Witaj
Gość

Wątek: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)  (Przeczytany 16155 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 1

  • www.l2-pro.pl <- Dołącz już 19 Marca!
[Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« dnia: Luty 20, 2011, 01:59:40 pm »
Witam Wszystkich!

Mamy zamiar wypuszczenia niebawem serwera High-Rate Interlude,chcieliśmy się zapytać co sądzicie o naszych pomysłach i może macie jakieś swoje sugestie? Proszę Pisać!.Może my wymienimy wam nasze pomysły najpierw i napiszecie co o nich sądzicie:
1.Mamy zamiar wprowadzenia enchantu Safe +5 Max +12 jeżeli chodzi o szansę wejścia enchantu to :


+6 Normal/Bleassed = 64%/66%
+7 Normal/Bleassed = 62%/64%
+8 Normal/Bleassed = 60%/62%
+9 Normal/Bleassed = 57%/59%
+10 Normal/Bleassed = 53%/57%
+11 Normal/Bleassed = 50%/53%
+12 Normal/Bleassed = 44%/48%

2.Jeżeli chodzi o Epicką Biżuterię to myślimy tutaj nad wprowadzeniem 5/6 Customowych Raidbosów:

Necklace Custom Raidboss : Spawn 5/6 h - Valakas,Frintezza = Valakas możliwy drop dwóch naszyjników szansa 100%,Frintezza możliwy drop dwóch naszyjników! szansa 100% ,Leci losow Albo Valakas,albo Frintezza

Ring Custom Raidboss : Spawn 4,5/5 h - Queen Ant,Baium,Core = Core szansa = 100% , AQ = 90% , Baium 80%.Uwaga można dostać nawet trzy Ringi! a można dostać tylko Core ;)

Earing Custom Raidboss : Spawn 4/5 h - Orfen,Antharas,Zaken - Orfen = 100% , Antharas = 90% Zaken = 90% Antharas/Zaken Losowo.Czyli możemy zdobyć Core +Zaken/Antharas.

Reputation Custom Raidboss : Spawn 2/3 h - Reputacja dla Klanów

ETC Custom Raidboss : Spawn 2/3 h - Bog,Top Ls,Bleased Scroll (Weapon/Armor)

3.Czas Bufów,ilość bufów,Resisty w buferze:

Czas Buffów : 2h
Ilość Buffów : 26+8 Debuff
Resisty : Nie - Zależy od graczy.



Strona Serwera : www.l2-pro.pl

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 04:45:27 pm wysłana przez L2-Pro »


  • Banned
  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2011, 07:12:03 pm »
Earing Custom Raidboss : Spawn 4/5 h - Orfen,Antharas,Zaken - Orfen = 100% , Antharas = 90% Zaken = 90% Antharas/Zaken Losowo.Czyli możemy zdobyć Core +Zaken/Antharas.
Ja bym tam wolal orfena...
Fajny serwer moglby byc ale customy dajecie to narka czopki
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 07:14:01 pm wysłana przez MrCynicism »


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2011, 07:23:43 pm »
jeżeli robicie serwer interlude to po co wpychać tam dynasty ??  ja na waszym miejscu zrobił bym tak:
zamiast wpychać dynasty, utrudnił bym zdobycie zwykłych s gratów, dajmy na to ubicie jednego z 6 RB ( 3 ketra / 3 Varka ) daje nam możliwość zakupu jednej części do seta S grade, tak więc aby go skompletować potrzeba by troszeczkę czasu, a jak wiadomo parcie innych klanów na te RBki było by ogromne co za tym idzie bardzo mocno rozwinięte PvP, ktoś tu może mówić że to ma być HR serwer ITD,  moja odpowiedź jest krótka po co szpecić te kronike dynasty armorami jak można zrobić wiele fajnych i ciekawych rzeczy z tego co się ma, a skoro już chcą wprowadzać takie utrudnienia, to to by moim zdaniem było dobre rozwiązanie,  do tego dochodzi jeden ważny argument, pozbycie się nie potrzebnego problemu z balansem klas
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 07:37:55 pm wysłana przez LelOO »


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2011, 07:28:30 pm »
jeżeli robicie serwer interlude to po co wpychać tam dynasty ??
Żeby był unbalance i server padł po max tygodniu.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2011, 09:32:02 pm »
też proponuję zrezygnować z customami


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 1

  • www.l2-pro.pl <- Dołącz już 19 Marca!
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2011, 07:56:10 pm »
Tak doszliśmy do wniosku iż customy to byłaby pomyłka dodaliśmy Npc który pokazuje nam ile zostało do respawnu danego RB.
RB będą postawione w miejscu które zaznaczymy na mapie kwadratem , trzeba je będzie szukać.Mogą one być wszędzie w zaznaczonym obszarze.RB nie zmieniają swojego miejsca respawnu ani dropa dzięki czemu możemy go znaleźć ubić ze swoim party a gdy się znowu pojawi możemy go znowu ubić ,daje to możliwość dla osób które mają mniejsze klany czy jakichś osób którzy grają z kolegami i nie mają szans w potyczce z takimi dużymi klanami o walkę o dane Raidboss-Jawle.
Dla jasności są 4 Custom RB z dropem jawli podzielonymi na Necklace,Earring,Ring oraz jeden RB który posiada drop Ls-ów,BoG,czy BEWS,BEAS.
Oraz jeden Grandboss który może dropić wszystko z wymienionych 4-ech wyżej raidbosów.
Spawn Raidbosów Custom to 4h.
Grandboss 8h.
Wprowadziliśmy też VoteSystem chcemy aby były to coiny za które możemy dostać Epic Jawels na 2DNI!,jednak nie będzie to tak szybko i łatwo zdobyć,ponieważ trzeba będzie Dużo Votów.
Za PvP chcemy też dać coiny za które możemy zdobyć epic jawl (1-2dni) ls etc.
Jeżeli chodzi o Augument System to tutaj zdecydowaliśmy że będą to same Pasive Skile a nie Activ,oczywiście może to ulec jeszcze zmianie.
Jeżeli chodzi o betę to nie wiem czy będziemy ją wypuszczać czy nie.
Strona powinna się pojawić w najbliższych 2 -tygodni potem zostaje reklama i start około 10-15 marca.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2011, 07:59:57 pm wysłana przez L2-Pro »


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2011, 08:14:34 pm »
po co jewele na 1-2dni... pomyślcie jeszcze troche, lepiej dać coś innego lub jewele normalne ale za duzo wieksze sumy... tak zeby mozna bylo zdobyc jednego epica powiedzmy po tygodniu dopiero...
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Wiara Podstawą Wygranej
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2011, 08:24:03 pm »
moim zdaniem jewele na 1-2 dni to dobry pomysł, będzie stały vote serwer no i ludzie którzy nie mają jakiejś tam ekipy mają szanse, ale dodał bym też jakieś inne dupce za te vote coiny, np crystal scrole ktore są 100%, LSy, czapki ITD


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 1

  • www.l2-pro.pl <- Dołącz już 19 Marca!
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 24, 2011, 08:33:45 pm »
Tak o BoG ls możemy pomyśleć ale na pewno nie Scroll 100% ;p


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

  • "Shayba
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 25, 2011, 05:26:23 pm »
Epicki jedynie za ubicie bossa, zaś za głosy na server proponował bym inne nagrody ...  :shock: to tylko moje skromne zdanie.

Btw; na takie servery aż chce się czekać  :)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 1

  • www.l2-pro.pl <- Dołącz już 19 Marca!
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 25, 2011, 06:30:22 pm »
No tak , ale te Epicki są na okres 1-2 dni więc chciałbym aby społeczność głosowała że tak się wyrażę bez końca.No i to by była oczywiście szansa dla tych którzy nie mogą zdobyć takiego bosa ... i w jakiś tam sposób dawało by to szansę na lepszy balans.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

  • "Shayba
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 25, 2011, 07:51:14 pm »
No tak , ale te Epicki są na okres 1-2 dni więc chciałbym aby społeczność głosowała że tak się wyrażę bez końca.No i to by była oczywiście szansa dla tych którzy nie mogą zdobyć takiego bosa ... i w jakiś tam sposób dawało by to szansę na lepszy balans.

przekonałeś mnie! ;]




  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 25, 2011, 10:19:58 pm »
mnie w sumie też ale jak faila walniecie to was powiesze, ilez mozna czekac na godnego uwagi i straty czasu HRa :>
Franc/TooHotForYou


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 26, 2011, 10:39:13 am »
a kiedy mniej/więcej byłoby otwarcie servera? ;DD


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

  • "Shayba
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 26, 2011, 10:49:02 am »
Strona powinna się pojawić w najbliższych 2 -tygodni potem zostaje reklama i start około 10-15 marca.

masz odp  :)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 26, 2011, 11:32:38 am »
ok dzięki ;)


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 26, 2011, 08:45:44 pm »
mnie w sumie też ale jak faila walniecie to was powiesze, ilez mozna czekac na godnego uwagi i straty czasu HRa :>
Nie nastawiaj się na sukces, w końcu to Polski server ;)


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 1

  • www.l2-pro.pl <- Dołącz już 19 Marca!
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 26, 2011, 11:03:41 pm »
Nie jestem od tego żeby was przekonywać i obiecywać bóg wie co,nie chcę być kolejnym typem admina który pisze w prezentacji serwera :
- "No bug"
- "Serwer nigdy nie padnie"

Jak to wyjdzie okaże się wszystko w praniu to wy ocenicie mój serwer,to wy tam będziecie grać,ja jestem jedynie po to aby udoskonalać rozgrywkę,wszystkie godziny które spędzam przy tworzeniu serwera spędzam bardzo miło mimo nie przespanych nocy dalej chcę to robić ponieważ wiem że na rynku od dość długiego czasu brakuje dobrych/poważnych serwerów High-Rate kroniki Interlude.Pracuję nad stroną serwera.

Pozdrawiam.



  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 26, 2011, 11:27:57 pm »
Super ! Oby tak dalej ;)
Czekamy na więcej ;dd


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 1

  • www.l2-pro.pl <- Dołącz już 19 Marca!
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 03, 2011, 09:07:55 pm »
Ok,tak więc przepraszam że się nie odzywałem ostatnio miałem mnóstwo pracy przy serwerze ... W tej chwili dopracowujemy już najmniejsze szczególiki,co do strony to muszę zamówić hosting i wtedy wystartuje.Start no przewidujemy tak około 15-16 Marca tak jak już wspominałem.
W tej chwili chcemy aby to był typowy server HR,tak więc dodaliśmy:
-Npc Buffer Bez Resistów.
-Skill Enchanter
-Buff 1 h
-Grandbos respawn 8 h dostępny na farmie w ładnym miejscu z potrzebą wykonania maleńkiego questa na niego.
-Item który automatycznie daje nam noblessa.
-6 Spotów Na Farmie.


Pozdrawiam Administrator L2-Pro
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 10:13:36 pm wysłana przez L2-Pro »


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: -1

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 05, 2011, 01:34:54 pm »
Projekt troche pod L2WOR mi podchodzi, ale widze naprawde server godny. Czekam na wiecej informacji na temat strony/startu.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 05, 2011, 02:48:12 pm »
Podalibyscie stronke i puscilibyscie bete bysmy mogi przetestowac features :) to by pomoglo i moze nie bylby to kolejny fail typu Lithra puszczony zostal bez bety z tysiacami probemow / bugow.


Uploaded with ImageShack.us

Data rejestracji:
 Listopad 28, 2007, 01:29:34

Enjoy clan member.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 05, 2011, 03:28:58 pm »
Online pewnie będzie 500+, więc epiki będą tylko dla zergów, niestety zawsze tak jest. Dla mnie odpada.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 1

  • www.l2-pro.pl <- Dołącz już 19 Marca!
Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 05, 2011, 04:49:47 pm »
Online pewnie będzie 500+, więc epiki będą tylko dla zergów, niestety zawsze tak jest. Dla mnie odpada.
Dlaczego tak sądzisz właśnie dlatego zrobiliśmy te 4 RB Custom (Które trzeba SZUKAĆ :D) aby ci ludzie którzy nie mają clanów lub osoby które grają z przyjaciółmi i nie mają szans w potyczce z Dużymi Klanami aby oni także mieli szanse na Epic Jawle.
Jeden Grandboss jest postawiony na farmie i posiada bardzo dobry drop(Drop będzie podany na stronie,Grandbossa jak i tych 4 RB Custom).

PS:Przepraszam poprawiłem posta KAAC :< ;)

Pozdrawiam i przepraszam na prawdę jeszcze raz.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2011, 07:31:09 pm wysłana przez L2-Pro »


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 1

Odp: [Projekt][L2J] Lineage 2 Pro (Interlude High Rate Serwer)
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 05, 2011, 07:17:17 pm »
Online pewnie będzie 500+, więc epiki będą tylko dla zergów, niestety zawsze tak jest. Dla mnie odpada.
Dlaczego tak sądzisz właśnie dlatego zrobiliśmy te 4 RB Custom które są ukryte i trzeba je słuchać aby to zapobiegło temu o czym napisałeś ...
Jeden Grandboss jest postawiony na farmie i posiada bardzo dobry drop(Drop będzie podany na stronie,Grandbossa jak i tych 4 RB Custom).

Pozdrawiam.
:shock:  ?? ??