 02, 2010, 01:26:50 pm »
+1
Widzę że wiele osób wciąż wierzy (swoją drogą zawsze się zastanawiałem kto wpadł na taki pomysł aby ten argument przedstawić) że DB wyłącza z gry support. Przecież żaden klan nie będzie na siege latał z boxami, db jest jedynie ułatwieniem kiedy nie masz z kim expić. Nie rozumiem czemu na serverach l2j pojawiły się takie dziwne pomysły jak zabranianie DB, ciekawe skąd ktoś wpadł na taki pomysł. Przecież jeśli ktoś nie chce DB to nie musi grać w boxem, ale dlaczego musi tego zabraniać innym?
Laner to że Ty nie umiesz grać bez dual boxa i bez brata bota zaprogramowanego na farme i exp, to nie znaczy ze wszyscy maja tak robić.
Są zwolennicy i przeciwnicy jak wszędzie, po to jest ankieta żeby zagłosować i sie nie spinać



  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: [ZAPOWIEDZ]L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 02, 2010, 03:30:48 pm »
+1
Widzę że wiele osób wciąż wierzy (swoją drogą zawsze się zastanawiałem kto wpadł na taki pomysł aby ten argument przedstawić) że DB wyłącza z gry support. Przecież żaden klan nie będzie na siege latał z boxami, db jest jedynie ułatwieniem kiedy nie masz z kim expić. Nie rozumiem czemu na serverach l2j pojawiły się takie dziwne pomysły jak zabranianie DB, ciekawe skąd ktoś wpadł na taki pomysł. Przecież jeśli ktoś nie chce DB to nie musi grać w boxem, ale dlaczego musi tego zabraniać innym?
Laner to że Ty nie umiesz grać bez dual boxa i bez brata bota zaprogramowanego na farme i exp, to nie znaczy ze wszyscy maja tak robić.
Są zwolennicy i przeciwnicy jak wszędzie, po to jest ankieta żeby zagłosować i sie nie spinać


Nawet nie będę komentował pierwszej części bo jest pozbawiona sensu.
Rozumiem że są zwolennicy i przeciwnicy, ale dlaczego Ci przeciwnicy nie mogą grać razem ze zwolennikami? Ja jestem za DB ale nikogo nie zmuszam do grania z boxem, Ty jesteś przeciw, ale za to zmuszasz innych do grania bez. Nie umiesz uszanować ich decyzji? Niech każdy gra po swojemu, nie dyktuj komuś zasad na jakich ma grać bo to bez sensu.
A ta cała ankieta i zabawa z boxami jest śmieszna....


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: [ZAPOWIEDZ]L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 03, 2010, 12:49:39 am »
A ja życzę powodzenia Naito i Matim'owi. Może ten serwer też wypali, któż to wie.

I i według mnie db, zabroniony!
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: [ZAPOWIEDZ]L2DC Gracia Epilogue L2MMORPG x5 Officjalny start 07.08.2010 !!!!!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 03, 2010, 12:56:51 am »
* Wierze na Hellbound.

Bd spamował, aż nie zmienicie :D