Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}  (Przeczytany 68175 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 26, 2011, 06:39:26 pm »
To jest nie realne, jak kolwiek chcialby expic na tych ratach, i moge sie zlozyc o kazda sume w pln.
Sam nie raz siedzielem po 20-24 h wiec wiem co pisze.



Dalej nie komentuje bajki pisarzy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 11:32:42 pm wysłana przez lSawa »


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:09:10 pm »
Ja warlordem na assasinie wbilem siebie,sws,se na 79 w 1 dzien od zera
a.k.a Szakalaka

Bot coder!


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 26, 2011, 10:29:55 pm »
Ja warlordem na assasinie wbilem siebie,sws,se na 79 w 1 dzien od zera
Dokladnie nie ma tu co mysleć odpalasz tyrka + bd +wc ew. do tego sws no i maina jako leechera i lvl nie jest problemem


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 26, 2011, 11:24:07 pm »
Chyba cie -_-'. Wlasnie o to chodzi ze im powazniejszy serwer, tym wiecej online. Co za tym idzie WIECEJ DOBRYCH KLANOW, z ktorymi mozna sie bic o zamki,epiki,siege itd. Wlasnie z tego wzgledu factor(dobry) pojdzie predzej na dexa niz na asylum.
Widze ze randomy nadal beda randomami i nigdy tego nie zrozumieja.


Zreszta szponiasty nie dziwie sie ze to napisales, sam reklamowales jakis lolserwer z niskimi ratami mianujac go najlepszym, a i tak mial tylko~500 online.

Selfowned. Jak mozna argumentować swoje posty czyms co nie ma sensu? widze ze pojecie o grze male ...

Cytuj
Widze ze randomy nadal beda randomami i nigdy tego nie zrozumieja.

No wlasnie... samoocena

Po tresci twoich postów i wyzywania wszystkich dookoła wychodzi na to, że masz 9-10 lat + troszke zacofany jestes.  (nie obrażając chorych ludzi)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 11:26:21 pm wysłana przez Trason »


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:04:54 am »
Dziś na serwer testowy Aslyluma zostaniemy wpuszeczeni jako grupa testerów, wczoraj na TS odbyła się rozmowa i z tego co wiem na obecne chwilę testów wszelkie ustawienia na serwerze mają być przystosowane do like retail

Z mojego punktu widzenia na start powinni na serwerze zrobić też dualbox jako zabroniony, i wszystko by już było idelanie, tak jak na serwerach naprawdę powinno być.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2011, 11:16:47 am wysłana przez ONYX2 »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:48:13 am »
Wyłaczyc dualboxa? Da sie to załatwić w inny sposób. Serwer powinien ruszyć w tygodniu a nie na wekend i to np o 1 w nocy gm+1. Sporo maniaków poleci do przodu i mniej dc bedzie. Wiem powiecie ze chcecie byc na starcie ale w ten sposób macie 30% wiecej mobów dla siebie no a zeby nikt nicka nie zajol to ustalic czas rejestracji na stronce pare dni wczesniej np o 20 co da nam obraz 60-70% graczy zainteresowanych serwerem. Druga sprawa ze jak rusza nowy serwer zawsze sa jakies ataki zazwyczaj w wekend hakerzy sie nudza, wiec to tez na plus. Raczej bym sie martwił klikaczami na kraskach do robienia ss, tu przypilnowac troche dac 1 ostrzezenie i masz duala z głowy. Skoro sa bufy do 75 a Gm klikaczy bedzie pilnował na krasiach to nie opłaci sie duala robic tylko pojada z koksem zeby CH kupic. Później dopiero pomysla o boxach. Troche zachodu Gma i masz z głowy 70% dualboxów na starcie.
Daty startów. Pierwszy serwer do sprawdzenia Czechgamers raczej nie widać zainteresowania PL graczy. Dex  koniec lutego. Ten serwer jest trzecim rozwiazaniem (na plus kupa PL) i gdyby ruszył ok 20 lutego, tydzień przed Dexem i nie zaliczy faila to sporo graczy ma szanse z Dexa podebrać. Osobiscie wybiore ten serwer do sprawdzenia ale jak ruszy po Dexie to niestety nie bede miał na to czasu. Brac sie do roboty :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2011, 12:05:12 pm wysłana przez ELFIK »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 27, 2011, 12:31:55 pm »
Wyłaczyc dualboxa? Da sie to załatwić w inny sposób. Serwer powinien ruszyć w tygodniu a nie na wekend i to np o 1 w nocy gm+1. Sporo maniaków poleci do przodu i mniej dc bedzie. Wiem powiecie ze chcecie byc na starcie ale w ten sposób macie 30% wiecej mobów dla siebie no a zeby nikt nicka nie zajol to ustalic czas rejestracji na stronce pare dni wczesniej np o 20 co da nam obraz 60-70% graczy zainteresowanych serwerem. Druga sprawa ze jak rusza nowy serwer zawsze sa jakies ataki zazwyczaj w wekend hakerzy sie nudza, wiec to tez na plus. Raczej bym sie martwił klikaczami na kraskach do robienia ss, tu przypilnowac troche dac 1 ostrzezenie i masz duala z głowy. Skoro sa bufy do 75 a Gm klikaczy bedzie pilnował na krasiach to nie opłaci sie duala robic tylko pojada z koksem zeby CH kupic. Później dopiero pomysla o boxach. Troche zachodu Gma i masz z głowy 70% dualboxów na starcie.
Daty startów. Pierwszy serwer do sprawdzenia Czechgamers raczej nie widać zainteresowania PL graczy. Dex  koniec lutego. Ten serwer jest trzecim rozwiazaniem (na plus kupa PL) i gdyby ruszył ok 20 lutego, tydzień przed Dexem i nie zaliczy faila to sporo graczy ma szanse z Dexa podebrać. Osobiscie wybiore ten serwer do sprawdzenia ale jak ruszy po Dexie to niestety nie bede miał na to czasu. Brac sie do roboty :D

Zgadzam się w 100%. Nie ma sensu zabraniać db, to jest nienaturalne (gracze, którzy chcą grać w cons i tak będą grali w cons, a tak dodatkowo można zachęcić graczy, którzy nie mają z kim w obecnej chwili grać, a dopiero na serverze zamierzają szukać jakiegoś klanu/cons). Poza tym w DB nie ma nic złego, a dzięki rozwiązanie, które zaproponował ELFIK liczba postaci DB będzie bardzo niska.
Także podpisuję się po tym rękami i nogami.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 27, 2011, 01:47:08 pm »
,,Wyłaczyc dualboxa? Da sie to załatwić w inny sposób. Serwer powinien ruszyć w tygodniu a nie na wekend i to np o 1 w nocy gm+1. Sporo maniaków poleci do przodu i mniej dc bedzie. Wiem powiecie ze chcecie byc na starcie ale w ten sposób macie 30% wiecej mobów dla siebie no a zeby nikt nicka nie zajol to ustalic czas rejestracji na stronce pare dni wczesniej np o 20 co da nam obraz 60-70% graczy zainteresowanych serwerem. Druga sprawa ze jak rusza nowy serwer zawsze sa jakies ataki zazwyczaj w wekend hakerzy sie nudza, wiec to tez na plus. Raczej bym sie martwił klikaczami na kraskach do robienia ss, tu przypilnowac troche dac 1 ostrzezenie i masz duala z głowy. Skoro sa bufy do 75 a Gm klikaczy bedzie pilnował na krasiach to nie opłaci sie duala robic tylko pojada z koksem zeby CH kupic. Później dopiero pomysla o boxach. Troche zachodu Gma i masz z głowy 70% dualboxów na starcie.
Daty startów. Pierwszy serwer do sprawdzenia Czechgamers raczej nie widać zainteresowania PL graczy. Dex  koniec lutego. Ten serwer jest trzecim rozwiazaniem (na plus kupa PL) i gdyby ruszył ok 20 lutego, tydzień przed Dexem i nie zaliczy faila to sporo graczy ma szanse z Dexa podebrać. Osobiscie wybiore ten serwer do sprawdzenia ale jak ruszy po Dexie to niestety nie bede miał na to czasu. Brac sie do roboty :D,,




Tez sie z tym zgadzam w 100%


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 27, 2011, 02:27:07 pm »
Jest jasno napisane na forum Asylum - "Server wystartuje jak wszyscy bedą zadowoleni z efektu". Więc nie liczę na to, że server wystartuje w lutym i nie liczę na to ze wystartuje w na początku marca.

