Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Allseron - H5 x3 - START 01.10.2004  (Przeczytany 4935 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

[L2J] L2Allseron - H5 x3 - START 01.10.2004
« dnia: Lipiec 16, 2015, 11:47:01 pm »






   
O serwerze


     
  • * Strona: http://allseron.pl
  • * Forum: http://allseron.pl/forum
  • * Fanpage: https://www.facebook.com/Allseron
  • * Youtube: Playlista graczy
  • * Changelog: dostępny na forum.
  • * Mumble: dla graczy, dostępny za darmo serwer rozmów głosowych.
  • * Rate: x3 (HighFive) (więcej)
  • * Data startu: 01.10.2004 (więcej)
  • * Ograniczenie OE (działania) w PvP: +8 (np. Olimpiada, CS, TW, ..)
             W strefie walki maksymalny enchant przedmiotu to +8, jeśli postać posiada jakikolwiek przedmiot ulepszony powyżej tego progu, będzie działał jak analogiczny ale +8.
  • * Nowe przedmioty/mapy: tak. (np. stroje/Giran)
  • * Serwer utrzymywany z wpłat graczy.
  • * Serwer polskojęzyczny. Nastawiony na RolePlay. (odgrywanie postaci)
  • * Serwer od startu cały czas działa bez restartu bazy.
  • * Głównym wyznacznikiem działania mechaniki gry, są dane offowe. (jak w historii serwera można zaważyć dysponujemy również pełnym H5OFF, z którego niecały rok temu zrezygnowaliśmy na rzecz javy, aby tworzyć dla graczy więcej dodatków urozmaicających grę, ponad czyste L2)
             Tu warto zaznaczyć, że nadal opieramy się na klasycznej mechanice, bez "balansu na oko", należy ten pkt rozumieć jako "dodatki" - np. system automatycznych pojedynków.
   
   


   
Warto przeczytać

     
  • * Regulamin
  • * Poradnik nowego gracza
  • * Ekipa
  • * Nowe konto
  • * Reaktywacja kont z okresu 2004-2014
  • * Nie prowadzimy oficjalnych statystyk online serwera. Ze względu na stabilność i wiek projektu, mamy bardzo duży rozstrzał wiekowy graczy (w tym całe rodziny i rodziny powstałe z graczy!), co wiąże się z rożnymi porami gry, czasem gry itd. Najlepiej sprawdzić samemu, zaczepić się w jednym z klanów lub założyć ze znajomymi nowy i rzucić wyzwanie obecnym.
             Z tego względu, proszę o nie podbijania tego pytania, jeśli będzie potrzeba i wprowadzimy publiczne liczniki, będą dostępne z poziomu strony serwera.
   


   
Jeśli rozważasz start powinieneś wiedzieć o


     
  • * Paczka przybsza
             Każda nowa postać otrzymuje paczkę przybysza. Od tak. Na dobry start. Aby użyć kuponów, daj się do Giran i odnajdź Mei.
  • * Handel offline
             Zostaw kram w grze gdy zrobisz sobie przerwę.
  • * Pieczęci Allseron
             Nagrody za czas spędzony w grze
  • * Skrócone zadania
             Gra w podstawowej wersji narzuca wiele zadań, które zajmują dużo lub bardzo dużo czasu, w sposób wręcz nudny. Aby zachować oryginalną mechanikę ale też oszczędzić Wam czasu, który można poświecić na odgrywanie postaci, skróciliśmy część kluczowych zadań.
  • * Status szlachcica
             Zarówno klasycznie poprzez wszystkie zadania jak i z TW (skrócone)
  • * Automatyczne eventy
             Pojedynki, poszukiwania skarbów, drużynowe zmagania...
  • * Nowe przedmioty
             Ozdoby, tj. płaszcze, poncho, czapki, fryzury czy stroje...
  • * Pomocnik nowych graczy
             Tak jak w klasycznej mechanice, z tym że, buff dostosowany do obecnych realiów.
  • * Karta postaci
             Wprowadziliśmy autorski system Kart Postaci. W zastępstwie do systemu podań aby dostać konto. Dzięki temu gracze nie odgrywający jak i ci odgrywający, mogą grać razem nie wchodząc sobie w drogę.
  • * Choć w regulaminie jest wiele odpowiedzi na możliwe pytania, prawdopodobnie warto wspomnieć, że niecały miesiąc temu wprowadziliśmy zmianę - co do liczby kont posiadanych przez gracza. Obecnie możecie posiadać ile tylko kont chcecie, z zastrzeżeniem, że maksymalnie dwa będą online w grze w danej chwili.




