Witaj
Gość

Wątek: l2darkomen x22 freya 12.01.11  (Przeczytany 20215 razy)

  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 21, 2011, 03:35:49 pm »
ja tylko qq dopóki nie będe miał vesper/moiraia :D bo w tych a gr to na prawdę łuk jest nie do grania.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

  • stary wyjadacz
Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 23, 2011, 11:00:20 am »
gmi stale pracują na serwerze biorą pod uwagę opinie szarych ppl , naprawiają na bieżąco bugi (to nie takie pierdolenie tylko rlly ^^)

1400 on-line wczoraj


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 23, 2011, 11:05:03 am »
gmi stale pracują na serwerze biorą pod uwagę opinie szarych ppl , naprawiają na bieżąco bugi (to nie takie -_-' tylko rlly ^^)

1400 on-line wczoraj
Dodam jeszcze tylko ze tych bugów nie ma dużo i to nie jakieś większe(poważne) bugi  8)
Zapraszam naprawde fajny serwer.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 11:06:54 am wysłana przez hubert123 »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:51:11 pm »
Witam,

Czy na serwerze jest mod na mana poty? Czy trzeba robić ładowarkę?

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:58:57 pm »
Server prezentuje sie bardzo dobrze. Trzeba wbic :D pobieram freye


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:06:53 pm »
Server prezentuje sie bardzo dobrze. Trzeba wbic :D pobieram freye


Poza Onlinem, .... lolratami, które pozwalają graczowi grającemu po 10h dziennie w tydzień osiągnąć wszystko prócz epiców i tw jewellsów.

TEN serwer nic nie oferuje.


Bugi na bugach, w miarę do działą do 78, potem tragedia.... brak ekonomii, brak silnych klanów, brak balansu.



Robisz Slh/Spellhowera dobijasz 83 i jedziesz ALL.


Za kilka dni będzie koniec miesiąca = Hero, +4x codexów i już takich osób nikt nie przegoni, chyba że Ci zwolnią tempa :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 23, 2011, 07:26:31 pm »
Jak na l2j serwery jest wporządku. Z nukami na początku zawsze tak jest rolf;p. Jedne klany powstaja inne sie sypią, a grubych klanów póki co nie ma. Nie ma jak tego dowieść i myśle, że to nie wada xD Jedni lubią raty x1 inni x1000 to o dorabianiu sie wspominać gdzie napisany jest rate jest hmm no no zbędne?:D No na innym serwerze jak ktoś zostaje hero to napewno mniej kodeków dostanie i nie będzie dysbalansu rolf xaoxaoxaxao :SS:D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 07:31:51 pm wysłana przez FokuSs »
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 23, 2011, 07:49:17 pm »
L2J jak każdy inny - tylko ta Freya ;/ A klany jak klany żadnych większych nie widać, a jak są to skompletowane z randomów i raczej troche czasu takie będą jeszcze. Rynek też póki co wolno się rozwija.
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:52:23 am »
Dziś od około 15 zacząłem grać na tym serku, póki co oprócz mega wkurzającego geodety wszystko wydaje się być ok.
Dobiłem 78 lvl, ubrałem się w a grady. Nie wiem czy działają wszystkie questy z wyższych lvl.
Czy ktoś ma tak samo - od czasu do czasu moja postać się klinuje i tylko restart gry pomaga.

Jest sporo osób przekoksanych, jednak zdecydowana większość biega jeszcze w A gradach. Na rynku kilka rzeczy S80 do sprzedania ale ogólnie to posucha.

Pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 24, 2011, 02:02:28 am »
Dziś od około 15 zacząłem grać na tym serku, póki co oprócz mega wkurzającego geodety wszystko wydaje się być ok.
Dobiłem 78 lvl, ubrałem się w a grady. Nie wiem czy działają wszystkie questy z wyższych lvl.
Czy ktoś ma tak samo - od czasu do czasu moja postać się klinuje i tylko restart gry pomaga.

Jest sporo osób przekoksanych, jednak zdecydowana większość biega jeszcze w A gradach. Na rynku kilka rzeczy S80 do sprzedania ale ogólnie to posucha.

Pozdrawiam


Wbijasz 80+, zrób nukera i ciuraj kaskę na queście na PI.


 
Jak na l2j serwery jest wporządku. Z nukami na początku zawsze tak jest rolf;p. Jedne klany powstaja inne sie sypią, a grubych klanów póki co nie ma. Nie ma jak tego dowieść i myśle, że to nie wada xD Jedni lubią raty x1 inni x1000 to o dorabianiu sie wspominać gdzie napisany jest rate jest hmm no no zbędne?:D No na innym serwerze jak ktoś zostaje hero to napewno mniej kodeków dostanie i nie będzie dysbalansu rolf xaoxaoxaxao :SS:D



Szczególnie jak Heart of Peargio na Lvlu 58 Ola leczy za 60% hp instant 8x Party.


L2J jak każdy inny - tylko ta Freya ;/ A klany jak klany żadnych większych nie widać, a jak są to skompletowane z randomów i raczej troche czasu takie będą jeszcze. Rynek też póki co wolno się rozwija.


Nawet Remedy Quita, z BMF gra tylko parę osób tak naprawdę reszta ciupie w LoLa albo inne LoL gry.




Wbijasz z kolegą on robi maga+OL na boxa, a Ty na spoilu lejesz i robicie w weekend sety albo s80 albo morai - co kto woli, dla nuka ofc Morai lepszy.


Serwer byłby grywalny ale brak klanów na horyzoncie jest poważanym problemem. Imo drugi Aden Gate x15 z tym, że jest jeszcze łatwiej.



No na innym serwerze jak ktoś zostaje hero to napewno mniej kodeków dostanie i nie będzie dysbalansu rolf xaoxaoxaxao :SS:D

Jak zaczniesz od Slh dostawać po 20 tysięcy to zobaczysz dysbalans, na innych serwerach gra toczy się inaczej. Nie ma takich buffów itd. ....

RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:26:45 pm »

Cytuj
Nawet Remedy Quita, z BMF gra tylko parę osób tak naprawdę reszta ciupie w LoLa albo inne LoL gry.

Taaa skąd masz takie info ze remedy quita??
Poco piszesz coś czego nie wiesz?? No ale przecież ty wiesz lepiej skaczesz z serwera na serwer ;p




  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:30:33 pm »
Z tego co widziałem już Remedy i tak coraz mniej jest... Draga też już rzadko widuje na serwerze. Nie wiem jak tam u Auerusów..
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 24, 2011, 05:58:53 pm »
AureuS sie pokruszył xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 24, 2011, 06:57:07 pm »
AureuS sie pokruszył xD

ktory to juz raz? :oops:
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 24, 2011, 07:00:14 pm »
Po raz enty... Trochę polaków już zaczyna się wykruszać...
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 24, 2011, 07:41:47 pm »
gdyby ogarneli SB, bylby to idealny serverek na przeczekanie do Dex'a, Asylum, czechgamers, czy tez EX a tak? no coz... :(
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

    • http://bodzio650.wrzuta.pl/sr/f/4shfgQ6o71h/mini_czolg
Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 25, 2011, 08:14:42 am »
on li ne online  jak dziki na szyszki a to ze polowa q nie dziala geo do dupy  to juz nie wazne  wazne ze poszlo 800 osob z braku laku i serwer piekny  zalosne
Człowieku , naucz się pisac bo nie  da rady cię zrozumiec ...  :oops:

---------------------------------------------------------------------------------------------
Serwerek fajny gdyby nie to że spaliłem 2 klaty moiraia :D
a tak to spoko online gdziesz ok 1,5k z boxami i oflajn szopami a tak to coś kolo 700  :] i z dnia na dzień rosnie :D
---------------------------------------------------------------------------------------------
AureuS sie pokruszył

ktory to juz raz? :oops:
loo a zapomniałeś jak na draconisie TB/AM/IW dostawali wpierdol od Aureusów ?:)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aureus się nie pokruszył ---> Gówno prawda  :]
==========================================================
A ty mi1ako który to już serwer krytykujesz bo ci " nie wyszło " :) i z którego to już zquitowałeś ?:)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 08:20:08 am wysłana przez Leo Czołgista »


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 4

  • :)
    • ew
Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 25, 2011, 03:04:32 pm »
gmi stale pracują na serwerze biorą pod uwagę opinie szarych ppl , naprawiają na bieżąco bugi (to nie takie -_-' tylko rlly ^^)

1400 on-line wczoraj

Serwer nawet fajny.Co do GMa albo admina to nie było ich na serwie już z 5 dni.Na forum notka że mu się komp zepsuł.Online zawyżony, pokazuje 1500 w rzeczywistości jest 700 (wystarczy odpalić L2Net i luknąć).Kilka polskich klanów było, ale jak zobaczyli ruskich w moirai i vesperach, uciekli.Została garstka niedopitków, którzy dostają w dupę od ruskich i rumunów.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 25, 2011, 03:32:41 pm »
Klanów troche jest, i mniejszych i wiekszych. Moze i sa to zbiorowiska randomow ale kazdy z nas, ktory tam gra albo na innym mniej znanym serverze jest w pewien sposob randomem. Chyba nie myslicie ze jakis factor klan pofatyguje sie na server tego typu...  A to ze Polacy zaczęli qutiowac bo zobaczyli ruskow to ładna bajka... Takie gadanie o randomach... a kto z nas tutaj nim nie jest?


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 25, 2011, 06:00:19 pm »
Cytuj
loo a zapomniałeś jak na draconisie TB/AM/IW dostawali wpierdol od Aureusów ?:)

ile razy jeszcze macie zamiar poruszac ten watek [ex Aureus members] ?^^ zabawne ze kazdy kto zyje ta "chwila" zapomina o tym ze Aureus gralo od poczatku servera a my wbilismy sie po 2 miesiacach  :oops: ale coz nie dziwie wam sie  :bump:
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 1

  • Dwarf Power
Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 25, 2011, 07:52:51 pm »
Pograłem chwile - do 50 lvla, i uważam że rate adeny jest za mały, nie stać mnie było nawet na bron/armor c. Biegałem w armorze no gr i broni d  :( Nie polecam.
Pzdr, Widel



  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 25, 2011, 07:54:53 pm »
@Saw
Online zawyżony, pokazuje 1500 w rzeczywistości jest 700 (wystarczy odpalić L2Net i luknąć).


Aż sam dziś odpale L2Neta i się przekonam. Jak się uda to jeszcze dziś wrzuce screena.
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:20:09 am »
Odkąd gram online wieczorem nie przekroczył 800, w ciągu dnia jest około ~500.


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

    • http://bodzio650.wrzuta.pl/sr/f/4shfgQ6o71h/mini_czolg
Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:31:29 pm »
Cytuj
loo a zapomniałeś jak na draconisie TB/AM/IW dostawali wpierdol od Aureusów ?:)

ile razy jeszcze macie zamiar poruszac ten watek [ex Aureus members] ?^^ zabawne ze kazdy kto zyje ta "chwila" zapomina o tym ze Aureus gralo od poczatku servera a my wbilismy sie po 2 miesiacach  :oops: ale coz nie dziwie wam sie  :bump:
Aureus nie grał od początku ;S
a po 2 tb i wasze pr0 ally wbiło tydzień czy dwa po aureusach bo nie bylo rozdania hero jesio :]


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: l2darkomen x22 freya 12.01.11
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 26, 2011, 03:42:08 pm »
Cytuj
loo a zapomniałeś jak na draconisie TB/AM/IW dostawali wpierdol od Aureusów ?:)

Ile razy jeszcze macie zamiar poruszac ten watek [ex Aureus members] ?^^ zabawne ze kazdy kto zyje ta "chwila" zapomina o tym ze Aureus gralo od poczatku servera a my wbilismy sie po 2 miesiacach  :oops: ale coz nie dziwie wam sie  :bump:
Aureus nie grał od początku ;S
a po 2 tb i wasze pr0 ally wbiło tydzień czy dwa po aureusach bo nie bylo rozdania hero jesio :]



Wasz pro Auresus by się przed 1nym konkretnym PT z RPG ugnął, no nawet Thunderza party winno was zmieść.
Poza tym obydwoje dobrze wiemy, że w grze osiągnąłem więcej niż Ty, a sam zmieniasz serwery co chwilę.  Auresus może sobie pograć tylko na low serwerach na innych nawet takich jak Cerberus nie miałby szans.



Dlaczego Auresus jest drodzy państwo małym klanem?
Otóż Auresus to klan braci Rox3r i Dzudzaka, klan z zasadami jak to mówią, ludzie za party lidera, party lidera za jego członków - tak wygląda rozdawanie np. Epicków.


Miałem o was Dzudzak lepsze zdanie, ale śmiech na sali był, nie nie wtedy kiedy zaczęła Ci się sesja, szaka za swoje durnoty poleciał i dunno co zrobiliście(quit z klanu), to nie jest powód, ale to że macie takich członków(ze swoim wiekiem aqis by Cię nie przyjęto nawet do lol polaczkowego klanu Viza, który apropo w parę osób - nawet nie całe pt zabijał was bez problemu) - tak odnośnie waszego skilla core squadu.



Nie obrażaj mi tutaj użytkowników, Tylko dlatego że piszą prawdę, L2net = prosty program, gdybym miał więcej czasu(bo wiesz, nie chodzę do gimnazjum tylko do LO i jest sporo pracy) to bym Ci sprawdził i pokazał ile Twoja słowa są warte.
Nie żeby mnie obchodziło twoje zdanie czy coś w ten deseń.


Odkąd gram online wieczorem nie przekroczył 800, w ciągu dnia jest około ~500.

True


@Saw
Online zawyżony, pokazuje 1500 w rzeczywistości jest 700 (wystarczy odpalić L2Net i luknąć).


Aż sam dziś odpale L2Neta i się przekonam. Jak się uda to jeszcze dziś wrzuce screena.


Gdyby nie dysbalans to by uszło - btw dobry sposób na reklamę


Pograłem chwile - do 50 lvla, i uważam że rate adeny jest za mały, nie stać mnie było nawet na bron/armor c. Biegałem w armorze no gr i broni d  :( Nie polecam.

Jak byś zrobił Quyest na s80 były(teraz to quest na kasę) to byś po kilku/nastu godzinach zobaczył w swoim ekwipunku około 800.000.000 adenki.


Cytuj
loo a zapomniałeś jak na draconisie TB/AM/IW dostawali wpierdol od Aureusów ?:)

ile razy jeszcze macie zamiar poruszac ten watek [ex Aureus members] ?^^ zabawne ze kazdy kto zyje ta "chwila" zapomina o tym ze Aureus gralo od poczatku servera a my wbilismy sie po 2 miesiacach  :oops: ale coz nie dziwie wam sie  :bump:

No, ale przecież to nie ma żadnego znaczenia, a już szczególnie na L2J gdzie dobrze podbity skill i jedziesz przed siebie nawet nie patrzysz co się dzieje.


Klanów troche jest, i mniejszych i wiekszych. Moze i sa to zbiorowiska randomow ale kazdy z nas, ktory tam gra albo na innym mniej znanym serverze jest w pewien sposob randomem. Chyba nie myslicie ze jakis factor klan pofatyguje sie na server tego typu...  A to ze Polacy zaczęli qutiowac bo zobaczyli ruskow to ładna bajka... Takie gadanie o randomach... a kto z nas tutaj nim nie jest?


Szkoda tylko, że nic nie ma konkretnego. Remedy odejdzie na bank i to każdy wie(a wie to zapewne sam lider, koniec końców "przygotowujecie się do CP"




Cytuj
Nawet Remedy Quita, z BMF gra tylko parę osób tak naprawdę reszta ciupie w LoLa albo inne LoL gry.

Taaa skąd masz takie info ze remedy quita??
Poco piszesz coś czego nie wiesz?? No ale przecież ty wiesz lepiej skaczesz z serwera na serwer ;p




Nie chcę de tego słyszeć od klanu, który osiągnął tak wiele.









//////////////////// (proszę o stosowny szacunek do drugiej osoby, bo tak swoją drogą mi się nie podobają teksty typu "kur....")
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 03:45:00 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON