Witaj
Gość

Wątek: [L2J] RaidFight - IL x3 - START 01.03.2020  (Przeczytany 25579 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 05, 2020, 08:32:39 am »
hahaha filmiki ze ścianą w tle, chłop siedzi przy komputerze w skórzanej kurtce w Grecji, na pierwszym nawet widać jak czyta zapisany tekst po lewej stronie, tyle eurasów już wpadło od naiwniaków, że nawet nie odczuli pewnie tych centów wydanych na te filmiki :)

Rozumiem, że jest tutaj jakieś drugie dno - prawdopodobnie Nekys dorabia sobie przy innych projektach, ale to nie zmienia faktu, że to ten sam typ od X lat :D Używa tych samych kont na pmfun, mxc, fb od pierwszej edycji RF.


Do ciebie cokolwiek dociera?
"Nekys dorabia sobie przy innych projektach" i tak przez 6 stron tematu, kiedy ludzie daja Ci fakty nie do podjebania ;D

Nekys nie rusza palcem przy tym projekcie, jest czyms w rodzaju zywej reklamy tyle , nic wiecej.

Nie da sie nie dac wiary dowodom przedstawionym tutaj.

Piszecie ze nekys udzielal sie przy innych projektach przed terazniejszhm raidfight. Ok udzielal.sie super fajnie itp.
To tak bardzo sie z tymi projektami zzyl zeze postanowil prowadzic je identycznie (elixir,canyon,tales) , na tych samych IP,  z tymi samymi sposobami promocji, te same graficzne templatki, te same komunikaty na 2 serwerach w jednym czasie, greckie serwery stojace w rosji, czytanie z kartki na filmikach, ( tak to wyglada).

Cos pominelem?

'Pomineles' etap edukacji wczesnoszkolnej i zasady interpunkcji.

Serio? Ja wiem że to wkurza ale jak nie masz nic do dodania w temacie to lepiej nie pisz nic (celowo brak interpunkcji) Tak BTW to znam szefa potężnej polskiej firmy który również ma z tym problem a nawet mówi wyszłem i poszłem jemu też powinien dociąc smutny człowieku.

Co do serwera hmmm... to jak dla mnie Nekys to tylko żywa reklama.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2020, 08:36:13 am wysłana przez Tabasco »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 05, 2020, 04:53:59 pm »
hahaha filmiki ze ścianą w tle, chłop siedzi przy komputerze w skórzanej kurtce w Grecji, na pierwszym nawet widać jak czyta zapisany tekst po lewej stronie, tyle eurasów już wpadło od naiwniaków, że nawet nie odczuli pewnie tych centów wydanych na te filmiki :)

Rozumiem, że jest tutaj jakieś drugie dno - prawdopodobnie Nekys dorabia sobie przy innych projektach, ale to nie zmienia faktu, że to ten sam typ od X lat :D Używa tych samych kont na pmfun, mxc, fb od pierwszej edycji RF.


Do ciebie cokolwiek dociera?
"Nekys dorabia sobie przy innych projektach" i tak przez 6 stron tematu, kiedy ludzie daja Ci fakty nie do podjebania ;D

Nekys nie rusza palcem przy tym projekcie, jest czyms w rodzaju zywej reklamy tyle , nic wiecej.

Nie da sie nie dac wiary dowodom przedstawionym tutaj.

Piszecie ze nekys udzielal sie przy innych projektach przed terazniejszhm raidfight. Ok udzielal.sie super fajnie itp.
To tak bardzo sie z tymi projektami zzyl zeze postanowil prowadzic je identycznie (elixir,canyon,tales) , na tych samych IP,  z tymi samymi sposobami promocji, te same graficzne templatki, te same komunikaty na 2 serwerach w jednym czasie, greckie serwery stojace w rosji, czytanie z kartki na filmikach, ( tak to wyglada).

Cos pominelem?

'Pomineles' etap edukacji wczesnoszkolnej i zasady interpunkcji.

Serio? Ja wiem że to wkurza ale jak nie masz nic do dodania w temacie to lepiej nie pisz nic (celowo brak interpunkcji) Tak BTW to znam szefa potężnej polskiej firmy który również ma z tym problem a nawet mówi wyszłem i poszłem jemu też powinien dociąc smutny człowieku.

Co do serwera hmmm... to jak dla mnie Nekys to tylko żywa reklama.

Widzę, że znasz bardzo wpływowych ludzi. Cool story.

