Witaj
Gość

Wątek: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"  (Przeczytany 9672 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« dnia: Sierpień 30, 2008, 12:36:10 am »
Cytuj
W skrócie:
- tytuł - "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna";
- tytuł angielski - "Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds";
- tytuł polski - "Film kinowy Naruto Shippuuden 2: Więzi";
- reżyseria - Kamegaki Hajime;
- scenariusz - Junki Takegami;
- czas trwania - około 90 minut;
- premiera - 02.08.2008 rok;
- utwór przewodni - "NO RAIN NO RAINBOW", Home Made Kazoku;
- film będzie można obejrzeć w 2009 roku (około kwietnia-czerwca).


Opis fabuły (SPOILERY):
Tajemnicza grupa shinobi znana jako Sora-nin z Podniebnej Wioski przypuszcza niespodziewany atak na Konohę. Podniebna Wioska chce się zemścić za to, że podczas Wielkiej Wojny Shinobi została prawie zniszczona przez Konohę.

Atak z zaskoczenia latających - przypiętych do dziwnych maszyn bojowych posiadających skrzydła - ninja, wywołuje w wiosce chaos. Konoha zostaje ostrzelana z powietrza. W tym czasie do wioski przybywa pewien chłopiec z informacją, że jego wioska została zaatakowana. Poszukuje również swojego mistrza, który aktualnie miał przebywać w Konosze, a był niezbędny do leczenia rannych w jego wiosce.

Zostaje powołana trzyosobowa drużyna składająca się z Naruto, Sakury i Hinaty, która ma towarzyszyć chłopcu (który nazywa się Amaru) i jego mistrzowi, Shinnou, w drodze do wioski, a następnie pomóc jej mieszkańcom. Nasza drużyna wyrusza w podróż. Droga do wioski prowadzi przez las zamieszkany przez dziwne stwory, a także jadowite zwierzęta. Drużyna podróżuje rzeką na małych łódkach. Nagle pojawiają się członkowie Sora-Nin, jednak Naruto i Amaru chowają się pod wodą. Gdy chcą się wynurzyć, Amaru zaplątuje się o wodorosty i gubi swój cenny skalpel - prezent od mistrza. Gdy Naruto próbuje wydostać Amaru z pułapki, zauważa, że - jak się okazuje "ona" - ma piersi. W tym samym momencie zawstydzony Naruto zostaje ugryziony przez jadowitą rybę i mdleje. Jakiś czas później Naruto budzi się (nadal cały czerwony). Jak się okazuje, uratowała go Amaru, która wyssała jad z rany na udzie. Naruto pyta ją, czy naprawdę jest dziewczyną i sugeruje, że skoro tak, to pewnie coś czuje do swojego mistrza. Cały dialog kończy się znoukautowaniem Naruto przez Amaru.

Tymczasem w Konosze grupa Sora-Nin wycofuje się, ponieważ jej członkowie zużyli zapas czakry, której potrzebują do latania. Konoha wysyła oddział specjalny, by znalazł ich bazę. W tej grupie znajdują się m.in. Shikamaru, Kakashi i Sai.
W końcu docierają do bazy znajdującej się niedaleko plaży. Sai zbliża się do jednego z powietrznych statków na ptaku stworzonym jego "techniką rysowania", by przyciągnąć uwagę przeciwnika. W tym czasie Shikamaru i Kakashi czekają ukryci za skałami na odpowiedni moment do przeniknięcia do bazy wroga i ataku. Na chwilę akcja przenosi się do kryjówki Orochimaru, który leży osłabiony w łóżku, co jest spowodowane tym, że zbliża się czas, w którym musi się przenieść do innego ciała. Towarzyszy mu Kabuto, który powiadamia Sasuke, że Konoha jest atakowana przez grupę Sora-Nin, na co Sasuke odpowiada, że go to w ogóle nie interesuje. Orochimaru każe Sasuke przyprowadzić mu pewnego człowieka, który jest w stanie udoskonalić technikę reinkarnacji.

Naruto i jego kompani w końcu docierają do wioski. Niestety zastają zgliszcza, wioska została praktycznie doszczętnie zniszczona. Jakby tego było mało, w wiosce nie ma żywej duszy. Amaru jest załamana, płacze i szuka mieszkańców. Niespodziewanie uruchamia pułapkę, Shinnou próbuje ją uratować, osłania ją przed kunaiami. Naruto, Sakura i Hinata są świadkami całego zajścia, ale nie są w stanie pomóc Shinnou, który umiera. Po tym, jak Amaru dochodzi do siebie, cała czwórka kontynuuje poszukiwania mieszkańców.

Nieco później Hinata oddziela się od Naruto i Sakury, którzy stają oko w oko z potworem, który żywi się mroczną mocą. Potwór w jakiś sposób opętał Amaru, zapanował nad jej ciałem. Sakura nie posiada "mrocznej mocy", ale bestia wyczuwa potężną czakrę Kyuubiego w Naruto, próbuje więc go zdenerwować, by ten użył tej mrocznej mocy. Mówi między innymi, że bez tej mocy nie jest w stanie nikogo uratować, co powoduje, że Naruto przypomina sobie zakończoną niepowdzeniem próbę "przekonania" Sasuke, by ten został w wiosce. Naruto traci nad sobą panowanie i zamienia się w miniaturkę Kyuubiego - pojawiają się cztery ogony. Walka dwóch "bestii" kończy się, gdy Sakura odzyskuje przytomność i używa na Naruto pieczęci, którą otrzymała kiedyś od Jiraiyi.

Naruto mówi Amaru, by zignorowała ciemność w swoim sercu, co prowadzi do pokonania bestii. Sakura budzi się w ramionach Naruto, co prowadzi do kolejnego nokautu. Decydują, że się rozdzialą, że Sakura i Amaru wrócą do Hinaty pomóc jej w szukaniu mieszkańców wioski. Amaru decyduje się jednak zostać i pomóc Naruto. Znajdują starożytne ruiny, o których kiedyś wspominał Shinnou i wchodzą do środka. Niespodziewanie spotykają tam całego i zdrowego Shinnou, który wygłasza przemowę o zdobywaniu świata za pomocą siły ciemności. Amaru cieszy się, że jej mistrz żyje, ale Naruto wyczuwa, że coś jest nie tak. Po tym, jak Amaru przytula się do Shinnou, ten wyśmiewa ją, że mu zaufała. Mówi też, że prowadził badania nad mroczną mocą od około 15 lat i teraz potrzebuje już tylko sekretnego zwoju, który znajduje się w Konosze. Shinnou przemienia się w muskularną bestię.

Shinnou próbuje przekonać Naruto, by ten użył czakry Kyuubiego. Zaczynają walczyć. Amaru jest załamana, cały czas płacze. Gdy Amaru była mała, chorowała na dziwną chorobę, dlatego nikt jej nie lubił, nie miała przyjaciół, ponieważ każdy się bał, że się zarazi. Tylko Shinnou się nią opiekował i zdołał ją wyleczyć. W odpowiedzi na to, Shinnou tylko ją wyśmiewa. W końcu Amaru wyznaje swoje uczucia, dzięki czemu Naruto ma chwilę na atak, zadaj cios Shinnou. W tej chwili przybywa Sasuke i mówi, że Orochimaru potrzebuje pomocy, chce ulepszyć swoją technikę reinkarnacji. Shinnou wręcza mu zwój, mówiąc, że to powinno wystarczyć. Sasuke używa na nim Chidori, co powoduje, że Shinnou wraca do normalności i opuszcza ruiny. Sasuke podąża za nim. Naruto mówi Amaru, by ta wracała, a on sam ruszy w pościg za Sasuke. W końcu znajduje go w dziwnym pomieszczeniu i pyta, co tam robi. W tym samym pokoju znajduje się kokon absorbujący mroczną czakrę, z którym łączy się Shinnou, a następnie atakuje Naruto i Sasuke za pomocą macek, którymi próbuje wyssać ich czakrę. Sasuke uaktywnia "Przeklętą Pieczęć pierwszego stopnia", aby emanować mroczną czakrą. Naruto zaś, podchwyciwszy plan przyjaciela, przybiera formę lisa, uwalniając wielkie ilości czakry. Następnie Sasuke uaktywnia drugi poziom Przeklętej Pieczęci. Kokon całkowicie pochłania Shinnou.

Tymczasem drużyna z Konohy dostała się do bazy wroga. Amaru znalazła Hinatę i mieszkańców wioski w więzieniu, uwolniła ich, po czym wszyscy wsiedli do statku. Znów pojawia się Naruto, który każe Amaru wsiąść do statku, ta odmawia, ale Sasuke wpycha ją tam siłą. Naruto próbuje wyperswadować Sasuke, żeby wsiadł do łodzi, używając na nim Rasengana. Następnie szepta mu coś do ucha, ale ten ucieka. Naruto używa "Masowej replikacji cienia" i niszczy bazę, a następnie spada. Amaru widzi całe zajście, chwyta skrzydeł jednego z Sora-nin i leci mu pomóc, jednak całe zajście kończy się tym, że spadają razem. Nagle pojawia się Jiraiyia z Gamakichim i ratują "spadającą dwójkę".

Na koniec Naruto budzi się w ramionach Amaru. Sasuke wraca do Orochimaru i wręcza mu zwój, a sam wraca do treningu, pamiętając słowa, które wyszeptał mu Naruto: "Możesz być pewny, że kiedyś sprowadzę cię do Konohy."


zachęcam do obejrzenia zapowiedzi filmu i galerii na stronie www.naruto.wbijam.pl


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2008, 12:44:50 am »
no i i tak ogladniemy to za roczek ;(
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2008, 12:59:33 am »
mogę poszukać wersji nagranej z kina ale 100% po japońsku


Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2008, 02:55:04 am »
mogę poszukać wersji nagranej z kina ale 100% po japońsku

Jak znajdziesz to daj linka sie zaloze ze jak by ktos wrzucil na forum czy wyslal emaila na wbijam.pl to by bylo po max 2tyg (spolsczenie=napisy) chociaz moze i wczesniej:) -tego jestem pewien ...


Ale bardzo mnie denerwuje jedna rzecz dopiero skonczyly sie spoilery ogladnalec ep.73 :) -taki fajny i musze tydz czekac na nowy 16min film buuu:(


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2008, 09:43:34 am »
ee tam taka wersja... lepiej juz jest poczekac :P i tak wiadomo ze sie skonczy wielkim Rasengan/Chidori naruto i emokinga wiec co za problem? ^^

@Marvix Ja wole czytac mange i czasem ogladac epki ^^
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2008, 10:00:34 am »
manga fajna jest :D tylko wszyscy których lubię są martwi ^^


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2008, 09:44:20 am »
taa... najbardziej to szkoda mi 2 postaci :P
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 31, 2008, 06:36:21 pm »
mogę poszukać wersji nagranej z kina ale 100% po japońsku

I jak da radę ściągnąć :D? Jak będziesz miał to daj linka to zapewne kilka dni i będą po polsku napisy xD


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 01, 2008, 05:25:36 pm »
znalazłem na płatnych rosyjskich stronach nagrywane z kina :)


Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 05, 2008, 08:30:20 pm »
znalazłem na płatnych rosyjskich stronach nagrywane z kina :)


Hehehe Czyli trzeba zaplacic nie da sie tego za darmo sciagnac rozwij swoja wypowiedz bo jak by sie znalazl i wrzucilo na forum en/pl to sa dwie opcje

Na EN przetlumacza na eng napisy .
A na PL z eng na PL
:P
Pzdr


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 05, 2008, 08:32:18 pm »
poczekam na darmowy ;p i ściągam


Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 06, 2008, 12:17:45 am »
poczekam na darmowy ;p i ściągam

Ok jak ci sie uda zapodaj linka :) :D - to moze jak by ci sie np. w tydzien udalo zalatwic to mysle ze nie bylo by wiekszego problemu z napisamy jak mowilem link na en forum o naruto=>Napisy ENG=>LIng na PL forum+Napisy ENG=>Naruto Shippuuden Movie II +PL napisy :D


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 06, 2008, 08:24:40 am »
Ma ktoś soundtracka z tego?
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 06, 2008, 12:10:00 pm »
szukam,szukam i nie mogę znaleźć wypuścili to już ?


Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 06, 2008, 02:15:19 pm »
szukam,szukam i nie mogę znaleźć wypuścili to już ?

No właśnie nie wiem ,ale będzie to będą napisy bo w japoni było w kinach 2 sierpnia :)


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2008, 05:44:13 pm »
No to mogliby sie pośpieszyć. A shippuden ost2 już jest?
Prepare for unforeseen consequences...


Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 06, 2008, 05:59:33 pm »
No to mogliby sie pośpieszyć. A shippuden ost2 już jest?


Są dwie opcje Soul :)

Albo Znajdzie ktoś i wrzuci im ,żeby zrobili napis ,albo:( czekamy do stycznia -kwietnia na wersje dvd :(


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 06, 2008, 07:08:26 pm »
znajdę dzisiaj w nocy sie dla was poświecę i znajdę


Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 06, 2008, 11:19:53 pm »
znajdę dzisiaj w nocy sie dla was poświecę i znajdę


Było by bardzo miło :) :D Jak  znajdziesz film :D to mozesz  wrzucic na forum:P zeby zrobili napisy^^


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 17, 2008, 02:34:49 pm »
film zacznę szukać jak clannad wystartuje :D


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 08, 2008, 04:01:14 pm »
Znalazłem OST. Z tego co wyczytałem jest prawdziwe.

http://narutomusic-soletuti.blogspot.com/2008/08/naruto-shippuuden-movie-iibonds-ost.html

Co do filmu. Już jest w kilku miejscach. przynajmniej są filmy podpisane w ten sposób ;)
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 10, 2008, 05:32:23 pm »
tez znalazłem na paru ruskich stronach ... plac za konto 20$ to coś ściągniesz


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 10, 2008, 06:04:17 pm »
Pfff. Za free już jest w wieeeelu miejscach, tylko trzeba umieć szukać :P
Prepare for unforeseen consequences...


Odp: 5 film naruto "Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna"
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 11, 2008, 03:01:34 pm »
Pfff. Za free już jest w wieeeelu miejscach, tylko trzeba umieć szukać :P

Moglbys mi wyslac linka byl bym bardzo wdzieczny:)

Poza tym mam nowego linka dla was tutaj sa przetlumaczone mangi+anime(te lepsze np.code geass) i takie ktorych na kreskowce wbijam etc. nie ma:P
http://shinden-anime.info


jak będzie wiadomo coś w sprawie filmu pm do mnie :} na razie zamykam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 07:51:42 pm wysłana przez Pheonix »