Witaj
Gość

Wątek: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie  (Przeczytany 21151 razy)

  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 14, 2011, 08:12:14 am »
Na prywatnym SVN widzę, że Matim pracuje.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 16, 2011, 08:00:51 pm »
A mógłbyś go poprosić aby dał jakieś info na temat osiągnięć? Bo jak tak dalej pójdzie to serwer będzie stał na Epilogu a wszystkie inne na GoD....


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 16, 2011, 08:42:49 pm »
A mógłbyś go poprosić aby dał jakieś info na temat osiągnięć? Bo jak tak dalej pójdzie to serwer będzie stał na Epilogu a wszystkie inne na GoD....
Może stać i na Gracia 1. A inne nie będa mieć połowy tego co ma. Choćby z nazwy były na GoD czy GoD 3....
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 16, 2011, 08:54:12 pm »
Tylko biorąc pod uwagę wyjście zupełnie nowej odsłony lineage II, większość graczy będzie chciało spróbować czegoś nowego, więc jeżeli w przeciągu następnych miesięcy nie wstanie serwer to potem zainteresowanie tymi kronikami będzie niższe


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 16, 2011, 10:19:31 pm »
Tylko biorąc pod uwagę wyjście zupełnie nowej odsłony lineage II, większość graczy będzie chciało spróbować czegoś nowego, więc jeżeli w przeciągu następnych miesięcy nie wstanie serwer to potem zainteresowanie tymi kronikami będzie niższe
Znajdzie się napewno sporo osób które będą chciały pograć jeszcze troche na epilogu, ja osobiście na freyi grałem już w ostateczności jak naprawde nie było gdzie, a tego całego syfu powyżej nie dotknął bym nawet jak by mi dopłacali. Te najnowsze kroniki sporo ludzi traktuje bardziej jako ciekawostke niż pełnoprawną gre.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 17, 2011, 06:43:24 pm »
Najbardziej wskazana była by odpowiedź Matima w tym temacie, ale jak widać, narobił szumu i poszedł


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 26, 2011, 09:46:50 pm »
Customizacje można bez problemu przenieść na nowsze pliki. Zresztą tak naciskałem Matima aby to co możliwe odseparował do osobnych package, więc wasza głowa niech będzie spokojna.
Matim ma swoje, życie prywatne i nie jest kolejnym GMem czy pseudo adminem, tylko pisze swoje oprogramowanie pod swoje serwery.

Oczywiście będzie fajnie jak zobaczy światło dzienne, jednak Matim nic nie musi.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 2

  • Lineage 2 Player <3
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 28, 2011, 07:41:42 pm »
Ale już było dobrze były screny strona jakieś plany a teraz cisza,a też chciałem zobaczyć co z tego wyjdzie i chciałbym aby ten projekt ujrzał światło dzienne.
Head admin z Rosji dlatego lt strona
admin to ja


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 27, 2011, 03:18:59 pm »
Można zamknąć. Myślałem, że się pobawię tutaj... :(


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • Pan Pro
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 27, 2011, 04:09:58 pm »
Można zamknąć. Myślałem, że się pobawię tutaj... :(

Po co odkopujesz temat z przed prawie dwóch miesięcy?
Najwyraźniej Matim zaprzestał pracy nad tym. :)


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 27, 2011, 05:45:53 pm »
Można zamknąć. Myślałem, że się pobawię tutaj... :(

Po co odkopujesz temat z przed prawie dwóch miesięcy?
Najwyraźniej Matim zaprzestał pracy nad tym. :)
Bo pamiętam jak maly odkopywał ten temat z pytaniem o server, więc uświadamiam wszystkich, że nic z tego już nie będzie. :?


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 27, 2011, 06:34:44 pm »
Ostatnio aktywny:
    Dzisiaj o 01:43:26 pm

Matim ciągle siedzi na forum, więc wydaje mi się, że mógłby napisać, że z projektu nici czy coś.