Jak ktoś lubi freye idzie na Freye jak ktoś lubi Gracia Epilogue idzie na GE.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2011, 02:40:55 pm wysłana przez ONYX2 »
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 27, 2011, 02:56:54 pm »
yay, podoba mi się podejście admina co do takich spraw: http://l2asylum.com/board/viewtopic.php?f=18&p=65#p65 Nie bawi się w dyskusje bo to chyba żałosne by było.. Ale argumenty graczy pr0, każdy będzie latał z Slh na plecach by podczas pvp zabrać buffa...  :shock:
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 28, 2011, 06:06:37 am »
Jak dla mnie git postawa. Wiedza czego chca. A jak ktos sie zdecyduje na gre slh po mojemu poprostu ma przesrane w mass pvp. Bedzie szedl jako 1-2 cel :D
Zakladam tez ze buffsloty beda retail, wiec ciekawe buffy bedzie mial taki soulhound po 2 SD :D

zreszta bez mana potek, pewnie dlugo sie mana nie pocieszy. AVE mana burn

@up Ludzie czytacie w ogóle co tam plusujecie? Start serwera w nocy ma sie przyczynic do mniejszej ilosci boxow? Ja chyba czegos nie zrozumialem. Chyba normalne ze serwer powinno startowac sie w weekend. I wiecej graczy (autoreklama) oraz admin ma wiecej czasu niz w tygodniu wiec wiecej siedzi w grze ( tak na wszelki wypadek ). A boxy i tak beda o ile admini nie wezma sie do roboty
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 10:05:50 am wysłana przez Szakalaka »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 28, 2011, 11:34:12 am »
Racja, im większy online będzie na starcie tym więcej ludzi zachęci się aby wbić na serwer.


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 29, 2011, 11:58:31 am »
Jesli idzie o steal divinity, cieszy mnie to ze w koncu rusza server gdzie jest normalny reuse a nie zmieniony, aczkolwiek na GE retail chyba bylo 12 sec, ale 12 a 15 to zadna roznica juz tak naprawde. Co do gry SLH wygladalo to mniej wiecej tak (na RPG gralem slh) ze po 1 pvp trwajacym 1-2 minuty mialem kompletnie nowy zestaw buffow :P I nie zawsze bylem targetowany poniewaz wbiegalem jako ostatni i warpowalem sie + blink miedzy nimi ;] Tam byl ten minus ze targetowali Cie dodatkowo botem :P tu tego raczej nie bedzie ^^


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 29, 2011, 01:55:15 pm »
hmmm :) ciekawa reklama :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 01:57:23 pm wysłana przez paxidro7 »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 29, 2011, 02:11:37 pm »
Bardzo ładny projekt - czy są dostępne 4 questy w Dungeonach Zamkowych i Fortecowych?
Czy działa prowadzenie statku latającego?
Co to jest za event Heavy Metel?
Na czym polega event Holly Cow?

Z jakich source głównych grup korzysta ten projekt ...
Czy w source grupa napisała coś własnego?

W jakich projektach występowali developerzy i jakie mają doświadczenie w pisaniu skryptów.

Widziałem te source na innym projekcie.
Chciałbym poznać prawdę o stwórcy source dla wcześniejszego serwera L2Assassin który teraz w połączeniu z Dementią nazywa się Asylum.

Niektórzy mówią że osoby z Dementii zbytnio nie pracowały nad skryptami, a takie same informacje były pisane w stronę Assasina.
Mam nadzieję że to są tylko plotki.

Prosiłbym o normalną odpowiedź a nie złe komentarze lub gburowate odpowiedzi na takie pytania.
Nie ma to jak wrócić na stare fora po wyzerowaniu ...


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 30, 2011, 10:51:10 pm »
Tak na start, bo mi się w oczy rzuciło.. ;)
Cytuj
Moje pojecie o grze jest male?  hahaha Slyszales kiedys o siege na CH badz fortece?
Btw jest coś takiego jak siege na CH czy fortece ; )
Siege to z angielskiego oblężenie, a są CH które zdobywa się w trakcie, no.. oblężenia? ; )

Generalnie wiem, że serwer będzie świetny:
low/mid GE zawsze sie sprawdza - mniej lub bardziej w zależności od serwera, a tu pliki będą na pewno dobre, bo znając Jumanjiego nie dopuści serwera do startu dopóki wszystko nie będzie dopięte na ostatni guzik.
Dodatkowo zaangażowanie w serwer, aktywność i otwartość dla graczy jest na prawde świetna.

