Witaj
Gość

Wątek: Archer  (Przeczytany 6330 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Archer
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 08, 2007, 09:14:39 am »
efekt rozni sie o 1 ...
Freez dodatkowo zadaje dmg czyli jest dobry do kitowanai tankow ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Archer
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 08, 2007, 11:20:14 am »
hmmm umowmy sie,sa to niezauwazalne obrazenia ;) i nie sadze zeby pr mial duza latwosc w zasadzeniu freezing na tk, a przy m defie dark elfow entagle dosc ladnie laduje,wtedy nawet mamuska shillen nie pomoze i PR wacha glebe :P a z tankami to jako taka szanse na open ma sr przez to ze sa duzo nizsze szanse na wejscie entagle/harmstring etc a ja nie wejdzie,to wtedy nikt go niedogoni a sr bedzie sobie spokojnie krytowal/skillowal :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Archer
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 08, 2007, 12:11:48 pm »
wiesz dziwne zeby lucznik pokonał tanka ... Chociaż na full buffie roznie sie dzieje ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Archer
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 08, 2007, 07:53:36 pm »
3k różnicy w wytrzymałości robi...

W a.speed'zie też...

Różnica w częstotliwości krytyków również...

A grade to nie grade najwyższy...

Większość PR ma dye na glass cannon...

2 poziomy critical power...
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Archer
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 08, 2007, 09:39:53 pm »
efekt rozni sie o 1 ...
Freez dodatkowo zadaje dmg czyli jest dobry do kitowanai tankow ...
No i ten 1 efekt roznicy jednak widac. Wezmy chocby haste1 i haste2, tez niby tylko 1 efekt, ale roznica jest niemala.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Archer
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:27:49 pm »
Sorry za odgrzewanie teamtu, ale wole to niz kolejny watek

Mianowicie jak lucznik ma najwieksze szanse z magami?
Teoretycznie winien wygrac HE ze wzgledu na duza ilosc CON, ale jak jest w praktyce?!

Teraz rozpatruje wszystkich 3 lucznikow

PS. co do sprawdzania mozliwosci na serwerach pvp, bardzo trudno jest znalesc walke 1na1, bo high lvl poluja tylko na oflagowancyh graczy

Pozdrawiam
D.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archer
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:41:38 pm »
Cytuj
Teoretycznie winien wygrac HE ze wzgledu na duza ilosc CON, ale jak jest w praktyce?!

No wiesz z tego co wyliczylem to PR na glass canon build potrafi zapieprzyc krytyka za 12k...


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Archer
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:51:36 pm »
OK, ale krytyki moge miec 3 pod rzad, albo niemiec ich wacele przez jakies czas, wolalbym lucznika w ktorym zwyciestwo w pvp niezalezy AZ tak bardzo od szczescia (wejdzie krytyk, nie wejdzie)

PR ma niestety malo CON wiec sleep powinien wchodzic jak w maselko i to mnie martwi, poza tym jest jakis sensowny bulit procz glass canon?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Archer
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:57:43 pm »
Jasne, że jest inny build ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Archer
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 17, 2007, 11:03:06 pm »
Inny jest zawsze, ale czy ten inny bedzie sensowny :P

Z CON sie nic nie odejmie bo i tak niema z czego prawie, odejmowanie z DEX z lucznika to tak jak zabrac wojowi miecz, a STR to atut PR-a, czy warto oslabiac atuty danej klasy?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Archer
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 17, 2007, 11:08:00 pm »
Czasami trzeba i czasami tak robią. Np. gimpowanie dla HE, CONa. Nie grałem PRem, ale taki bardziej praktyczny jakto niektórzy mówią jest identyczny jak build AW. -8STR/+4DEX/+4CON +4WIT/-4INT. Taki Build każe wykorzystywać wszystkie skille. Glass Cannon build, to build...prosty :?: Nie możemy podejśc na odległośc HEX'a, bo narazimy sie na stargetowanie, a to ile mamy HP na tamtym builidzie oznacza, że jesteśmy... no ze szkła. Dlatego w Glass Cannon Build zazwyczaj wali się poprostu, z regularów i liczy na kryta. Drugi build wymaga używania debuffów itd, no ale jest ciekawszy ;)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Archer
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 17, 2007, 11:09:05 pm »
Cytuj
PR ma niestety malo CON wiec sleep powinien wchodzic jak w maselko i to mnie martwi, poza tym jest jakis sensowny bulit procz glass canon?

CON nie ma nic do sleepa.W C4 to jest WIT a pozniej w C5+ to chyba jest juz MEN.

Cytuj
Z CON sie nic nie odejmie bo i tak niema z czego prawie, odejmowanie z DEX z lucznika to tak jak zabrac wojowi miecz, a STR to atut PR-a, czy warto oslabiac atuty danej klasy?

PR to tobie odpada...Glass Canon to build w ktorym walka polaga na tym ze albo przeciwnik pada na jeden strzal albo ty.

Cytuj
wolalbym lucznika w ktorym zwyciestwo w pvp niezalezy AZ tak bardzo od szczescia (wejdzie krytyk, nie wejdzie)

Lucznicy w L2 bazuja glownie na krytykach ^^


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Archer
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 17, 2007, 11:17:54 pm »
Cytuj
PR ma niestety malo CON wiec sleep powinien wchodzic jak w maselko i to mnie martwi, poza tym jest jakis sensowny bulit procz glass canon?
CON nie ma nic do sleepa.W C4 to jest WIT a pozniej w C5+ to chyba jest juz MEN.

Hmm czyli PR z bulidem Marc1na  (-8STR/+4DEX/+4CON +4WIT/-4INT) mialby spore szanse z magami?

Od jakiej cechy zalezy szansa wejscia mojego stuna w przeciwnika?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2007, 11:20:14 pm wysłana przez Tunix »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Archer
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 18, 2007, 01:03:09 am »
Jego CON i buffków ewentualnie. Posłuchaj, to jest tak. W Glass builidzie, jestem ze szkła. Ktoś Ciebie targetnie i schodzisz lepiej niz magowie prawdę mówiąc ;) W moim, jak ktoś Ciebie targetnie, a nawet strzeli w Ciebie(o zgrozo)to dalej można sie lać. A nie trzeba ładowac mase w STR. Troche techniki, wpakowujemy HEXa i nagle nasze ataki mają "bardzo" niezłe efekty ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Archer
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 18, 2007, 01:06:37 am »
marcin czy ja dobrze widze, doradzasz -8str dla PR?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Archer
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 18, 2007, 01:13:17 am »
tak, co w tym takiego :?: Jest to jeden z wielu Buildów. Nie doradzam, pokazuje, że jest taka możliwość :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: Archer
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 03, 2007, 09:54:49 pm »
Jak tak zrobis to już nie bedei PR tylko jakaś kupa! STR to atut PR. Jak chcesz dużo CON to wez człowieku HE!









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Archer
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 03, 2007, 10:01:30 pm »
Ja kiedyś dla testów biegałem w Doom Light i dye +5Dex -5Con, muszę przyznać, że wiele osób miało problem z trafieniem mnie, nawet nieźle grało się. Jednak mimo wsio uważam +Str to podstawa dla PR/HE.