Cześć,

Chciałbym Was zaprosić do zapoznania się z krótką prezentacją naszego świata.

Serwer Allseron niedawno wrócił do pierwotnej wizji - pełnego świata role play (Serwer działa nieprzerwanie od 11 lat. Mówimy tu o zmianie kierunku rozwoju serwera). Będzie nam niezmiernie miło gościć każdego, komu również bliski jest ten model gry.
Warto zaznaczyć, że serwer nie opiera się tylko o graczy odgrywających. Staramy się umożliwić grę zarówno tym nastawionym na RP jak i wręcz przeciwnie - tym, którym zależy głównie na rywalizacji z innymi postaciami - w skrócie PvP.

Nie chciałbym się rozpisywać, nie chciałbym również niczego koloryzować by namówić do gry. Starałem się stworzyć jak najkrótszy spis tego, o co prawdopodobnie chcielibyście zapytać. Jednak najlepiej, ocenić samemu, na żywo!

Pozdrawiam,
volix
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2015, 08:57:29 pm wysłana przez Shanique »
http://play.ogg.re - Chronicle 4: Scions of Destiny, low rate - beta.


Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2015, 12:15:19 am »
gl, ale to juz nie te lata i nie przejdzie


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2015, 07:15:59 pm »
jak zawsze sceptycznie nastawiony ;p jeśli ma przejść, to przejdzie bezie znowu "klimatyczny" serwerek ze swoimi graczami :D


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2015, 05:38:51 pm »
Spoil LF CP xDDDD
-----=BeMyFrag=-----


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2015, 08:34:09 pm »
Ktoś gra?


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2015, 09:25:06 pm »
byłem tam ostatnio zajrzeć jak to wygląda, kurde online 30 osób w godzinach szczytu... martwica i tyle wam powiem. Server tak może z 9 lat temu miał swój unikalny klimat i życie. Było fajnie chociaż toksyczny admin i enchanty za kase z 100% efektywnością... Bronie OE +16... Zostali tam chyba tylko ludzie co włożyli w cholere kasy w te perma "enczanty". Szkoda bo społeczność była fajna i kultura wysoka. Tylko chore nagrody za dotacje.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2015, 10:34:40 pm »
Gram z przerwami na Allseronie już bardzo długo. Co do ilości ludzi online to ja się nie nudzę, mam z kim iść na raid bossy czy tam epiki. Są też osoby z którymi idę odgrywać.  Nikt nie przesiaduje w Giran i nie krzyczy co sprzeda bo w kramie mieszczą się 32 przedmioty, wystawiasz i masz z głowy. Na początku, nowej osobie może nie być łatwo, jest jednak tak wszędzie. Od momentu wprowadzenia ograniczenia oe na +8 jest to znacznie mniej odczuwalne, tym bardziej że jak ktoś gra i wie co robi jest w stanie dorobić się takich "bezpiecznych" zwojów za adeny, można nimi handlować. Chętnie odpowiem na pytania ciekawskich. Społeczność wciąż stoi na wysokim poziomie (no poza paroma wyjątkami).


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:09:07 am »
Gram z przerwami na Allseronie już bardzo długo. Co do ilości ludzi online to ja się nie nudzę, mam z kim iść na raid bossy czy tam epiki. Są też osoby z którymi idę odgrywać.  Nikt nie przesiaduje w Giran i nie krzyczy co sprzeda bo w kramie mieszczą się 32 przedmioty, wystawiasz i masz z głowy. Na początku, nowej osobie może nie być łatwo, jest jednak tak wszędzie. Od momentu wprowadzenia ograniczenia oe na +8 jest to znacznie mniej odczuwalne, tym bardziej że jak ktoś gra i wie co robi jest w stanie dorobić się takich "bezpiecznych" zwojów za adeny, można nimi handlować. Chętnie odpowiem na pytania ciekawskich. Społeczność wciąż stoi na wysokim poziomie (no poza paroma wyjątkami).

doter sie wypowiedział... gadałem z gościem który został cl moje byłego klanu. Aktywnie tam gra 30 osób w porywach, mniej więcej to tak wygląda że biją się tylko dwa klany... rynek w ogóle tam jest zrypany... Ludzie wystawiają morai/icarus/vesper itemy za kilkadziesiąt kk i nikt tych itemów nie kupuje. Serwer roślinka.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2015, 12:37:56 am »
A pro po dotera - Może mam jedne gacie vorpala na +6, i to chyba najwyżej enchantowany przedmiot jaki mam (koszulki D +10 nie liczymy...). Zrypany rynek? Serwer działa już bardzo długo, ci którzy grają raczej mają już sprzęt s84 więc siłą rzeczy wszystko niżej schodzi taniej (tym bardziej że pojawia się tego dość dużo z zabijanych rb/epików). Proste prawa rynku, jak wystawisz drogo, ktoś inny da taniej i nie sprzedasz, dasz na tyle tanio by ktoś kupił to pozbywasz się itemu z kramu! Klany są różne, spore i małe, te wojenne i klimatyczne. Mają różne cele i profile grających tam osób, da się znaleźć coś dla siebie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2015, 12:55:50 am wysłana przez xareonek »


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2015, 09:09:52 am »
A pro po dotera - Może mam jedne gacie vorpala na +6, i to chyba najwyżej enchantowany przedmiot jaki mam (koszulki D +10 nie liczymy...). Zrypany rynek? Serwer działa już bardzo długo, ci którzy grają raczej mają już sprzęt s84 więc siłą rzeczy wszystko niżej schodzi taniej (tym bardziej że pojawia się tego dość dużo z zabijanych rb/epików). Proste prawa rynku, jak wystawisz drogo, ktoś inny da taniej i nie sprzedasz, dasz na tyle tanio by ktoś kupił to pozbywasz się itemu z kramu! Klany są różne, spore i małe, te wojenne i klimatyczne. Mają różne cele i profile grających tam osób, da się znaleźć coś dla siebie.

Ta tylko na allseronie nie ma nikogo kto by kupił te itemy. Nie ma nowych graczy, wszystko sie kisi w poubieranym community. Co możecie zaoferować? Około 30 - 50 osób full s84, z full wymaksowanymi subami. Z kim będą grać nowi? Widmo samotnego expienia do 80 nie powiem - bardzo kuszące. Tak jak mówiłem server w chwili obecnej tylko dla tych co na przestrzeni tych 9 lat władowali tam sporo kasy - bo tylko oni tam zostali. Byście zachowali troche honoru i zamkneli tego żywego trupa a nie przyciągali i łudzili nowych graczy że jest fajnie... Bo kłamiecie w żywe oczy.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 21, 2015, 09:59:40 am »
A pro po dotera - Może mam jedne gacie vorpala na +6, i to chyba najwyżej enchantowany przedmiot jaki mam (koszulki D +10 nie liczymy...). Zrypany rynek? Serwer działa już bardzo długo, ci którzy grają raczej mają już sprzęt s84 więc siłą rzeczy wszystko niżej schodzi taniej (tym bardziej że pojawia się tego dość dużo z zabijanych rb/epików). Proste prawa rynku, jak wystawisz drogo, ktoś inny da taniej i nie sprzedasz, dasz na tyle tanio by ktoś kupił to pozbywasz się itemu z kramu! Klany są różne, spore i małe, te wojenne i klimatyczne. Mają różne cele i profile grających tam osób, da się znaleźć coś dla siebie.

Ta tylko na allseronie nie ma nikogo kto by kupił te itemy. Nie ma nowych graczy, wszystko sie kisi w poubieranym community. Co możecie zaoferować? Około 30 - 50 osób full s84, z full wymaksowanymi subami. Z kim będą grać nowi? Widmo samotnego expienia do 80 nie powiem - bardzo kuszące. Tak jak mówiłem server w chwili obecnej tylko dla tych co na przestrzeni tych 9 lat władowali tam sporo kasy - bo tylko oni tam zostali. Byście zachowali troche honoru i zamkneli tego żywego trupa a nie przyciągali i łudzili nowych graczy że jest fajnie... Bo kłamiecie w żywe oczy.

Cześć, dziękuję za zainteresowanie się tematem.

Ad. post w cytacie - piszesz w wątku serwera, że "kłamiemy". W którym miejscu kogoś okłamałem? Z tego co widzę, gracz Ci wyjaśnił jak funkcjonuje rynek w grze. Ze swojej strony przedstawiłem jedynie suche fakty by nowy/powracający gracz wiedział na czym stoi.

Podejmujesz temat sprzętu, czasu, środków w niego włożonych. Nie wiem na czym opierasz swoje przypuszczenia, jednakże nie jest tak jak to przedstawiasz. Jednostki "giną w tłumie", dodatkowo ich ewentualny OE i tak działa jak +8. W mojej ocenie jest to do dogonienia. Jest również jak najbardziej uczciwe wobec wszystkich, nic nie zostało skasowane, a balans w tym zakresie został osiągnięty. Co do tego, że tylko tacy "wyfarmieni" grają - to też nie jest prawdą. Jak już wspominałem w pierwszym poście są rożne klany i gracze, rozstrzał jest ogromny - każda grupa ma inne cele i realizuje je w swoim tempie.

Nie mam na celu nikogo przekonywać do zagrania z nami, nie widzę sensu pisać o tym ile codziennie jest nowych rejestracji (to  jeszcze nic konkretnego nie znaczy, ważne ilu się utrzyma) i reaktywacji starych kont, w tym również z tego forum (patrząc po loginach). Napisałem, że było by nam miło gościć każdego gracza któremu model serwera RPG nie blokującego PVP jest bliski.

W pierwszym poście wspomniałem o bonusach dla nowych, którzy chcieliby szybko dołączyć do rywalizacji pomiędzy postaciami. Jeśli zapoznasz się z poradnikiem dla początkujących, zobaczysz, że pomyśleliśmy i o nich. Zdajemy sobie sprawę jako ekipa, gracze, z tego, że dogonienie na najstarszym serwerze działającym nonstop, powinno być łatwiejsze. Stąd bonus do exp na pierwszy miesiąc, skrócone kluczowe/farmerskie zadania, pierwszy podstawowy set/broń (acz no-trade, by nie ingerować w rynek graczy). W tym czasie jesteś w stanie spokojnie rozwinąć postać na tyle na ile potrzebujesz, w zależności od stylu gry określającego to co oczekujesz od postaci. (np. grinder wymaxuje, zupełny początkujący trochę mniej, bo poznaje w tym czasie również i samą grę)

Z tego co piszesz, mamy różne podejście co do tego, co w serwerze jest ważne/fajne. Nie oceniam tego, ani nie wartościuje. Masz do tego prawo. Ze swojej strony, chciałbym jedynie zwrócić uwagę, że gdziekolwiek nie grałeś, gdziekolwiek nie zaczynałeś gry, te serwery nie istnieją już. Losowo wybierając prezentacje z tego i subforum obok, z ostatniego czasu i chociażby z 6-9 lat wstecz, te serwery dawno nie istnieją.
W mojej opinii, fajny serwer to taki, gdzie można poznać ciekawych ludzi, pograć i nie martwić się, że za rok serwera nie będzie lub że będą błędy których nikt nie rozwiąże (u nas od zawsze funkcjonuje bugtrack, można bez problemu zgłosić problem i zaczekać na rozwiązanie). Stabilność i rozwój, to mocne strony tego serwera. Wszelkie niedogodności są rozwiązywane na bieżąco. Nie jest nastawiony na masy, aczkolwiek wierze, że obecna forma jest warta kontynuowania. Możecie stać się częścią dziejów tego świata lub nie. To wasz wolny wybór. Nam było by miło, gdybyście dołączyli. O tym jest temat.

Można skakać z serwera na serwer goniąc złudne online randomów, można wybrać pewną stabilną polskojęzyczna alternatywę w ciekawym stylu - RPG - dającym coś więcej niż samą mechanikę gry. To wszystko. To od graczy zależy ilu nas będzie.

Jeśli szukasz serwera na jeden - dwa miesiące, by szybko przebiec, pobić się w łatanych na szybko postaciach i pójść dalej... To najzwyczajniej w świecie możesz ominąć nasze skromne progi, może za parę lat nadejdzie ten czas kiedy docenisz to co oferuje Ci taki projekt jak Allseron.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2015, 10:11:54 am wysłana przez volix »
http://play.ogg.re - Chronicle 4: Scions of Destiny, low rate - beta.