Mimo, że sam nie wiem czy będę tu grał (nie ze względów na serwer, tylko na znudzenie l2) to i tak myślę, że każdy powinien dać szansę temu serwerowi - a nie zawiedzie sie ; )


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 30, 2011, 11:04:51 pm »
Moje pytanie brzmi czy to unik pytań?
Może są zbyt trudne albo osoby prowadzące serwer chcą coś ukryć.

Powiem wprost chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tym serwerze i dlatego napisałem te pytania.
Mam do tego prawo.

Nigdy nie oceniam serwera po okładce tylko po zawartości.
Chciałbym zobaczyć odpowiedzi na moje pytania przynajmniej w tym miesiącu.

Więc otrzymam je?
Nie ma to jak wrócić na stare fora po wyzerowaniu ...


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 30, 2011, 11:17:55 pm »
Może po prostu nie zaglądnęli tu. Jak wiesz otwierają serwer i nie mają zapewne czasu odświeżać tematu co parę h


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 30, 2011, 11:40:57 pm »
Moje pytanie brzmi czy to unik pytań?
Może są zbyt trudne albo osoby prowadzące serwer chcą coś ukryć.

Powiem wprost chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tym serwerze i dlatego napisałem te pytania.
Mam do tego prawo.

Nigdy nie oceniam serwera po okładce tylko po zawartości.
Chciałbym zobaczyć odpowiedzi na moje pytania przynajmniej w tym miesiącu.

Więc otrzymam je?

Na każde Twoje pytanie na pewno odpowiedzą na forum l2asylum bądź na TSie, reklame umieścili na wielu stronach i ciężko kontrolować fora, pracować nad serwerem i w dodatku mieć życie ; )


  • Wiadomości: 134

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 31, 2011, 03:49:16 pm »
Święta racja.
L2 Official Franz/Naia: Necro/Soultaker 76
L2 Official Franz/Naia: Spoil 70

TO JEST CZAD: http://www.lineage2.com/gd/
NEW ENGINE.

Lineage® II: Goddess of Destruction™, the largest ever content update to the immersive fantasy MMORPG of elite PvP combat, maximizes your fun. Fight in stylish and lively battles with new powerful classes and skills. Take your character to new heights with 14 more levels. Play time to achieve endgame level speeds up dramatically. New group features like the party match system and revamped group sizes and character.


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 31, 2011, 05:32:33 pm »
Co za łoś mi posta usunął?
http://www.filmweb.pl/film/Asylum+5D-2010-557735
/GG?

To było pytanie czy stąd się wzięła nazwa serwa, ale widzę ktoś ciśnienie miał.




Vizjerei - SH 79 [BFDE x12]
Viz - TH 79 Noble [BFDE x12]
Viz - GH 79 Noble [BFDJ x30]
Vizjerei - BD 79 [RPG x5]
DaVidS - BP 80 [RPG x5]
RewQ - TH 79 Noble [Kastien x15]
MilkChocolate - WR 79 [RPG x15]
Overpow - PR 80 Noble [FirePoint x50]
MilkChocolate - SPS 85 Noble [DarkOmen x22]
iFckYourMom - Bers 84 Noble [DarkOmen x22]
Vizjerei - PR 79 Noble [InfiniteL2]


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 31, 2011, 08:40:36 pm »
Moje pytanie brzmi czy to unik pytań?
Może są zbyt trudne albo osoby prowadzące serwer chcą coś ukryć.

Powiem wprost chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tym serwerze i dlatego napisałem te pytania.
Mam do tego prawo.

Nigdy nie oceniam serwera po okładce tylko po zawartości.
Chciałbym zobaczyć odpowiedzi na moje pytania przynajmniej w tym miesiącu.

Więc otrzymam je?

Co za łoś mi posta usunął?
http://www.filmweb.pl/film/Asylum+5D-2010-557735
/GG?

To było pytanie czy stąd się wzięła nazwa serwa, ale widzę ktoś ciśnienie miał.

Ludzie weźcie się w łeb ......... i pytania piszcie na forum serwera co wy myślicie że będą wam odpowiadać na każde pytanie na 150 forach bo jesteście zbyt leniwi żeby wejść na forum danego serwera i zakładać konta?? A ty >> Miilky coś tam << Dzieciuszku zmniejsz ten obrazek bo tyko utrudniasz czytanie innym tego forum. Myślenie ON

Ps: To właśnie dla was

Lineage II Asylum

« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 08:43:13 pm wysłana przez kab123 »
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 31, 2011, 10:36:10 pm »
Moje pytanie brzmi czy to unik pytań?
Może są zbyt trudne albo osoby prowadzące serwer chcą coś ukryć.

Powiem wprost chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tym serwerze i dlatego napisałem te pytania.
Mam do tego prawo.

Nigdy nie oceniam serwera po okładce tylko po zawartości.
Chciałbym zobaczyć odpowiedzi na moje pytania przynajmniej w tym miesiącu.

Więc otrzymam je?

Co za łoś mi posta usunął?
http://www.filmweb.pl/film/Asylum+5D-2010-557735
/GG?

To było pytanie czy stąd się wzięła nazwa serwa, ale widzę ktoś ciśnienie miał.

Ludzie weźcie się w łeb ......... i pytania piszcie na forum serwera co wy myślicie że będą wam odpowiadać na każde pytanie na 150 forach bo jesteście zbyt leniwi żeby wejść na forum danego serwera i zakładać konta?? A ty >> Miilky coś tam << Dzieciuszku zmniejsz ten obrazek bo tyko utrudniasz czytanie innym tego forum. Myślenie ON

Ps: To właśnie dla was

Lineage II Asylum


O -_-' Ci typie chodzi? Zona Ci dupy dzisiaj nie dala czy moze dziewczyna rzucila?  Spytalem sie tylko czy nazwa zostala sciagnieta z tego filmu a Ty wrzucasz na mnie emo rejdza jak jakis totalny the bill wex chlope wyluzuj i ogarnij. Btw to nie ludzie powinni do Ciebie przychodzic z taca tylko Ty do nich jezeli chcesz miec jakis online na serwerze : ) jezeli Ci nie pasuje odpowiadanie na 150 forach to sie pytam NA KIEGO GRZYBA ZES wpierdolil prezentacje lub pisal o tym serwie?


/GenesiZ
Dostajesz 10% za obrażanie rodziny, oraz 10% za wulgaryzmy.




Czy to na prawdę takie trudne utrzymać jakikolwiek poziom kultury?
O ile wiem, celem umieszczania tematu o serwerze na różnych forach jest reklama, najważniejsze dane są napisane (te, które są wymagane w regulaminie). Jeżeli jesteś zainteresowany, chcesz spytać sie o coś więcej - to właśnie po to zostało podane forum. Admini, GMi na prawdę są otwarci na rozmowy z graczami, ale nie na każdym forum gdzie umieścili reklame. Wejdź do nich na TSa, napisz posta na forum SERWERA i na pewno uzyskasz odpowiedź - daję Ci 100% gwarancji - jak nie wyślę Ci mailem skrzynkę ; >

PS: Z ciekawości też spytam... Co za różnica skąd się wzięła nazwa? :>


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 31, 2011, 11:39:43 pm »
Jak to miło być zwyzywany :dobrarobota: tym co napisałeś pokazałeś na jakim poziomie jesteś no i na dodatek nie zrozumiałeś tego co napisałem bo nie było to tylko do ciebie. Ale co tam myśl co chcesz ja i nie tylko ja podpowiadam gdzie jest miejsce na takie pytania i dalej będziemy to robić jak tego nie rozumiesz to trudno. Jak napisał przedmówca to jest reklama serwera a jak chcesz wiedzieć więcej udajesz się do źródła czyli: Forum na które serdecznie zapraszam wszystkich pragnących otrzymać odpowiedz na wasze pytania. Bo jak widzę wasze przypuszczenia co do przyszłego Online na serwerku to przypominam że ilość użytkowników i postów na forum też zachęca do gry na danym serwerze. Pozdrawiam "NORMALNYCH"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 11:41:22 pm wysłana przez kab123 »
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage ][ Asylum .::Epilogue::. .:: x7 rates::. {Beta testy do końca lutego}
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 01, 2011, 09:17:19 am »
A ja mam pytanie do drogiej administracji:

jako, że przy serwerze będzie maczać palce 'wielce doświadczona i ogarnięta' ekipa z Assassina - jak będzie wyglądać sprawa ze skillami kamaeli? Dalej będą "poprawione, bo na retailu jest bug" i np. reuse Steal Divinity będzie trwał 5 min?