Witaj
Gość

Wątek: Berserker vs Destroyer  (Przeczytany 29982 razy)

  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 04, 2009, 04:30:08 pm »
"jak byś nie wiedział to oly wygląda tak: deager>summoner>tank=nuker>SB>glady,tyranty>destro>i gdzieś tu są zerki."

tos sie popisal jeszcze bardziej...
dla twojej wiadomosci walka z nukiem to: rush, disarm,  (po tym na 80% albo jest na stunie albo bez broni),violent temper, crushing pain i enuma elish, dark smash i wiekszosc nukow pada, a jak nie to odejsc rush, odejsc rush i po zabawie,
z summonerem podobnie, z tym ze oni dluzej zyja i trzeba dobrze trafic rush + enuma by trafilo w summona i summonera
nie wymieniles lukow, z nimi jest najprosciej
z ludzkimi tankami ciezko, ale ale z elfimi i dark elfimi nie ma problemu
z gladem nie wygram
z tyrkiem zalezy czy wejdzie stun, disarm (czyli raczej win)
latwo jest jeszcze z sb, poniewaz nawet jak nam ukradnie buffy to tylko wolniej skille puszczamy, on nam malo zrobi
z daggerami w gruncie rzeczy nie jest tak trudno (po za pw), stun ladnie wchodzi, disarm jak wejdzie to jeszcze lepiej, ludzkie nie unikaja tak bardzo skilli na exciting adventure, dark elfie na ghost walking moze i czesto, ale ich hp i cp jest malutkie, wiec wejda 3 skille i moze byc po walce, no a z pw to wiadomo - kazdy fighter przegra

nie masz pojecia o zerku w ogole, o innych klasach podobnie

nie grasz zerkiem ani destro to sie nie wypowiadaj, robisz z tego topicu zerk vs reszta i zerk<all  wiec nie wprowadzaj ludzi w blad


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 04, 2009, 04:38:24 pm »
z ludzkimi tankami ciezko, ale ale z elfimi i dark elfimi nie ma problemu
jak zjedziesz jakiemukolwiek tankowi hp do 50% na oli to jestes moim mistrzem... nie wiem jak Ty to robisz ze nie masz problemow z tk i sk, chyba ze maja 78 i nieenchantowane skile
z tyrkiem zalezy czy wejdzie stun, disarm (czyli raczej win)
z tyrkiem zerk ma jeszcze trudniej niz z gladem, bo ma wiekszy pdef/dps/dobrego stuna


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 04, 2009, 06:44:59 pm »
"jak byś nie wiedział to oly wygląda tak: deager>summoner>tank=nuker>SB>glady,tyranty>destro>i gdzieś tu są zerki."

tos sie popisal jeszcze bardziej...
dla twojej wiadomosci walka z nukiem to: rush, disarm,  (po tym na 80% albo jest na stunie albo bez broni),violent temper, crushing pain i enuma elish, dark smash i wiekszosc nukow pada, a jak nie to odejsc rush, odejsc rush i po zabawie,
z summonerem podobnie, z tym ze oni dluzej zyja i trzeba dobrze trafic rush + enuma by trafilo w summona i summonera
nie wymieniles lukow, z nimi jest najprosciej
z ludzkimi tankami ciezko, ale ale z elfimi i dark elfimi nie ma problemu
z gladem nie wygram
z tyrkiem zalezy czy wejdzie stun, disarm (czyli raczej win)
latwo jest jeszcze z sb, poniewaz nawet jak nam ukradnie buffy to tylko wolniej skille puszczamy, on nam malo zrobi
z daggerami w gruncie rzeczy nie jest tak trudno (po za pw), stun ladnie wchodzi, disarm jak wejdzie to jeszcze lepiej, ludzkie nie unikaja tak bardzo skilli na exciting adventure, dark elfie na ghost walking moze i czesto, ale ich hp i cp jest malutkie, wiec wejda 3 skille i moze byc po walce, no a z pw to wiadomo - kazdy fighter przegra

nie masz pojecia o zerku w ogole, o innych klasach podobnie

nie grasz zerkiem ani destro to sie nie wypowiadaj, robisz z tego topicu zerk vs reszta i zerk<all  wiec nie wprowadzaj ludzi w blad

ten koleś co post to głupota :)

elfickie tanki są easy?   :shock: chyba jak łaziłeś na oly żaden nie używał shield bash i bez cubiców byli :) nie wiem czy ty nawet cp im zbijesz :)

co ty chcesz summonerowi zrobić (zakładam że koleś nie ma agu nuka)? jak sumony są w zasadzie full bufie łącznie z covem :) a do tego biją z atrybutem jaki ma summoner

TH ma mało hp i cp  :shock:

tyranta chcesz sklepać? czym???? przecież to tak jak z gladem tylko szybszy

ten twój serwer to jakiś kosmos chyba :)
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2009, 06:48:00 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 04, 2009, 07:48:56 pm »
ty dalej swoje ? moze poczytaj troche o skillach zerka, a najlepiej go wyexp na tym swoim offie*, a dowiesz sie jakie glupoty piszesz

co mi shield bash zrobi ? courage jest po to by nie oberwac detargetem
crushing pain ignoruje shield p def wiec mocno dostana
wlaczy ud/vegnegence to 30 sekund czekania, ewentualnie rush impact co chwil, bo nawet jak to zenchantuje to nie ma prawa mnie zlapac
sofa mozna przebiegac
debuffow mozna latwo sie pozbyc uzywajac soul cleanse
2x tol u tk moze i cos mu pomoze, ale ja mam body reconstruction
a i na moi ud moge spokojnie walczyc, nie to co tank

spirit of shilen daje niezlego kopa, mimo tego jak wsadzi tod + ten buffek to traci niezla ilosc hp, ktora u sk i tak jest mala

nie wspominajac juz o tym ze 90% tankow ma +5str -5con, co znaczy ze stuny w nich wchodza bardzo ladnie

ty wiesz jakiego p defa maja te summony ? rush impact i jak summoner jest zestunowany to po summonie

th moze i ma srednia ilosc hp, ale jego blowy nie trafia podobnie jak moje skille gdy on ma exciting aventure,
ja na ud mam wiecej p defa, wiec wniosek prosty

Cytuj
z tyrkiem zerk ma jeszcze trudniej niz z gladem, bo ma wiekszy pdef/dps/dobrego stuna

ty tyrantem z regularow na oli bijesz? gz

Cytuj
przecież to tak jak z gladem tylko szybszy

no co tam, ze glad walnie mnie o wiele mocniej i ze tyrant nie ma lion hearta, przeciez to nic nie znaczy...

*nie mam pojecia gdzie grasz, gadasz jakbys na offie gral, z tym ze to baaardzo malo prawdopodobne patrzac na twoje posty


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 04, 2009, 07:59:12 pm »
blitz , jak juz uda Ci sie zawalczyc jakas walke z kims kto ma podobny lvl i sprzet jak ty to napisz , ok? :)
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 04, 2009, 08:19:51 pm »
moge ja moge ja? :)
skoro juz skonczyliscie fantazjowac jak inne klasy oraja zerka to moze ktos dac linka do jakiegos opisu bizu z tw? wiem ze to nie ten temat ale i tak ladny off i glupoty juz tu sa wiec czemu nie(zeby nie bylo ze calkowity off to ten temat byl poruszony tutaj :*)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 04, 2009, 09:19:22 pm »

Aden Protection Earring - Fear Attack +15%, Stun Defense +15%, Earth Power Defense +8

Dion Protection Earring - Hold Attack +15%, Poison Defense +15%, Divine Power Defense +8

Giran Protection Earring - Bleed Attack +15%, Paralysis Defense +15%, Wind Power Defense +8

Gludio Protection Earring - Stun Attack +15%, Bleed Defense +15%, Water Power Defense +8

Goddard Protection Earring - Stun Attack +15%, Sleep Defense +15%, Fire Power Defense +8

Innadril Protection Earring - Sleep Attack +15%, Stun Defense +15%, Water Power Defense +8

Oren Protection Earring - Paralysis attack +15%, hold defense +15%, darkness defense +8

Rune Protection Earring -  Poison Attack +15%, Hold Defense +15%, Fire Power Defense +8

Schuttgart Protection Earring - Hold Attack +15%, Fear Defense +15%, Wind Power Defense +8
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 04, 2009, 09:21:47 pm »
a pierscionki i naszyjniki tez gdzies masz rozpisane?
btw dzieki :*
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 04, 2009, 10:28:11 pm »
ty dalej swoje ? moze poczytaj troche o skillach zerka, a najlepiej go wyexp na tym swoim offie*, a dowiesz sie jakie glupoty piszesz

co mi shield bash zrobi ? courage jest po to by nie oberwac detargetem
crushing pain ignoruje shield p def wiec mocno dostana
wlaczy ud/vegnegence to 30 sekund czekania, ewentualnie rush impact co chwil, bo nawet jak to zenchantuje to nie ma prawa mnie zlapac
sofa mozna przebiegac
debuffow mozna latwo sie pozbyc uzywajac soul cleanse
2x tol u tk moze i cos mu pomoze, ale ja mam body reconstruction
a i na moi ud moge spokojnie walczyc, nie to co tank

spirit of shilen daje niezlego kopa, mimo tego jak wsadzi tod + ten buffek to traci niezla ilosc hp, ktora u sk i tak jest mala

nie wspominajac juz o tym ze 90% tankow ma +5str -5con, co znaczy ze stuny w nich wchodza bardzo ladnie

ty wiesz jakiego p defa maja te summony ? rush impact i jak summoner jest zestunowany to po summonie

th moze i ma srednia ilosc hp, ale jego blowy nie trafia podobnie jak moje skille gdy on ma exciting aventure,
ja na ud mam wiecej p defa, wiec wniosek prosty

Cytuj
z tyrkiem zerk ma jeszcze trudniej niz z gladem, bo ma wiekszy pdef/dps/dobrego stuna

ty tyrantem z regularow na oli bijesz? gz

Cytuj
przecież to tak jak z gladem tylko szybszy

no co tam, ze glad walnie mnie o wiele mocniej i ze tyrant nie ma lion hearta, przeciez to nic nie znaczy...

*nie mam pojecia gdzie grasz, gadasz jakbys na offie gral, z tym ze to baaardzo malo prawdopodobne patrzac na twoje posty

eh kolo widzę masę walk na oly rozegrał :)

ale po kolei: shield bash to detarget ale też "prawie jak stun" czy listajesz na 2-3s co i tak przerywa ci skila. Przy twoim cascie skilli i reuse shield basha to ty nic nie skastujesz.
będziesz usuwał debufy? tzn że będziesz tylko tego cleansa używał bo cubici mają masakryczny land rate. Coś ci się kroniki mylą.
Tod rzucasz przy full hp.  Odpalasz ud wyciągasz luk i nie musisz biegać za nikim na oly. Gorzej jak tod wejdzie ale przecież zakładamy że nie.
To tyle jeżeli chodzi o SK.

reszty mi się nawet nie chce komentować :)
summon ma ud ble ble ble a tyrek bije taksamo mocno jak glad i ma stały reuse skilli ble ble ble itd itd tk cię dogoni. ble ble a cubici zamęczą i gwarantuję ci że łatwiej da albo pala pociśniesz niż elfickie tanki :) którym podobnie jak sumonerowi nie wrzucisz debufa na dłużej niż kilka sek (3-4?)

po co mam to expić? Ja większość pvp na tym nabiłem więc wiem jak to działa  co może i gdzie jest słaby.

Nie będę pisał już z tym indywiduum bo to szkoda klawiatury :) 

Donk: ring i neckle nic nie daje dlatego tylko earingi się opłaca wymieniać.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2009, 10:35:16 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 04, 2009, 11:13:19 pm »
donk, modyfikacje stun/sleep/hold/para maja tylko earringi. Ringi daja elemental prote rzedu 5 chyba , a necklace 10 i nic wiecej. Ofc tak na marginesie - bizu z TW da sie enchantowac
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 05, 2009, 03:41:15 pm »
no to jedziem
co mi shield bash zrobi ? courage jest po to by nie oberwac detargetem
bash + weaken element + hex od sk i dostajesz z draco bowa cryty po 2k, wesolo co?
crushing pain ignoruje shield p def wiec mocno dostana
1.5k-2k bez ud to nie jest duzo
teraz najlepsze...
wlaczy ud/vegnegence to 30 sekund czekania, ewentualnie rush impact co chwil, bo nawet jak to zenchantuje to nie ma prawa mnie zlapac
nie no zostan moim mistrzem ok? chcesz stunowac tanka z mirrorem/cubiciem na ud, dajacym debuff resist?
wiesz, ze jak go odbijesz to jestes martwy?
sofa mozna przebiegac
sof+10 i juz masz 25 sekund piekla, bo tank z 300 element jedzie light armor userow na kilka crytow z chociazby oe db
debuffow mozna latwo sie pozbyc uzywajac soul cleanse
jak bedziesz stal na stunie nonstop to sobie pouzywasz...
2x tol u tk moze i cos mu pomoze, ale ja mam body reconstruction
a i na moi ud moge spokojnie walczyc, nie to co tank
problem w tym, ze Ty masz 1 ud, tank ma 3
spirit of shilen daje niezlego kopa, mimo tego jak wsadzi tod + ten buffek to traci niezla ilosc hp, ktora u sk i tak jest mala
to ja sobie zaraz odnowi, walac kryty w twoje 600 p defa na hexie po 1.5k
nie wspominajac juz o tym ze 90% tankow ma +5str -5con, co znaczy ze stuny w nich wchodza bardzo ladnie
liczysz na to ze przezyjesz te 75-90 sekund mobilnego ud? po drugie stuny gorzej wchodza w tanka niz w Ciebie, wiec nie wiem czym sie cieszyc
ty wiesz jakiego p defa maja te summony ? rush impact i jak summoner jest zestunowany to po summonie
summony to raczej dodatki, niz prawdziwa zaleta, ale ten penix jest na przyklad fajny bo ma cleanse
th moze i ma srednia ilosc hp, ale jego blowy nie trafia podobnie jak moje skille gdy on ma exciting aventure,
ja na ud mam wiecej p defa, wiec wniosek prosty
hide zeby przeczekac ud -> exciting -> shadowstep -> backstab -> gf? ja dostawalem na tyrku (1.4k pdefa) bsy od th po 4-5k, ciekawe ile zerk dostanie
ty tyrantem z regularow na oli bijesz? gz
a gdzie tak napisalem?
no co tam, ze glad walnie mnie o wiele mocniej i ze tyrant nie ma lion hearta, przeciez to nic nie znaczy...
twoja niewiedza mnie dobija... po pierwsze tyrant ma lepszy DPS, po drugie 2 toggle na stuna + riposte + 52 cona raczej mu wystarczy
*nie mam pojecia gdzie grasz, gadasz jakbys na offie gral, z tym ze to baaardzo malo prawdopodobne patrzac na twoje posty
pozdrawiam, aha, musisz obejrzec jeszcze pare filmikow na youtube
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 03:42:54 pm wysłana przez Kwadrat »


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 05, 2009, 04:42:35 pm »
o teraz temat zerk vs tank, ale w koncu sie z czyms tu zgadzam tank>zerk
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 05, 2009, 05:09:03 pm »
hexa zdejme, na bowa mam ud albo soul barrier, ewentualnie disarm
no tak, 1,5k w tanka to nie duzo, szczegolnie jak zrobie to 2-3 razy na walke
nie pisalem ze chce stunawac tanka na ud, bo jest to praktycznie niemozliwe, chodzi bardziej o jakies 200 dmg(moze wiecej nieco) z szarzy, wkoncu lepiej bic niz stac ?
disarm niezle wchodzi wiec twoj bow to raczej nic
ja nie mam zamiaru w walce stac przy tanku, jedynie wtedy, gdy mam crushing paina gotowego
problem w tym, ze ja na ud spokojnie walcze, a tank stara sie bez skutku mnie zlapac, jak wyciagnie luk to jakas szarza + disarm, jak nie wejdzie to soul barier i czekam do kolejnego disarma
jak juz pisalem hexa zdejme, a p defa mam o wiele wiecej niz 600, + jak wejdzie disarm to ja bije tanka, i to nie slabo, na violent temper nie ma az tak wiele defa
mobilne ud to tylko i wylacznie sof, na pozostalych mnie nie zlapie mnie
magical mirror daje tylko 10% na odbicie fizycznych debuffow, disarm nie moze byc odbity

z summonami to mowilem o summonerach, nie o tankach, ale i tak fenix palka padnie po szarzy +crushing pain, ewentualnie + dark smash

jak widze ze nie ma przeciwnika to ide w rog swojej klatki bez ud by nie oberwac backstabem, jak dagger sie pojawi dopiero wtedy tu uzywam ud, dagger nie wejdzie mi na plecy bo nie zdetargetuje, jesli dagger wylazi bez hide, to na 95% pierwszy skill to shadow step, ja wtedy rush impact i tylko zamienimy sie miejscami, a dagger do tego na stunie moze byc

z regularow wnioskuje bo napisales wiekszy dps jako jego plus, a ze skilli glad ma wiekszy dmg na sek., ze wzgledu ze nawet dss>hurricane, duelist spirit daje +10% dmg


dlatego wlasnie ludzki tank>zerk
elfi/dark elfi = zerk, bo faktycznie ciezko moze byc, mimo to ogarniety zerk ma szanse


Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 05, 2009, 05:13:20 pm »
z summonami to mowilem o summonerach, nie o tankach, ale i tak fenix palka padnie po szarzy +crushing pain, ewentualnie + dark smash
a potem sie obudziles, lol

dunno czy wiesz ale tank z summonem zazwyczaj uzywa sofa na poczatku walki zeby ten summon nie padl


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 05, 2009, 05:35:00 pm »
zostawmy go w jego realiach ze zerk ounuje wszystko bo jego disarm ma 150% landrate , a szarza 10000 range :).


Ja np gralem kiedys na ruskim servie i mialem te pierony aoe od baiuma z rangem z 10k, fajny bylem?
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 05, 2009, 06:14:15 pm »
z ust kogos kto pisze ze w sh nie wejdzie stun albo ze rzucisz szybciej vortexa niz ja stuna musi takie cos zabolec :D
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 05, 2009, 06:29:45 pm »
z summonami to mowilem o summonerach, nie o tankach, ale i tak fenix palka padnie po szarzy +crushing pain, ewentualnie + dark smash
a potem sie obudziles, lol

dunno czy wiesz ale tank z summonem zazwyczaj uzywa sofa na poczatku walki zeby ten summon nie padl
dokladnie, po drugie jest agro z target lockiem, stun (a w zerka beda wchodzily) i sam penix bez niczego ma 9k hp

co do tego ud, moze kawalek uciekniesz, ale i tak dosiegnie Cie kilka krytow. po drugie od czego jest shackle/arrest/fs/hs/ls

reszty mi sie nie chce opisywac :P bo wedlug mnie zerk nie ma szans z zadnym tankiem


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 05, 2009, 07:42:17 pm »
od czego jest soul cleanse =) ale fakt, zerk nie ma szans z ludzkimi tankami glownie ze wzgledu na ich stun i hp

Cytuj
zostawmy go w jego realiach ze zerk ounuje wszystko bo jego disarm ma 150% landrate , a szarza 10000 range Smile.

hmm przeczytaj moje posty, potem swoje i moze sam cos wywnioskujesz




jesli nie to czytaj:
napisalem, ze zerk z niektorymi klasami nie ma praktycznie zadnych szans w terenie, z niektorymi na oli, a z niektorymi wszedzie, z ktorymi ma ogromne szanse, a z ktorymi liczy sie szczescie i sprzet
disarm naprawde czesto wchodzi i nie mowilem nic o szarzy po za tym, zeby jej uzywac -_- i jak dla ciebie sh>zerk to "troche" dziwne
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2009, 07:52:11 pm wysłana przez Blitz »


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 05, 2009, 08:32:41 pm »
jak dla ciebie sh>zerk to "troche" dziwne

Jak juz pisalem wczesniej rozpatruje tutaj tylko oly , bo na "open pvp" to wiadomo kto wygrywa. I nadal twierdze ze sh z tali na ud+enli > zerk.

od czego jest soul cleanse =) ale fakt, zerk nie ma szans z ludzkimi tankami glownie ze wzgledu na ich stun i hp

Zerk nie ma szans z zadnym tankiem. Z ludzkimi ze wzgledu na shield slam + shield stun, a z elfickimi ze wzgledu na shield bash ktory ma... zebym sie nie pomylil , ze 2 sec reuse? Wiec watpie czy bedziesz miec szanse wycastowac SC.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 05, 2009, 08:38:21 pm »
dla mnie mimo wszystko stun powinien wejsc latwo, a wtedy nawet ud nie pomoze


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 05, 2009, 09:00:58 pm »
i mamy nową gwiazdę forum :)

zobaczył dwa filmy i uważa że tak jest bo jakiś kolo wygrał z jakimiś klasami :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 05, 2009, 09:38:08 pm »
to tak jakbys poszedl swoim tankiem do sh, walnal shield stuna, raczej wejdzie, nie ?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 05, 2009, 09:52:00 pm »
albo i nie. Opieranie pvp na jednym skilu jest złudne i zazwyczaj kończy się przegrana.

Z tego co piszesz to twoja taktyka wygląda tak: stun (on) wygram (off) przegram. Przy takiej ilości resistów na stuna to jak dla mnei samobójstwo.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 05, 2009, 10:00:49 pm »
zostawmy go w jego realiach ze zerk ounuje wszystko bo jego disarm ma 150% landrate , a szarza 10000 range :).


Ja np gralem kiedys na ruskim servie i mialem te pierony aoe od baiuma z rangem z 10k, fajny bylem?

nie
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Berserker vs Destroyer
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 05, 2009, 10:04:05 pm »
robisz offtop, a poza tym ty nie masz prawa glosu bo nie grasz, kk thx bb.
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.