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 23, 2015, 12:37:22 am »
@up
baju baju będzie w raju... zdanie admina czy tutaj właściciela servera w tym wypadku jest tyle warte co gówno yorka na ulicy. Ja ostatnio się zalogowałem, reaktywowałem moje konto(glad 80, sub bd 76, sub wrc 7x(staż od C4)) słyszałem opinie ludzi co jeszcze tam siędzą(nie doterów). Online tragiczny, gadałem z gościem już max endgame sprzęcie, twierdził że online w okolicy 30 osób... Może przesadzone ja bym twierdził że online w dni powszednie w okolicy 30 - 50, CS 80 - 100. Ci co zostali full endgame sprzęcior, full epiki, każdy nowy co dojdzie będzie sromotnie lany... Słowem zdychalnia dla normalnego gracza, praktyczne zerowa szansa na dogonienie graczy, czy stworzenie nowej siły. No chyba że za kasę "volix" wystawi gm shop z epikami... Nie powiem jakie tam już były matactwa na punkcie dotacji itp.

Pomijam fakt że jeżeli ktoś lubi odgrywać RPG to może coś z tego będzie... ale jeszcze raz powiem to nie jest server dla normalnych graczy L2!

ODRADZA BYŁY GRACZ KARAN GURTH


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 23, 2015, 03:40:53 pm »
Moim zdaniem, odpowiedzi uzyskane od ekipanta są cennym źródłem informacji. Myślę, że z tego co już napisałem można wyciągnąć sporo wniosków.

W miarę możliwości czasowych postaram się sprawdzać ten temat przez najbliższy czas, także gdyby komuś zależało na zadaniu pytania, to śmiało. :)
http://play.ogg.re - Chronicle 4: Scions of Destiny, low rate - beta.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 23, 2015, 04:58:26 pm »
Jeśli chcecie napływu nowych graczy to lepszym pomysłem bedzie postawienie drugiego serwera z rate np x30 i merge ze starym po paru miesiącach, do tego że Allseron to solidna firma i serwer nie padnie po miesiącu nikogo nie trzeba przekonywać, wykorzystajcie to. Grałem na Allseronie z fajnymi ludźmi, szkoda że wszystko zniszczyła dota i mijające lata :) btw zloty graczy tez były zacne, byłem w Łodzi :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2015, 06:44:21 pm wysłana przez Grozana »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 23, 2015, 10:23:08 pm »
Z perspektywy aktywnego gracza, z wieloletnim doświadczeniem wygląda to nieco inaczej. Allseron to przede wszystkim porządna firma, każdy gracz ma gwarancje, że z dnia na dzień serwer nie zostanie wyłączony.

Na naszym serwerze online wynosi z pewnością więcej niż 30 jak tam ktoś pisał w poprzednich postach. Serwer stoi na wysokości zadania jeśli chodzi o zbijanie epików, dostępność i ładowanie kryształów dusz itd. W skrócie - wszystko działa, nie ma przeszkód w rozwijaniu postaci, a nawet w razie pojawienia się takowych, nasz główny Admin jest na tyle dostępny, że każda usterka jest szybko naprawiana.
Jeśli chodzi o dogonienie innych graczy z endgame - mamy coś takiego jak paczki przybysza, czapka na vit na 30 dni i sprzęt S, wystarcza do expu, biegania gdzie dusza zapragnie.
Nasz serwer jest idealny, żeby osiąść na nim na stałe, zgrać się ze społecznością. Gwarantuje stabilność, a nie jak na innych, kilka miesięcy i papa.


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 23, 2015, 11:45:53 pm »
Z perspektywy aktywnego gracza, z wieloletnim doświadczeniem wygląda to nieco inaczej. Allseron to przede wszystkim porządna firma, każdy gracz ma gwarancje, że z dnia na dzień serwer nie zostanie wyłączony.

Na naszym serwerze online wynosi z pewnością więcej niż 30 jak tam ktoś pisał w poprzednich postach. Serwer stoi na wysokości zadania jeśli chodzi o zbijanie epików, dostępność i ładowanie kryształów dusz itd. W skrócie - wszystko działa, nie ma przeszkód w rozwijaniu postaci, a nawet w razie pojawienia się takowych, nasz główny Admin jest na tyle dostępny, że każda usterka jest szybko naprawiana.
Jeśli chodzi o dogonienie innych graczy z endgame - mamy coś takiego jak paczki przybysza, czapka na vit na 30 dni i sprzęt S, wystarcza do expu, biegania gdzie dusza zapragnie.
Nasz serwer jest idealny, żeby osiąść na nim na stałe, zgrać się ze społecznością. Gwarantuje stabilność, a nie jak na innych, kilka miesięcy i papa.

na dzień dobry paczka z vit'em na 30 dni i broń S ... no nie powiem ułańska fantazja. Ale to tylko to potwierdza co mówiłem, sztucne przedłużenia życia piaskownicy dla doterów.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 24, 2015, 08:33:24 am »
1. Na olimpiadzie, CS, TW - enchant działa TYLKO do +8. Poza tym - gdzie teraz chłopie nie masz doterów ?

2.Nie rozumiem - źle bo nie mogę dogonić graczy, którzy grają od początku i źle bo mi dają taką możliwość na starcie ? Właśnie po to jest ta paczka z vit i S grade, żeby każdy miał szanse - i tak jest to nie do końca fair dla starych graczy, ale przymykamy na to oko.

Serio, jeśli ktoś chce grać na serwerze, który ma swoich odbiorców, dostępną ekipe adminów , działające questy i instancje itd - zapraszam do nas, bo jaki jest sens grać na jakimś serwerze SUPERHIPERL2XXX skoro po miesiącu gry i tak stwierdzisz, że nie masz tyle czasu co Rosjanie czy inni Chińczycy i przestaniesz grać ?


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 24, 2015, 10:14:17 pm »
Zapraszamy na serwer bo questy działają :D


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 24, 2015, 11:53:12 pm »
Palców na rękach użytkowników tego forum nie starczyłoby mi, żeby wyliczyć serwery mniej sprawne od Allseronu pod względem mechaniki, która powinna działać, a bywa to różnie, więc nie śmiej się z tego, że działają questy :) Każdy, kto się tu wypowiedział, grał już i tak na prawdę marnował czas na serwerach, z których uciekał po max pol roku, u nas przez stabilność można zgrać się z graczami i zostać na stałe.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 28, 2015, 09:55:30 am »
Serwer praktycznie martwy, poświęciłem kilka godzin na grę, zwiedziłem sporo popularnych lokacji w godzinach szczytu (18-22), trzeba mieć dużo szczęścia aby kogoś spotkać. Liczę na jakieś "nowe otwarcie" w nie zmienionej formie serwera.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2015, 07:01:23 pm wysłana przez Grozana »


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 28, 2015, 08:06:12 pm »
Serwer praktycznie martwy, poświęciłem kilka godzin na grę, zwiedziłem sporo popularnych lokacji w godzinach szczytu (18-22), trzeba mieć dużo szczęścia aby kogoś spotkać. Liczę na jakieś "nowe otwarcie" w nie zmienionej formie serwera.

Mówiłem o tym... Tam jest jakiś ruch tylko jak jest siege...


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 04, 2015, 02:48:03 pm »
Po kilku godzinach które popularne lokacje mogłeś sprawdzić?


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 07, 2015, 11:37:39 am »
Giran platz, aden platz und rune straße xd  jesli to prawda ze gra tam 30-50 osob aktywnie to raczejs te osoby loguja sie na eventy typu oly, jakies rb epiki cw tw a nie farma na mobach xd reopen z nowymi ustawieniami z deka zmienionymi przynioslo by wiecej aktywnych graczy anizeli wskrzeszac "trupa" gdyby to byl serwer nowy z dopracowanymi plikami majacy jakas marke wiecej by osiagnal tworzac jakiegos x10 czy x7  niz jak jakis serwer samozwanczy legendarny z 2miesieczna beta i z mas bugow ;-)


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 08, 2015, 04:36:55 pm »
Jeśli chcecie napływu nowych graczy to lepszym pomysłem bedzie postawienie drugiego serwera z rate np x30 i merge ze starym po paru miesiącach, do tego że Allseron to solidna firma i serwer nie padnie po miesiącu nikogo nie trzeba przekonywać, wykorzystajcie to. Grałem na Allseronie z fajnymi ludźmi, szkoda że wszystko zniszczyła dota i mijające lata :) btw zloty graczy tez były zacne, byłem w Łodzi :)

Może nie x30 ale otwarcie serwera x15 i późniejszy merge z głównym tchneloby nowe życie w serwer a spragnionym nowych serwerów porządne miejsce żeby zatrzymać się na chwilę.


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Allseron - x3 - H5 - 01.10.2004
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 08, 2015, 07:28:11 pm »
 Gwoździem tego servera jest też toksyczny właściciel i jego ekipa GM'ow... Opinie swojego community mieli w dupie i patrzyli tylko czy sie hajs zgadza z dotacji. Za późno zaczeli jakiekolwiek zmiany robić...