Witaj
Gość

Wątek: A GRADE SH  (Przeczytany 1435 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

A GRADE SH
« dnia: Czerwiec 17, 2006, 10:30:10 pm »
Siema Powiedzcie mi dokladnie co najlepiej skompletowac na A grade dla SH,chodzi o broń, zbroje i różne dodatki(chodzi o podanie najlepszego rozwiazania dla zwiekszenia cast speeda lub m.atak ???Dzieki.Pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
A GRADE SH
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2006, 10:48:10 pm »
Z setów A najlepszy IMHO jest Dark Cristal. Podnosi najwięcej cast. speeda ze wszystkich setów. A broń: ja bym brał miecze magiczne (możesz też laskę, ale z tarczą lepiej wyglada) i np. do SoMa masz magic power i acumen. Acumen dodaje 15%, Magic power dodaje niemalego kopa (ja na moim SpS mialem na full buffie ponad 2,5k m.atk; tak samo SoWD +10 mp, ma wieksza lute niz Valhalla +17 - sorry, ze mowie o tak wysokim enchancie, na mniej zenchantowanym zreszta tez bedzie mocnieszy SoWD niz Valhalla - tyle tylko ze valhalla ma acumen). Ja bym dal Magic power do SoMa. Niektorzy mowia, ze skoro ma duzo m.atk to dolozyc cast speeda. Inni mowia, ze jego potencialem jest m.atk to dolozyc jeszcze. Moim zdaniem najlepsze jest wysrodkowanie. Bron z SA magic power i set ktory dodaje duzo cast. speeda (DC)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
A GRADE SH
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2006, 10:09:01 am »
Co jest do wszystkiego to jest do pupy ;P

Tarcza to imho zly pomysl, bo wtedy mimo zapuszczenia Chaosa bedziesz trafialny ;p

A jaki set i bronie... to zalezy od servera, bo co serwer to sa nowe smieci wymyslone przed adminow ;p

Ale generalnie ja bym SH dal nightmare robe + bomt z acu ( bo to jedyne sensowne SA) a jesli jakies tatoo to do m. ataku  :mrgreen:


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
A GRADE SH
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2006, 11:47:24 am »
PvP:
Dark Crystal Robe Set +  np. SoM (Sword of Miracles) SA Acu

PvE:
Nightmare Robe Set + SoM SA MP, ewentualnie może być ES SA Empower


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

A GRADE SH
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2006, 12:38:21 pm »
gdy serwery na to pozwalaja to mozna tez dac jakiego Parrying daggera a grade... co prawda daja tyle defa co tarcze d grade ale za to nie usuwaja evasion...
tylko ze :
1 server musi to obslugiwac
2 mozliwosc zalozenia takiego daggera przez magow...


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 4

A GRADE SH
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2006, 05:50:54 pm »
Tylko po co?
I tak mag powinien znajdowac sie dalej przeciwnika niz blizej, a tym bardziej jesli ma juz lvl 61+ czyli te pare defa za duzo mu nie da przy spotkaniu z mobem.