Witaj
Gość

Wątek: Overlord - PVP pytania  (Przeczytany 10284 razy)

  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Overlord - PVP pytania
« dnia: Kwiecień 27, 2011, 03:42:19 pm »
Witam, gram w tej chwili ol praiwe 75 lvl.

Chodzę w bw light secie z broniąb grade + acumen (blunt).

Mam takie pytania ;
- Jaki set ogólnie nosić do Moirai włącznie.
- Czy przez smart kubika jestem skazany na ciągłe odnawianie klątw ? Czy to nie aż tak straszne.
- Jaką broń ?
- I generalnie ogólne pvp wraz z użyciem debuff tak bym z maną wyrabiał
- I jakie 3 certyfikaty ?
- Jaki encheat skilli
- I co tam jeszcze wpadnie do głowy :D

Wszystko pod pvp 1 vs 1 i mass.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2011, 06:33:13 pm wysłana przez Tirius »


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2011, 03:30:22 pm »
A Sigil nie lepiej ? Regen many ?.

Co lepiej w pierwszej kolejności encheatować ?
Jakie generalnie skille opłaca się ?
Drain posiada sam w sobie jakiś atrybut ? Jaki wsadzić do broni ? :)

- Z czego wziąć biżuterie z tw ?
Z Aden i z Heine ?

Co do zbroi, mam taką teorie czy nie lepiej Dynasty light Encheater ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2011, 03:56:53 pm wysłana przez rexl »


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2011, 05:17:23 pm »
A Sigil nie lepiej ? Regen many ?.

Co lepiej w pierwszej kolejności encheatować ?
Jakie generalnie skille opłaca się ?
Drain posiada sam w sobie jakiś atrybut ? Jaki wsadzić do broni ? :)

- Z czego wziąć biżuterie z tw ?
Z Aden i z Heine ?

Co do zbroi, mam taką teorie czy nie lepiej Dynasty light Encheater ?
drain na fire
bizu chyba z aden
tylke ode mnie:)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2011, 06:17:53 pm »
Mam takie pytania ;
- Jaki set ogólnie nosić do Moirai włącznie. | S: Major Arcana robe. s80: Pomijamy. s84(low): Vesper robe set. s84(High): Elegia robe set.

- Czy przez smart kubika jestem skazany na ciągłe odnawianie klątw ? Czy to nie aż tak straszne. | Nie, tego cubica posiadają tylko summonerzy i SK/TK.

- Jaką broń ? S: Arcana mace + Imperial Shield. s80: Icarus Hall + Moirai Shield. s84(Low): Vesper Caster + Vesper Shield.
 s84(Mid): Rising Star + Vorpal Shield. s84(High): Sacredium + Elegia Shield.

- I generalnie ogólne pvp wraz z użyciem debuff tak bym z maną wyrabiał | W mass/9v9 staramy się głownie debuffować przeciwników Despir(każdy) Limit(każdy) Disease(mocno healowany przeciwnik) Suspension(Każdy) Winter(Woje) Silence(Magowie/healerzy/kamaele) Slow(Każdy) Binding(Na mniej sfarmionych przeciwników. Nie opisze 1vs1 choć mam swoje doświadczenie/obserwacje jednak nie czuje się na tyle mocny, żeby opisać jakieś konkretne techniki.

- I jakie 3 certyfikaty ? | Celestial, UD, Spirit.

- Jaki enchant skilli | Chance: Suspension, Despair, Winter, Silence, Disease, Seal of Blockade, Slow, Binding, Dreaming Spirit, Fear. Power: Steal Essence, Arcane power, Pa'agrio's Fist. Cost: Buffy które nie są w combo, Ritual of Life, Honor of Pa'agrio, Pa'agrio's Emblem. Decrease penalty: Victory of Pa'agrio. Pasywne skille: Robe Mastery(M.def), Fast Spell Casting(Power), Soul Cry(Power), Fast Mana Recovery(Power), Soul Guard(Power), Widsom(Mental), Divine lore(Power),


- I co tam jeszcze wpadnie do głowy :D | Soul guard odpalać zawsze przeciwko wojownikom. Arcana power odpalać przed debuffowaniem.
Sleep jest dobry do kontrolowania mobów np. w LoA


- A Sigil nie lepiej ? Regen many ?. | Sigil tylko na Oly vs klasy magiczne

- Co lepiej w pierwszej kolejności encheatować ? | Suspension, Despair, Victory of Pa'agrio, Binding, Winter, Silence, reszta według uznania

- Jakie generalnie skille opłaca się ? | opłaca co?

- Drain posiada sam w sobie jakiś atrybut ? Jaki wsadzić do broni ? :) | Drain nie posiada żadnego atrybutu i nie da się też na żaden enchantować. W broni najlepiej polować na Augument nuka i wsadzać odpowiedni atrybut a jeśli nie masz zamiaru się w to bawić to Fire pod Onslaught of Pa'agrio

- Z czego wziąć biżuterie z tw ? | Root chance lub Stun resist


Co do zbroi, mam taką teorie czy nie lepiej Dynasty light Encheater ? | Tylko i wyłącznie ROBE


drain na fire
tylke ode mnie:)
I lepiej więcej nie wypowiadaj się w tym temacie.


Do Tirius'a: Od kiedy dostaję się pochwałę za post zawierający pytania? :)
/Tirius: omg, miał być komu innemu, aff :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 11:43:14 am wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2011, 10:00:22 pm »
robe mastery na m. def enchant, i używać cp spamu 9vs9


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2011, 11:00:21 pm »
- Co lepiej w pierwszej kolejności encheatować ? | Suspension, Despair, Victory of Pa'agrio, Binding, Winter, Silence, reszta według uznania
sleepa bym gdzieś tam dorzucił + heal/cp spam

ale despair + susp. > rest
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 30, 2011, 09:51:20 am »
Kto mi wytłumaczy dlaczego nie dynasty light ?
W końcu jest ten +15 cast(i do tego pasiv), więceej p defa , no tylko int - 1. (jedyny minus mało many)

Co do drain, myślałem żeby go na cost encheatować. Żebym tak z many szybko nie wylatywał.

Ach i co robi madnes graczom ?, nie mam wykupionego, bo szkoda mi sp było. Czy działa tylko na moby ?

Seal of Blockade - Niby jakieś tam obrażenia mają być, ale mnie ciekawi to drugie . Blokuje on normalne ataki na 10 sekund. (zawsze wchodzi ?), czy skille też ?

Ach i jeszcze jedno, czy na oly opłaca się w heavy ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 09:55:58 am wysłana przez rexl »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 30, 2011, 11:49:05 am »
Kto mi wytłumaczy dlaczego nie dynasty light ?
W końcu jest ten +15 cast (i do tego pasiv), więceej p defa , no tylko int - 1. (jedyny minus mało many)
(...)
+15%  cast  speed w LA. siur, Ale w robe też masz +15% plus masz dodatkowy bonus do cast speeda za robe. Z tą większą ilością pdefa, to bym nie przesadzał, nie jest to aż taka wielka różnica.
Testowałem Dyn robe i LA na Prophecie (83) i WC (81). Różnica w otrzymywanym dmg była niewielka, za to cast speed drastycznie spadał. Widać to było szczególnie w na prophecie. Na OLu zapewne jest podobnie.
A Cast speed w Heavy to już porażka. Jak chcesz się bawić w tanka, to nie ma  sprawy.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 30, 2011, 11:52:28 am »
-Kto mi wytłumaczy dlaczego nie dynasty light ?
W końcu jest ten +15 cast(i do tego pasiv), więceej p defa , no tylko int - 1. (jedyny minus mało many)

--Co do drain, myślałem żeby go na cost encheatować. Żebym tak z many szybko nie wylatywał.

---Ach i co robi madnes graczom ?, nie mam wykupionego, bo szkoda mi sp było. Czy działa tylko na moby ?

----Seal of Blockade - Niby jakieś tam obrażenia mają być, ale mnie ciekawi to drugie . Blokuje on normalne ataki na 10 sekund. (zawsze wchodzi ?), czy skille też ?

Ach i jeszcze jedno, czy na oly opłaca się w heavy ?
-Nie ponieważ to jest bez sensu, dla OL'a najważniejszy jest 1. M.atk 2. Cast speed. W Robe na Soul Guard'zie wyciąga się i tak większy P.def niż light userzy.

--Tylko i wyłącznie power, gadałem z hero/top OL'ami.

---Z tego co wiem to nie działa na graczy.

----Ma niski land-rate(potrzebny OE). Blokuje ataki fizyczne ale nie skille. B.dobry na moby.

Co do problemów z mana, OL nie jest postacią która może poszaleć swoim arsenałem skilli bez ładowarki na plecach(czyt. EE/SE)
Dlatego najlepiej jest znaleźć const party lub zakumplować się z jakimś EE/SE i Magiem

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 01, 2011, 01:54:46 pm »
No wiem, cp to mam ;pp

Co do casta pomiędzy bw light set , a karmian set zauważyłem jedynie spadek casta o ~10. A p .defa o wielee więcej, no i dagerzy tak ładnie nie wchodzą.

Btw. ol posiada pasiva na light który dodaje 90% do casta :). I to się generalnie wyrównuje ; /
Fakże mniej many i mniej m.atk.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2011, 01:58:22 pm wysłana przez rexl »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 01, 2011, 02:20:27 pm »
No wiem, cp to mam ;pp

Co do casta pomiędzy bw light set , a karmian set zauważyłem jedynie spadek casta o ~10. A p .defa o wielee więcej, no i dagerzy tak ładnie nie wchodzą.

Btw. ol posiada pasiva na light który dodaje 90% do casta :). I to się generalnie wyrównuje ; /
Fakże mniej many i mniej m.atk.
light set na olu ssie, w robe wyciągasz kosmiczny m def, oczywiście przy odpowiednim enchancie robe mastery, do tego masz lepszy m atack, dzięki czemu masz lepszy land rate debuffów, co jest główną bronią ola


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 01, 2011, 05:12:40 pm »
Gdybym na oly trafił na OL-a w light, to byłbym happy. Normalnei taka bestia dobrze ubrana i z mocnym OE robe mastery na m def-a na self buffach bez zerka ~~2500 (ja ~~1700-1800). Wczoraj walcząc z takim, co z tego że go z many wypłukałem, skoro z mojego nuka z AM-ki biłem go po 300-500? A jak mu trochę many ticknęło to zaraz walił tą DoT-ę z 83 i od czasu do czasu chain heal'a na siebie. Przegrałem na damage z kretesem...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 02, 2011, 08:09:03 pm »
Co do casta pomiędzy bw light set , a karmian set zauważyłem jedynie spadek casta o ~10. A p .defa o wielee więcej
(...)
No, jak porównujesz B grade (BW) z C grade (Karmian)...

Btw. ol posiada pasiva na light który dodaje 90% do casta :). I to się generalnie wyrównuje ; /
Fakże mniej many i mniej m.atk.
PP też ma pasiva na cast speed do LA. Ale to się generalnie nie wyrównuje :P
OLa nie boli tak bardzo mniej MP, bo bijąc odzyska sobie manę. PP niestety nie w takim stopniu.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 03, 2011, 12:19:25 am »
Oj uwież na pvp boli ;). Szczególnie z tankiem ;pp
Czyli mówicie że robe + encheat mastery na m.def ?


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 03, 2011, 12:33:43 am »
Oj uwież na pvp boli ;). Szczególnie z tankiem ;pp
Czyli mówicie że robe + encheat mastery na m.def ?
tak, bo to jest dodatkowy m.def i to spory, a jakby nie patrzeć zapinając soul guarda w robe idzie wyciągnąć kilka klocków p. defa, nie ?


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 03, 2011, 12:41:57 pm »
generalnie tak ;pp.
właśnie, a light mastery u ol nie da się na m.def ? bo jeszcze nie zrobiłem 3 profy :(

A i czy na hive five są jakieś szanse ol na pvp 1 vs 1 ;/ ?
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2011, 12:45:14 pm wysłana przez rexl »


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 03, 2011, 01:15:12 pm »
generalnie tak ;pp.
właśnie, a light mastery u ol nie da się na m.def ? bo jeszcze nie zrobiłem 3 profy :(

A i czy na hive five są jakieś szanse ol na pvp 1 vs 1 ;/ ?
Nie da się tak enchantować
Geeralnie, to Ol jest jedną z najlepszych postaci do 1vs1, niszczysz debuffami jak masz dobry oe, do tego jak nie jest to oli, to masz cp potki, ghp, eliksy itp, żyć nie umierać, tylko musisz pamiętać o epicach, bo się bardzo przydają, nawet te z oli, ewentualnie kolczyki z TW, resist paraliż itp


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 03, 2011, 02:23:33 pm »
generalnie tak ;pp.
właśnie, a light mastery u ol nie da się na m.def ? bo jeszcze nie zrobiłem 3 profy :(

A i czy na hive five są jakieś szanse ol na pvp 1 vs 1 ;/ ?
Wiesz na ca najbardziej nie lubię trafić na oly zaraz po tankach? właśnie na dobrego OL'a -_-

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 03, 2011, 09:57:56 pm »
Jak tyrkiem grałem, to tanki mi nie przeszkadzały :D, ale za to dagi i ten 60% uniki na skile -.-.

Hmm, wiem że encheat.

Ale boje sie właśnie walk na h5 z tankami (dużo ich przykoksali) no i z wariorami, rush impact -.-


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 03, 2011, 11:22:40 pm »
Kluczową rolę w wchodzeniu debuffów odgrywają epici. Zakładając, że lvle są te same (weźmy docelowo 85) to enchant skill na +30 chance daje +12,5%. Teraz wystraczy spojrzeć ile daje Frinteza i/lub zaken. Mając 2 zakeny (a najlepiej 1 blessed ; p ) + frinteze to właśnie to daje OL-owi największego boosta w wchodzeniu debuffów. Inna sprawa, że oczywiście przeciwnik może mieć też epici i szansę się wyrównują mocno. Wtedy jeszcze istotny jest m atack vs m def.


BTW Enchant Robe mastery na M def na +30 daje 25% m defa więcej, więc jest to olbrzymia wartość i skill must have OE u każdego robe usera (sam mam dopiero +20, ale różnicę widać).
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 04, 2011, 05:45:57 pm »
(...) Mając 2 zakeny (...)
A na co Ci 2 Zakeny? Przecież działać i tak będzie tylko 1. Chyba, że Zaken i odpowiednik Zakena z Olimpiady. to OK.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 04, 2011, 06:44:06 pm »
No cóż, nie mogłem mieć niczego innego na myśli...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 02, 2011, 09:45:37 pm »
Nie czytałem postów u góry ale wypowiem się w oparciu na swoim doświadczeniu.
po Bweaponie kup od razu S, nie ma co marnowac kasy na A. Najlepiej AM i jeżeli Cię stac to AS + CD.
Skille wszystkie seale, sleep, fear.
Armory to dc robe, potem S zapomnailem nazwy, i przy niej zostan, wedlug mnie lepsza od dyna.
na 1 v 1 slepujesz, seale (dawno nie gralem OLem ale:) przylepiasz, jeżeli mag to silence, blocade, wszystkie ktore moga sie przydac, i jak to mag, zmieniasz na dagerka i po pvp, jak fighter, to odnow mp dagiem i wysyssssssssssaj.
Cert Barriera, UD 3 nie wiem xD


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 02, 2011, 10:09:44 pm »

Armory to dc robe, potem S zapomnailem nazwy,
 wszystkie ktore moga sie przydac, i


ZApomianlem nazwy ok. Arcana.
To chyba proste ze wszystkie tkore moga sie przydac?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord - PVP pytania
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 02, 2011, 10:50:54 pm »
stary, ale kogo interesuje gra 0-80 ? O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker