Witaj
Gość

Wątek: CT1 a klasy  (Przeczytany 7348 razy)

  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

CT1 a klasy
« dnia: Styczeń 22, 2008, 07:36:17 pm »
Jak wiadomo NCSoft co kronike wzmacnia jakąś klasę i osłabia inną. Chciałem się dowiedzieć jak to jest w CT1, proszę o konkretne przykłady. Pozdrawiam =]


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:12:09 pm »
- Necro jest mocniejszy ze względu na zmiany w resistach.
- KAŻDA klasa ze stunem/rootem/debuffami jak np. Anchor czy Silence I EPICAMI jest mocno zboostowana.
- Destro jest osłabiony bo aoe stało się dużo trudniejsze (zmiany w vr).

Hmm, chyba wszystko najistotniejsze napisałem. Pozdrawiam =P


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:15:19 pm »
No i mega nerf frenzy, albo to w ct 1,5 nie pamietam.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:17:22 pm »
A jeśli chodzi o łuczników głównie HE ? Jakie zmiany ?


Im bardziej coś chcesz, czym bardziej pożądasz, tym bardziej wiesz, że mieć tego nie można....


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:19:18 pm »
Nukerzy i Tanki(jee nie ma to jak dodac po 5 dodatkach cos co powinno byc od C2) dostali boosta.A u lucznikow era troche przycmiona zostala przez nukerow ^^i


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2008, 10:17:37 pm »
Ochh NO , not  again... :/. A już myślałem że skończy się era nekronoobów i grać nim będą ludzie z głową :(. NCshit znów przegina pałę, pewnie koreańscy no life poskarżyli się że dagger/glad jest za trudny w prowadzeniu żeby nim ownować :P
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2008, 10:23:00 pm »
No i dobrze bo uber pro ownerzy lucznicy w koncu maja powod do narzekania. :evil: Szczegolnie podoba mi sie, ze ponoc full buffed nuker zadaje lucznikowi wiekszy dmg, niz full buffed lucznik jemu :D
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2008, 12:43:49 am »
No i dobrze, bo łucznik ma więcej hp xD
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2008, 02:09:47 am »
Wiem, ale w interlude to byla jakas pomylka, nie dosc, ze lucznik mial wieksza przezywalnosc to jeszcze mocniej bil :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2008, 08:28:58 am »
Jak wiadomo NCSoft co kronike wzmacnia jakąś klasę i osłabia inną. Chciałem się dowiedzieć jak to jest w CT1, proszę o konkretne przykłady. Pozdrawiam =]

- osłabienie resistów na magię
- zmiana działania frenzy i VRa
- nukerzy często missują
- wprowadzenie potionków z resistami na magię

Balans postaci jest ok. Full buffet archer party nie może być pewne zwycięstwa z full buffer nukers party i na odwrót.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2008, 08:38:22 am »
Dodam także wzmocnienie daggerów, w postaci przebalansowania Accuracy/Evasion i dodania sporej ilości CP (z 1600 na 2450 mi podskoczylo CP) oraz avoidowania skilli fizycznych.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2008, 08:43:26 am »
Jak wiadomo NCSoft co kronike wzmacnia jakąś klasę i osłabia inną. Chciałem się dowiedzieć jak to jest w CT1, proszę o konkretne przykłady. Pozdrawiam =]

- osłabienie resistów na magię
- zmiana działania frenzy i VRa
- nukerzy często missują
- wprowadzenie potionków z resistami na magię

Balans postaci jest ok. Full buffet archer party nie może być pewne zwycięstwa z full buffer nukers party i na odwrót.


lol, niedlugo nukerzy będą mieć skilla accuracy , albo hawkeye xD

IMO ta gra zaczyna być zbyt losowa.
Nuker powinien mieć stały, zawsze trafiający nuke, jedynie lucznicy i nożownicy powinni iść w farta (mając szanse zadać większy dmg niż nuker)


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2008, 08:48:16 am »
Wy zdecydowanie przeginacie z tym archer pt vs nuker pt. Archerzy wygrywali, teraz nagle nukerzy będą mietli archerów, bo zmienili COŚ i nagle równowaga w kosmosie zostaje zachwiana. :P
Już nie wspomnę o tym, że wszystkie porównania robicie w boss jewelach i tak dalej. Ja tam się cieszę, że archerzy dostali lekki nerf, bo faktycznie byli przegięci, co nie znaczy, że nagle mają po plecach z nukami. :wink:
Archerzy mają mniejsze obrażenia, ale większą przeżywalność i stuna, a nukerzy robią damage. Proste. Nareszcie wszystko powinno być tak jak należy między tymi dwiema grupami.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 23, 2008, 09:22:38 am »
cieszę, że archerzy dostali lekki nerf

Archerzy nie dostali żadnego nerfa, biją tak samo jak w IL a nawet mocniej (wiekszy dmg ze stuna, counter buffy). Już w IL walka archer party vs nuker party była wyrównana. Zmiany w ct1 są ale nie debalansują. W sumie jedyny mocno odczuwalny nerf to destro ale on był przegięty w pve i musieli cos z tym zrobić.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2008, 09:24:29 am wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 23, 2008, 10:00:33 am »
Prawde mówiąc, nerfując WM z LSów o połowe i robią normalny landrate w Seal of Blockade ta gra byłaby teraz zbalansowana wręcz idealnie :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:05:53 pm »
o nerfie archerow mozna mowic w ct 1,5, ale to i tak przez dodanie resistow.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:06:12 pm »
Prawde mówiąc, nerfując WM z LSów o połowe i robią normalny landrate w Seal of Blockade ta gra byłaby teraz zbalansowana wręcz idealnie :)

Wm to dosc rzadki augment, jedyna przegieta racza jest seal of blocade. Pierwszy raz odkad gram w l2 widze w tej grze balans, party magow = party lucznikow. Nie da rady juz pojsc w pole party bez aktywnego healera. Obcieli frenzy, ale to akurat bylo bardzo przegiete. Boss jewele wrescie daja cos magom. Sztyleciarzom obcieli troche landing blowow, ale zwiekszy evasion i moga unikac skili fizycznych. Nawet tanki dostaly boosta, ale komu sie chce je expic do 78+

Nerf to archerzy dostana w nowej kronice, dance i song na bow resist :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:14:06 pm »
(...) IMO ta gra zaczyna być zbyt losowa.
Nuker powinien mieć stały, zawsze trafiający nuke, jedynie lucznicy i nożownicy powinni iść w farta (mając szanse zadać większy dmg niż nuker)

Jedni stalego kopa a inni tylko szanse na to? To byloby przegiecie ;)
Mysle, ze jezeli faktycznie zwiekszy sie znaczenie czynnika losowego to bedzie po prostu ciekawiej.
Pojawi sie dodatkowa dawka adrenaliny i czasami o rozgrywce bedzie mogl decydowac lut szczescia - po prostu pieknie!


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:16:27 pm »
W zasadzie to o to mi chodziło, ale z tego wszystkiego aż mi się poplątały kroniki. :wink:
Tak czy siak, szkoda będzie patrzeć na swsa teraz, raczej będzie miał problemy ze znalezieniem fajnego pt na szybki exp. Dlatego właśnie wolę BD. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:19:37 pm »
Cytuj
Nerf to archerzy dostana w nowej kronice, dance i song na bow resist
Nie dokońca to jest jeszcze pewne, całe szcęście :P
Landrate daggerom spadł ? Ja bym powiedział, że wzrosł. Wg. info podobno po 70lvl wzrasta daggerom landrate blowów(przynajmniej tak kiedyś było napisane). No chyba, że liczymy landrate w kogoś na UE2
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:26:55 pm »
Ja robilem testy, przed ct1, dager w duelu jechal mnie jak chcial, walki w ch gdzie stalismy twarza w twarz bez uciekania, pierwszy moj duel w ct1 to wlasnie pojechanie dagera, a dokladnie pw 78+, do tej pory narzeka ze mu postac zjechali, landrate spadl napewno. W plecy pewnie nadal jest wysoki, ale ja plecami sie do dagera nie odwroce chyba ze mnie zmusi :D

Jeszcze co do zmian w ct1 to teraz czesciej wchodzi detarget aura flash, nawet glada jak podejdzie da sie pokonac
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2008, 01:34:16 pm wysłana przez Fenrirus »

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:33:21 pm »
No nie jest pewne, ja to bym zrobił tak, żeby nie można było mieć jednocześnie songów/danców i buffów, wtedy to by nie zabiło takiego swsa na przykład, a i nie byłoby takiej tragedii. :wink:
Zresztą tak pewnie będzie, bo teraz taki archer na song of hunter + pani kitkat + focus, to trochę boli, zwłaszcza jak się death whispera doda i taniec. :P
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:37:22 pm »
No nie jest pewne, ja to bym zrobił tak, żeby nie można było mieć jednocześnie songów/danców i buffów, wtedy to by nie zabiło takiego swsa na przykład, a i nie byłoby takiej tragedii. :wink:
Zresztą tak pewnie będzie, bo teraz taki archer na song of hunter + pani kitkat + focus, to trochę boli, zwłaszcza jak się death whispera doda i taniec. :P

Czy ja wiem, czy az tak jak we wczsniesniejszych kronikach teraz kryty powyzej 3k to rzadkosc, chyba ze bijemy kogos kto nie ma bufkow.  :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 23, 2008, 10:57:03 pm »
i robią normalny landrate w Seal of Blockade ta gra byłaby teraz zbalansowana wręcz idealnie :)

Czytałem na blahu, że podobno w koreańskim L2 ten Seal ma normalny landrate, tylko to nasze L2 jest jakieś zbugowane w porównaniu do oryginału :P :P


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: CT1 a klasy
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 24, 2008, 12:18:15 am »
No bo wiesz retek taki zbugowany ,że ... Jakby się programiści z NCsoftu postarali to by mogli nawet l2j prześcignąć. No ale co zrobisz.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/