Witaj
Gość

Wątek: Destro vs reszta  (Przeczytany 42103 razy)

  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 4

Destro vs reszta
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 02, 2006, 02:51:12 pm »
Cytat: Ryltar
Nalezy dodac ze Frenzy nie bedzie tam dawal 300% wiekszy atak tylko 150% z lukiem wiec sobie darujcie luk...Destroyer jest do obijania tankow a nie do walczenia z lucznikami lub magami...to jest debilizm jak na chama stara sie zabijac klasy z ktorymi mamy male szanse.

Przepraszam ale to jest najglupsza wypowiedz jaka w zyciu slyszalem odnosnie destro. To jak widzisz luczika ktory zaczyna cie lac to mu napiszesz "przepraszam ze na ciebie wpadlem nie zabijaj mnie jestem tylko biednym destro" ? - logout.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Destro vs reszta
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 02, 2006, 02:56:19 pm »
Nie ja SK bede ganial magow LOL to twoja wypowiedz jest glupia.Po co ganiasz klasy z ktorymi przegrywasz w 95%? nieee no tak trzeba strzelic kozaka destroyer ze swoim speedem dogania elfy i ich ownuje...wiesiek cie uczyl grac? podstawowa zasada to ganiac klasy ktore sie zabija naturalnie a nie zeby te z ktorymi sie dostaje po dupie...


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Destro vs reszta
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 02, 2006, 03:08:39 pm »
Cytuj
Jak myslicie z kim Destro ma szanse ? Nie zmieszajcie mnie od razu z blotem Razz, gdyby sie okazało ze taki temat juz jest,lecz ja nie znalazłem. No więc napewno z Th nie ma szans. Ci to mnie w w kilka sekund rozkładają,cięzko także z magami jednak ze Spellhowlerem udało mi sie wygrać tak samo z Elementar Summonerem. Jeśli jakis związek ma to z tym iż gram na Dragon network(może tam Destro jakis osłabiony czy co) to powiedzcie z kim ma szanse na globalu



No teraz sie wypowiem - DESTRO kocham tą postać !!!  :D

Napisze może w punktach przynajmniej ze swojich doswiadczeń.

DESTRO vS TH,AW,PW - Ma szanse jednak musimy miec na sobie Frenzy+Bow wtedy wygramy.
DESTRO vS GLAD - roznie bywa praktycznie tak jak z TH,PW,AW.
DESTRO vS SK/DA - bezapelacyjnie DESTRO wygra.SK/DA ma smieszny DMG wiec zanim zdejmie nam 3-4k Cp + 8k HP my juz zabije trzech takich SK czy DA.
DESTRO vS SH/SPS/SORC/NECRO - no tutaj juz szans nie mamy.Jednak jesli uda nam sie dobiec do ktoregos padaja szybko.Choc magowie zuca nam slow,czy cos...ehh lepiej sie nie pchac w magów.ALE jesli mamy bow i zdazymy uzyc frnezy mag padnie po 1 hicie.
DESTRO vS ES/PS - z placem w du.... :) destro rozniesie ich.
DESTRO vS HE/PR/SR - frenzy+bow = 100% pwnage

DESTRO to tanker/damage dealer jesli mamy na sobie frenzy.Z dobrym stuffem wymiecie kazdego.DESTRO z BOWEM praktycznie jest jak maszyna do zabijania :)


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Destro vs reszta
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 02, 2006, 03:13:12 pm »
Ryltar dam ci dobrą rade.Daj sobie spokój.Im nie przetłumaczysz.Dla nich destro do końca świata będzie pro masta blasta owner za pomocą łuku :roll:
[


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Destro vs reszta
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 02, 2006, 03:23:10 pm »
Cytuj
DESTRO vS SK/DA - bezapelacyjnie DESTRO wygra.SK/DA ma smieszny DMG wiec zanim zdejmie nam 3-4k Cp + 8k HP my juz zabije trzech takich SK czy DA.


Oj stary żebyś sie kiedyś nie przejechał na tym "DMG tanka" ...
"Nie lekceważ żadnego swojego wroga, chociażby był słaby.."  czy jakloś tak


Cytuj
DESTRO vS HE/PR/SR - frenzy+bow = 100% pwnage


Za przeproszeniem skupa się bo nie trafi z tego łuku w tego łucznika ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Destro vs reszta
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 02, 2006, 03:25:05 pm »
Cytat: BoneBreaker
No teraz sie wypowiem - DESTRO kocham tą postać !!!  

Napisze może w punktach przynajmniej ze swojich doswiadczeń.

DESTRO vS TH,AW,PW - Ma szanse jednak musimy miec na sobie Frenzy+Bow wtedy wygramy.
DESTRO vS GLAD - roznie bywa praktycznie tak jak z TH,PW,AW.
DESTRO vS SK/DA - bezapelacyjnie DESTRO wygra.SK/DA ma smieszny DMG wiec zanim zdejmie nam 3-4k Cp + 8k HP my juz zabije trzech takich SK czy DA.
DESTRO vS SH/SPS/SORC/NECRO - no tutaj juz szans nie mamy.Jednak jesli uda nam sie dobiec do ktoregos padaja szybko.Choc magowie zuca nam slow,czy cos...ehh lepiej sie nie pchac w magów.ALE jesli mamy bow i zdazymy uzyc frnezy mag padnie po 1 hicie.
DESTRO vS ES/PS - z placem w du....  destro rozniesie ich.
DESTRO vS HE/PR/SR - frenzy+bow = 100% pwnage

DESTRO to tanker/damage dealer jesli mamy na sobie frenzy.Z dobrym stuffem wymiecie kazdego.DESTRO z BOWEM praktycznie jest jak maszyna do zabijania


buhahahaha.... tiaaa... no to żeś sie naprawde wypowiedział... szkoda ze 90% to BE-ZE-dury :D

Cytat: Rake
Ryltar dam ci dobrą rade.Daj sobie spokój.Im nie przetłumaczysz.Dla nich destro do końca świata będzie pro masta blasta owner za pomocą łuku


No i taka jest niestety prawda ... smutna ale najprawdziwsza z możliwych. Zreszta zauważyłem że takich uber maniaków danej postaci jest tylu ze lepiej nawet nie probowac nawracać... ;)


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 4

Destro vs reszta
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 02, 2006, 03:43:45 pm »
Cytat: Ryltar
Nie ja SK bede ganial magow LOL to twoja wypowiedz jest glupia.Po co ganiasz klasy z ktorymi przegrywasz w 95%? nieee no tak trzeba strzelic kozaka destroyer ze swoim speedem dogania elfy i ich ownuje...wiesiek cie uczyl grac? podstawowa zasada to ganiac klasy ktore sie zabija naturalnie a nie zeby te z ktorymi sie dostaje po dupie...

To co jak bedziesz gral destro i bedzie cei lucznik flagowal to go kulturalnie przeprosisz i powiesz ze ty sie tylko z krasiami i prophetami sie lejesz bo z nimi masz tylko szanse i nei musisz ich scigac. Widac ja mam troszke inna filozofie, no ale kazdy gra jak lubi
 :D


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Destro vs reszta
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 02, 2006, 03:51:41 pm »
tu nie chodzi o to by przepraszac i jak juz jest bitka to uciekac ale by nie nastawiac sie ze grajac Destro bedzie sie ownowac magów czy łuczników...

L2 jest grą w ktorej kazda postac ma swoje miejsce i czas... i co z tego ze jedna z postaci jest uber na takie postacie jak dostaje wklepy od innych...
jak sie juz to zrozumie to dopiero odkrywa sie przyjemnosc grania ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Destro vs reszta
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 02, 2006, 04:00:06 pm »
Nie mi nie chodzi o to.Bo sranie w bambus typu "Wezme luk i zooownuje Lucznikow" za przperoszeniem Zesrasz sie a nie zoownujesz predzej to ty bedziesz lezal na glebie.A ganiac w sesie jak mozesz to je omijac a nie stoi 15 lucznikow to sie wladujesz bo zobaczyles ze typ na jakims serwie an frenzy zabijal na arenie.Naucz sie ARENA TO NIE PVP to arena tam trenujesz...idz pozania lub nawet idz na coloseum to ci tam lucznik pokaze co ci naprawde zrobi.Debilizm mowic "Pokonalem lucznika na arenie" to to samo co powiedziec "zabilem sparalizowanego destra" zamkniete przestrzenie nie sa dla lucznikow a ty jako woj masz lac melee i tankow a nie ganiac sie za kims kto ma o 1/2 wiekszy speed i 2x wiekszy zasieg.To tak samo co ja bym ganial sie z magami mam taka szanse...

Cytuj
DESTRO vS TH,AW,PW - Ma szanse jednak musimy miec na sobie Frenzy+Bow wtedy wygramy.


Dowcip...on ma luk i co mu zrobisz? trafisz go? sand bomb na beret i -10 accuary jak leci...

Cytuj
DESTRO vS GLAD - roznie bywa praktycznie tak jak z TH,PW,AW.


2k dmg w destroyera,krytyk to masz 4k ta jestes na 5 TSS...

Cytuj
DESTRO vS SK/DA - bezapelacyjnie DESTRO wygra


Teraz najlepsze...

Cytuj
SK/DA ma smieszny DMG


Nie mowilem?

Cytuj
wiec zanim zdejmie nam 3-4k Cp + 8k HP my juz zabije trzech takich SK czy DA.


No tak teraz sprostowanie...SK potrafi wyciagnac na full buffach 1,3k p.atk,krytyk rzedu 400 i 180 speeda.Jego DMG od magi zada ci duzo(z DLE wali SK na 72 za 500) jezeli troche sie pobije odbiegnie,walnie arrest a potem zdrainuje i zdebuffuje.Pobawi sie da ci Judgment zebys nie mial za silnych krytykow i tak w kolko.Arrest zre malo many wiec luz starczy mu MP.DA? tez ma maly dmg? moze on tak ale pantera kara okropnie i on ci nie da od tak jej okladac...

Cytuj
ALE jesli mamy bow i zdazymy uzyc frnezy mag padnie po 1 hicie


O ile ci nie zasadzi Soul ciszy na skile fizyczne i nie wylapiesz vortexow i innych gowienek...

Cytuj
DESTRO vS ES/PS - z placem w du.... Smile destro rozniesie ich.


xD co wkrecisz mi ze ubijesz summonera co ma 7k hp(razem z TP) +CP i summona z 7k hp? a jak summoner odpali final servitor to ci gwarantuje 2 minuty piekla i summon cie zmieli.No i debuffy typu warrior bane ukroca ci ta zabawe.A PS/ES maja jeszcze wind shackle to powiem tak ze z 140 atk.speed za szybko walic nie bedziesz z dwuraka/luku wiec GL.

Nie pisz ze destro kladzie 47645747 klas bo to nieprawda pada szybko jak ktos jest chociazby szybszy i wali z magii.

Cytuj
L2 jest grą w ktorej kazda postac ma swoje miejsce i czas... i co z tego ze jedna z postaci jest uber na takie postacie jak dostaje wklepy od innych...


To jest rownowaga. Tank>rogue>warrior>tank...

Fighter>rogue>Mage>Fighter...

Tak to mniejwiecej wyglada.Nie ma tak ze akzdy jest uber.Ja jako SK na wojnie nie latalem za magami tylko za daggerami i lucznikami bo oni zabijaja mi magow i kaplanow a magowie zabijaja innych wojow itd.To gra druzynowa wiec wiecie nie ma tak fajnie...


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Destro vs reszta
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 02, 2006, 04:09:16 pm »
Cytuj
debuffy typu warrior bane ukroca ci ta zabawe

Ryl - a jeśli walka jest bez bufek ? On ściąga tylko bufy :P

Cytuj
SK/DA ma smieszny DMG

Kumpel grający DA już cię 3 razy wyśmiał, mam zrobić to samo ? :D

Cytuj
wiec zanim zdejmie nam 3-4k Cp + 8k HP my juz zabije trzech takich SK czy DA

Hmm .. 3 ? 1 Może rozwali, ale nie 3, stary, patrz co piszesz. Już widzę jacy to SK byli :D Chyba tacy którzy nie uzywają FS i idą bez S-buffek i kubek prosto pod łapy destro. SK jest postacią która dostaje bardzo silnego kopa od buffek. Może robić za DD i za tanka równocześnie.  
DA myślęże nie położy nawet 2, dlatego że pantera jest jego bronią, a przywoływać ją może po kilka razy. hamstring, stun, odbiega, przywołuje i tłucze cie dalej ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Destro vs reszta
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 02, 2006, 04:41:30 pm »
teoria 4tw

Cytuj
No tak teraz sprostowanie...SK potrafi wyciagnac na full buffach 1,3k p.atk,krytyk rzedu 400 i 180 speeda.Jego DMG od magi zada ci duzo(z DLE wali SK na 72 za 500) jezeli troche sie pobije odbiegnie,walnie arrest a potem zdrainuje i zdebuffuje.Pobawi sie da ci Judgment zebys nie mial za silnych krytykow i tak w kolko.Arrest zre malo many wiec luz starczy mu MP.DA? tez ma maly dmg? moze on tak ale pantera kara okropnie i on ci nie da od tak jej okladac...


Udowodnij (screeny etc) to co napisales powyzej ;P Bo z twoich opisow SK wynika ze nie oplaca sie w tej grze robic innej postaci ;P


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Destro vs reszta
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 02, 2006, 05:24:02 pm »
Cytat:  Kolejny Hackor "Rake" pewnego razu
Ryltar dam ci dobrą rade.Daj sobie spokój.Im nie przetłumaczysz.Dla nich destro do końca świata będzie pro masta blasta owner za pomocą łuku :roll:


Jeszcze raz apeluje...


DESTRO NIE JEST UBER Z ŁUKIEM NAWET W C4, ALE Z SZYBKIMI KLASAMI ÓW ŁUK MUSI MIEĆ, ABY POMARZYĆ O WYGRANEJ!!! OKEY?!
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 90

  • Pochwał: 4

Destro vs reszta
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 02, 2006, 05:46:46 pm »
Cytat: mik0s

Jeszcze raz apeluje...

DESTRO NIE JEST UBER Z ŁUKIEM NAWET W C4, ALE Z SZYBKIMI KLASAMI ÓW ŁUK MUSI MIEĆ, ABY POMARZYĆ O WYGRANEJ!!! OKEY?![/u]

I dokladnie o to mi chodzilo tylko zamienilbym "pomarzyc" na "miec szanse" :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Destro vs reszta
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 02, 2006, 09:27:15 pm »
Cytuj
Udowodnij (screeny etc) to co napisales powyzej ;P Bo z twoich opisow SK wynika ze nie oplaca sie w tej grze robic innej postaci ;P


Ja nie mowie ze on to naraz wyciaga tylko na konkretnym buildzie ;p

HP 13k wyciaga z tatuazamai na +5 CON i NM i fullbuffach.Na +5 STR i -CON tez tyle wyciaga ataku itd.Nie mowie ze sam na czysto wyciaga ;p ale on nie docenia SK ktory jest uniwersalny ^^


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
Destro vs reszta
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 02, 2006, 09:30:39 pm »
Cytat: BoneBreaker


Napisze może w punktach przynajmniej ze swojich doswiadczeń.

DESTRO vS TH,AW,PW - Ma szanse jednak musimy miec na sobie Frenzy+Bow wtedy wygramy.
DESTRO vS GLAD - roznie bywa praktycznie tak jak z TH,PW,AW.
DESTRO vS SK/DA - bezapelacyjnie DESTRO wygra.SK/DA ma smieszny DMG wiec zanim zdejmie nam 3-4k Cp + 8k HP my juz zabije trzech takich SK czy DA.
DESTRO vS SH/SPS/SORC/NECRO - no tutaj juz szans nie mamy.Jednak jesli uda nam sie dobiec do ktoregos padaja szybko.Choc magowie zuca nam slow,czy cos...ehh lepiej sie nie pchac w magów.ALE jesli mamy bow i zdazymy uzyc frnezy mag padnie po 1 hicie.
DESTRO vS ES/PS - z placem w du.... :) destro rozniesie ich.
DESTRO vS HE/PR/SR - frenzy+bow = 100% pwnage

DESTRO to tanker/damage dealer jesli mamy na sobie frenzy.Z dobrym stuffem wymiecie kazdego.DESTRO z BOWEM praktycznie jest jak maszyna do zabijania :)


LoL ?? LoooL. Nie, nie powiem inaczej LooooooooooL WTF OMG ?? +_+ Tego to jeszcze nie bylo. Sry stary ale jak to ktos keidys madrze powiedzial na tym forum z hu*a bata nie ukrecisz, polowa (o ile nie wiekszosc) tych rzeczy to takie pierdoly ze az mi sie plakac chce... Jezeli to sa Twoje doswiadczenia, to wybacz, ale albo jestes Pr0 Haxz0r player, albo (bardziej prawdopodobne) zobaczyles jeden druny filmik i destro Cie podniecil na maxa., a teraz piszesz jeszcze ladne bajki... ES/PS chcesz z palcem w dupie polozyc ?? Palcem to Ty sobie pogrzebiesz jak juz wrocisz do miasta po wybraniu opcji "to nearest village", Sk zabijesz bez problemu ?? :D Wlasnie dzisiaj swoim SK ubilem Destra (mial hv Zubei seta i GSa) i nie mialem wiekszych problemow oprocz tego ze musialem troche pobiegac... Jak chcesz to Ci wkleje screeny jezeli dalej jestes slepo przekonany w moc Destra. Jak juz tutaj napisali madrzy ludzie (tak mniemam :P) Na kazda postac jest inna ktora ja kladzie i to jet naturalne. Nie ma czegos takeigo ze destro ownage i w ogóle wszystkich kladzie ... Wbijcie sobie to do glowy wszyscy ktorzy dalej sie ludzicie ze Destro jest niezniszcalny- owszem jest to mocna postac (w rekach doswiadczonego gracza), ale nie jest niezniszczalny i nie pokonany ...
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Destro vs reszta
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 02, 2006, 09:40:43 pm »
Flauros - jest jedna uber postać - Necro ;p

