Witaj
Gość

Ankieta

Ktora postac bardziej Ci sie podoba?

Abbys Walker
28 (54.9%)
Plains Walker
23 (45.1%)

Głosów w sumie: 51

Głosowanie skończone: Kwiecień 24, 2006, 08:18:29 pm

Wątek: AW vs PW  (Przeczytany 8772 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

AW vs PW
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 05, 2006, 08:44:04 pm »
A ja wyrobilem sobie zupelnie odwrotna opinie, na moby owszem ciekawszy moze byc AW (ale z drugiej strony kto bedzie solowal po 60lv.. wiec te drainy to  sredni bajer imho) ale pvp PW jest lepszy... btw skoro PW zuzywa duzo potow to co dopiero AW, ktory ma podobne statsy jesli chodzi o def/evasion + mniej hp, bardziej podatny na stun/trucizne ze wzgledu na mniejszy con... a caly czas nie mozna uzywac drainow bo mana szybko schodzi :S Jedyna warta uwagi rzecz to hex : P


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
AW vs PW
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 07, 2006, 06:47:16 pm »
Heh wiesz przelicz sobie elemental heal (ile many zużywa) a ile jej zjada drain. :] To będziesz wiedział o co chodzi...
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

AW vs PW
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 07, 2006, 07:39:02 pm »
Grajac SR i PW nigdy nie uzywalem elemental heala :P po prostu szkoda mi bylo many... a jest on skuteczny dopiero na wysokim lv, a wtedy biegasz w party. Jedyny raz jak go uzywalem to kolo 60lv sword singerem, jesli mi zostawalo troche many po piosenkach. Zreszta drain i elemental heal to sa dwie rozne rzeczy:

Cytuj
60   Elemental Heal   41   156   0   130000   Regenerates one's HP. Power 439.


a drain:

Cytuj
60   Drain Health   38   33   0   100000   Absorbs HP. Power 84


EH moze zuzywa wiecej many, ale roznica w "power" tez jest duza :)


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
AW vs PW
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 07, 2006, 07:52:27 pm »
No dobra  jest roznica, ale kurde nie wiem jak ty, ale ja nie mam az tyle kasy zeby kupowac i zurzywac co chwile 100 hp potkow...  aaa i powiedz mi jeszcze jak wygladalo (jesli takowe było) twoje pvp z AW :]
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

AW vs PW
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 07, 2006, 08:16:37 pm »
Co do zuzycia potkow jestem zdania ze zarowno PW jak i AW pochlaniaja ich zbyt duzo, i zaden drain czy elemental heal na to nie pomoze :P A co do PvP z AW, jest to totalna loteria czy wejda skille czy nie... PW moze probowac stun shota, ktory prawdopodobnie nie wejdzie, AW bedzie czarowal Hexa, ktory przy m defie PW rowniez moze nie zadzialac... a to czy wejda blowy tego nikt nie wie za kazdym razem jest inaczej ._.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
AW vs PW
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 11, 2006, 03:51:59 pm »
ja na serwie l2elite rzadko kiedy używam potek bo zanim ktoś zada mi jakieś większe obrażenia to leży i kwiczy :P backstab, deadly blow, sting i walimy z krytów i koleś leży. A potki na pve sie przydają :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

AW vs PW
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 27, 2006, 01:15:37 pm »
Dark elf ma większe szanse :mrgreen:  krutka ale znacząca wypowidź
EURO BARRE (kasa za ogladanie reklam :0)
http://www.eurobarre.com/index_fr.php?p=197410336838

stronka jest po franvusku ale wystarczy tylko zainstalowac i poda email i dostejesz punkty a zanie kase


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
AW vs PW
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 29, 2006, 07:42:47 am »
"backstab, deadly blow, sting i walimy z krytów"
Co do bicia z krytykow po blowach, powodzenia, na ostatnim siege'u taki AW probowal... nie trafil ani razu  :D

PW poprostu rlz i tyle ;D


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
AW vs PW
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 03, 2006, 03:50:10 pm »
Jakiś czas temu koleś mnie wyśmiał jak powiedział o serii mortal, deadly za 2k i o trafianiu 1/10, oto dowód. Wprawdzie w tym topicu nie było mowy ani przez chwilę o TH, ale patrzcie jak TH rozpierdala DA...


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
AW vs PW
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 03, 2006, 10:21:50 pm »
Omg...filmik jest conajmniej tak dobry jak muzyka w nim zamieszczona.

Pierwsza walka -Serwer C2, High rate (na jednym z shoutów widac jak ktos chce kupic bron z duzym m.atk za 2kkk) = TH overpowered - wszystkie blowy wchodzą. TH na full buffie ( buffy trwaja wiecej niz 20min, ma ich zbyt duzo i zbyt dobre...pewnie jak na kazdym high rate TH ma btb lv10, fokus lv8, song of hunter lv 15 itp), Majestick + Kris +4/5. DA - Tallum + SLS. Nie jest powiedziane czy ma buffy, jaki ma lv...aczkolwiek widac ze jest pro bo nie uzywa w pvp pantery.

Drugie pvp - Serwer C3, High rate. TH pewnie tez overpowered. Znowu full buffy ( do tego body of avatar nie pokrywa sie z bless the body - prawie ajk retail). Dark crystal i kris +5/6. DA  w doomie i z damaskusem +5/6. Znowu o jego lvl i buffach nic nie wiadomo, ale jak poprzednik jest pro, nie dosc ze nie ma pantery to jeszcze UD nie uzył i odwraca sie do th plecami.

Ogólnie rzec biorąc widać ze TH jest tylko dla grzczy z wyobrażnią ( trzeba ja miec zeby zrobic TH na 7x i nie umrzec z nudów), cała gra polega na F1,F2,F3 itd oraz cieszeniu sie ze ownujemy.

P.S. Czy to napewno DA? Raczej Paladyni... :wink:


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
AW vs PW
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 03, 2006, 11:10:16 pm »
Muza jest dobra, co chesz ^^ klimatyczna  :wink:

serwer high rate... faktycznie x10 to juz mozna rzec very high, no dobra na adene x20. Songi, tance i inne wszystko 20min. Z tego co się orientuje (a może o czymś nie wiem i mnie oświecisz... bo jeśli to miał byś sarkazm to chyba coś nie wyszedł...) btb ma 6lvl, focus 3 a song of hunter 1. Majestic jest zbugowany i dodaje p.atk do wszelkiej broni (nie tylko do luku - na wiekszosc prv serwow tak jest), wiesz dlaczego SLS? Bo on jest +14 (zaraz powiesz, ze pewnie mozna kupic SLSa w GM shopie i wiara sie bawi, ale to NIE jest prawda), buffy ma takie same (full) i lvl zbliżony, pantera trafia tak samo więc nie jest potrzebna...

2 walka - ten sam serwer, ale juz pod C3. Body of avatar porywa się z song of vitality, ale nie z Bless the body. Lvl i buffy znow zblizone. UD nie zapodal bo jest cieciem... Obaj maja bron +5 (przy +6 robi sie juz bardziej niebieskawa, tu jest jeszcze biala)

Na tej zasadzie expienie kazda postacia jest nudne. SR tylko trzyma SSy (ew. dla bardziej pr0 graczy jest kitowanie), SpS tylko (w PvE) blessed, hydro (ew. surrender a pozniej hydro)

PS. Obydwaj są DA. Pierwszy wiem to po prostu (jestem pewien na 100%) a drugi - widać nawet - patrz:drain calkiem niezle zapodal

PS2. Jakby kogoś to interesowało to filmik jest z L2world


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
AW vs PW
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 03, 2006, 11:48:30 pm »
1)Na ratach 20x raczej ciezko jest uzbbierac 2kkk, ale da sie.
2)Na serverach high rate typu Eternal Sin ,Illicit Awakening sa buffy typu btb lv10, fokus lv 5 , song of viatlity lv3 itp. to nie jest sarkazm.
3)Zakładając ze na servie jest duzo bugów, zapewne pantera ( jak prawie na kazdym privie) ma 5k p.atk ( oczywiscie panterka zbuffowana), jezeli trafia tyle co DA, to 20 zadanych ciosów daje jakis efekt.
4)Jezeli boa pokrywa sie z song of vit to jest to kolejny bug. Chyba ze działa dobrze, a na paradise jest zbugowane, bo moj boa lv4 nie pokrywa sie z song of vit, tylko z btb.
5)Na normalnym niezbugowanym nisko rate'owym serwerze, TH nie ma szans z DA ... a l2world jest jednym z najbardziej zbugowanych serwerów, wiec cuda sie zdarzają.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
AW vs PW
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:54:04 am »
Ad 1) a tam, dropnalem SoMa i juz wpadlo 1kkk, majestic helmet i juz wpadlo kolejne 800kk, tallum blade - tylko 500kk (bo malo tankow jest, glownie archerzy, daggerzy, magowie)
Ad 2) nie wiem NIGDY nie gralem na high ratowym serwie
Ad 3) zbuffowana ma ok. 4k p.atk o ile dobrze pamietam, DA nie trafil az 20razy a pantera ma mniejszy atk. speed, czyli na L2w pantera tez by w niczym nie pomogla
Ad 4) wiec szczerze mowiac tu juz nie wiem, nie wiem z czym powinna sie pokrywac a z czym nie. Na L2w mozna miec naraz bless the body i avatara. Avatara i song of vit już NIE
Ad 5) szczerze mówiać chciałbym zobaczyc walke TH vs DA np. na Paradise (IMHO jeden z lepszych prywatnych serwerów) jak na razie moim HE miałem jedna walke z DA - 1:0 dla DA ;( tylko coś mi się zdaje, że na L2p przegieli w druga strone, coś mi się ten DA za dobry wydaje
L2World jest mocno zbugowany to fakt, ale do czołówki bym go chyba nie zaliczył. Pamiętaj o L2x


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
AW vs PW
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 04, 2006, 01:13:43 pm »
1) Adena rate to nie jest drop rate... więc :"Na ratach 20x raczej ciezko jest uzbbierac 2kkk, ale da sie."
2) Zagraj, zobaczysz jak zbalansowane sa klasy  :wink:
3)Trzeba pamietac o tym ze pantera tez wali krytyki (krytyk zawsze trafia), a przy krytykach z nawet p.atk 4k to jest dosc duzo. (pantera ma buffki, wiec i fokusa, death wispera)
4)http://img109.imageshack.us/my.php?image=shot009946ot2ic.jpg  << na retailu działa tak.
5)Na l2p swego czasu, Ken pracował ( lub udawał ze pracuje, a naprawde kupił) nad zbalansowaniem klas. Z początku łucznicy, daggerzy, support jak bd,sws miarzdzyli tanków. Teraz łucznik na full buffach zadaje tankowi na full buffach na tym samym lv. max 600 dmg krytykiem.
Na l2x grałem z 8 miesiecy. W czasach c2 - TH > all.
c3 - Nukerzy,DA ( i inne chary z broniami +20) > all.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
AW vs PW
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 04, 2006, 01:39:00 pm »
Wiem, ze adena rate to nie to samo co drop rate, ale w kazdym badz razie chodzilo mi o to ze niektorzy  w ogole dysponuja taka gotowka (jak 1kkk zeby kupic bron)
A co do krytyka pantery - hmm... kiedys slyszalem, ze powinna ona miec szanse na krytyka tak jak blunt - tylko 40, kiedys jednak widzialem screena gdzie pantera miala 400 na krytyka...
Nie podoba mi sie, ze na L2p tak dopakowali tankow, nie chce mi sie grac DA bo za wolno sie nim expi ale z drugiej strony chcialbym troche poownowac


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

AW vs PW
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 04, 2006, 03:45:25 pm »
Na existence pantera też ma trochę ponad 400 na krytyka. Ale w sumie chyba tak powinno być, jeśli wziąć pod uwagę, co na forach piszą o panterze (prywatny  damage dealer Dark Avengera). Dość powiedzieć, że mobom na 6x levelu potrafi walnąć (po zbuffowaniu prophetem na 66 levelu) po 1,5k dmg jednym krytem (oczywiście na beast SS-ach). Tyle że na existence i tak wszyscy dostają po tyłku od absolutnie overpowered magów i overlordów, więc w pvp tylko przeciwko wojom się przydaje.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
AW vs PW
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 04, 2006, 04:35:34 pm »
Summony maja po 40 critical a nie 400...

Na globalu daggerzy i archerzy nawet na buffach nie robia takiego kuku jak innym(tarcza+shield mastery+heavy armor mastery+armor+defect arrow=maly dmg od dd) a to dlatego ze mimo ze to nie jest napisane ale dostaje pasywny dagger i archery resist po wybraniu Heavy Armor Mastery.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

AW vs PW
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 28, 2006, 12:46:20 pm »
widziałem tu kilka osób skarżącyhc sie na żadkie wchodzenie blowów, jak sie nie wie jak je robic to moze zadko wchodza ale wystarczy zrobic se dagera z focusem, +5 dex tato wziąć i set light doom i juz masz nawet na AW conajmniej 80% blowów skutecznych(może nawet wiecej nie sprawdzałem dokładnie w każdym razie wchodzi prawie wszytko wtedy) dodatkwo jak sie je umpiejetnie zadaje(czyli nie z przodu tylko z boku lub z tyłu)to masz prawie 100% skuteczność blwów na AW(oczywiscie jak masz pvp i z innym dagerem czy magiem to nie ma czasu sie bawic w zachodzenie z boku tylko sie wali wszytko po kolei)tak wiec uwazam ze AW jest ciut jednak lepszy do pvp dodatkowo AW ma szanse(małe ale jak przciwnik gra nie zabrdzo to ma:P)wygrac z tankami(chociaż to trudne i długie sie trzeba bawić poisonem, stingiem/bledem i drainem)właściewie AW przy odrobinie szcześcia(nieszczescia przeciwnika:P) jest w stanie wygrac z kazdym w przciwienistwie do PW który jednak tylko może polegac na blowach bo innych skili atakujących nie ma

do pve tez mimo wszytko uwazam ze lepszy jest AW, a to dla tego ze zabujca nie gra solo prawie nigdy(chyba ze jest n00bem i nie wiem ze w lineage gra sie w party)a w party ma prawie zawsze focusa na 3 poziomie czesem nawet song of hunter co z tym eq co wczesniej napisałem daje praktycznie 100% celność tym bardziej ze w party mozesz zajsc bez problemu mooba od tyłu wiec Aw i PW maja praktycznie 100% celnosć w party co przy dużo większej sile blowów AW czyni go dużo przydatnijeszym do party

a ogołnie do dagerów dodam że są to jak dla mnie zajebiste postacie, do pvp duzo zalezy od szceścia i jednak nie do wszytkich posatci ma sie w ogóle start to jednak do pve w party sa to cudowne postacie party z SwS i BD dodatkwo jakis mana rechercher i brakuje ci potworów do bicie bo sie respia za wolno:P
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."