Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}  (Przeczytany 68168 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:50:56 am »
Pompa z ciebie smieciu. Domyslam sie online po tym, ze 2 duze serwery startuja na podobnych ratach w prawie tym samym czasie.

KKthxbai.

lmao, ogarnij człowieku, że ci tutaj startują z całkiem inną kroniką. A uwierz, że razem są mocni i online będzie.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:05:03 am »
Pompa z ciebie smieciu. Domyslam sie online po tym, ze 2 duze serwery startuja na podobnych ratach w prawie tym samym czasie.

KKthxbai.
To pompa z ciebie retardzie porównywać Freye do GE. Keep going.

Zresztą duuużo ludzi(sami polacy) chcą grać na dementi, a Assasin też miał swoich 'fanboi' dzięki którym mieli jednak te 300 online. Mają dobrą reklamę, jak i kronikę oraz raty - obserwując polską społeczność grającą na privach to GE > Freya dla nich.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 01:06:56 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:22:32 am »
Aha, bo w pvp 3 resisty w armorze a jeden to nie różnica, selfownuj dalej tardzie.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:48:29 am »
Nie chciałbym się wżynać w płomienną dyskusję, ale polecałbym przejrzeć patch notes freyi. Myślę, że może się to okazać pomocne w zrozumieniu niektórych faktów.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:52:10 am »
Aha, bo w pvp 3 resisty w armorze a jeden to nie różnica, selfownuj dalej tardzie.

Widze ze mozgu to Ty nie posiadasz.
Tak masz racje, tez nie lubie 3 resistow w armorze, ale wole biegac z nimi i miec pvp niz biegac z 1 resistem i nie miec sie z kim bic.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:52:40 am »
Nie chciałbym się wżynać w płomienną dyskusję, ale polecałbym przejrzeć patch notes freyi. Myślę, że może się to okazać pomocne w zrozumieniu niektórych faktów.
/eot
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:56:33 am »
Aryus
Nie chcę się rozpisywać bo mam wrażenie, że jesteś i tak głuchy na moje argumenty. Przejrzyj proszę patch notes Freyi, gdy poznasz różnice pomiędzy oboma kronikami dużo łatwiej będzie Ci zrozumieć, że kronika ma znaczenie przy wyborze servera. Z pewnością znajdą się ludzie, którzy bez względu na kronikę wybraliby L2 Asylum (bądź analogicznie - L2 DEX), jednak dla dużej masy graczy kronika stanowi cały czas istotny element rozgrywki.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 23, 2011, 03:52:24 am »
Aryus
Nie chcę się rozpisywać bo mam wrażenie, że jesteś i tak głuchy na moje argumenty. Przejrzyj proszę patch notes Freyi, gdy poznasz różnice pomiędzy oboma kronikami dużo łatwiej będzie Ci zrozumieć, że kronika ma znaczenie przy wyborze servera. Z pewnością znajdą się ludzie, którzy bez względu na kronikę wybraliby L2 Asylum (bądź analogicznie - L2 DEX), jednak dla dużej masy graczy kronika stanowi cały czas istotny element rozgrywki.

Nie tłumacz osobie która wyraźnie myli l2 z cs czy coś w ten deseń ;) Dla niej im większy online, tym mniej myślenia bo ktoś pomoże/sprzeda/wydropi przy okazji losowego raidu, zawsze też dużo większa szansa że wpadnie się na jeszcze słabszego, a jak nie - w każdej chwili można pójść gdzie na pewno trafi się ofiara albo sześć ;) Niestety takie osoby nie radzą już sobie w trudniejszych warunkach, bo l2 nie jest aż tak prostą grą jak im się wydaje :)
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 23, 2011, 06:16:08 am »
Chyba cie -_-'. Wlasnie o to chodzi ze im powazniejszy serwer, tym wiecej online. Co za tym idzie WIECEJ DOBRYCH KLANOW, z ktorymi mozna sie bic o zamki,epiki,siege itd. Wlasnie z tego wzgledu factor(dobry) pojdzie predzej na dexa niz na asylum.
Widze ze randomy nadal beda randomami i nigdy tego nie zrozumieja.


Zreszta szponiasty nie dziwie sie ze to napisales, sam reklamowales jakis lolserwer z niskimi ratami mianujac go najlepszym, a i tak mial tylko~500 online.

"Factor" w większości idzie za resztą factorów xD A factory idą gdzie szybciej da się wyposażyć z góry wybraną pod kronikę klasę do "ownowania". Gorzej jak trzeba zacząć myśleć samemu i trafi się na niefactorowy zbalansowany serwer. A zresztą, jak takiś pro to proponuję wyzwać któregoś hero np. z mojego low rate. Obawiam się że może to jedynie potwierdzić jaki z ciebie factor xD
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 06:23:41 am wysłana przez szponiasty »
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:50:12 pm »
Przy 1k online na serverze gra się już całkiem przyjemnie, rzecz jasna dla niektórych prawdziwa gra zaczyna się dopiero przy 5k online (nie potępiam, co kto lubi). Dla mnie gdy online przekracza 1000 nie ma już żadnego problemu z PvP. Proszę nie mówić bzdur, że jest to śmiesznie niski online i nie odczuje się l2 bo jest to nieprawda. Grałem na EX'ie gdzie był podobny online, jak również Dementi, gdzie także online przekraczał 1k. Oba te servery cechowały się łatwością w znajdowaniu PvP. Oly również kręciło się dość często, zaś bitwy o zamki czy epiki należały do bardzo popularnych. Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych mass PvP, w którym uczestniczy "tylko" 200 graczy to nie prawdziwe l2, jednak dla wielu jest to wystarczająca suma (a mi to nawet pasuje, więcej mój komp nie uciągnie;p)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:01:54 pm »
1000 + Laner, ale graczy. Aktualnie jak jest na tego typu serwerach 1000 online to w tym znajduję się (300 shopów, 300boxów :P)


Na PvP wystarczy 200+ graczy(mowa o siege) czyli graczy, podkreślam GRACZY musi być z 800+, żeby taki wynik osiągnąć. (wiadomo - różne klany, lvle, sprzęt)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:49:40 pm »
1000 + Laner, ale graczy. Aktualnie jak jest na tego typu serwerach 1000 online to w tym znajduję się (300 shopów, 300boxów :P)


Na PvP wystarczy 200+ graczy(mowa o siege) czyli graczy, podkreślam GRACZY musi być z 800+, żeby taki wynik osiągnąć. (wiadomo - różne klany, lvle, sprzęt)

Zarówno na Dementi jak i exie (przypominam, że DB off) w mass PvP często uczestniczyło 200 graczy. Dla mnie jest to zdecydowanie wystarczająca liczba. Jak już mówiłem, dla niektórych, może to być za mało. Kwestia gustu.
Rozumiem, gdy krytykuje się server mający 200 online, bo tam naprawdę nie da się grać w prawdziwe L2. Jednak gdy licznik przekracza już tą magiczną barierę 1k można śmiało doświadczyć L2.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:52:01 pm »
1000 + Laner, ale graczy. Aktualnie jak jest na tego typu serwerach 1000 online to w tym znajduję się (300 shopów, 300boxów :P)


Imo na dementii brakło dobrych klanów.
Na PvP wystarczy 200+ graczy(mowa o siege) czyli graczy, podkreślam GRACZY musi być z 800+, żeby taki wynik osiągnąć. (wiadomo - różne klany, lvle, sprzęt)

Zarówno na Dementi jak i exie (przypominam, że DB off) w mass PvP często uczestniczyło 200 graczy. Dla mnie jest to zdecydowanie wystarczająca liczba. Jak już mówiłem, dla niektórych, może to być za mało. Kwestia gustu.
Rozumiem, gdy krytykuje się server mający 200 online, bo tam naprawdę nie da się grać w prawdziwe L2. Jednak gdy licznik przekracza już tą magiczną barierę 1k można śmiało doświadczyć L2.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 23, 2011, 05:30:46 pm »
Chyba po raz pierwszy się zgodzę z Władorem ;o Między GE, a Freya jest dość spora różnica co wystarczy zobaczyć w patch notes Freyi.
Od jakiegoś czasu właśnie szukam czegoś na Epi do x10 max, a że na horyzoncie nic ciekawego nie ma (jedynie co Angakaran, ale tam już online raczej nie przekracza 100) pozostaje mi czekać do końca lutego, a w między czasie pobawić się na lolFreyi.
EU Retail - Franz - 2007-2009 - sold

01.04.2011 - L2Ex x5

81 EE - Sold


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 23, 2011, 05:54:45 pm »
Myślę, że na Asylum 1k+ online będzie spokojnie, więc o PvP trudno nie będzie, tak jak już Laner wspominał przy 1k nawet na DB +offline shopy można spokojnie je znaleźć, na CSy również znajduję się już odpowiednia ilość graczy co by uciągnąć mógł przeciętny komp. Na oli też nie ma co narzekać, walki odbywają się nawet na 10+ arenach.  Raty x7 w GE to wcale nie jest tak mało jak niektórym się zdaje, w miesiąc po 3-4h dziennie spokojnie można wbić nobla. A na takich serwach x15 to ludziom dosyć szybko nudzi się gra, więc i online spada.


  • Wiadomości: 145

  • Pochwał: -3

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 25, 2011, 09:22:28 am »
Myślę, że na Asylum 1k+ online będzie spokojnie, więc o PvP trudno nie będzie, tak jak już Laner wspominał przy 1k nawet na DB +offline shopy można spokojnie je znaleźć, na CSy również znajduję się już odpowiednia ilość graczy co by uciągnąć mógł przeciętny komp. Na oli też nie ma co narzekać, walki odbywają się nawet na 10+ arenach.  Raty x7 w GE to wcale nie jest tak mało jak niektórym się zdaje, w miesiąc po 3-4h dziennie spokojnie można wbić nobla. A na takich serwach x15 to ludziom dosyć szybko nudzi się gra, więc i online spada.

Ja daję głowę, dwie ręce i jedną nogę, że 1k jednak nie będzie, kto miał rację czas pokaże.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 25, 2011, 11:37:53 am »
Widze ze Polak tak samo na pl serwerze jak i na forum o nim słownictwo ma wyraziste. Plus serwera to GE, na pewno l2j Dex i Czechgames co cwansi skorzystaja z bugów (dex jest przodownikiem). Na GE da sie grac w 1000 online pod warunkiem ze ustawi sie mała szanse wchodzenia kamyków w bronie i armory żeby na HB ludzie sie tłukli. No i uesty na HB sprawdzic zeby wilkami przez drzwi nie przebiegali, i szanse itemka ograniczyc a wtedy jak na Barakielu będa sie lać pod instancją. Freya niestey l2j na razie u ruskich jakos to ogarneli. Tu każdy sobie stara sie radzić a skutek ? Jakby serwer teraz ruszył a na dex albo Czeh duze online by sie pojawiło ludzie odejda wiec szkoda marnowac pracy i lepiej przeczekać. Freya ma to do siebie ze tam nawet na 3k online jak sie rozejda po instancjach cięzko wara znaleźć. Dlatego Gracja jest idealnym rozwiazaniem na 1k + online.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 25, 2011, 08:00:05 pm »
Ja daję głowę, dwie ręce i jedną nogę, że 1k jednak nie będzie, kto miał rację czas pokaże.

Online napewno bedzie ponad1k. Lecz moge sie zalozyc ze jakby raty byly wieksze od 7to online bylby jeszcze wiekszy ;]


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 25, 2011, 09:38:13 pm »
Ja daję głowę, dwie ręce i jedną nogę, że 1k jednak nie będzie, kto miał rację czas pokaże.

Online napewno bedzie ponad1k. Lecz moge sie zalozyc ze jakby raty byly wieksze od 7to online bylby jeszcze wiekszy ;]
a ja sadze ze te raty sa idealne , nie za male nie za duze takie w sam raz , przynajmniej dla mnie ;)


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:16:41 am »
Na assassinie przy takich ratach dalem rade zrobic w 5 dni 81/75/75/75 + nobless
Nie ma o czym mówić raty są ok


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:38:33 am »
Na assassinie przy takich ratach dalem rade zrobic w 5 dni 81/75/75/75 + nobless
Nie ma o czym mówić raty są ok

To szkoda mi cie :D Co to za przyjemność gry jak wegetujesz przed kompem z domu nie wychodzisz a o życiu już nie wspomnę :D a raty mogły by być nawet mniejsze.
To nie kwestia samego nolife, trzeba wziąć pod uwage , na miejscówkach z graci epilogue jest taki exp że mała bania


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:17:33 pm »
,,Na assassinie przy takich ratach dalem rade zrobic w 5 dni 81/75/75/75 + nobless ,,



W to ci nigdy nie uwierze,  grajac nukiem 2 dni 24h/2 wyciagniesz 76 lvl (+woreczek smietanki),  a gdzie reszta sie zmiesci w tych 3 pozostalych dniach te 3 suby no i od 76 do 81 lvl.
zrob edit posta ;p


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 26, 2011, 02:33:58 pm »
Na assassinie przy takich ratach dalem rade zrobic w 5 dni 81/75/75/75 + nobless
Nie ma o czym mówić raty są ok

Nie ma jak się troszkę poprzechwalać :).

Z tego co widzę na stronie rusza coś z testami na serverze.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 26, 2011, 02:57:41 pm »
,,Na assassinie przy takich ratach dalem rade zrobic w 5 dni 81/75/75/75 + nobless ,,



W to ci nigdy nie uwierze,  grajac nukiem 2 dni 24h/2 wyciagniesz 76 lvl (+woreczek smietanki),  a gdzie reszta sie zmiesci w tych 3 pozostalych dniach te 3 suby no i od 76 do 81 lvl.
zrob edit posta ;p
Nie musze robić edit posta odpalasz jakiegos dd typu tyr destro do tego bd / sws podpinasz main'a jako leechera i nie jest to żaden problem


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 26, 2011, 03:57:16 pm »
,,Na assassinie przy takich ratach dalem rade zrobic w 5 dni 81/75/75/75 + nobless ,,



W to ci nigdy nie uwierze,  grajac nukiem 2 dni 24h/2 wyciagniesz 76 lvl (+woreczek smietanki),  a gdzie reszta sie zmiesci w tych 3 pozostalych dniach te 3 suby no i od 76 do 81 lvl.
zrob edit posta ;p
Nie musze robić edit posta odpalasz jakiegos dd typu tyr destro do tego bd / sws podpinasz main'a jako leechera i nie jest to żaden problem


Nierealne. Chyba, że :


SE+BD+ DESKA (zakładając, że da rade zbierać duże trainy) ... i nie wiem jak stary na odpowiedniki x15 Interlude wkoksałem jeszcze subki, zrobiłeś woreczki, questa.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON