Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}  (Przeczytany 68174 razy)

  • Wiadomości: 264

  • Pochwał: 0

  • No i co?
Odp: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #450 dnia: Kwiecień 07, 2011, 04:29:19 pm »
Czytam i czytam...

ONYX2 - napisz proszę czemu tak reklamujesz ten Asylum? :)

Widać gołym okiem nie wczytując się mocno że, pomijając GE>FREYA dla Ciebie, to Ty cały czas naciskasz na EX i wypowiadasz się że, Asylum jest GOOD ;) Jeżeli dla Ciebie Asylum>EX to ok ;) nie naciskaj dalej... Bo tylko twoje posty mi się mocno rzucają w oczy ;) Zapłacili Ci za to czy jak? ;) Graj i ciesz się tym, a znalezione bugi przekazuj GM ;)

Uważasz że, jeżeli Asylum wstaje +5 miechów to on będzie taki zajefajny?

jest wiele zagranicznych serverów GE zapraszam! ;)
Buszek Swintuszek`


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #451 dnia: Kwiecień 07, 2011, 04:48:37 pm »
Nie sądzę ze Asylum bedzie inny, będzie  takim samym serwerem  jak L2Ex i każdy inny l2j tu cudów nie ma. Jak każdy wie l2j to syf. 

A tak na marginesie mogli by mi zapłacić za potrzymywanie dyskusji w tym topku :).

Jak nie wypali Asylum to będę miał alterntywę i pogram na L2Ex lub na offie ale tam to już jest niezła jazda jak serwer jest x1.

Moje posty się rzucają w oczy i będą sie rzucać :) i jestem dzięki temu rozpoznawalny na tym forum :)  heheheh...... Lubie czsami wzbudziać zamęt, mi tam nie zależy na serwerze tym czy innym, lubie podyskutowac z ludźmi, bawi mnie to. A ten topic czy L2ex topic daje mi takie możliwości. Tak egoistycznie zabrzmi reklama mojej osoby działa :). ONYX rządzi hehehe. Gdzie ONYX się pojawia tam drwa lecą  .....

A tak szczerze mam inne wyobrażenie o tej grze. NcSoft wiele zepłuł niż naprawił w tej grze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 05:00:09 pm wysłana przez ONYX2 »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #452 dnia: Kwiecień 07, 2011, 05:05:02 pm »
Nie sądzę ze Asylum bedzie inny, będzie  takim samym serwerem  jak L2Ex i każdy inny l2j tu cudów nie ma. Jak każdy wie l2j to syf. 

A tak na marginesie mogli by mi zapłacić za potrzymywanie dyskusji w tym topku :).

Jak nie wypali Asylum to będę miał alterntywę i pogram na L2Ex lub na offie ale tam to już jest niezła jazda jak serwer jest x1.

Moje posty się rzucają w oczy i będą sie rzucać :) i jestem dzięki temu rozpoznawalny na tym forum :)  heheheh...... Lubie czsami wzbudziać zamęt, mi tam nie zależy na serwerze tym czy innym, lubie podyskutowac z ludźmi, bawi mnie to. A ten topic czy L2ex topic daje mi takie możliwości. Tak egoistycznie zabrzmi reklama mojej osoby działa :). ONYX rządzi hehehe. Gdzie ONYX się pojawia tam drwa lecą  .....

A tak szczerze mam inne wyobrażenie o tej grze. NcSoft wiele zepłuł niż naprawił w tej grze.
jaka jazda na rate 1? na h5 masz lvl 8x w miesiac... ;)


Odp: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #453 dnia: Kwiecień 07, 2011, 05:34:32 pm »

 w L2 grało po kilkadzisiąt tys ludzi na jednym serwerze.

Zejdz na ziemię,kilkadziesiąt tys?

Nie dyskutuje z ludźmi, którzy nie grali od samego początku w l2 i nie wierzą, że faktycznie tylu ludzi garało na offcjalnych serwerach NCSoft jak FRANZ  czy BARTZ itp..... Pewnie nawet nie wiesz, że takie serwery były, ale nie ważne.
Mało wiesz,więcej piszesz,co Ty możesz wiedzieć o mojej grze,kolejny łatwy tekst aby tylko odbić to jako "kontrargument",który nie ma odbicia w rzeczywistości.
Także przybliż nam online na jednym serwerze,gdzie oscylował on do kilkudziesięciu tysięcy..




« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2011, 05:37:22 pm wysłana przez LentroN »


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #454 dnia: Kwiecień 08, 2011, 12:34:27 am »
muahhaah kilkadziesiąt tysięcy  hahaha

wiesz ile to jest? kilkadziesiąt, odnosi się conajmniej do 20 000 = kilka + dziesiąt (dziesiątek tysięcy). w najlepszych czasach eu/na off serwery miały po... 3-4k, no może 5k online? niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę, moja przygoda na ofie była krótka..
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #455 dnia: Kwiecień 08, 2011, 11:39:31 pm »
Proszę od teraz wypowiadać się w tym temacie :)