Witaj
Gość

Wątek: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie  (Przeczytany 21148 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 10, 2011, 05:41:07 pm »
cieszy mnie bardzo zmiana na ta kronike :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 10, 2011, 06:17:53 pm »
Wylacz ta -_-' muzyke na tej stronce.

 :D

W każdym razie zastanawiam się czy nie zrobić strony bardziej "statycznej" zamiast flasha.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 10, 2011, 07:08:36 pm »
wedlug mnie ta jest bardzo ladna :))
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 10, 2011, 10:53:50 pm »
Matim mógłbyś udzielić informacji za ile będzie przypuszczalna Beta? Bo możesz zrobić ją wcześniej i potem zbierać zażalenia i na bieżąco poprawiać serwa, chętnie sprawdzę najbardziej popularne bugi/tricki wykorzystywane na prywatnych serwerach


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 10, 2011, 11:25:15 pm »
No nie wiem, nie wiem. Ja się generalnie nie śpieszę (jak można było już dostrzec)

Na razie robię update plików oraz aktualnych kodów (features) do wersji freya.

Bete bym planował gdy ukończę w pełni:

- Conquerable Locations Mod (usprawnienie funkcji kryształu, poprawa funkcji obronnej, korzyści z posiadania)

- Party RB Instance (korytarz z lokacjami odgrodzonymi drzwiami, nie otworzą się kolejne bez wykonania zadania z danej sali)

- 1vs1 Engine (gracz może podejść do NPC i stworzyć "pokój bitwy", ustala wpisowe, np 10000 adena, do NPC podchodzi kolejny gracz, ma dostępną opcje "view available battle rooms" i aby zapisać się, musi wpłacić minimum sumę wpisowego ustalonego przez założyciela pokoju, jeżeli wpłaci, odliczany jest czas do teleportu do pokoju walki, po walce zwycięzca zgarnia pulę oraz do rankingu top graczy z tego eventu dodawane są mu punkty - zależące od paru czynników) oraz rozbudowa tego o funkcje 2v2,3v3,5v5,pt vs pt.

Gdy to wszystko skończę, mogę robić bete, następnie naprawa tego co zostanie wykryte.

Potem reklama z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

Żadnej daty na razie nie ma (czytaj wyżej)


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 02, 2011, 09:43:41 am »
Parę nowych screenów z tego jak wygląda zarządzanie Conuerable Lokacjami (kryształ)

Crystal Main Window (chat):





Owner (clan leader) may buy/enable/disable addintional abilities:





Whole Conquerable Location mod is well described, there is "Crystal Guide" button





You can always check basic info about current owner of the location:






  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 02, 2011, 10:13:42 am »
No wszystko ciekawie wygląda nie powiem, ale ciekaw jestem jak to wyjdzie w praktyce.
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 04, 2011, 03:38:31 pm »
ja bym pogral na takim serverze gdzie nie ma enchantow, ani atrybutow(ew. moba byc w gm shopie) normalne pvp jakie byc powinno, nie po to gram na high rate serverach zeby farmic tydzien -,- bo duzo farmy to ja mam low rate


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 04, 2011, 03:55:19 pm »
Weź pod uwagę na to iż serwery kompletnie bez elementu "farmy" nudzą się po kilku godzinach.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 05, 2011, 09:42:36 am »
Weź pod uwagę na to iż serwery kompletnie bez elementu "farmy" nudzą się po kilku godzinach.

Fakt to prawda, ale enchant według mnie to max 12 przy szansie ~66%, atrybuty max 4lvl, a stony dropiące często z mobów, często to znaczy hmm z szansą z 50% - nie będzie problemów, że ktoś nie może innego dogonić, ale jednak troszke będzie trzeba pofarmić na wbicie do każdego parta 3 elementów. Attri Crystale z RB z szansą max 0.5% jak ktoś pisał i randomowy drop kamyków. Moby mocne - też ktoś to pisał, żeby nie stawiać bota, a także osłabiony Vampiric Claw, i buff vampir na mobach z których się farmi. Czemu? Denerwujące, jak bijesz necro a ten sie vampirem wydrainuje na mobach, to samo z daggerem, który 2 krytami ma full hp. Na razie z głowy przyszło mi tyle, jak mi się coś przypomni to dopiszę. Mam nadzieję, że pomogłem choć troszkę :)


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 05, 2011, 09:52:17 am »
Weź pod uwagę na to iż serwery kompletnie bez elementu "farmy" nudzą się po kilku godzinach.
Myślałeś nad Foundation? itamsami beda na serwerze


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 05, 2011, 07:34:12 pm »
i co z tym serverem??


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: [Zapowiedź] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 06, 2011, 09:58:03 am »
Ważna sprawa, Serwer będzie na kronice Freya, postanowiłem zaktualizować moje pliki.

Nie wiem, czy wyjdzie Ci to na dobre, ale Twoja sprawa ;) gl
Czyli vespery niech nie beda bardzo trudne do zdobycia żeby trzeba było troszkę pofarmić na nie ,  zrób podział np top weapony s84 i armory Elegi  z Valakasa/Tharasa a Eq mid S84 Vorpal i bronie s84 żeby leciały z jakiegos customowego Zakena/QA/Tezz. Bo mnie wkurzają osobiście armory elegi ktore jak są na duzym +++ oraz jak jest ich duzo nie gra sie juz tak fajnie a jak bedzie kilka setów Vorpala/Elegi i broni s84mid/top to beda one towarem egzotycznym tak jak miał to na mysli  NC soft.


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 06, 2011, 04:54:28 pm »
matim, zmień w bannerze strony "best choose for you" -> "best choice for you", bo angielskie community troche z pobłażaniem podchodzi do takich błędów. najlepszy wybrać dla ciebie, a najlepszy wybór dla ciebie :p
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 06, 2011, 07:51:45 pm »
matim, zmień w bannerze strony "best choose for you" -> "best choice for you", bo angielskie community troche z pobłażaniem podchodzi do takich błędów. najlepszy wybrać dla ciebie, a najlepszy wybór dla ciebie :p

Dzięki, poprawione.

Strona uległa dosyc sporym poprawą, zaczynam wrzucac większośc informacji.

Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w tworzeniu grafiki, w celu stworzenia paru baenerów lub jakieś loga (w celach reklamowych)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 06, 2011, 07:57:06 pm »
wrzuc strone w pierwszy post :P

p.s.
szkoda ze muzyke wylaczyles :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 06, 2011, 09:05:03 pm »
Nie jest wyłączona, tzn jest w ten sposób że nie uruchamia się sama bezpośrednio po starcie, niektórych może to drażnic.

Cytuj
wrzuc strone w pierwszy post :P

No tak, dodałem - dzięki.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 09:07:41 pm wysłana przez Matim »


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 07, 2011, 04:57:40 pm »
Mysterious Elven Ruins Mod:



There may be only one party inside at the same time. You can stay there only for ten minutes, after this time your party will be teleported back.



1) Only Party Leader may use teleport button

2) You need party with 5 members at least

3) Each member should be level 82 or above



2. Everything is well described in game (nice tutorial about how does it work etc)





3. If this loction is not empty (another party is inside, there is proper info)



If location is not empty, nobody may enter, after 10 minutes, party will be teleported back, and location will be empty again. By default, there are spawned 50 monsters (randomly) and only one has treasure, players goal is to find and kill this "special" monster - they have to do it fast, they have only 10 minutes. They may enter once again, but there will be new, different position of Monsters, also special monster with treasure will be selected again.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 07, 2011, 05:03:12 pm »
Lepsze by było, gdyby o wejściówkę tam trzeba było walczyć. Coś w stylu 'wyzwij te party aby wejść do środka' to może głupie więc.. lepsze by było, gdyby ten npc pojawiał się co pół godziny Czyli o powiedzmy 17 ; 17:30 ; 18 ; 18:30 by nie było tak, że ciągle jeden klan to farmi + możliwość zabicia drugiego clanu przed wejściem do środka.

Tylko że.. aby to fajnie działało, musiało by tam być 'siege zone' czy coś w tym stylu że all mają flage - by można było się bić bez PK. Bo jestem pewien, że teraz dużo PT tam będzie chodziło ale tylko po to by jakoś tam wejść spamując wejście - a tak, będzie można się o to bić - Co jest niezbędne na pvp serverach.

Co Ty na to?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 07, 2011, 05:05:57 pm »
Nom tak, jakiś element PvP muszę tam wpakować koniecznie.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 07, 2011, 05:11:57 pm »
Imo takie rozwiązanie jak podałem było by najlepsze, tylko czy umiałbyś coś takiego zrobić? ;p I co o tym myślisz.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 07, 2011, 05:13:40 pm »
Nom to nie jest problem.. nie wiem muszę jeszcze trochę nad tym pomyśleć.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 3

  • 19783
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 07, 2011, 09:00:33 pm »
podoba mi się twój pomysł Rickert. Farm zone do którego można wejść co 30minut. Dobrze by było gdyby pt które już tam farmią po 30 min zostały wywalone i znów musieli walczyć o wejście.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 07, 2011, 09:01:44 pm »
Nom pasowało by aby jakaś osoba to dokładniej opisała, jak by ta walka miała wyglądać.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [Projekt][L2J] L2Ephion Gracia Epilogue PvP, wprowadzenie - pomysły, opinie
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 07, 2011, 09:05:11 pm »
No przecież mówię. Powiedzmy, że jest już party w środku, wlazło o tej 21:00 i może być tam przez 10min. Kończy się czas - wywala pt do miasta/przed npc. Zone na której jest spawnięty ten NPC to Siege zone - dzięki czemu możesz się od razu bić bez pkowania. PT które chce wejść do środka musi po prostu wygrać miejscówkę - tak samo jak na lov rate - chcesz mieć dobre miejsce do farmy - to walczysz o nie.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted