Witaj
Gość

Wątek: x5 ? :>  (Przeczytany 1306 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

x5 ? :>
« dnia: Kwiecień 29, 2009, 02:29:51 pm »
Witam, mam kilka pytań odnośnie Abyssa x5
Pierwsze, najważniejsze czy podoba Wam się gra na nim? Klimat, ludzie itd.
Czy dużo tam graczy rosyjskich jak na x3?
Jakie są ceny? proszę o podanie cen orientacyjnych materiałów i przykładowo sprzętu C, B Grade.
Jak wygląda sprawa z polskimi graczami na serwerze?
Czy zdarzają się lagi?

No i ostatnie, dotyczące całego Abyssa. Jak wygląda sprawa z Clientem CT2 w chwili obecnej, tzn czy jest to tylko nazwa i design menu czy również skille, miejsca itd.

Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: x5 ? :>
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2009, 01:16:02 am »
Abyss x5 jest zdominowany przez Rosjan w około 90%, co wcale nie przeszkadza w dobrej zabawie. Większość z nich co prawda nie umie angielskiego, a my rozumiemy tylko część z tego co oni piszą po rosyjsku, ale gdy potrzeba, to Hurricane'y i Stunning Shoty stanowią język uniwersalny. Oczywiście z częścią Rosjan lub graczy innych narodowości idzie się dogadać i można współpracować.

Przykładowe ceny ? Proszę bardzo:

Demon Set = 20 kk,
Plated Leather Set = 17 kk,
Homunkulus's Sword = 8 kk,
Keshenberg = 33 kk,

Iron Ore = 10 k,
Stone of Purity = 80 k;

Nie wiem na ile są one miarodajne - przebiegając przez rynek w Giran po prostu sprawdziłem parę sklepów. Miej przy tym świadomość, że na serwerze z rate x5 przez większość czasu będziesz biegać w A-grade'ach, a B i C są przejściowe i ściąga się je dość szybko (o ile ogarnia się ekonomię).

Polskich klanów jest kilka - zostały wymienionych w którymś temacie obok.

Lagi są rzadkością.

Co do CT2 - miejscówki już są, ale nie wszystko w nich działa (w zasadzie to mniej niż więcej), skilli póki co nie ma.