Witaj
Gość

Wątek: EE na "nietypowej olimpiadzie"  (Przeczytany 7448 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

EE na "nietypowej olimpiadzie"
« dnia: Październik 15, 2008, 09:36:50 am »
Witam . szukam porady na temat taktyk na olimpiadzie na EE.
Gram na serverze na ktorym postacie sa zmodyfikowane . Olimpiada podobnie . kazdy kto startuje na olimpiadzie niezaleznie od klasy dostaje nastepujace bufki:
-blessed soul
-blessed body
-resis shock
-mental shield
-magic barier
-wind walk
-guidance
-haste
-focus
-agilty
-greater empower
-shield
-might
-dance of fire
-song of wind
-song of invocation
-chant of spirit
-acumen
mam poucinane wiekszosc swoich buffow. zostaje mi pozza standardowymi z olimpiady :
-wild magic
-POW
-poison resist
-clarity
-divine protection
-arcane protection
-regenration
-unholy resistance
Skille ktoych moge uzywac ktore cokolwiek mi pomoga (kilka jest dodanych do tej klasy), to:
-light vortex
-freezing shackle
-ice bolt
-frost bolt
-block wind walk
-UD
-sleep(lvl 42 - +9chance)
-dryad root(lvl 9)
-trance(lvl 10)
-enrase
-bravehearth
-seed of water(moge wiec uzywac symphormy of noblesse - damage wiekszy niz od vortexa , ale wczytuje sie okolo minuty)
-mam tez standardowe heale (w tym major heal +6 power)
Na serverze (nawet na olimpiadzie) wiekszosc skilli nie "zjada" many . ze skilli dostepnych u przeciownikow jest to tylko na przyklad chameleon . u mnie sa to great i major heale -na tych buffach zjadaja mi mane w kilka sekund (wyhealuje nimi mniej wiecej tyle hp ile zje mi many(mam jej 4k) , (zwykly battle heal jest darmowy).
walki trwaja 4 minuty (przed walka mamy 2 minuty na przygotowanie) przeiwnika widzimy dopiero w momencie startu walki)
Szukam rady jak wykonczyc lucznikow, daggerowcow i magow. Tankowie , krasnale , destro i reszta mele fighterow z malym speedem wysiadaja jak im dam slowy , zostaje wtedy z prawie pelnym hp , ich slowuje i od czasu do czasu traktuje ich vortexem. Nie dobijam ich ale wygrywam z racji tej ze zostaje mi wiecej %hp i cp.
Wyskoie raty serva wiec ekwipunek najlepszy z dostepnych. do tej pory nosilem na olimpiade arcane set i bron z acu . mam tez bron z 20% sznasa na root , ale wtedy trade duzo casta , przy braku acu. tatoo dajacy szybsze wczytywanie skilli - wole zeby sleepy , root , i slowy szybciej sie wczytywaly. mam mozliwosc skolowania sobie kazdego dowolnego ekwipunku wedlug waszych rad.
Moje dye :
+4dex / -4str
+4con / -4str
+4 wit / -4men
Na zwyklym servie wiedzialbym co robic , ale tu gdzie wiekszosc buffow ktore sam mam przeciwnicy maja standardowo sie pogubilem . Na servie jest nacisk na to co daje set (np. light da dosc duzo speedu ale cast strasznie spadnie , def zmieni9 sie prawie nieznacznie ).
Czekam na porady , chce wygrac olimpiade w ktorej trakcie jestem(trwa 2 tygodnie , walki sa codziennie kilka godzin , mozna isc na nie wtedy kiedy sie chce - byle stoczyc ich 9 w ciagu calej limpiady)problem w tym ze na start jest 15 punktow , trzeba stoczyc conajmniej 9 wal z czego jedna wygrac , a kazdego dnia dostaje sie jakies 2-3 punkty gratisem , tak jak na wiekszosci servow co tydzien 3 punkty . mam jednego konkurenta ktorego nie moge dogonic na liscie . obawiam sie ze stoczyl pierwszego dnia olimpiady 9 walk a teraz nabijaja mu sie punkty za obecnosc (te 2-3 - nie wiem ile dokaldnie )do konca olimpiady jeszcze 3 dni , a ja mam 19 punktow - dopóki bede trafial na postacie z maly speedem moge wygrywac ale jak trafie na maga to owned . jesli koles zrobil tak jak mowie to moze miec w tej chwili co najmniej 22-33 punkty z samych bonusow (nie wiem ile sam sobie wywalczyl albo zachowal ze stanu poczatkowego) help !! jak wygrac z magami nie chce tracic punktow wbitych na destro i tankach kiedy walcze z magami bo nigdy nie dogonie goscia .
Do tej pory liczylem ze po moich 9 obowiazkowych walkach walczac dalej trafie na aktualnego hero destro (musi miec duzo punktow bo kazdego wymiata wiec zebralbym od niego duzo punkto i molgbym liczyc na prowadzenie -juz raz go malo nie rozbilem ale przesadzilem z damagiem i wbilem go do frenzy i zealota , a mialem full hp wiec bym wygral jakbym go zostawil na pol hp) ale wlacze i walcze i na niego nei trafiam :( .
Jakies pomysly na rozwalenie postaci walacych na dystans i szybkich ktore na moich slowach i tak bez problemu mnie dopadna ??
PS w magow nie chce wchdozic sleep wiec taktyka : udez =>sleepuj=> helauj sie i czekaj na wczytanie vortexa - odpada.
Z gory ziekuje za rady .


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2008, 12:30:04 pm »
Zmien server na zbalansowany.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2008, 04:27:42 pm »
Fest. Co to w ogole za gra jest?
:O


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2008, 06:34:16 pm »
Fest. Co to w ogole za gra jest?
it's "lagnejdź"


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2008, 07:44:36 pm »
Serwer w calosci jest zmieniony , admin postawil Kamaela na clientcie Interlude (aby rasy kamael brakuje) sam zmodyfikowal postacie i niektore sety . Server jest dosc ciekawy , dosc duzo akcji (nawet jak na server pvp). Nie mam czasu na low rate (w tym roku matury , trzeba sie dlugo uczyc) a zwykle servy pvp mnie nudza (albo low rate albo full wypas pvp z duzo iloscia akcji gdzie ciagle cos ise dzieje... normalne pvp lub mediom rate - okolo 15-30 tez nie wchodza w gre) jedyna wada serva to donate (donatorzy lataja w ekwipunku na ktory zwykly szary gracz zarabialby rok grajac 24/7) i ta piep***na olimpiada .... a hero jest mi prawie potrzebne ... rozumiem ze nikt nie ma dla mnei rad ... ale jakby ktos taki sie znalazl to prosze dac znac ...

PS . co do lagnejdzia , to jak sie bierze pod uwage samych donatorow tego serva, to to jest bardziej lameage jak juz :P
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2008, 07:46:10 pm wysłana przez Piotrekp22 »


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2008, 08:05:48 pm »
lol, ze Tobie się to chciało pisac, naprawdę wątpie, zeby ktokolwiek przeczytał Twoj pierwszy post


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 15, 2008, 09:30:08 pm »
Rozwieję Twoje wątpliwości i powiem że się mylisz;p
A co do tego "jak wygrać z tymi łukami daggerami i magami" :
bez porządnego nuka chyba nie dasz im rady.
Na magów i daggerów jedynym sposobem jest spalenie im mp inaczej nie bardzo masz go czym rozwalić na takim buffie to możesz maga co najwyżej uszczypnąć zanim on Cię zabije.
Jedyne wyjście to chyba spam light Vortexa i frost bolta (hah już widzę ten pr0 damage)
Inaczej tym EE na takim oly nic nie ździałasz.
Pozostaje Ci załatwić Valakasa i może coś Ci się uda zabić(w końcu 20% szansy na MGC) więc przy sporym szczęściu mooże coś zrobisz....


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 15, 2008, 10:10:20 pm »
To z takim pojeciem o oly idz poukladaj domino.
Jeszcze do Gracii EE potrafil sfarmic daggera, a na duzej arenie jaka byla wczesniej, to go farmil jak chcial, a Ty piszesz, ze nim nic nie mozesz zrobic i bez nuke nie da rady...
LF HOLY VORTEX SLUG!!! KU CHWALE!!!
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2008, 09:28:31 am »
Hmm w tej sytuacji wytłumacz mi jakim cudem na jego oly EE sfarmi tegoż sztyleta?
Wiesz jaki damage bedzie obrywał od jego blowow? on za żadne skarby tym swoim Vortexem nie da rady wygenerować takiego damage.
(mam nadzieję że wnikliwie przeczytałeś pierwszy post i wiesz że u niego skille nie zjadają mp tak więc gdybyś był tak dobry i wytłumaczył mi w jaki sposób EE zjada daggera to byłbym bardzo zobowiązany :wink:


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 16, 2008, 06:27:14 pm »
Nie mam zamiaru czytać nawet twojego pierwszego posta, na temat servera ze skillami które te klasy nie powinny posiadać.
EE do Gracii w wypadku daggera:
Block WW+PoWa na nieg(-20% speed) i mógł biegać z nim do końca walki. Do tego mana burn, co nie dawało mu możliwości wykonania skilla nawet jak podejdzie + augument na Arcanie z Nukiem(bez czego chodzenie EE na Oly było troche useless, ale nie aż tak strasznie można było to dostać) No i EE farmił.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2008, 07:29:34 pm »
Heh sorry ale Modowi nie wypada...
Jak autor tematu napisał skille nie zżerają mp więc mana burn na pewno przyda Ci się w tej walce.
To nie jest temat o normalnej Gracii ale o nieco zmodyfikowanym servie tak więc nie wiem czemu ustosunkowujesz się do normalnej Gracii , koleś gra na innym zmodyfikowanym servie i jeśli mu się podoba to jego sprawa to że tam L2 wygląda nieco inaczej... no cóż nie jest ono gorsze ani lepsze tylko INNE. Możesz co najwyżej powiedzieć że Tobie bardziej się podoba normalne L2 od zmodyfikowanego ale nie możesz stwierdzić że tamto jest gorsze bo Tobie się mniej podoba:P
Jest inny temat o "standardowym" EE na oly i tam możesz te taktyki opisywać ale myślę że jako mod powinieneś uszanować to że ten temat jest o trochę innym EE a tym bardziej nie powinieneś się wypowiadać w temacie nie czytając nawet czego on dotyczy nie sądzisz?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 16, 2008, 09:47:34 pm »
Tamto to jest chory wymysł jakiegoś człowieka, a nie Lineage2
Tutaj się nie ma co podobać...
PS: na razie wszyscy Ciebie olali ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 17, 2008, 08:58:01 am »
Nie będę się z Tobą kłócił bo nie bardzo rozumiesz o co mi chodzi.
Czy jak Tobie się nie podoba Gothic 1 : Mroczna Tajemnica a ktoś w to będzie grał to powiesz że gra w chory wymysł jakiegoś człowieka?
Nie podoba Ci się ta oly ok to po kiego się wypowiadasz?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 17, 2008, 09:54:24 am »
Gothic jest odrębną grą, to może jest o nim jakieś forum.
My jesteśmy forum o Lineage2 i staramy się rozmawiać i doradzać w sposób jak najbardziej dostosowany do normalnych realii. Chodzi tutaj o to co jest naprawdę, czyli Retail, oraz kilka kronik wstecz, ale opierając się o naturalne rzeczy a nie wymysł kogoś. Jest jeden przerobiony w chory sposób serwer z duża populacją, którym jest DragonNetwork, ale ma swój własny dział. Na temat twojego serwera nie ma żadnych informacji, a przeróbki są tak przegiętę, że nie sposób jakoś o nich pomyśleć. Nikt nie zna reusów, czasów trwania, szansy oraz obrażen dajmy na to sobie ze skilli, oraz tego czym dysponuja inne klasy. Musiałbyś spotkać kogoś kto tam chyba gra, żeby mógł Ci powiedzieć o tym coś...
Jako, że twoj serwer nie istnieje jako odrębny dział, temat zostaje tutaj bo nie łamie regulaminu, ale nie masz o co się obrażać, że ludzie śmieją się po cichu z takiego serwera, bo jak najbardziej naturalne.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 17, 2008, 12:36:57 pm »
Hmm po pierwsze nie gram na nim jednakże chciałem jakoś pomóc autorowi postu.
Masz rację że mogą się śmiać ja również nie zagrałbym na nim bo mi się nie podoba ale skoro komuś innemu się podoba to jego sprawa a mi nic do tego.
Nie chodziło mi o to że bronię tego serva ale o to że mówiłeś tutaj o typowym EE a nie o tym EE jakiego opisał Piotrekp22
Z drugiej jednak strony masz rację w tym że forum jest o L2 a ten server jest hmm "trochę" inny.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 23, 2008, 09:19:21 am »
Dziekuje Laner za checi ;) fajnie ze nie podrzedles do sprawy jak wiekszosc osob wchodzacych "obejrzec" moj post ... Co do servera , teoretycznie jest to calkiem inne L2 ... W praktyce po za oly gra wyglada prawie identycznie (zachowanie na pvp, na farmieniu itd.) aby kilka klas ma znaczace cokolwiek zmiany ... TK , PP (na pvp widzialem do tej pory aby jednego PP) oraz krasnale (spoilem i craftem i tez nikt nie gra) u reszty klas te zmiany nic nie znacza ... EE na farmie czy pvp i tak nie uzywa nuka , bo w porownaniu z damage party sie nie oplaca , skoro moze w tym czasie spamowac heal ... czyli jedyna duza roznica na servie jest TK (ma pantere i shield stuna xD) ... co do oly to problem juz rozwiazany .... mam problemy aby z SPSem , TH i AW (tylko jak jest to ktos z "elity" servera) ... Jeszcze raz dzieki za zainteresowanie ...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: EE na "nietypowej olimpiadzie"
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 26, 2008, 01:30:57 am »
Ze TK nic nie znaczy na oli ? Ja slyszalem ze to ejden z najwiekszych farmerow jezeli chodzi o tanki :O
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired