Witaj
Gość

Wątek: Szukam Anime  (Przeczytany 18917 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Szukam Anime
« dnia: Grudzień 20, 2008, 10:35:19 pm »
szukam anime ktore jest podobne trescia do death note badz tez elfen lied.thx za odpowiedz


Teraz tutaj wszystkie poszukiwania związane z anime :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 08:08:34 pm wysłana przez Pheonix »


Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2008, 10:42:52 pm »
szukam anime ktore jest podobne trescia do death note badz tez elfen lied.thx za odpowiedz

D-gray man


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2008, 11:04:48 pm »
aha i jak byscie mogli napisac o czym jest to anime(tylko bez filerow).


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: -1

  • moja piękna kiełubacho!!
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2008, 07:39:06 pm »
Hmmmmm  Code Geass lub Darken than black




  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2008, 07:50:57 pm »
Hmmmmm  Code Geass lub Darken than black


Agree oglądaj to.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: -1

  • moja piękna kiełubacho!!
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2008, 09:01:11 pm »
Na Tanuki anime masz ich recenzje,
A i na sranie przyklejacie ten temat:P??
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 09:02:43 pm wysłana przez ZjemCie »




  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2008, 09:17:41 pm »
Na Tanuki anime masz ich recenzje,
A i na sranie przyklejacie ten temat:P??

Sam sobie odpowiedziałeś. :D
Pheonix zrobiłbyś liste anime gatunkami i odnośnikami do recenzji, jak chcesz to ci pomogę.
> Kosz
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2008, 10:02:56 pm »
uuu anime jest masa ale ktoś gdzieś dawał gatunki zaraz znajdę a recenzji nie warto dawać bo można linki do Wikipedii :)


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 29, 2008, 12:46:27 pm »
Do Death Note najbardziej wg mnie zbliżone jest Code Geass :P


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 28, 2009, 08:35:12 pm »
A czy jest jakaś strona/torrent albo coś z Dragon Ball'em ? Chciałbym sobie przypomnieć. Najlepiej wszystkie :D?
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 28, 2009, 09:37:12 pm »
A czy jest jakaś strona/torrent albo coś z Dragon Ball'em ? Chciałbym sobie przypomnieć. Najlepiej wszystkie :D?

wlasnie leci zremasterowana wersja dbz pod nazwa DB Kai ;>

co do stron .... isohunt prawde ci powie


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2009, 10:49:57 pm »
Hej, wlasnie koncze ogladac Death Note, pozostalo mi pare odcinkow. Szczerze mowiac to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jakos nie mialem checi tego zaczac ogladac, ale juz po 1 i 2 odcinku zmienilem swoje nastawienie. Anime jest BOSKIE! Teraz szukam jakiegos nowego fajnego anime. Ogladalem jedynie Naruto, FMA i takie duperele. Nic bardziej wyszukanego. Z pomoca zwracam sie do was (DIO ftw xd). Podajcie jakies fajne klimatyczne, w miare krotkie anime, najlepiej wasze ulubione + krotki opis  :P Thx
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 03, 2009, 11:08:15 pm »
Na szybko zaproponuję:

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,28250.0.html - świetne anime, które cały czas oglądam (14 ep atm i jestem zachwycony tym)

oprócz tego moja skromna pozycja klimatycznych dobrych, względnie krótkich anime:

Darker than Black - bardzo fajny pomysl, trochę postapokaliptyczna wizja świata i ludzi ze specjalnymi mocami

Highurashi (mogłem zrobić literówkę) bardzo psychopatyczne, ale zaje*** klimatyczne. Oba sezony, robi wrażenie

Monster - Pisałem gdzieś na tym forum, moje top 1 anime (duużo analogii do Death note, ale wszystko realistyczne i współczesne.) piękne starcie 2 umysłów jak "L" z yagamim


W wolnej chwili podam jeszcze kilka...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 03, 2009, 11:17:10 pm »
A Clannad/Elfen Lied/Code Geass sa dobre? Duzo slyszalem o tych anime, tylko nawet nie wiem o czym sa.
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 03, 2009, 11:41:42 pm »
1st. code geass
później elfen lied
i jeszcze clannad


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 04, 2009, 09:18:53 am »
Fate/Stay Night zerknij
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 04, 2009, 08:51:14 pm »
Hej, wlasnie koncze ogladac Death Note, pozostalo mi pare odcinkow. Szczerze mowiac to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jakos nie mialem checi tego zaczac ogladac, ale juz po 1 i 2 odcinku zmienilem swoje nastawienie. Anime jest BOSKIE! Teraz szukam jakiegos nowego fajnego anime. Ogladalem jedynie Naruto, FMA i takie duperele. Nic bardziej wyszukanego. Z pomoca zwracam sie do was (DIO ftw xd). Podajcie jakies fajne klimatyczne, w miare krotkie anime, najlepiej wasze ulubione + krotki opis  :P Thx

Darker than Black - bardzo fajny pomysl, trochę postapokaliptyczna wizja świata i ludzi ze specjalnymi mocami
This.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 05, 2009, 11:41:28 am »
To ja może zapytam o coś innego. Niedawno wpadła mi do głowy seria animowana, której skromną część kiedyś obejrzałem w polskiej tv. Akcja polegała na tym, że jakaś zła nacja, mająca pokaźną armię i planetę wchlaniającą inne postanawia podbić wszechświat. Podbijają po kolei planety ognia, lodu, pustyni(tu okazuje się, że moc mają tylko włochaci "niewolnicy"), zamieszkałą przez takie żaby. W końcu ci dobrzy orientują się, że planety mają coś w rodzaju silników, które pozwolą uciec tej złej planecie, jednoczą siły i lecą dalej ratować ile się da...Znacie coś takiego?


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • LOLWUT
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 11, 2009, 08:44:38 pm »
To ja może zapytam o coś innego. Niedawno wpadła mi do głowy seria animowana, której skromną część kiedyś obejrzałem w polskiej tv. Akcja polegała na tym, że jakaś zła nacja, mająca pokaźną armię i planetę wchlaniającą inne postanawia podbić wszechświat. Podbijają po kolei planety ognia, lodu, pustyni(tu okazuje się, że moc mają tylko włochaci "niewolnicy"), zamieszkałą przez takie żaby. W końcu ci dobrzy orientują się, że planety mają coś w rodzaju silników, które pozwolą uciec tej złej planecie, jednoczą siły i lecą dalej ratować ile się da...Znacie coś takiego?
...

Love hina jest super:)
A ja , tak system pierdolę , że nawet nie chce mi się go "rozpierdalać"


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 11, 2009, 11:18:37 pm »
To ja może zapytam o coś innego. Niedawno wpadła mi do głowy seria animowana, której skromną część kiedyś obejrzałem w polskiej tv. Akcja polegała na tym, że jakaś zła nacja, mająca pokaźną armię i planetę wchlaniającą inne postanawia podbić wszechświat. Podbijają po kolei planety ognia, lodu, pustyni(tu okazuje się, że moc mają tylko włochaci "niewolnicy"), zamieszkałą przez takie żaby. W końcu ci dobrzy orientują się, że planety mają coś w rodzaju silników, które pozwolą uciec tej złej planecie, jednoczą siły i lecą dalej ratować ile się da...Znacie coś takiego?

Kapitan planeta!

"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 10, 2009, 08:43:56 pm »
Obejrzalem Code Geass R1 i to anime mnie zniszczylo. Chcialem ogladnac R2 po jakims czasie, zeby sobie troche odpoczac, ale nie da rady.  :)
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 12, 2009, 09:51:11 am »
Last Exile - fajna fabula, ladna kreska. Świat Prestale podzielony jest na dwie krainy. Anatore cierpi z powodu ustawicznej suszy, a woda jest tu najcenniejszym skarbem. Dusis z kolei to kraj skuty wiecznym lodem. W obu ludzie muszą walczyć o przetrwanie… Jedyną drogą pomiędzy Anatore a Dusis jest korytarz powietrzny, zwany Grand Stream, w którym potężne wichry stanowią śmiertelne zagrożenie. Nad porządkiem świata czuwa potężna Gildia, posługująca się technologią znacznie bardziej zaawansowaną niż ta dostępna „mieszkańcom powierzchni”. Gildia użycza obu krajom urządzeń umożliwiających lot ich statków, nadzoruje także wojny – prowadzone zgodnie z zasadami kodeksu honorowego potyczki. Podjęta kilkanaście lat wcześniej próba negocjacji pokojowych nie powiodła się – statek kurierski, przewożący traktat pokojowy, roztrzaskał się w wichrach Grand Streamu… Bardzo pozytywnie zaskoczylo mnie to anime choc na poczatku myslalem, ze bedzie sredniak.

Bakumatsu- jezeli lubisz japonie za czasow samurai..........Yojiro Akizuki, młody samuraj, za wszelką cenę stara się odnaleźć Hasha no Kubi – tajemniczą głowę, obdarzoną wielką mocą. Jego zadaniem jest zniszczyć ją niezwykłym mieczem, który nosi przy boku. Jednakże nie tylko on jest zainteresowany losem czaszki. Wiele osób chce wykorzystać drzemiącą w niej moc do swoich celów, a ów mroczny przedmiot może zadecydować o losach pogrążonej w kryzysie Japonii.

Elfen Lied - to trzeba obejrzec. Anime nr 2 na mojej liscie nr 1 to Code Geass :D

Ergo Proxy - ciezkie anime, ale warte obejrzenia. W utopijnym mieście Romdeau życie obywateli podlega ścisłej kontroli władz. Ludzie żyją tam wraz ze swymi androidami zwanymi tu autoreivami. Jednak ten spokój burzy seria morderstw. Inspektor Re-l Mayar wraz ze swym partnerem - autoreivem Iggym - spróbują rozwiązać zagadkę mrocznej strony życia w Romdeau.

Mnemosyne - 6 epkow, 0 cenzury - calkiem nowe anime, akcja idzie ciagle do przodu i jest w miare wporzo :D

Karas- mi sie to anime bardzo podobalo. Szczegolnie wykonanie naprawde mistrzowskie, a jak sie oglada w HD to wgniata w fotel. Tez mala ilosc epkow i super akcja. Kazde miasto ma swojego Karasa, ktory broni je przed nadnaturalnymi zjawiskami. Jeden z nich sie buntuje i chce przejac wladze nad swiatem.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 12, 2009, 05:38:19 pm »
Bacar masz może swoją anime list =p?

Aczkolwiek, no Elfen Lied to klasyk ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 12, 2009, 07:17:32 pm »
Miałem nic nie pisać bo każdy ma swój gust ale...

Ergo Proxy ciężkim anime? Chyba Texhnolyze albo Jin-Roh nie widział.
O Elfen Lied nic nie powiem bo dla mnie osobiście to to coś nie powinno nawet powstać.

Co mogę polecić?
Z sensacji kanon anime czyli Cowboy Bebop i anime które kanonem się staje czyli Black Lagoon.
Jeśli chodzi o science fiction to Rah-xephon, anime którego zdaniem wielu największym nieszczęściem było powstanie po NeonGenesisEvangelion z czym w pełni się zgadzam. NGE wypada blado przy Rah-xephon.
Z komedii GreatTeacherOnizuka, Azumanga Daioh, Golden Boy, Lucky Star, FMP Fumoffu, Sayonara Zetsubou Sensei, Excel Saga. Do dwóch ostatnich pozycji radze nie podchodzić jeśli od niedawna oglądasz anime bo nie zrozumiesz połowy gagów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wyżej wymienionych tytułach zajrzyj na Tanuki anime albo azunime.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2009, 07:24:34 pm wysłana przez Rake »
[


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Szukam Anime
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 12, 2009, 07:27:52 pm »
O Elfen Lied nic nie powiem bo dla mnie osobiście to to coś nie powinno nawet powstać.
explain plix.
I'm offline.