Ale to co Flauros mówi to prawda. Szczególnie przy tankach mnie to załamało bo właśnie nimi lubię najbardziej grać ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • Cowboy from Hell
Destro vs reszta
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 02, 2006, 09:44:14 pm »
No tak necro to wyjatek od reguly :P
Ciągle mam -przed oczami głodnych władzy,
zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha !!


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Destro vs reszta
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 02, 2006, 10:06:38 pm »
A ja jako maniak orków destroyerów i ich w ogóle i tak sądzę że Destroyer jest masta-blasta-owner-pwner i w ogóle. :P
Ale na pewno nie wszystkich rozwali i to jest pewne. Grałem, zobaczyłem, wiem...
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Destro vs reszta
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 02, 2006, 10:07:16 pm »
Też kiedys myślałem ze Destro najlepiej ownuje wszystkich i wszystko po obejrzeniu jednego filmika, jednak w praktyce szybko się okazało iż Destro wcale nie jest takim wymiataczem jak mi się wydawało. Na Dragonie (tam głównnie grałem Destrem) frenzy+rage+luk nie daje żadnego pwnerskiego p.ataku wręcz przeciwnie jest znacznie mniejszy jak np. z great Swordem, owszem jak dostaniemy roota to mozemy z łukiem popróbowac jednak to nie jest nasza główna bron, blunt jest podstawą jak wejdzie stun to inna rozmowa. Na arenie da radę wygrać z łucznikami i nożownikami ale tylko tam, na koloseum albo na otwartej przestrzeni sprawa sie komplikuje,często nawet nie dobiegam...Z magów najłatwiej idzie z Summonerami jednak to nie znaczy ze bez problemu ich kladziemy, trzeba się trochę namęczyć, z nukerami nie ma co próbować zwykle wystarczy kilka czarów i zgon, najłatwiej moim zdaniem jest wygrać z tankami(ale i tak było ciężko) i warriorami(z Gladem się troche męczyłem). nawet jeśli jesteśmy juz bardzo doświadczeni to i tak znajdzie się ktos kto nas pokona a wtedy wielkie oczy ze zdumienia... Takie są moje rozważania dotyczące Destroyera, nie każdemu muszą sie podobać. Mimo wszystko polecam ta postać bo przyjemnie sie nią walczy :P

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Destro vs reszta
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 02, 2006, 10:09:23 pm »
Cytuj
z nukerami nie ma co próbować zwykle wystarczy kilka czarów i zgon


destroyer ma 15k+ HP na wysokim lvlu więc z tym się tak bardzo nie zgodze :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Destro vs reszta
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 02, 2006, 10:13:02 pm »
Dobra kilkanaście czarów :P (chyba że jakimś cudem wejdzie magic krytyk....)

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Destro vs reszta
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 03, 2006, 12:14:31 am »
Cytat: Boomer
Na Dragonie (tam głównnie grałem Destrem)


Aha..


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Destro vs reszta
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 03, 2006, 09:27:45 am »
Cytuj
Flauros - jest jedna uber postać - Necro ;p


Cytuj
No tak necro to wyjatek od reguly


i tutaj tez sie mylicie.... kazdą postać da sie ubić...


a bardzo wszystkich prosze by starali dawać prawdziwe informacje... czyli ze jakiekolwiek bzdury wyssane z palca i nie sprawdzone beda potępiane straszliwie gniewem moderatorów...

ten temat ma uczyc a z takiej sieki nowi maja tylko i wylacznie pomieszane w głowie...


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Destro vs reszta
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 03, 2006, 09:31:30 am »
Cytuj
i tutaj tez sie mylicie.... kazdą postać da sie ubić...


Shaman ma rację.
Wystarczy 1 OverLord. :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Destro vs reszta
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 03, 2006, 09:41:20 am »
a na Olka tez sa sposoby mimo ze jest uwazany za niezniszczalnego :D