Nekys nie jest podstawiony. Po prostu ktoś sugerował, że to jakiś random czytający z kartki :D Srsly?
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2020, 05:05:44 pm wysłana przez Pneuma »


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 05, 2020, 05:58:53 pm »
hahaha filmiki ze ścianą w tle, chłop siedzi przy komputerze w skórzanej kurtce w Grecji, na pierwszym nawet widać jak czyta zapisany tekst po lewej stronie, tyle eurasów już wpadło od naiwniaków, że nawet nie odczuli pewnie tych centów wydanych na te filmiki :)

Rozumiem, że jest tutaj jakieś drugie dno - prawdopodobnie Nekys dorabia sobie przy innych projektach, ale to nie zmienia faktu, że to ten sam typ od X lat :D Używa tych samych kont na pmfun, mxc, fb od pierwszej edycji RF.


Do ciebie cokolwiek dociera?
"Nekys dorabia sobie przy innych projektach" i tak przez 6 stron tematu, kiedy ludzie daja Ci fakty nie do podjebania ;D

Nekys nie rusza palcem przy tym projekcie, jest czyms w rodzaju zywej reklamy tyle , nic wiecej.

Nie da sie nie dac wiary dowodom przedstawionym tutaj.

Piszecie ze nekys udzielal sie przy innych projektach przed terazniejszhm raidfight. Ok udzielal.sie super fajnie itp.
To tak bardzo sie z tymi projektami zzyl zeze postanowil prowadzic je identycznie (elixir,canyon,tales) , na tych samych IP,  z tymi samymi sposobami promocji, te same graficzne templatki, te same komunikaty na 2 serwerach w jednym czasie, greckie serwery stojace w rosji, czytanie z kartki na filmikach, ( tak to wyglada).

Cos pominelem?

'Pomineles' etap edukacji wczesnoszkolnej i zasady interpunkcji.

Serio? Ja wiem że to wkurza ale jak nie masz nic do dodania w temacie to lepiej nie pisz nic (celowo brak interpunkcji) Tak BTW to znam szefa potężnej polskiej firmy który również ma z tym problem a nawet mówi wyszłem i poszłem jemu też powinien dociąc smutny człowieku.

Co do serwera hmmm... to jak dla mnie Nekys to tylko żywa reklama.

Widzę, że znasz bardzo wpływowych ludzi. Cool story.

Nekys nie jest podstawiony. Po prostu ktoś sugerował, że to jakiś random czytający z kartki :D Srsly?


Czytanie ze zrozumieniem boli..
Powiedzialem ze ok, to nekys  - ale zarazem zywa reklama czyli placa mu za te filmiki, a on raczej nie przyklada reki do servera. Teraz rozumiesz? :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2020, 08:18:37 pm wysłana przez rbkastro »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 05, 2020, 09:50:44 pm »
@rbkastro

Niestety się mylisz kolego, server jest tylko Nekysa ( zna się z developerami z wyżej wymienionych serverow także i sam tego nie ukrywa ) . Server stoi we Francji ale ma tunel protekcyjny z Rosji ( Anti DDOS Promanaged ).


Jeśli "bym" napisał że mam udział w rozwoju i prowadzenia servera też by było że jestem Rusek ?


PS: szkoda ze Administracja forum blokuje adresy IP ( może domyślne ustawienie ) z mojego regionu i musze używać konta  na forum z VPN.


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 05, 2020, 10:00:27 pm »
@rbkastro

Niestety się mylisz kolego, server jest tylko Nekysa ( zna się z developerami z wyżej wymienionych serverow także i sam tego nie ukrywa ) . Server stoi we Francji ale ma tunel protekcyjny z Rosji ( Anti DDOS Promanaged ).


Jeśli "bym" napisał że mam udział w rozwoju i prowadzenia servera też by było że jestem Rusek ?


PS: szkoda ze Administracja forum blokuje adresy IP ( może domyślne ustawienie ) z mojego regionu i musze używać konta  na forum z VPN.

Jak grochem o sciane. Ty naprawde nie rozumiesz.
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 05, 2020, 10:32:21 pm »
Jak grochem o sciane. Ty naprawde nie rozumiesz.

założył ten temat po 8 latach nie używania forum i jest z "nekysem" na ty, więc nie spodziewałbym się żadnego logicznego myślenia LUL

kolejny przypadkowy zbieg okoliczności:
https://l2tales.com/store.php
https://raidfight.eu/store.php
obie strony takie same, konto paypal to samo, paysafecard tez. Pewnie nekys tak bardzo pomagał w innych projektach, że teraz nawet całą kase oddaje talesowi XD
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2020, 11:55:22 pm wysłana przez JamesDoakes »


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 06, 2020, 02:47:03 am »
raidfight, to nawet nie jest on  :D


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 06, 2020, 05:16:03 pm »
@JamesDoakes

Nie ukrywam ze z Nekysem się znamy już kilka dobrych lat, co to ma za znaczenie ?.

Podobieństwa stron już ci kolego wytłumacze może zrozumiesz

1. Konto paypal/paysafecard nie są takie same jakbyś się trochę wyśilił to sprawdził byś nr konta  i dane.. i zauważył różnicę. ( wygląd graficzny jest  podobny bo to skrypt a nikt nikomu nie broni korzystać z różnych opcji skryptów )
2. Wygląd strony - odsyłam do poszperania na Maxcheatersach kto sprzedaje "Theme Website" nie podam ci nicku bo było by to za łatwe. Jest cała masa gotowych "Theme" wraz ze skryptami, gdzie całość kupujesz i podpinasz swoją stronę wraz z możliwością modyfikacji ( tutaj jednak grafika jest pracą grafika). Minęły czasy samodzielnego robienia stron, świat poszedł do przodu to i możliwości inne :).

Nie będę dalej przekonywał nikogo do RaidFighta bo każdy ma swoje zdanie. Nekys sam nie ukrywa że zna się z różnymi developerami i wymieniają/kupują pliki.

Server jest serverem Greckim , Nekys jest Nekysem.

Pozdrawiam  :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2020, 05:17:34 pm wysłana przez Treys026 »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 06, 2020, 06:30:52 pm »
1. Konto paypal/paysafecard nie są takie same jakbyś się trochę wyśilił to sprawdził byś
wczoraj oba wskazywały na ten sam mail w gmail.com, dziś widać już nazwę biznesu - jednak nadal taki sam dla obu:
Tales: https://imgur.com/a/Agiee8A
Raid: https://imgur.com/a/EbNPR3N

webmoney to samo, oba serwery na konto o tym samym ID: https://i.imgur.com/ZlAEY6K.png
reszta tez, ale trzeba zajrzeć w dev tools żeby zobaczy przekierowania

więc to chyba ty sie nie wysiliłeś bo wystarczy wpisać dowolną kwote i porównać na obu stronach, żałosne jak bardzo nadal próbujesz wybielić to co zostało stwierdzone bez wątpliwości xD


Podsumujmy "zbiegi okoliczności":
- dota z raidfighta leci do kieszeni talesa
- oba serwery są na tym samym IP i nikt poza nimi: https://securitytrails.com/list/ip/193.233.15.90
- google analitics na wszystkich stronach z tego samego konta google
- raidfight uzywa plików Lucera a nie L2DC jak jest reklamowany, kto jeszcze używa tych plików? tales na swoich serwerach int.
- to samo forum z tymi samymi modami, układ/wygląd obu stron od jednego grafika

Możemy przestać się już oszukiwać? Tales kupił sobie następną nazwę do portfolio i możemy im pogratulować talentu do robienia hajsu na resztkach L2.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 06, 2020, 06:52:36 pm »
Bociarz prawilniaka udaje :P dobre dobre


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 06, 2020, 07:03:41 pm »
Bociarz prawilniaka udaje :P dobre dobre
gdym nadal grał na offie (bo privy skonczyłem na rpg-clubie) to oczywiste, że nie farmiłbym z ręki, nawet KR zrozumiało że nikt nie ma na to czasu i dodało auto combat do gry :D


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 06, 2020, 07:22:31 pm »
RMTer moralizuje rzekomego bociarza, też zabawne ;>


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 06, 2020, 07:46:18 pm »
RMTer moralizuje rzekomego bociarza, też zabawne ;>
Wygrales xD hahaha  dobra tak szczerze mysle ze dajmy se siana, im i tak nie przetlumaczysz, a kazdy myslacy czlowiek wyciagnie wnioaki z dowodw ;)

Czekajmy na nasz rodzimy l2Against ;)

Edit: gzie ta ETA Gracia?
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2020, 07:57:57 pm wysłana przez rbkastro »
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 06, 2020, 07:57:23 pm »
na razie to wiekszego hype im robicie ....


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 14, 2020, 01:46:49 am »
ETA GF/GE pojawi się w zależności od stanu serwera, o szczegóły można pytać na discordzie.

Admin - kimkolwiek by nie był :D - jest bardzo aktywny.

Polecam zakładkę 'bot reports'.


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 14, 2020, 09:37:25 am »
ETA GF/GE pojawi się w zależności od stanu serwera, o szczegóły można pytać na discordzie.

xD czyli tak jak mowilem, nie pojawi sie ;)
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 14, 2020, 08:28:15 pm »
Ogólnie gralem na wielu serwerach , tez podejrzewalem ,  że moze byc lipa , jutro mija 2 tydzien serwera i powiem tak , serwer zaczal sie z 300+ online ? , zaraz pare dni po starcie fail , ludzie zniecheceni , aktualnie 600+ realnego , ponad 1k z boxami, wyglada coraz bardziej ciekawie , core serwera +40 lvl
i gra sie naprawde przyjemnie , nie patrzac na to czy to rzeczywisice nekys czy nie . Wiec kazdy moze sobie pisac co chce ale jezeli to bedzie szlo w takim tempie jak idzie to Gratki dla adma i serwerka , a ja osobiscie powiem ze nie mam zamiaru zalowac ze nie wbilem na ten serwer tak samo jak na dawn nie wbilem ;)  dopiero pojawiaja sie sety A grade wiec nie ma nikogo hardcore az tak bardzo , suby zadnej nie ma jeszcze , wiec luzniejszy serwerek
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 15, 2020, 01:57:29 pm »
Tak jak kolega napisał wyżej, na początku również obawiałem się po failu co będzie dalej z serwerem jednak aktualnie online rośnie, admin na bieżąco naprawia błędy/banuje boty. Często organizowane są eventy widać że administracja żyje z community. Gra się przyjemnie nie ma  doty p2w serwer po prostu na dłużej jak dla mnie.

Było dzisiaj info że w porównanie do tamtej niedzieli jest o 25% więcej aktywnych unikalnych graczy. Są 2 polskie klany  jeden to głównie CP drugi to casuale. Każdy znajdzie coś dla siebie.


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] RaidFight - IL x3 - START 01.03.2020
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 15, 2020, 04:51:48 pm »
nekysToday at 16:47
@everyone
The first Baium epic spawn will take place on 26th of March.

hehehehe admin właśnie pstryknięciem palca usunął z servera tzw. rusherów, warto obserwować teraz mxc bo pewnie pojawią się tam jakieś AQ i adena :p


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] RaidFight - IL x3 - START 01.03.2020
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 15, 2020, 08:12:54 pm »
Tak samo jakbys mial stage na np Valhalli :P , Tylko tu pewnie wymyslil w postaci Baiuma na 26 :D
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] RaidFight - IL x3 - START 01.03.2020
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 15, 2020, 09:46:06 pm »
Tak samo jakbys mial stage na np Valhalli :P , Tylko tu pewnie wymyslil w postaci Baiuma na 26 :D

Tyle ze tam masz capa lvlowego a tu bry mieli CoVa 4 czy tam 5 dnia .Poczuja sie oszukani i quitna
na nowe serverki :P


  • Wiadomości: 163

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] RaidFight - IL x3 - START 01.03.2020
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 16, 2020, 12:27:38 am »
i tak nie maja competition wiec co im to da , skoro to jest server bardziej casualowy :D
dlatego podejrzewam admin  zrobil tego baiuma wlasnie dlatego zeby nie bylo calkowitego owned na serwie :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2020, 12:53:27 am wysłana przez JokeJR »
RespeCt Clan


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] RaidFight - IL x3 - START 01.03.2020
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 23, 2020, 08:49:24 am »
1550 postaci online, ponad 800 HWID. Czy ktoś wie jak to wygląda obecnie na mordorze?

Nadal brak ETA update'u kroniki, ale serwer jest nadal na etapie C/B gr.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] RaidFight - IL x3 - START 01.03.2020
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 02, 2020, 01:00:24 pm »
31.03. dobite 900+ HWID i ponad 1800 postaci online w peaku


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: [L2DC] RaidFight - Interlude C6 rate x3 START Sunday, 1st of March - 13:00
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 07, 2020, 09:31:33 pm »

Oszukani gracze nie dość że się rozpraszają pomiędzy gówniane serwery to potem zniechęcają się do oryginalnych projektów na których warto by naprawdę zagrać.

Jakieś przykłady?