Witaj
Gość

Wątek: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?  (Przeczytany 14798 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 21, 2010, 04:57:29 pm »
QQ more lepiej sie do nauki wejźcie a nie marzycie o dupie maryny


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 21, 2010, 06:31:01 pm »
Integer skoro mówimy tu o polskim oficjalnym serwerze to niestety ale na innych plikach niz l2off z najnowszą kroniką to nie przejdzie a ich cena idzie w dziesiątki jak nie setki tysięcy.

co do mojego 3 punktu. Tak ruskim się udaje ale popatrz ilu oni maja graczy, znając nasze podejście o którym już była mowa na starcie byłoby te 2-2,5k polaków +500 zagranicznych w porywach po zakończeniu licytacji ch odeszło by około 100-200 osób kolejne tyle po tym jak nie zajmą zamku i x ludzi nie da rady przy takim online zrobić profy


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 21, 2010, 06:46:34 pm »
Integer skoro mówimy tu o polskim oficjalnym serwerze to niestety ale na innych plikach niz l2off z najnowszą kroniką to nie przejdzie a ich cena idzie w dziesiątki jak nie setki tysięcy.

co do mojego 3 punktu. Tak ruskim się udaje ale popatrz ilu oni maja graczy, znając nasze podejście o którym już była mowa na starcie byłoby te 2-2,5k polaków +500 zagranicznych w porywach po zakończeniu licytacji ch odeszło by około 100-200 osób kolejne tyle po tym jak nie zajmą zamku i x ludzi nie da rady przy takim online zrobić profy
na pl off'a mowisz 2k/4k? woah napewno? bylo by conajmniej 2 servey full 5k++ all po polsku caly interface itp bylo by dziwnie ale fajnie :D


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 1

    • L2 Certus
Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 21, 2010, 07:33:13 pm »
Integer skoro mówimy tu o polskim oficjalnym serwerze to niestety ale na innych plikach niz l2off z najnowszą kroniką to nie przejdzie a ich cena idzie w dziesiątki jak nie setki tysięcy.

Wystarcza mi 3 osoby posiadające pojecie na temat plików offowych, głównie na skryptach resztą my się zajmiemy.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 21, 2010, 07:52:25 pm »
a ile taki serwer będzie miał wspólnego z officjalnością ?


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 1

    • L2 Certus
Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 21, 2010, 07:55:12 pm »
a ile taki serwer będzie miał wspólnego z officjalnością ?

Mogę Cię zapewnić że wiele.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 21, 2010, 08:17:51 pm »
a ile taki serwer będzie miał wspólnego z officjalnością ?

Mogę Cię zapewnić że wiele.
Marz dalej.
Gdybyś nie zauważył, to w powyższej wypowiedzi oficjalność = legalność = opłata licencyjna/comiesięczny abonament do NCSoftu.

(...)
Ad. 4.
Owszem, ciężko, ale ruskom sie udaje wiec powtarzam pytanie, czemu im tak, a nam nie?
Bo mają firmę, która wyłożyła grubą kasę na projekt _zanim_ ruszył?

Mam prośbę - myślcie. To nie boli...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 21, 2010, 08:19:08 pm »
a ile taki serwer będzie miał wspólnego z officjalnością ?

Mogę Cię zapewnić że wiele.
Marz dalej.
Gdybyś nie zauważył, to w powyższej wypowiedzi oficjalność = legalność = opłata licencyjna/comiesięczny abonament do NCSoftu.

(...)
Ad. 4.
Owszem, ciężko, ale ruskom sie udaje wiec powtarzam pytanie, czemu im tak, a nam nie?
Bo mają firmę, która wyłożyła grubą kasę na projekt _zanim_ ruszył?

Mam prośbę - myślcie. To nie boli...

Pozdrawiam
Marzenia też nie bolą, więdz marzcie ludzie pospolity!


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 21, 2010, 10:47:11 pm »
Poderzewam że NC soft ma umowę z ruskim retailem, z której trzepie niezłą kachę. NC Softowi nie opłaca się robić więcej retailów, i tak mają mało graczy na obecnych. Jeśli chcecie robić dobry projekt - róbcie coś na bazie l2j.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 1

  • TeamSpeakServer.pl
    • TeamSpeakServer.pl
Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 22, 2010, 12:04:43 am »
Najpierw to uważam, że trzeba stworzyć kompetentny zespół, który chciałby uczestniczyć w takim projekcie, a potem rozmawiajmy o docelowym rozwiązaniu. Za wcześnie na takie wywody, jak ma wyglądać serwer, która kronika, co powinno być wspierane, skoro nie ma jeszcze porządnych podstaw to tego, aby stworzyć stabilny oparty na doświadczeniu projekt. Myśle, że czas się określic bo tak to ten topik nas do niczego nie zaprowadzi. Z nowym rokiem można podjąć jakąś rozsądna decyzję.
Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych. Największym powodem do chwały nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że potrafimy się po upadku podnieść.   FORUM: http://teamspeakserver.pl/forum



  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 22, 2010, 01:32:13 am »
L2j z ogarniętymi ludźmi: devowie którzy wiedzą co robią, admini/gm którzy wiedza jak l2 ma wyglądać grali/grają na officjalach i żadnych customów - to może wypalić


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 22, 2010, 06:07:39 am »
Jako jedna z pośród tysiąca wróżek wiem i przepowiadam wam, że takie coś to tylko w "erze". Oczywiście do piachu z tym.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 1

  • TeamSpeakServer.pl
    • TeamSpeakServer.pl
Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 22, 2010, 07:34:45 am »
Myślę, że jeżeli grupa ludzi się zbierze to jest to realne.
Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych. Największym powodem do chwały nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że potrafimy się po upadku podnieść.   FORUM: http://teamspeakserver.pl/forum



  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 22, 2010, 07:46:34 am »
Polaczkowo działa ;)


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: -1

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 22, 2010, 07:57:14 am »
3mam za was kciuki bo naprawde pogralbym na czyms dobrym zreszta nie tylko ja ale zapewne wszyscy


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:12:09 am »
Cytuj
Bo mają firmę, która wyłożyła grubą kasę na projekt _zanim_ ruszył?

Mam prośbę - myślcie. To nie boli...

Właśnie mnie obraziłeś. Zapewniam cię, że wielu ludzi docenia moje myślenie. Zadaję pytanie, dostaję gonga. Tak jest na wszyskich forach z udziałem Polaków. Może, właśnie ta nasza mentalność jest największym problemem. Bo przez to odechciewa się wszelkiej dyskusji, zaraz jakiś mądrala pokaże Ci jaki jesteś głupi.

Ja pytam, jak wiesz to odpowiedz, i jak znasz konkrety to podaj, a nie takimi tekstami rzuczasz.

Ok, ruski mają firmę. Wiesz, czy tak strzelasz? W Polsce mało firm? A może jakiś bogaty nafciarz ich sponsoruje  :x. Polska społeczność L2 jest po prostu zbyt biedna? Potrzebuje sponsora, czy może sie zorganizować inaczej? Wiem, że nikt nie przyjdzie i nie da kasy na grę. Dlatego chciałbym wiedzieć jak to jest u ruskich i ile to kosztuje, a zatem, czy jest w ogóle sens rozmawiać na ten temat.

Całą dyskusję trzeba zaząć od kasy. Ile kosztują pliki, ile utrzymanie serva itd. 


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:20:00 am »
Tak ruski mają firmę nazywa się Innova zatrudniają ludzi, tłumaczy it

Pliki serwerowe by było po polsku nc soft nie pozwoliłby żeby można było wybrać angielski - odebrałoby im to graczy

cena plików? nikt tego nie wie poza nimi probably setki tysięcy dolarów jak nie więcej

jednym słowem nierealne


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 22, 2010, 12:31:53 pm »
Tak ruski mają firmę nazywa się Innova zatrudniają ludzi, tłumaczy it

Pliki serwerowe by było po polsku nc soft nie pozwoliłby żeby można było wybrać angielski - odebrałoby im to graczy

cena plików? nikt tego nie wie poza nimi probably setki tysięcy dolarów jak nie więcej

jednym słowem nierealne
probably? no wlasnie wiekszosc jak na razie zgaduje tutaj i przepowiada.
asd


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 22, 2010, 11:36:55 pm »
Ludzie co wy tu piszecie za bzdury... Polityka NC Softu raczej wyklucza możliwość sprzedania licencji, plików, czy czegokolwiek. RU Retail to mega wyjątek, istnieje grupa firm, która zajmuje się stawianiem oficialnych serwerów gier MMORPG i jakby mogli, to by dawno postawili również L2. Ale to po prostu nie możliwe, gdyż EU Retail już istnieje, a Polska jest w Europie.

Przestańcie ciągnąć ten wątek bo zakopujecie fajny, możliwy wątek o Polskim projekcie l2j.


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 23, 2010, 09:55:03 am »
Ludzie co wy tu piszecie za bzdury... Polityka NC Softu raczej wyklucza możliwość sprzedania licencji, plików, czy czegokolwiek.

To raczej czy na pewno ? Pytam, ponieważ jeśli twierdzisz, że bzdury, to nie na miejscu jest formułowanie kolejnego zdania z którego nie wynika nic i nie potwierdza ono twojego stwierdzenia napisanego w pierwszym zdaniu dotyczącego tego co tu piszemy.

Dno i to wszystko na co cię stać ?
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:18:41 am »
Nie wypali. Wszyscy zaangażowani są w swoje projekty, czasami jeszcze jakieś dodatkowe. Wątpliwe by komukolwiek zechciało się rzucić wszystko i na "hura" robić jakiś kolejny projekt, bo ktoś wpadł na pomysł... :P

Poza tym polskich projektów jest trochę o ile wiem, i znajdzie się kilka dobrych serwerów. Niestety chyba wszystkie mają poważną i często dyskwalifikującą wadę: polskich graczy.
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:33:19 am »
Dlaczego wy uparliście się na  PL Retail nie wydaje mi się żeby NCsoft w ogóle coś takiego chciał przemyśleć(odsprzedac licencję itp).Powinno to być coś porządnego a nie kolejny syfiasty l2j który postoi 2 miesiące.Wydaje mi się że napewno była by taka możliwość ale w naszych polskich realiach będzie to kilka razy trudniejsze niż u ruskich np.Powinno się stworzyć coś na podobie TheOnline,RPG,BFDR,Frintezzy i pewnie jeszcze kilku bardziej rozpoznawalnych.Celować w samo PL community to złe wyjście,sami dobrze wiecie jaką nasi rodacy potrafią zrobić reklamę  za granicą.Mnie się marzy serwer na plikach L2dc/L2off z online koło 3k.Ze 3 pod serwery Low coś na x4/Mid x8-10/High x3000 i na każdym obowiązkowo jaile z automatu za przekleństwa jak było na RD wtedy może było by mniej chamstwa :D

Projekt jest możliwy lecz bardzo trudny do zrealizowania,chyba każdy by chciał zagrać na polskim RPG/TheOnline ??

Poza tym polskich projektów jest trochę o ile wiem, i znajdzie się kilka dobrych serwerów. Niestety chyba wszystkie mają poważną i często dyskwalifikującą wadę: polskich graczy.

Dobrych PL serwerów z online jakim??200-300?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 10:50:52 am wysłana przez Quibre »


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:56:41 am »
Ludzie co wy tu piszecie za bzdury... Polityka NC Softu raczej wyklucza możliwość sprzedania licencji, plików, czy czegokolwiek.

To raczej czy na pewno ? Pytam, ponieważ jeśli twierdzisz, że bzdury, to nie na miejscu jest formułowanie kolejnego zdania z którego nie wynika nic i nie potwierdza ono twojego stwierdzenia napisanego w pierwszym zdaniu dotyczącego tego co tu piszemy.

Dno i to wszystko na co cię stać ?

Nie jestem osobą, która może wypowiadać się w sprawach NC Softu, słowo raczej - oznacza że tylko przypuszczam iż ową możliwość wyklucza. Dalej piszę o kilku innych faktach, które potwierdzają stwierdzenie napisane w pierwszym zdaniu dotyczącego tego co wy tu piszecie. A to, że w każdym poście mnie atakujesz i próbujesz wyśmiać, raczej nie pokazuje obiektywizmu, jaki powinien wykazywać Administrator wielkiego forum.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:04:57 am »
Poza tym polskich projektów jest trochę o ile wiem, i znajdzie się kilka dobrych serwerów. Niestety chyba wszystkie mają poważną i często dyskwalifikującą wadę: polskich graczy.

Dobrych PL serwerów z online jakim??200-300?
Gdyby każda osoba mająca takie podejście, posiedziała tydzień-dwa na serwerze, to byłoby 600+. Zresztą co takiego lepszego w 3k online od 300? Kolejki do moba od samego spawnu na 1 lvl? :)
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Stwórzmy jeden idealny Polski Server LineAge II. Co o tym myślicie?
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 23, 2010, 11:10:42 am »
Niewiele sie na tym znam. Hmm ....  ja myślę, że nie ma co dyskutować o tym, tylko trzeba działać :). TZN potrzebne deklaracje, kto chce brać w tym udział i już. Napiszcie do siebie, zgadajcie się. To będzie jakiś początek.

Np.

Ja wezmę udział !!!
TAK lub NIE.

Kiedy coś ruszy napewno nastąpi przełom i ludzie będą przychodzić do projektu, albo będą się pytać albo szukać.

Większość widzę popiera taki projekt.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.