Witaj
Gość

Wątek: Nowy Server Abyss X5  (Przeczytany 36264 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 15, 2008, 03:48:11 pm »
i co w koncu z tym mana shite.m   jest ?
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 191

  • Pochwał: -2

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 15, 2008, 04:07:04 pm »
i co w koncu z tym mana shite.m   jest ?

Ta jest i do tego tanszy niz Healing poty :D jakies 150 a


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 15, 2008, 04:54:33 pm »
dla mnie x5 to shit... sa mana poty po 193a chyba o.o quest reward jest x1 nie jak x3 mowiono dodatkowo wiekszosc osob n a20 juz ma top D bronie z donate... wlaze do dion a tam polowa osob juz z top D na 20-23 lvlu o.o  dla mnie to lipa;/ zrezygnowalem po 4h grania


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 15, 2008, 06:10:22 pm »
Top D grade ^^
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 15, 2008, 06:10:32 pm »
co za bzdura
nie ma broni z donate
polowa osob na 20...chyba cie pogielo lekko mowiac ;)
mana poty sa po 193a, tak samo jak na x7 i x3 i jakos gra nie pada tam wielce przez to, mana drug to lekkie umilenie gry, niewielki bonus w zasadzie(dla takiego nukera drug to duzo za malo)
od poczatku bylo wiadome ze quest reward bedzie x1, zreszta jak na wszystkich serwerach abyssa


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 15, 2008, 06:37:08 pm »
co za bzdura
nie ma broni z donate


ale jest adena a to na jedno wychodzi...
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 15, 2008, 07:01:23 pm »
no niby, ale jak dla mnie to szkopul przy wszystkich plusach w zasadzie najlepszego priva(liczba online na wszystkich serwerach mowi samo za siebie)
jesli ktos musi kupic itemy za donate to i tak mu sie dokopie spokojnie, bo jednak to lamy
w pozniejszej grze to nie bedzie mialo wiekszego znaczenia, bo nikt tak duzo adeny nie kupi ;)

nie ma serwa perfekcyjnego, ale plz pokaz mi lepszy niz abyss ;)


  • Wiadomości: 191

  • Pochwał: -2

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 15, 2008, 07:11:24 pm »
Dla ruskow moze i jest najlepszy ale napewno nie dla mnie :) Co z tego ze tyle ludzi tam gra jak prawie sami rosjanie? Napiszesz cos na shoucie po angielsku to cie jeszcze skrzycza lol ....


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 15, 2008, 07:13:48 pm »
Dexternet.

0 dotacji.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 15, 2008, 07:28:26 pm »
w czyms lepszy jest dex poza donate?;) bo wydaje mi sie ze nie ;d
i nightbirdzie jesli dex jest taki cool to czemu w ogole tu zajrzales?;)

no shout troche denerwuje, ale nierosyjskich graczy jednak dosc sporo jest, ot nie flooduja tyle na shoucie ;)
a jesli w ogole nie cyrylicy to jest jeszcze x7, ktory jest praktycznie bez rosjan


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 15, 2008, 07:48:15 pm »
Dex ma wiecej dzialajacych rzeczy z interlude, i nie mowie tego by oczerniac, bo jakos nie zauwazylem odplywu ludzi z powodu abbysa :P, ot tak aby odpowiedziec w czym jest lepszy na post wyzej...
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 15, 2008, 09:00:24 pm »
x7, x3 i x1 nie ma dotacji więc twój argument jest smieszny nightbird ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 15, 2008, 09:17:47 pm »
DEX jest lepszy bo ma GM-ów którzy znają angielski
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 15, 2008, 09:20:07 pm »
Cytuj
DEX jest lepszy bo ma GM-ów którzy znają angielski
Rownie smieszny argument, na x7 wszyscy aktywni gmi znaja angielski ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 15, 2008, 09:25:17 pm »
Dla mnie sa 3 rzeczy czemu nie gram tu a na dex:
-mana potki
-na zaludnionych serwerach rosyjski, bo x7 to niestety ale lol :)
-no i mozna powiedziec, ze "gorsze" interlude bo mniej dziala

@Dev to,ze gmi znaja angielski to nie jest smieszny argument :P, bo chyba z sieci abyss malo kto bierze pod uwage x7 z 700 ppl online :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 15, 2008, 09:27:06 pm »
x7 w godznach szczytu ma 1400 online ... gdzies mam nawet screena jak abyss na 1337 ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 191

  • Pochwał: -2

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 15, 2008, 09:48:32 pm »
Lepsze serwy od Abyss:
Dex
Supreme L2

^_^


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 15, 2008, 09:51:08 pm »
Lepsze serwy od dex, supremel2 (gralem na supreme i smieszy mnie tam to ze moj SK ma spiritshot lagi ktore sie nie zawsze wlaczaja, musze czekac pomiedzy zakleciami... zal ...) to serwery oficialne. Nie marnujcie czasu na privach ... chyba ze to abyss :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 191

  • Pochwał: -2

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 15, 2008, 10:09:31 pm »
Lepsze serwy od dex, supremel2 (gralem na supreme i smieszy mnie tam to ze moj SK ma spiritshot lagi ktore sie nie zawsze wlaczaja, musze czekac pomiedzy zakleciami... zal ...) to serwery oficialne. Nie marnujcie czasu na privach ... chyba ze to abyss :D

Dziwne ze ja nie mam lagow ?! :P Albo grales tam pol roku temu kiedy byly lagi ale teraz juz dawno tego tam nie ma no chyba ze ktos ma neta z biedronki  :oops:


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 15, 2008, 10:18:05 pm »
supreme ssie technicznie, ja mam tam lagi wciaz i wielu znajomych tez je ma, chociazby dlatego x5 a nie supreme, w ogole on jest niepewny, w kazdej chwili moze wyskoczyl dluugi down czy wipe, ja im nie ufam ;d

ja gram juz troche w l2 i nigdy nie rozmawialem z gm, nie dlatego ze nie znam angielskie, bo znam, nei dlatego ze ich nie bylo, bo sa codziennie, ale bo nigdy nie mialem powodu, wiec jak nawet nie ma przez wiekszasc czasu angielskojezycznego gm to nie jest to tragedia
na abyss jest private cabinet, co jest control panelem dla konta, ale jest slicznie rozbudowane ze szok, zaden inny serwer nie ma czegos tak fajnego ^^
nawet na innych serwerach niz x7 wielu gm zna angielski, glupie uogolnienie ze nikt nie zna

gorsze interlude...macie pare zabawek ktore u nas nie dzialaja...ale zaloze sie ze my mamy ktore u was nie dzialaja ;p nie przegladalem listy bugow u was, ale zaloze sie ze wy nie wiecie dokladnie co dziala a co nie na abyss ;)



  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 15, 2008, 10:22:28 pm »
nie wiem o co ta klotnia
od poczatku bylo wiadomo, ze beda mp poty, danaty i masa ruskow

komu pasuje to gra, komu nie pasuje to nie gra, jest pare dobrych serverow wiec kazdy znajdzie cos dla siebie


edit:
co do tych dontacji to akurat na kazdym serverze mozna kupis adene/itemy albo placac adminowi, albo na allegro ;]
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 12:29:47 am wysłana przez Skik »


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 16, 2008, 12:45:06 am »
supreme ssie technicznie, ja mam tam lagi wciaz i wielu znajomych tez je ma, chociazby dlatego x5 a nie supreme, w ogole on jest niepewny, w kazdej chwili moze wyskoczyl dluugi down czy wipe, ja im nie ufam ;d
czlowieku jakie wipe? na supreme przynajmniej wiesz kiedy serv wstanie a nie jak to abyss jak pierdolnie to nie wiadomo o co biega
ile to razy x7 mial downy to mi sie mowic nie chce
a lagi to nie wszyscy maja


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 16, 2008, 01:38:41 am »
Ej powiem wam tyle: h.. wam do tego jak nie gracie na Abyssie tylko na jakims DEXie czy Supereme? Macie jakis problem ze sa mana drugi, ktore na gre nawet nie wplywaja? Mi sie wydaje ze to zazdrosc juz raczej... Nikt wam nie mowi ze macie grac tu czy tam. Chcecie prawdziwe L2 -> na retka prosze, a jak macie cos do abyssa to nie grajcie i proste a nie piszecie glupie wywody bo to bo tamto!! Jesli DEX jest taki idealny to sobie na nim grajcie, albo supreme... Ale lepiej jest czekac na Supreme te pol roku czy dluzej i wiedziec ze sie bedzie tyle czekalo, niz poczekac pare dni na Abyssa, ktory nie okresla dokladnie kiedy wstanie jak robia jakies poprawki techniczne... A tak BTW to jesli Abyss jest down to cos robia, ale nigdy nie zdarza sie tak ze pada od tak poprostu. Zawsze administracja powiadamia 2 min przed wylaczeniem serwa (no chyba ze zdarzy sie cos nieoczekiwanego ale to male prawdopodobienstwo). I h.. z tego ze DEX np ma te kilka rzeczy lepiej dzialajacych na Abyssie? Abyss tez ma napewno jak juz ktos tu napisal inne rzeczy ktore nie dzialaja na DEXie ale oczywiscie ze DEX to praktycznie full retail Interlude bo jakze by inaczej... Smieszni jestescie:
Cytuj
DEX jest lepszy bo ma GM-ów którzy znają angielski
N/c...
Cytuj
-mana potki
Cytuj
Taa mana potki... Tys widzial mana potki... Idz na DN to sie przekonasz co to mana poty w "L2"...

Cytuj
na zaludnionych serwerach rosyjski, bo x7 to niestety ale lol Smile
Rosyjski to jeden z najbardziej uzytkowanych jezykow. W Europie latwiej sie dogadac wlasnie w tym jezyku niz w angielskim, bo gdzie bys nie pojechal ruski zna wiecej ludzi niz ang...

Cytuj
co do tych dontacji to akurat na kazdym serverze mozna kupis adene/itemy albo placac adminowi, albo na allegro ;]
Znajdz mi na Allegro oferte ze sprzedaza Adeny albo itemow na Abyssie bo ja jakos nie znalazlem ;]

Cytuj
supreme ssie technicznie, ja mam tam lagi wciaz i wielu znajomych tez je ma, chociazby dlatego x5 a nie supreme, w ogole on jest niepewny, w kazdej chwili moze wyskoczyl dluugi down czy wipe, ja im nie ufam ;d
+1:)

Cytuj
Nie marnujcie czasu na privach ... chyba ze to abyss Very Happy
+2:)

To chyba wszystko...
AyGo


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 16, 2008, 08:06:54 am »
pelno tego bylo, nawet obecnie sa 2 aukcje
x5 jeszcze nei ma, bo nie ma co sprzedawac ale zapewne za tydzien czy dwa sie pojawia


jak nei am nic z servera na allegro to znaczy, ze jest do d*** i nikt nei chce tam niczego kupic
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 08:09:34 am wysłana przez Skik »


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Server Abyss X5
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 16, 2008, 08:11:50 am »
na supreme przynajmniej wiesz kiedy serv wstanie a nie jak to abyss jak -_-'nie to nie wiadomo o co biega
ile to razy x7 mial downy to mi sie mowic nie chce
a lagi to nie wszyscy maja

Cytuj
Well, it's just our luck that Aerith has gone down and is not rebooting. We're having the techs look into the trouble. I can't say how long it will take because I don't know what is wrong now.
(..)

Aerith is going to stay down for at least the next 6-12 hours, while everything is checked and rechecked, and some maintenance is done on her. Aerith will be down longer if any problems don't go away, or something comes up, so we'll see about that later.
(..)
Aerith is having some problems and there is currently no ETA for her coming back online. I don't know exactly why it happened, but after a simple reboot Aerith got stuck with an F1 error on the console. After a tech got it running again, and fixed the F1 error, Aerith would freeze while loading into Windows
taki maly wycinek z ann ze strony, glownie za takie akcje supreme ssie, sry ale jak admin nie wie co sie dzieje to n/c ;) na poczatku byl DOSowany dosc dlugo i nikt nie umial nic zrobic ;f niby wipe chyba nie bylo, ale to raczej kwestia tego co sie adminowi przysni w nocy ;)

i ten temat nie sluzy do takiej kłótni, chcecie to se zalozcie temat abyss vs rest of the world, nie chcecie- po prostu nie grajcie