Witaj
Gość

Wątek: Pytanie związane z przejściem na GF ii nie tylko  (Przeczytany 2268 razy)

  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 1

Pytanie związane z przejściem na GF ii nie tylko
« dnia: Czerwiec 10, 2010, 09:35:29 am »
Witam mam pytania związane z przejściem na GF, a mianowicie
1.jak zrozumiałem żeby grać na starym koncie trzeba zmienić hasło i jest to niepodważalne inaczej się nie da i nie Badzie żadnej taryfy ulgowej.
2.następne pytanie żeby przenieść postać z jednego konta na drugie trzeba zapłacić CR-ami i wykonać to na stronie Control Panel, czy przy tej operacji jest wymagane potwierdzenie na meila tak jak przy zmianie hasła, czy odbywa się to automatycznie bez koniecznego potwierdzenia (w sprawę zamieszany jest zapomniany adres meilowy).
3.korzystał może ktoś z Control Panel Professional bo może tam jest możliwość podejrzenia zaginionego adresu meilowego.

Pozdrawiam :D


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Pytanie związane z przejściem na GF ii nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2010, 04:15:52 pm »
1. nie wystarczy sie zalogowac w private cabinet - tak przynajmniej było na x7.
2.Głownie przenoszenie postaci na inne konto jest własnie spowodowane brakiem maila wiec go nie trzeba:P
3.Nie ma takiej mozliwości. byl topic na eng forum że wypełniasz niby jakios formularz i jest jakaś możliwosc ze ci podadza maila, ale niestety musisz znac strasznie duzo informacji:P
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 1

Odp: Pytanie związane z przejściem na GF ii nie tylko
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2010, 08:35:51 pm »
Post1. Nawiązując do tego co napisałeś to znaczy że w momencie gdy x3 przejdzie na GF wystarczy się zalogować na private cabinet i będzie można grać na starym koncie bez zmiany hasła i związanego z tym kłopotu (adres meilowy), przynajmniej tak było na x7.
 :D :D
 
1. nie wystarczy sie zalogowac w private cabinet - tak przynajmniej było na x7.

Post2. Po napisaniu tego pytania zagłębiłem się w forum na Abyssie i jeśli dobrze przeczytałem po rosyjsku to masz racje nie będzie wymagana zmiana hasła a to link do tej informacji
http://forum.theabyss.ru/index.php?showtopic=261665

/Naito - Uzywaj opcji edytuj zanim napiszesz post.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2010, 06:15:58 am wysłana przez Naito »


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Pytanie związane z przejściem na GF ii nie tylko
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2010, 10:47:35 pm »
ta sory zdupczył mi przecinek i mogłes miec problemy z odczytaniem:P zmiana hasła nie jest wymagana na 100%:) z resztą wydaje mi sie że abyss sie pogrąża coraz bardziej. gracia final po roku obietnic...kicha;x
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 1

Odp: Pytanie związane z przejściem na GF ii nie tylko
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2010, 09:59:11 am »
Masz racje długo kazali czekać na GF ale chyba wreszcie ruszy, i mam nadzieje że paru graczy którzy chwilowo przestali grać w oczekiwaniu na przejście ożywi swoje konta i zacznie grać poprawiając statystyki.
Pozdrawiam
 :shock:


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Pytanie związane z przejściem na GF ii nie tylko
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2010, 01:37:19 pm »
Niestety paru w tym przypadku to pojęcie względne. Nie wiem jak będzie na waszym serwier czyt.x3 no ale na x7 to była masakra. ludzie nie wiedzieli co robic ;d takie momentalne przejście z c4 na finala... gdyby nie to forum to pewno sam był gówno wiedział :P
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 1

Odp: Pytanie związane z przejściem na GF ii nie tylko
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2010, 07:44:42 pm »
Masz racje ja troszkę na x3000 trenowałem sprawdzałem różne rozwiązania i naprawdę bardzo często oczy mi stawały w słup i nie wiedziałem co robić, zaznaczam że nie jestem zawodowcem w tej grze raczej amatorem który stara się grać, po prostu odpoczywam przy tej grze. Wielu a nawet więcej niż wielu rzeczy w C4 nie wiedziałem i nadal nie wiem o grze ale czytam fora staram się jakoś na chłopski rozum brać i powoli udaje mi się iść do przodu.
 :) :)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Pytanie związane z przejściem na GF ii nie tylko
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2010, 08:54:12 pm »
Powiedzcie mi czy na gracji finalu macie widoczne lewele mobuw bo ja wchodzac na finala lewele mi sie nie wyswietlaja moze sciagnąlem zlego klijenta .pomóżcie
To jakiś żart?

Po pierwsze "lewele mobuw" to modyfikacja klienta, więc nie jest to dostępne przy updatach.

Po drugie, zanim postniesz to sprawdź, czy nie popełniłeś jakiś błędów, czy coś w tym stylu bo robisz z siebie tylko kretyna, i zamiast udzielenia ci pomocy, mogą się z ciebie pośmiać.

Po trzecie, pomyśl - na jakiej kronice oraz serwerze wcześniej grałeś, zapewne wtedy jak instalowałeś/zaczynałeś granie na poprzedniej twojej kronice to również tego nie miałeś.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted