Witaj
Gość

Wątek: damaskus xD  (Przeczytany 1837 razy)

  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

damaskus xD
« dnia: Lipiec 26, 2006, 03:18:59 pm »
czesc ! mam glada na 63 lv mam bw heavy seta(spodnie+3 co za szpan) i dual delu(+4).... obliczylem ze gdybym sprzedal wszystko co mam starczylo by mi na damsskusa i by mi zostalo troch enawet xD mam d garade sprzet na krasnalu to bym latal z damaskusem i tym skepowym najeprzym d grade sprzetem.... duza byla by roznica w grze? bo tak bardzo chce damaskusa!!! jest taki fajny xD co o takiej zmianie sadzicie????


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

damaskus xD
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2006, 03:25:32 pm »
kurwa


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

damaskus xD
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2006, 03:26:29 pm »
aa jeszcze dodam ze mam fatal strajka na 3 poziomie i troche sword blant mastery


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

damaskus xD
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2006, 04:16:24 pm »
Cześć kupiłm sobie nową pralkę whirpool 1200 obrotów na minutę... obliczyłem sobie że jak kupie sokowirówkę i troche ją przerobię, do tego sprzedam moja pralkę to mi zostanie trochę siana na wycieraczki do mojego poloneza, co o tym myślicie?

Cytat: KUba666
duza byla by roznica w grze? bo tak bardzo chce damaskusa!!! jest taki fajny xD co o takiej zmianie sadzicie????


jak założysz damascusa to twoja postać wybuchnie

zastanów sie trochę zanim cokolwiek napiszesz...
piszesz z nudów, żeby się pochwalić jaki to jesteś pro, czy poprostu dlatego bo naszła cię taka ochota?
btw na forum powinno być jakieś ograniczenie wiekowe, lub od pewnego ilorazu inteligancji...
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

damaskus xD
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2006, 04:21:36 pm »
bo z jednej strony chcialbym damaskusa, a z 2 to glad bardiej do duali jest :P:D


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

damaskus xD
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2006, 04:27:34 pm »
zamknijcie ten temat, dajcie mu ostrzerzenie  koniec pieśni, jeżeli ktoś jest na tyle cierpliwy to niech mu wytumaczy co i jak. Gdybym chciał zostać przedszkolanką i edukować "tak specyficzne osobniiki" to bym poszedł na pedagogikę
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

damaskus xD
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2006, 04:30:50 pm »
jak zwykl epolak polakowi wilkiem xD


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
damaskus xD
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2006, 05:57:22 pm »
Kuba..zes najglupsze pytania zadal....kto ma wiedziec na jakim servie grasz i jak ceny stoja  :shock:  :|
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

damaskus xD
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2006, 07:02:51 pm »
nie chodzi o to jakie ceny sa ! chodzi o to czy bym duzo gorszy byl z ym damaskusem niz z dual delu. bo jak widze kosci c olataja z damaskusami to tez bym chcial ;( jak nei z dual to chociasz z jednym


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
damaskus xD
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2006, 07:36:32 pm »
Damaskus Jest klasy B(czytaj BY lub BE) i jak zalozysz go to ci spadnie accuary i atk speed wiec raczej wtedy duela sobie odpusc.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
damaskus xD
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2006, 07:40:19 pm »
rylatr to cy gadasz? Gladiator tylko z dualami chodzi..od tego ma skille o.O
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

damaskus xD
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2006, 08:08:06 pm »
wiemze ma od duali skile xDale dual delu mi si enie podobaja, sls tez nie, poobaja mi sie dual duamaskusy xD a ja mam 100kk a potrzebowalbym jeszcze z 80kk xD a zarabiam 1kk na dzien (juz po odliczeniu mikstorek,ssb itd ) xD wiec pocekam sobie xD moze zrobic da i kupic sama zbroje dooma i damaskusa? albo damaskusa i tarcze buty i rekawice a helm i zbroje jakas inna ?xD ale smieszniej by wygaldal glad z damaskusem composite armorem, jakas tarcza xD


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 3

damaskus xD
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2006, 08:19:16 pm »
Jessssu , dlaczego ? pytam dlaczego tacy ludzie istnieja ja juz tego niewytrzymuje oby za granica tez tacy byli chodz teraz jestem we wloszech i jakos niewidze  :oops:


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

damaskus xD
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 26, 2006, 08:22:56 pm »
Glad z jednym mieczem..sam byś żałował tej decyzji

PS. nie wolno sie śmiac z dziwolągów..:P
Server: L2p - Genesis
Nick: Istari
Clasa: SpellSinger (prawie Mystic Muse xD)
Level: 76+
Clan: BloodRain




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
damaskus xD
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 26, 2006, 08:27:30 pm »
Cytuj
Glad z jednym mieczem..sam byś żałował tej decyzji


Cytuj
rylatr to cy gadasz? Gladiator tylko z dualami chodzi..od tego ma skille o.O
_________________


Ja juz na globalu sie przekonalem co potrafi glad w doomie z AoBa z healthem.Glad to nie duale to tylko jest tak ze 99% ludzi lata z dualami ale ten 1% to n00by i debile bo sa oryginalni.Rozumiem ze Da/Pal/Tk/SK w BW to jest wykret bo robi pod PvE postac nie pod PvP?

A kuba wracajac do twojej wypowiedzi to lepiej wyjdziesz jak zrobisz DA bo z mieczem lepiej wyjdzie chociaz i tak uwazam ze z damaskusem to najlepiej SK wyglada.


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
damaskus xD
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2006, 08:53:56 pm »
Cytuj
uwazam ze z damaskusem to najlepiej SK wyglada

mówi prawde mówi :P


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 3

damaskus xD
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 27, 2006, 11:36:39 am »
Ryltar ja bym radzil nietlumaczyc takim jak Kuba bo po chwili mozesz otrzymac tak glupia odpowiedz ze pomyslisz nad tym czy warto bylo cos pisac :D


  • Wiadomości: 363

  • Pochwał: 2

damaskus xD
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 27, 2006, 12:08:40 pm »
sk to mhroczny elf a ja nie lubie mhroczych elfow. lubie ludzi xD gralbym orkied desrto ale on jest zielony xD no ale z tym da jest jeden maly problem.... zeby dosic damasa to trza miec 52lv xD a bicie lv wolno mi idzie xD ja bardiej gram dla zabawy i chpdoze z klanem do toi( doszilsmy sami na 14 mietro)! ha! do katakumb czesem ide z kim na arene tss mu wbic xD albo biezemy si elaczymy w party i zabujamy wszystkich na arenie xD k

ps. krasnal(taki ludek z dlanu) mowi ze moge latac tym gladem z damskusem, bo sie zgadza ze gra si edla zabawy a nie zeby byc najleprzym, i skoro podoba mi si edamaskus t dlaczego mam z tego rezygnowac? co O TYM SADZICIE???


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
damaskus xD
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 27, 2006, 01:59:28 pm »
Cytuj
gralbym orkied desrto ale on jest zielony


no faktycznie jest to argument przeciwko orkom :P :D  :rotfl:


Kuba słuchaj... jezeli podoba Ci sie Twoja postać z damacusem to z nim biegaj i miej głęboko gdzies opinie innych. To Twoja postać i niech bedzie taka do konca... widzialem kiedys kolesia co mial TH a biegał z dualami bo stwierdził ze tak ładnie wygląda... po to są takie gry by robić to co sie samemu chce a nie co inni Ci powiedzą :D


a do tego tematu sa 2 strony offtopa i wrzutów wiec go zamykam...